Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021

Daelim Roadwin 250R

Motovento
    REKLAM ALANI
    kgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Hunk
    Ben bursadayim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı kgunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5.vites redline 166 oda duz yolda uzerine yatarak. Yokus assagi 2 defa 170 uzerine ciktim.Butun kis araliksiz kullandim artcili artcisiz bursa istanbul yaptim en stabil hizi 140 artcili da tekte.sert kullanmazsan bakikini zamaninda yapip kaliteli yag kullanir zincirini duzenli yaglarsan hicbir sorun cikarmaz
    güzel motor, abimlere gösteriyorum ve "daelimde neymiş daha önce hiç duymadık" diyorlar ve deli oluyorum. bende diyorum ki "ben Tvs Apache alırkende aynı şeyi söylüyordunuz şimdi motora herkes bayılıyor ve sağlam motor"

honda honda deyip duruyorlar kızıyorum. hatta büyük abim cbr250 deyip duruyordu en son resimlerini gösterdim ve tipini hiç beğenmedi, kaliteli ve sağlamdır dedi. sanki daelim roadwin çürük, buda sağlamdır.

motoru görmeden önce atıp tutuyorlardı ve motoru gördükten sonra tipini sevdiler, selesi alçak ve konforlu bir motor. biraz titreşim var ama benim apache kadar titreşim yok o yüzden ben okeyim o konuda

abimler sayemde yeni marka ve model öğreniyorlar, arabacıdır kendileri. biri megane 3 kullanıyor diğeri subaru impreza ile hundai gets arasında kaldı yeni alacak.

ben hiç bahsetmiyorum ama hundai aldığı gün ona güney kore malı aldın abi diyeceğim, tıpkı daelim gibi hundaide güney kore malı diyeceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:41 ----------

benim seçimlerimde hep kıpraşımlı motorlar oluyor hadi bakalım hayırlısı

Motosikleti
    Artık Yok...
    sanırım yaşım abinden büyükdür 40 larıma yaklaşıyorum diyim .. ben 30 seneye yakın bu meredin üstündeysem ve yaklaşık 12 senedir daelimi biliyorsam işte 2005 den beri falan .. kusura bakmada oda abinlerin biraz bilgi eksikliği..

böyle honda yamaha 4 büyükler diye takılınırsa gider 10 binliralık 250cc lik japonlara 16-17 bin lira para verirsiniz..

dip not : Motorcu adam 4 markaya takılı kalmıycak her markayı bilicek binmesede görmesede bilicek.. daelimide bilicek bombardieride bilicek, indianı da bilicek,agustayıda bilicek,moto guzziyide bilicek ,harleyide bilicek ,ducatiyide bilicek hatta planetıda bilicek minskide bilicek..

4 markanın dışında motorbilmeyen insan ban göre motorcu falan değildir sadece motor sürüyordur.
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım yaşım abinden büyükdür 40 larıma yaklaşıyorum diyim .. ben 30 seneye yakın bu meredin üstündeysem ve yaklaşık 12 senedir daelimi biliyorsam işte 2005 den beri falan .. kusura bakmada oda abinlerin biraz bilgi eksikliği..

böyle honda yamaha 4 büyükler diye takılınırsa gider 10 binliralık 250cc lik japonlara 16-17 bin lira para verirsiniz..

dip not : Motorcu adam 4 markaya takılı kalmıycak her markayı bilicek binmesede görmesede bilicek.. daelimide bilicek bombardieride bilicek, indianı da bilicek,agustayıda bilicek,moto guzziyide bilicek ,harleyide bilicek ,ducatiyide bilicek hatta planetıda bilicek minskide bilicek..

4 markanın dışında motorbilmeyen insan ban göre motorcu falan değildir sadece motor sürüyordur.
    aranan kan bulundu :D bende böyle bakış açısına sahibim bu konuda ve bu hoşuma gitti. yani 4 markaya takılı kalmak bence de tembelliktir, yani akıl tembelliği. yeni modeller keşfetmek öğrenmek bu kadar mı zor ki?

en kızdığım sözlerden biri "adı üstünde honda", "adı yeter honda", "honda hayat onda"

ama daelim sloganı vardı bir tane ve hoşuma gidiyor, belkide biri uydurdu bilmiyorum; "japonlar bunu sevmeyecek" slogan buydu ve anlaşılan sloganı da duyan yok gibi :D

konfor açısından titreşim olmasa cbr250 den daha rahat oluyor sanırım. yumuşak amortisör bir nevi konfor sağlar ve alçak sele + yüksek gidon rüzganrdan korur ve bel kol ağrılarına fazla neden olmaz.

yani bakıldığında ideal bir makine ama adını sanını duyan ilgilenen az. aslında bu benim işime geliyor çünkü böyle güzel bir motor duyulmamış olunca fiyatı da ucuz oluyor ve alabilecek duruma gelebiliyorum.

daelim roadwin de araştırmadığım şey ise servis ve yedek parça durumu, yani bir sorun yaşasam parçasını ucuza bulabilirmiyim yada tamirinden anlayan usta bulunur mu?

Motosikleti
    Artık Yok...
    daelime asya bakmıyormu asyanında her yerde servisi var.. şöyle söyliyim eğerki roadwin şu anda asya motor getiriyorsa parçasınıda getirtmek zorunda yoksa tüketici heyetine başvurdğun an yasalar senden yana olur ..

kaldıki interneti kullanmayı biliyorsan parçada en ufak bir sorun yaşamassın verirsin siparişi gelir türkiye rakamlarından ucuza bile gelebilir parçalar.. zaten daystar ile motoru birebir aynıdır diye düşünüyorum daystarcılar parçada en ufak sorun yaşamıyorlarmış motorun parçasında sorun olucağını sanmam bence olsa olsa grenajlarda sorun olur.. onuda en kötüsü yurtdışından verirsin sipariş gelir..

https://www.hyosungsource.com/index.php?main_page=index&cPath=92&zenid=0dklou366 pqotd1gjtat0pe577

http://www.daelimtr.com/servisler/

http://www.daelimtr.com/1/kurumsal/1/hakkimizda/
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daelime asya bakmıyormu asyanında her yerde servisi var.. şöyle söyliyim eğerki roadwin şu anda asya motor getiriyorsa parçasınıda getirtmek zorunda yoksa tüketici heyetine başvurdğun an yasalar senden yana olur ..

kaldıki interneti kullanmayı biliyorsan parçada en ufak bir sorun yaşamassın verirsin siparişi gelir türkiye rakamlarından ucuza bile gelebilir parçalar.. zaten daystar ile motoru birebir aynıdır diye düşünüyorum daystarcılar parçada en ufak sorun yaşamıyorlarmış motorun parçasında sorun olucağını sanmam bence olsa olsa grenajlarda sorun olur.. onuda en kötüsü yurtdışından verirsin sipariş gelir..

https://www.hyosungsource.com/index.php?main_page=index&cPath=92&zenid=0dklou366 pqotd1gjtat0pe577

http://www.daelimtr.com/servisler/

http://www.daelimtr.com/1/kurumsal/1/hakkimizda/
    teşekkür ederim, yararlı bilgiler bunlar. başkalarına da faydası olur. askerlik var önümde o yüzden elindekini sat ve motor alma askerden önce diyorlar ama nakit sorunu kalktığı anda ben hemen almaya çalışırım daelim.

kgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Hunk
    O motoguzzi yokmu ah 2005 te 1 tur atmak icin bindim vitesle frenin yerine alisincaya kadar vites diye frene asilip durmustum. Yan V motor rolantide bile gucunu ciddi anlamda hissettiriyordu.

Merhaba arkadaşlar uzun bir zamandır forumu takip etmekteyim ancak aranıza katılmak yeni nasip oldu. Yakın bir zamanda (hatta muhtemelen birkaç gün içerisinde) 2. el bir daelim roadwin 250r alma ihtimalim var. Şuan bu motoru kullanan ya da önceden kullanmış kişilerle görüşmek istiyorum. Bana özelden mesaj atabilir misiniz? Bu şekilde yazarak görüşmenin daha kolay olacağını düşündüm çünkü hangi kullanıcıların aktif olduklarını anlayamıyorum. Eğer bir sorun olmazsa ve motoru alırsam deneyimlerimi ve gözlemlerimi buraya aktaracağım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. İyi forumlar, tekeriniz düz bassın.

Ankara ve çevresinde satan varsa almak istiyorum. Bilgilerinize...

Motosikleti
    Hyosung Gt250Naked Comet
    Selamlar,

Konuyu hortlatıyorum. Ben de bu motora merak saldım. İstanbul Anadolu yakasında kullanan bir arkadaş var ise yazabilir mi bana.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    biraz bahsedin şu motordan, aloo ne ayaksınız gelip giden yok? herkes satıp hurdaya mı ayırdı aloo!

Merhaba. Vjf 250 r yağ filtresi nereden temin edebilirim? Yoksa da muadili, uyan bir markanın yağ filtresi var mı?

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cengizözyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Vjf 250 r yağ filtresi nereden temin edebilirim? Yoksa da muadili, uyan bir markanın yağ filtresi var mı?
    Devamı yok diye getirmiyorlardır.

TVS Apache 150 veya Suzuki Burgman 200 yağ filtresine çok benziyor.

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler