Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Daelim Roadwin 250R

Motovento
    REKLAM ALANI
    aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    şu daelime de az kanım ısınmıyor bi yakından inceleyemedik buralara kimse getirmedi yokmu şöyle zamanı olupda kendince incelese yorum yapsa az çok kafamızda bişeler şekillense bide seramik silindirin espirisi nedir onu anlayamadım araştırıyorum ama bilen varsa bi paylaşsın bilgisini bizimle
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu motordan alıp kulanan kimse yokmu neden tecrübelerinizi neden paylaşmıyorsunuz arkadaşlar, tavsiye ediyormusunuz motoru.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    2010 da ilk topiği açmıştım bu motorla ilgili bilgi paylaşılsın diye,2013 olmuş benzin tüketimi ve son hız hariç kayda değer bir bilgi halen yok.Yokmu bu motoru kullanıp tarafsız olarak gerçek anlamda akmıdır karamıdır yazacak işten anlayan bir arkadaş?
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    MONDİAL MH DRİFT125

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:04 ----------

Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2010 da ilk topiği açmıştım bu motorla ilgili bilgi paylaşılsın diye,2013 olmuş benzin tüketimi ve son hız hariç kayda değer bir bilgi halen yok.Yokmu bu motoru kullanıp tarafsız olarak gerçek anlamda akmıdır karamıdır yazacak işten anlayan bir arkadaş?

hocam aydın / nazilli'ye yakın yerde oturuyorsan buyur gel test motorunu dene ;) fiyatı uygun ve parcaları cok kaliteli.
    Adem Balkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Bumuto Calibre 250R düşünüyorum...
    Bumoto calibre 250 cc mi yoksa Daelim Roadwin 250R mi?

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    tabiki daelim

haydaraslan3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R 2013
    arkadaşlar
    bi abimiz bu motordan almış ama kullanmasını bilmiyor..

motoru bir süre rodaj için ben kullanacağım. rodaj süresi nedir, kaç kmdir, ve diğer gerekli bilgileri verirseniz çok sevinirim

Teşekkürler saygılar.
    www.facebook.com/haydaraslann ..... www.facebook.com/haydaraslancom
    Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir." www.haydaraslan.com
    A Rh (+)

Servisi arayınız 1 dakikanızı bile almaz en sağlıklı cevap ordan alınır.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı haydaraslan3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar

motoru bir süre rodaj için ben kullanacağım. rodaj süresi nedir, kaç kmdir, ve diğer gerekli bilgileri verirseniz çok sevinirim

Teşekkürler saygılar.
    İyi niyetli davranmışsınız. Abinizin de motor sürmesini bilmeden sürmeye çalışması çok da güvenli değil. Ama asıl diyeceğim şu ki, yaklaşık olarak rodaj süresini ve rodaj için diğer gerekli "genel bilgileri" siz de bilmiyorsanız rodajı da siz yapmayın....derim. Saygılar
    7g24s bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    CBR 125R 2013
    değerli bilgileriniz için teşekkürler bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp öğrenince hallederim ben sıkıntı olmaz
    Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir." www.haydaraslan.com
    A Rh (+)

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı Emre ATICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://turbotuning.gen.tr/upload4/Da...SYAMOTOR-1.jpg
    http://turbotuning.gen.tr/upload4/Da...SYAMOTOR-2.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:04 ----------

hocam aydın / nazilli'ye yakın yerde oturuyorsan buyur gel test motorunu dene ;) fiyatı uygun ve parcaları cok kaliteli.
    Sümer parkı hemende ortamı yaratıyor resim için
    Emre ATICI bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    değerli bilgileriniz için teşekkürler bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp öğrenince hallederim ben sıkıntı olmaz
    Haklısınız Ben güvenlik ve motorun selameti açısından bakmışım olaya sadece. Ama motor sürmek isteyince insan böyle şeyler göz ardı ediliyor hemen (Ben de ilk zamanlar nasıl binmiştim, iyi hatırlıyorum )

Forum da rodaj hakkında konular var, onları araştırmanızı öneririm. Orada tecrübeli kullanıcıların güzel tespitleri var, onlara kulak verin. Buraya yazılabilecek herhangi bir bilgiden daha faydalı olacaktır. Bu motora özel bir rodaj yok buarada, genel olarak bilmeniz yetecektir. Servisleri de dinleyin ama herzaman güvenmeyin. Genel mantık ilk ~1000 km de spor öncesi vücudu ısıtır gibi düşünmek ve davranmak
    haydaraslan3 bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    CBR 125R 2013
    çok teşekkürler syanur
    A Rh (+)

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    arkadaşlar

Teşekkürler saygılar.
    Tek bakacağın yer kullanma kılavuzu olsun. Servisi tam tersini bile söylese orada yazanı aynen uygula. Hiçbirşey yazmıyorsa ilk 500 km yarım gazı geçme, sonrasında 1000 km'ye kadar 3/4 gazı geçme, artçı alma, yük taşıma, sonra serbest kullanabilrsin. Ya da en kabacası 1000 km motoru yumuşak kullan. Bunların tümü "fazla gaz verme" demek oluyor.
    haydaraslan3 bunu beğendi.

tirbison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    arkadaşlar

Teşekkürler saygılar.

Rodaj 1000 kilometredir.
    bence de egitim olayi sart syanur a 100 de 100 katiliyorum
    saygilar
    Çıkar şu üstündekileri, ne dediğin anlaşılmıyor

Arkadaşlar bugün fuarda inceledim bence oldukça güzeldi fiyatına göre malzeme kalitesi sınıfı geçer nitelikte ancak çok kaliteli değil otoruş pozisyonu görüş çok hoşuma gitti ilgilenenlere duyurulur gidin gözünüzle görün kore malı olduğu ve çinli motorlardan cok cok rahatlıkla ayrılabildiğini ilk bakışta anlarsınız.Tabiki henüz bir cbr seviyesine gelmesi için süresi var ancak kasası daha yakışıklı bence.

fuarda gördüm, yakından bakınca kesinlikle fotolarından daha iyi görünüyor.
    tek kusuru fotojenik değil

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    MONDİAL MH DRİFT125

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:48 ----------

Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sümer parkı hemende ortamı yaratıyor resim için
    tüm motorların görüntülerini burada cekiyorum neredeyse motoru denedim aydın otobanında 164 gördüm bıraktım zorlasam gidicekti dahada nette buldugum bir videoyu koydum o adam benden daha cok basmış :D benimkisi daha 1200 kmde...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Geçen sene fuarda görmüştüm, bu sene biraz daha dikkatli inceledim. Motorun göstergelerinin olduğu bölüm çok kötü tasarlanmış. Gösterge ortada ufacık kalıyor. O bölümü düzeltirler, biraz da fazla kalkık duran arka kısmı indirirlerse çok daha güzel olur. Şunun bir de naked versiyonunu çıkarsalar harika olacak.

Bir de Daelim'in Daystar isimli cruiser modeli vardı ki bence 250 cc'de şimdiye dek gördüğüm en güzel cruiser. Siyah rengi harikaydı.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene fuarda görmüştüm, bu sene biraz daha dikkatli inceledim. Motorun göstergelerinin olduğu bölüm çok kötü tasarlanmış. Gösterge ortada ufacık kalıyor. O bölümü düzeltirler, biraz da fazla kalkık duran arka kısmı indirirlerse çok daha güzel olur. Şunun bir de naked versiyonunu çıkarsalar harika olacak.
    Bence alın motorları beğenmediğiniz yerleri de siz kendiniz güzelleştirin biraz. O zaman motor daha da güzel gelmeye başlıyor, kendi emeğin olunca. Yoksa boşuna beklemekten başka bişey değil. Hani ben de isterim panel kısmını güzelleştirsinler, egzozu soba borusuna benzetmesinler, vs, vs,

Bir de naked'ın çıkmasını beklemekten ziyade grenajları sökülür, varsa açıktaki kablolar toplanır, gerekli ise gidon bir miktar yükseltilir al işte naked
    search16 bunu beğendi.
    #sürenadam

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler