Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Daelim Roadwin 250R

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bi slogan atayim. Bu motor bu-moto' yu hic sevmeyecek. Bkz. Bumoto calibre 250rr daelim e 5 basar her acidan. Ve daha ucuz....
    malesef öyle değil daelim Bumotoya 5 basar Bumoto nun adını bile ilk kez duyuyorum ben

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Bende bi slogan atayim. Bu motor bu-moto' yu hic sevmeyecek. Bkz. Bumoto calibre 250rr daelim e 5 basar her acidan. Ve daha ucuz....
    sakin ol pehlivan nooldu ?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Daelim bu-moto ya göre gerçekten çok sağlam ve köklü bi marka.Kalite açısından daelim in kendini kanıtlamış bir çok modeli var.Bu moto ya göre çok önde.Ama calibre nin rakibi roadwin 250 mi calibre mi derseniz ben calibre derim.Roadwin hiç olmamış.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daelim bu-moto ya göre gerçekten çok sağlam ve köklü bi marka.Kalite açısından daelim in kendini kanıtlamış bir çok modeli var.Bu moto ya göre çok önde.Ama calibre nin rakibi roadwin 250 mi calibre mi derseniz ben calibre derim.Roadwin hiç olmamış.
    hacı sana bir soru sorayım ben =)
    hyo mu kawa mı cbr250r mı calibre mi?
    aklına yatan en mantıklı cevabı duymak istiyorum

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı sana bir soru sorayım ben =)
    hyo mu kawa mı cbr250r mı calibre mi?
    aklına yatan en mantıklı cevabı duymak istiyorum
    Çok derin konu.Şöyle bişey var herkes kendi mantığına göre hareket eder ama bana göre bu 4 ünün arasından mantıklı olan Cbr 250.Neden dersen bende yeni kasa cbr 125 kullanıcısıydım,250 de kullandım gayet kaliteli olduğunu gördüm.Yedek parça fiyatlarını bayide bir bir kendim baktım ( grenajlar ) rakiplerine göre çok ucuz.Servis ağı çok çok geniş.Bazen yedek parçaları temin etmek 3 gün sürüyo.Evet şaka değil 3 gün.Ben ön kafa grenajını 3 günde getirttim servisten

Kawa alıp neden z-moto ya kolumu kaptıriyim ?
    Hyo yu gerçekten seviyorum.Eğer para sıkıntım yoksa hyo alırım.Gerçekten tatmin edici bi motor.2. el sıkıntısını,piyasasını düşünmeyen,zevkine bakan alır.
    Calibre çin malı olmasına rağmen tatmin edici.Apaçi birinin eline geçmesse zevk ala ala kullanılır.Tabi ki arada bir ufak sıkıntılar çıkarır,o kadar da olur.Ama özelliklerine donanımına bakıldığında fena değil.

Şahsen benim mantığımdan geçen cbr 250,gönlümden geçen hyo.Çünkü estetik olarak hyo bana daha güzel geliyo.Kalitesi de hiç fena değil.Bazı arkadaşlar hyo çok yakıyo diyo ama çift silindir ve daha güçlü bi motor.Aralarında dağlar kadar fark yok bu duruma bakınca cbr 250 ile.Cbr 250 yi göklere çıkarmıyorum ama gerçekten yedek parça yakıt kalite olarak insanın aklını çeliyo bu modeller arasında.Hyo ya baktığında servis sıkıntı,yedek parça çok uçuk şekilde pahalı.

Bu seçeneklerden almayacağım tek motor ninja dır.Tamam güçlü,kaliteli de..Fiyatı,o eski tip göstergesi,o kafa tasarımı bana göre çok eskilerde.

Gönlümden hyo geçer,çünkü malımın değerini bilen bi insanım.Hyo alsam ne ben onu üzerim ne o beni üzer.
    Mantığım cbr 250 der

İşin kısası müşterinin beklentisine göre mantıklı olarak bu seçenekler değişir.Hyo diyene de saygı duyarım cbr diyene de.

Yani müşteri diyosa benim hızda gözüm yok,az yaksın kaliteli olsun parçası bol olsun ucuz olsun cbr 250
    Ama benim gibi zevkine düşkünse,beni tatmin etsin estetik olarak güzel olsun hyo 250. Ne hyo cbr den üstün,ne cbr hyo dan çok üstün.

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu neyi sayıyorsun... Tip olarak bence daha güzel daelim, kalite olarak da CBR 250 yi çok büyütüyorsunuz. Adı honda ya, hemen yazalım daha kaliteli diye. Somut olarak birşey gösterebilen yokki. Anca yaz, kalite.... Yazasım gelmiyor artık böyle şeyleri

Hondayla Daelim kıyaslanmazmış. Tamam sen harley kıyasla honda ile. Bu kafa ile devam edin siz.
    1kac sene kullandiktan sonra aradaki farki gorursun. Birine yillarca binersin birine 1 sene. Sonra servisten cikaramazsin. Yanlismiyim? Hondada istedigin kadar sert kullan banamisin demez ama eminom 1 sene sonra daelim sanzimani birakir. Nolursa olsun honda muhendisleriyle daelim muhendislerini bir tutamazsin. Uzun vadede agresif kullanimda fark gorunecektir kisacasi..

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    mühendis dövüştürüyolar kaçıın
    cool113 ve DarkKnight bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı zafer7474 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef öyle değil daelim Bumotoya 5 basar Bumoto nun adını bile ilk kez duyuyorum ben
    Ben ikisinide yeni duyuyorum soner "snopol" arkadasimiz bumotoyu cok iyi aciklamis. Goruntu olarak cok iyi daelime basarda basar. Biraz bumotonun yorumlarini okuyun fikriniz tamamen degisecek.. zippo sen bumoto topicindede yorum yapmistin. Her acidan bakacak olursak sen ne dersin?

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok derin konu.Şöyle bişey var herkes kendi mantığına göre hareket eder ama bana göre bu 4 ünün arasından mantıklı olan Cbr 250.Neden dersen bende yeni kasa cbr 125 kullanıcısıydım,250 de kullandım gayet kaliteli olduğunu gördüm.Yedek parça fiyatlarını bayide bir bir kendim baktım ( grenajlar ) rakiplerine göre çok ucuz.Servis ağı çok çok geniş.Bazen yedek parçaları temin etmek 3 gün sürüyo.Evet şaka değil 3 gün.Ben ön kafa grenajını 3 günde getirttim servisten

Kawa alıp neden z-moto ya kolumu kaptıriyim ?
    Hyo yu gerçekten seviyorum.Eğer para sıkıntım yoksa hyo alırım.Gerçekten tatmin edici bi motor.2. el sıkıntısını,piyasasını düşünmeyen,zevkine bakan alır.
    Calibre çin malı olmasına rağmen tatmin edici.Apaçi birinin eline geçmesse zevk ala ala kullanılır.Tabi ki arada bir ufak sıkıntılar çıkarır,o kadar da olur.Ama özelliklerine donanımına bakıldığında fena değil.

Şahsen benim mantığımdan geçen cbr 250,gönlümden geçen hyo.Çünkü estetik olarak hyo bana daha güzel geliyo.Kalitesi de hiç fena değil.Bazı arkadaşlar hyo çok yakıyo diyo ama çift silindir ve daha güçlü bi motor.Aralarında dağlar kadar fark yok bu duruma bakınca cbr 250 ile.Cbr 250 yi göklere çıkarmıyorum ama gerçekten yedek parça yakıt kalite olarak insanın aklını çeliyo bu modeller arasında.Hyo ya baktığında servis sıkıntı,yedek parça çok uçuk şekilde pahalı.

Bu seçeneklerden almayacağım tek motor ninja dır.Tamam güçlü,kaliteli de..Fiyatı,o eski tip göstergesi,o kafa tasarımı bana göre çok eskilerde.

Gönlümden hyo geçer,çünkü malımın değerini bilen bi insanım.Hyo alsam ne ben onu üzerim ne o beni üzer.
    Mantığım cbr 250 der

İşin kısası müşterinin beklentisine göre mantıklı olarak bu seçenekler değişir.Hyo diyene de saygı duyarım cbr diyene de.

Yani müşteri diyosa benim hızda gözüm yok,az yaksın kaliteli olsun parçası bol olsun ucuz olsun cbr 250
    Ama benim gibi zevkine düşkünse,beni tatmin etsin estetik olarak güzel olsun hyo 250. Ne hyo cbr den üstün,ne cbr hyo dan çok üstün.
    bu soruyu bana sorsan bende böyle yazardım
    noktası virgülüne kadar aynı olurdu..
    neredeyse her konuda aynı şekilde düşünüyoruz..
    bende öyle diyorum
    gönlümden hyo geçer, gider cbr250 r alırım..
    adamım fuara geldiğinde görüşelim.. bu yazın bende bu dediğim 2 motosikletten birini alacagım =)

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu soruyu bana sorsan bende böyle yazardım
    noktası virgülüne kadar aynı olurdu..
    neredeyse her konuda aynı şekilde düşünüyoruz..
    bende öyle diyorum
    gönlümden hyo geçer, gider cbr250 r alırım..
    adamım fuara geldiğinde görüşelim.. bu yazın bende bu dediğim 2 motosikletten birini alacagım =)
    Hayırlısı olsun dostum,bencede görüşelim.İnşallah dilediğin motoru alırsın.2 motorunda kendine göre güzel yanları var.Sonuç olarak ikiside çok güzel aletler

Ben ikisinide yeni duyuyorum soner "snopol" arkadasimiz bumotoyu cok iyi aciklamis. Goruntu olarak cok iyi daelime basarda basar. Biraz bumotonun yorumlarini okuyun fikriniz tamamen degisecek.. zippo sen bumoto topicindede yorum yapmistin. Her acidan bakacak olursak sen ne dersin?
    Calibre ve roadwin kıyaslamasıysa sorduğun ben kesinlikle kalite olarak roadwin in önde olduğunu düşünüyorum.Tabi ki calibre de gerçekten iyi bi motor çin sınıfında çok iyi bi ürün çıkarmışlar ama daelim yabana atılacak marka değil.Ama dersen estetik olarak hangisi calibre bence çok daha önde.Roadwin i ben beğenmedim.Dış görünüş olsun egzost olsun gösterge paneli bi garip boşta kalmış gibi.Yine iş tüketici de biter,sonuç olarak kullanmayı bilene 2 motorda güzel üzmez.Ama bana roadwin biraz fazla yakıyo gibime geldi kullanıcı yorumlarına göre

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Sen mondial al bosver muhendisi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Daelim iyi markadır. Çin motorlarına bile bir yılda birşey olmuyor, Daelim'e hiçbirşey olmaz merak etmeyin. Diğer yandan Roadwin gerçekten çok çirkin bir motor bence. Kuyruğunun o kadar kalkık durması kötü olmuş ama o paraya iyi makina yine de... Bu-moto da güzel motor hatta görünüş olarak en güzeli ama Çin olduğu için biraz tereddüt ediyorum. O da kırılıp döküleceğinden değil de, işte titreşimi, konforu, detayları falan soru işareti uyandırıyor biraz. Çin motorlarının dağılma dönemi bitti artık.
    makseli ve Zippo's bunu beğendiler.

1kac sene kullandiktan sonra aradaki farki gorursun. Birine yillarca binersin birine 1 sene. Sonra servisten cikaramazsin. Yanlismiyim? Hondada istedigin kadar sert kullan banamisin demez ama eminom 1 sene sonra daelim sanzimani birakir. Nolursa olsun honda muhendisleriyle daelim muhendislerini bir tutamazsin. Uzun vadede agresif kullanimda fark gorunecektir kisacasi..
    Ahahaha yerlere düştüm honda mühendisleriyle daelim mühendislerini bir tutamassın diyor.Biri şuna otomotiv sektöründe kullanılan çoğu parçanın firmaların kendi üretimleri olmadığını anlatsın bir araştır firmalar hangi parçaları kendi yapıyorlarmış iyi güldürdün akşam akşam :D

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Sen mondial al bosver muhendisi.
    sanane bilader

atar yaptırma bana gece gece.

sen mi büyüttün her iki firmanın mühendislerini, nerden biliyon

tirbison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim roadwin 250r

duyduğum göre daelim mühendislerinden KPSS-3 90, KPDS-80 şartı ararken honda KPSS-3 70, KPDS-70 şartı arıyormuş. buna ne diyeceksin?

birde benim lisans ortalamam 2.75 honda da mı iş bulurum daelimde mi? ona göre başvurucam
    Çıkar şu üstündekileri, ne dediğin anlaşılmıyor

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı tirbison adlı üyeden alıntı Mesajı göster

duyduğum göre daelim mühendislerinden KPSS-3 90, KPDS-80 şartı ararken honda KPSS-3 70, KPDS-70 şartı arıyormuş. buna ne diyeceksin?

birde benim lisans ortalamam 2.75 honda da mı iş bulurum daelimde mi? ona göre başvurucam
    hacım benimde ortalama 2.60 2 üniversite bitirdim beni de alırlar mı :D

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı tirbison adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hacı sen o ortalama ile hiç iş bulamazsın böyle nam nam nam açıkta gezersin....
    http://www.youtube.com/watch?v=y6fLvq3TZt0

Motorunun bir videosunu çeksen de yayınlasan mı acaba ?
    #sürenadam

tirbison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı sen o ortalama ile hiç iş bulamazsın böyle nam nam nam açıkta gezersin....
    http://www.youtube.com/watch?v=y6fLvq3TZt0

Motorunun bir videosunu çeksen de yayınlasan mı acaba ?

yaz gelse de koysak
    Çıkar şu üstündekileri, ne dediğin anlaşılmıyor

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Evet farkı gördüm, 1 sene rodaj hariç 10000 km aşırı agresif sürdüğüm mondial mh 125 drifti bakımlarını kendim yaptığım halde servise getirmedim.Şanzuman dişlisi dahi tüm içini 20000 de sattığım arkadaş açtırdı herşey ilk günkü halinde açılma olayını büyütmek için yaptı. Daha 1 senelik bile olmayan agresif kullanılmayan kmsi 10000 i geçmemiş honda dediğin cbf 150 şanzuman dişlisi kırıyor. Buna ne diyeceksin ?

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet farkı gördüm, 1 sene rodaj hariç 10000 km aşırı agresif sürdüğüm mondial mh 125 drifti bakımlarını kendim yaptığım halde servise getirmedim.Şanzuman dişlisi dahi tüm içini 20000 de sattığım arkadaş açtırdı herşey ilk günkü halinde açılma olayını büyütmek için yaptı. Daha 1 senelik bile olmayan agresif kullanılmayan kmsi 10000 i geçmemiş honda dediğin cbf 150 şanzuman dişlisi kırıyor. Buna ne diyeceksin ?
    Boşver ağzı olan konuşuyor diyorum
    leons bunu beğendi.
    #sürenadam

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler