Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Daelim Roadwin 250R

Motovento
    REKLAM ALANI
    leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değil de malzeme kalitesi ve işçilik çığlık çğlığa kaçıyor, sanayi yapımı gibi
    Ben yakından inceledim, motor saydığınız cbr250den daha kaliteli kaportası.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    prohonda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yakından inceledim, motor saydığınız cbr250den daha kaliteli kaportası.
    bende yakından inceledim kaporta olarak doğru olabilir fakat işçilik ve sele konsol kısmı honda kalitesini geçemez
    Rüzgarın Yüzünü Okşamasına İzin Ver...Ama Şeytanın Kulağına Fısıldamasına ASLA..!
    https://www.facebook.com/groups/hondacbr250rclub

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Arkadaşlar elinde yakınında çevresinde daelim roadwin 250r olan biri varsa iletişime geçebileceğim bir bağlantı verebilir mi ? altın elbiseli adam ile konuştum honda cbr250r ile daelim roadwin 250r karşılaştırması için cevap olarak bizde yok adamlar vermiyorlar dedi sen de varsa çekelim cevabını aldım. bu motosiklet sürücüsü bir arkadaşa ulaşırsak altın elbiseli adamdan bu motosikletin değerlendirmesini alabiliriz.
    Rüzgarın Yüzünü Okşamasına İzin Ver...Ama Şeytanın Kulağına Fısıldamasına ASLA..!

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    motoru kullandım çok çabuk devir alıyor 4 viteste 140 gördü rahat bir şekilde,bence en güzel rengi kırmızı ve daha kaslı duruyor.

http://www.youtube.com/watch?v=2BBzWZW1_n4

http://www.youtube.com/watch?v=zCpFFgQCUmY

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu modeli ben de cok arastırdım. Türkiye de Hyosung gibi tutacağa benziyor. Özellikler 250 CC Sportouring İsteyenler, CBR250 ile Bu model arasında kalacaktır
    Bir kere adamların sloganı yeter; Japonlar Bunu Hiç Sevmeyecek
    Malezya'dan bir arkadasım ile görüştüm. Motor orada Kullanılıyormus. Çok da tutuluyormuş. Motor Arıza Sensörüne kadar düşünülmüş, kalite ön planda tutulmus diyor kendisi.
    24 Beygir, Torku ideal, ve hızlanması güzel, Viraj giriş ve çıkışları oldukça iyi bir modelmiş.
    1. Vites : 55 - 2. Vites : 79 - 3. Vites 102 km/h Görebiliyorsunuz Redline'a girmeden. Ülkemizde Hyosung'ların Sıfırını şu an, 10.000 TL nin altına, CBR250'Lerin Sıfırını 10500 TL nin alamıyorsunuz. Bu model 8500 TL.
    Bence 20-30 tane satıldığı zaman, satışlar üst seviyelere cıkacaktır
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

tirbison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    motora aksesuar dahil 11bin lira ayırmayı düşünüyordum, ilk motorum olacak, honda cbr250, cbf250, kawasaki ninja 250, hyosung gt250r ve daelim roadwin 250r arasında kalmıştım bugün gittim hepsini gezdim gördüm ucuz olması nedeniyle tercihim daelim oldu. hondalardan kesinlikle daha etli duruyor, tek silindir olması biraz aklıma takılmıyor değil, acaba satarken hemen satabilecek miyim vs. ama 1700 lira cebimde kaldı birde 12 ay vade farksız taksit yapınca alayım, peşin parayı bağlamanın veya kredi çekmenin alemi yok dedim kendi kendime. yurtdışındaki forumlara baktım bilinen bir marka, bence hyosung gibi daelim de tanınacak yakında. ama dışardan görünüşü gerçekten güzel arkadaşlar, benim gibi paranız çok değilse alınabilir
    makseli bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    hayirli olsun bekliyoruz yorumlarinizi

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    @Tribson hayırlı olsun inş.

eğer şehir içinde kullanıyorsan tek silindir olması iyidir. çünkü şehir içinde çift silindir iyi değildir
    kaldıki motor 250 cc ve su soğutmalı. eğer sırf uzun yol için alıyor olsaydınız çift silindir daha makul olabilirdi.

bence en az Hyosung kadar kalitelidir. 6 vites olsaydı tadından yenmezdi motor ;) tanınındıktan sonra ikinciel i de sorun olmaz bence. Çünkü tek silindir 250 cc (ekonomiklik), su soğutma, çift disk ve race tipi olması gibi bir sürü artıları var ;)

tekrar hayırlı olsun ve bizi bilgilendirmeni merakla bekliyoruz. senin gibi düşünen insanlar için faydalı olacaktır vereceğin bilgiler ;)

Motosikleti
    honda cbr 250r
    bu motosikleti alan arkadaşlarımıza hayırlı olsun öncelikle, ben cbr250alacaktım fakat daelimı görünce ikisi arasında kaldım normalde cbryi alırdım 2 ay sonra fakat daelim görüntü olarak tam istediğim gibi o yüzden motor almayı ertelemek zorunda kaldım daelim için. kullanıcı arkadaşlarıdan yorum bekleyeceğim umarım bizleri en yakın zamanda bilgilendirirsiniz

Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    iyisiyle kötüsüyle mutlaka yazacağım tabi şu an oldukça tecrübesizim ama olsun
    prohonda ve makseli bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı tirbison adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dışkapı'daki daelim motorları satan dükkanda mı çalışıyorsunuz ? açıkca biz bu motorlardan satıyoruz şöyle şöyle özellikleri var baya da kaliteli, hemde ucuz ve taksit imkanları var deseniz inanmayacakmıyız, ne gerek var hikaye yazmaya ...

Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dışkapı'daki daelim motorları satan dükkanda mı çalışıyorsunuz ? açıkca biz bu motorlardan satıyoruz şöyle şöyle özellikleri var baya da kaliteli, hemde ucuz ve taksit imkanları var deseniz inanmayacakmıyız, ne gerek var hikaye yazmaya ...
    ben yazarim isteyen okur isteyen okumaz. motoru diskapidan degil ulusandan aldim. ayrica bilgisayar muhendisiyim, kendimce neden daelim aldigimi anlattim cunku baskalari da merak ediyor isteyen sacma der isteyen mantikli. fikir beyan etmek icin illa biyerde calisiyor olmak gerekmiyor kanimca.
    makseli bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    ben yazarim isteyen okur isteyen okumaz. motoru diskapidan degil ulusandan aldim. ayrica bilgisayar muhendisiyim, kendimce neden daelim aldigimi anlattim cunku baskalari da merak ediyor isteyen sacma der isteyen mantikli. fikir beyan etmek icin illa biyerde calisiyor olmak gerekmiyor kanimca.
    bu arkadaş hep böyle @tirbison

geliyo oraya buraya istediği gibi yazıyo. sırf muhalefet olmak için benim başlıklarıma-yazılarıma mesaj bırakıp gitti

bozunca da bir daha uğramıyo. kafa iyi heralde geceleyin gelmiş yazmış...

Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Hocam bekliyoruz yorumlarını ve fotoları, paylaşırsanız seviniriz.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Daelim Türkiye'de tutar. Zamanında HYOSUNG için de böyle demiştim, herkes gülmüştü bana ÇiN'den farkı mı var diye Şimdi piyasada hyo'dan geçilmiyor
    Daelim dıs aksam kalitesi bakımından Hyosung'tan daha da sağlamdır
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    hyosung dan çok daha ucuza satarlarsa hiç değilse markayı tanıtmak için ilk sene çok alıcısı olur, hyosung ülkemizde kore için iyi referans oldu...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Bazı arkadaşlar kore malını küçümsüyor unutmayın ki samsung markasıda kore malıdır ve japon olan toshiba ve sonyden daha kaliteli ve performanslı ürün çıkarmaktadır. Motosiklet konusunda da olmuyacak diye bişey yok

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Her yere yazıyorum, dur buraya da yazayım; 250cc ve altında Korelileri tek geçerim(istisnai italyanlar hariç)
    #sürenadam

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Çok yakışıklı motor yapıyorlar.Keşke deneme şansım olsa,şöyle lastik rodajıda bitmiş,kendi rodajıda bitmiş bir tanesini verseler sıkıştırsam motoru,yatsam virajlarda,top speed denesem ne tatlı olur yahu.Varmı almış olupta bana denetmek isteyen:D Hadi bir an önce alın şu motorları eskitinde öğrenelim biz de neymiş ne değilmiş.(bol fotoğraf çekmeyide unutmayın:D)
    makseli ve prohonda bunu beğendiler.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    sen böyle yazınca kim verir motoru

şaka bi tarafa benimde aklımda böyle her istediğim motoru denemek var :D

bol foto - video ve bilimum tecrübelerinizi bekliyoruz ;)
    Pain ve prohonda bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler