Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Peugeot Kisbee Scooter 50cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Teknik Özellikler
    Soğutma Hava
    İletişim Sistemi Otomatik santrifüj kavrama / Kayışlı
    Emisyon Standardı Euro 3
    tip 4 zamanlı
    hacmi 49,9
    güç 3,7 hp
    yakıt deposu 6,5 lt
    Toplam uzunluk (mm) 1854
    Kuru ağırlığı (kg) 85
    Sele yüksekliği (mm) 760
    Ön fren Disk 170
    Arka frenler 110 kampana
    Ön lastik 110/70-12
    Arka lastik 110/70-12
    Ön Süspansiyon Hidrolik teleskopik çatal
    Arka Süspansiyon Hidrolik amortisör
    Ön fren Disk 170
    Arka frenler 110 kampana
    Ön lastik 110/70-2
    Arka lastik 110/70-2

Fiyat ve model hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın: Peugeot Scooter Türkiye

Peugeot Scooter Türkiye Facebook Sayfası Açıldı.
    Yenilikleri ve kampanyaları takip etmek için beğenin.
    Peugeot Scooters Turkey Official

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Peugeot Kisbee 50cc

Alıntı Erhan Erdil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.luk.com.tr/images/urun_kisbee.png

http://www.luk.com.tr/images/product/Small/Kisbee/1.jpg http://www.luk.com.tr/images/product/Small/Kisbee/2.jpg http://www.luk.com.tr/images/product/Small/Kisbee/3.jpg http://www.luk.com.tr/images/product/Small/Kisbee/4.jpg http://www.luk.com.tr/images/product/Small/Kisbee/5.jpg http://www.luk.com.tr/images/product/Small/Kisbee/6.jpg

http://www.luk.com.tr/images/kisbeeColor.png

Teknik Özellikler
    Soğutma Hava
    İletişim Sistemi Otomatik santrifüj kavrama / Kayışlı
    Emisyon Standardı Euro 3
    tip 4 zamanlı
    hacmi 49,9
    güç 3,7 hp
    yakıt deposu 6,5 lt
    Toplam uzunluk (mm) 1854
    Kuru ağırlığı (kg) 85
    Sele yüksekliği (mm) 760
    Ön fren Disk 170
    Arka frenler 110 kampana
    Ön lastik 110/70-12
    Arka lastik 110/70-12
    Ön Süspansiyon Hidrolik teleskopik çatal
    Arka Süspansiyon Hidrolik amortisör
    Ön fren Disk 170
    Arka frenler 110 kampana
    Ön lastik 110/70-2
    Arka lastik 110/70-2

Fiyat ve model hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın: Peugeot Scooter Türkiye

Peugeot Scooter Türkiye Facebook Sayfası Açıldı.
    Yenilikleri ve kampanyaları takip etmek için beğenin.
    Peugeot Scooters Turkey Official

Arkadaşlar Ben Aldım Bu Motoru Ama derim ki honda today...
    neden derseniz yokuş ve kalkışlarda çok fazla fark var tamam güzel düz yolda 80km hız yapıyor ama today daha dayanıklı gibi geldi bana.
    kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum....

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    1515 EURO mu e yuh derim
    Sado

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    saka de, saka yaptim de

Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1515 EURO mu e yuh derim

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    3.7 HP 80 km hız :S 100 lük cublar 80 yapıo zaten 6.5 Hp le :S
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peugeot bu ülkede tutmaz aga 1515 euro nedir honda desem yamaha desem daha iyi anlaşılır galiba 50 cc liğe kimse gidip 3000 küsür lira vermez zaten 100 lük 125lik japon scooterlar 4000 5000 lira
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1515 EURO mu e yuh derim
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saka de, saka yaptim de
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peugeot bu ülkede tutmaz aga 1515 euro nedir honda desem yamaha desem daha iyi anlaşılır galiba 50 cc liğe kimse gidip 3000 küsür lira vermez zaten 100 lük 125lik japon scooterlar 4000 5000 lira
    Fiyat konusunda peugoat a haksız yüklenmişsiniz... Hata yattığınız nokta 50cc motorla 110-125 cc motor arasında maliyet farkı olmaması...

Hondanın bize layık görüp getirmediği yeni Vision 110 ile 50 arasında 150 euro fark var. 110 luk 4.000 gibi 50 lik 3.700 tl ye denk geliyor

Ha dersinizki 50 alıcağıma ihtiyaca göre 110-125 alınır tamam ama fiayat konusunda peugeot un bir yüksekliği yok.. Aksine fiyatları uygun sayılır SYM lisansıyla üretilen LXR-i 200 yıllardır Türkiyede yüksek fiyatlar çeken SYM nin yanın da gayet uygun

SYM de 6.850 tl

Peugeot ta 6.290 tl

Buyrun burdan yakın

Vivacity 125 modelide Honda spacy110 ve Piaggio fly100 den pahalı değil... Peugeot alınır bu fiyatlara ama servis yaygınlığı ve yedek parça ne alemde bilinmiyor...

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat konusunda peugoat a haksız yüklenmişsiniz... Hata yattığınız nokta 50cc motorla 110-125 cc motor arasında maliyet farkı olmaması...

Hondanın bize layık görüp getirmediği yeni Vision 110 ile 50 arasında 150 euro fark var. 110 luk 4.000 gibi 50 lik 3.700 tl ye denk geliyor

http://e1207.hizliresim.com/z/q/9yzrl.jpg

Ha dersinizki 50 alıcağıma ihtiyaca göre 110-125 alınır tamam ama fiayat konusunda peugeot un bir yüksekliği yok.. Aksine fiyatları uygun sayılır SYM lisansıyla üretilen LXR-i 200 yıllardır Türkiyede yüksek fiyatlar çeken SYM nin yanın da gayet uygun

SYM de 6.850 tl

http://e1207.hizliresim.com/z/q/9yzwy.jpg

Peugeot ta 6.290 tl

http://e1207.hizliresim.com/z/q/9yzy0.jpg

Buyrun burdan yakın

Vivacity 125 modelide Honda spacy110 ve Piaggio fly100 den pahalı değil... Peugeot alınır bu fiyatlara ama servis yaygınlığı ve yedek parça ne alemde bilinmiyor...
    ama arkadaşım kendini müşteri yerine koy şimdi sen gidip 3000 küsür lira parayı 50 cc scooter a yatırırmısın bence piyasadan biraz olsun haberi olan adam yapmaz insanın içi sızlar yahu
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    aaaaa çok Özür diliyorum 1518 EURO imiş yanlış yazmışım
    50cc ile 110,125 cc Motor arasında maliyet farkı yoksa fiyatları niye aynı değil
    Yada 125cc cbr ile 250cc cbr arasındaki fark
    Lastik ebatı ve motor bloğu hariç herşeyi aynı ama arada bayağı fiyat farkı var
    Sado

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    LXR-i'nin fiyatı iyiymiş sahiden. Bu modelin deposunun 12 litre olması bile başlı başına satın alma sebebidir. Rakipleri bu konuda yanına yaklaşamıyor.

LeventÇakıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Kisbee -2016
    Yeni ehliyet yasası benim gibi motorsiklet kullanmak isteyen ama motorsiklet ehliyeti almanın hem zaman hemde maddi maliyetine katlanmak istemeyen kullanıcılar için çok iyi oldu.B tipi sürücü ehliyetimle kullanabileceğim için bu ürünü satın aldım.forumda yeniyim.motorsiklet hakkında da pek fazla bilgim yok ama bu sitede çin malı ürünlerden uzak durulması ile bilgiler alınca 50 cc mopet için çok fazla seçeneğimde kalmadı.4300 tl fiyata aldım.vergisi yokmuş yaşım 44 ve 25 yıllık b sınıfı ehliyetim olduğu için ve sanırım yaşadığım şehirden dolayı trafik sigortası sadece 191 tl çıktı.motorsikletin deposu 25 tl ye doldu 110 km yaptım depo yarıya geldi son derece ekonomik çanakkalede yaşıyorum şehir içinde kullanmak için aldım çok da keyifli oldu benim için.artık şehir içinde arabamı kullanmıyorum.istediğim heryere rahatlıkla gidip park sorunu yaşamadan işlerimi halledebiliyorum.4 senedir bu konu inaktif durumda ama belki başka kullanıcılarda olur ve bilgi paylaşımı yapılabilir diye aktif hale getirmek istedim.herkese kazasız sürüşler dilerim.teşekkürler..
    ^adm^ ve kutur bunu beğendiler.

Bu motor Türkiye'ye tekrar girdikten sonra neden başlıkta hareketlenme olmadı merak ediyorum.

Motosikleti
    Peugeot Kisbee -2016
    Ben küçük hacimli motorsikletlerin çok fazla talep görmemesinden kaynaklandığını düşünüyor.birçok forumda başlangıç tarzı scooter larda 100-125 cc öneriliyor.ben bile 100 yada 125 cc almayı düşündüm fakat a1-2 sınıfı ehliyetim olmadığı ve yeni sistemde bu işin daha da zorlaştığını görünce vazgeçtim çok tesadüf öğrendim b sınıfı ehliyetle bu tarz moped lerin kullanabildiğini hemen almaya karar verdim.ilk etapta öneriler bakarak yamaha yada honda düşündüm.fakat bu markaların da 50 cc altı motorsikltleri türkiye de satışı yok.çin malı olanlardan da almam sözkonusu değildi açıkçası çok fazla seçeneğimde kalmadı bu aracı almak için .ben çok beğendim belki de ilk kez kullanmamın heyecanı olabilir ama çevremden de çok olumlu görüşler alıyorum.b sınıfı ehliyet meselesine çok sıcak baktılar benim gibi birçok insan b sınıfı ehliyetle bu araçların kullanıldığını bilmiyor henüz.çevremden 2-3 kişi daha aldı şimdi birlikte geziyoruz.gerçekten keyifli bir iş

Motosikleti
    CBF 150, Kisbee 50
    Kisbee 50'yi alalı iki haftayı geçti 250 km kadar kullandım 500-750 arası bakıma gel dediler...motor ilk başta 55 km/h geçmiyor...her binişimde motor daha da iyiye gidiyor...toplamda 40 liralık benzin aldım...250 km gittim daha yarım depo daha duruyor...almayı düşünenlere tavsiye ederim...boyut olarak çoğu yüksek cc scooterdan büyük ve güzel gözüküyor...titreşecek bir sürate çıkamadığım için bir şey söyleyemeyeceğim....frenleri gayet güzel....farları otomobil gibi...ikinci kişi sizden hafifse yokuş da çıkıyor (ben 1.77-80 kg) Honda today oyuncak gibi kalıyor bunun yanında, mondialin bir modeli var o da legodan yapılma gibi....ayrıca İzmir'de oturuyorum Evka-2'yi bilen bilir gayet diktir yokuşu baya son sürat yokuş çıktım tık demedi....sürati 70 km/h çıkıyormuş motoru açıldıkça...bana şu an oldukça yeterli geldi...lastik büyüklüğü sıkıntı olur diyordum sorun çıkmadı, tam kapalı bir kask alıyor bagajı...artçı için ayaklıkları çok pratik, orta ayağı da gayet kaliteli...pilastik kalitesi de son derece iyi...biraz pahalı gelebilir ama...aynı paraya 2011 honda today i almak isteyen kendisi bilir...sıfır gıcır gıcır alet...

önemli rakamlar....33 yaşındayım 565 lira trafik sigortası ödedim...plaka ve ruhsat masrafı 209 tl tuttu... motoru da 4.590 a motoshop bahçelievlerden aldım...satılıcak bir motor gibi de durmuyor...heralde hurdaya çıkana kadar kullanırık... ilerleyen zamanda yine yazacağım...kimse bu motor hakkında bir şey yazmıyor....almaya korkmayın gayet güzel alet...
    kutur bunu beğendi.

Alıntı şemik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kisbee 50'yi alalı iki haftayı geçti 250 km kadar kullandım 500-750 arası bakıma gel dediler...motor ilk başta 55 km/h geçmiyor...her binişimde motor daha da iyiye gidiyor...toplamda 40 liralık benzin aldım...250 km gittim daha yarım depo daha duruyor...almayı düşünenlere tavsiye ederim...boyut olarak çoğu yüksek cc scooterdan büyük ve güzel gözüküyor...titreşecek bir sürate çıkamadığım için bir şey söyleyemeyeceğim....frenleri gayet güzel....farları otomobil gibi...ikinci kişi sizden hafifse yokuş da çıkıyor (ben 1.77-80 kg) Honda today oyuncak gibi kalıyor bunun yanında, mondialin bir modeli var o da legodan yapılma gibi....ayrıca İzmir'de oturuyorum Evka-2'yi bilen bilir gayet diktir yokuşu baya son sürat yokuş çıktım tık demedi....sürati 70 km/h çıkıyormuş motoru açıldıkça...bana şu an oldukça yeterli geldi...lastik büyüklüğü sıkıntı olur diyordum sorun çıkmadı, tam kapalı bir kask alıyor bagajı...artçı için ayaklıkları çok pratik, orta ayağı da gayet kaliteli...pilastik kalitesi de son derece iyi...biraz pahalı gelebilir ama...aynı paraya 2011 honda today i almak isteyen kendisi bilir...sıfır gıcır gıcır alet...

önemli rakamlar....33 yaşındayım 565 lira trafik sigortası ödedim...plaka ve ruhsat masrafı 209 tl tuttu... motoru da 4.590 a motoshop bahçelievlerden aldım...satılıcak bir motor gibi de durmuyor...heralde hurdaya çıkana kadar kullanırık... ilerleyen zamanda yine yazacağım...kimse bu motor hakkında bir şey yazmıyor....almaya korkmayın gayet güzel alet...
    Merhaba. Tam da merak ettiğim konuda dün mesaj atılmış olması bir işaret olmalı Ben de İzmir'de yaşıyorum. Mavişehir Karşıyaka güzergahında eşimle (71+47 kilo) birlikte kullanmak için uygun bir skuter sanırım değil mi? Satın almam için gazlanmaya ihtiyacım var Bisiklet sevdalısı olduğum için öncelikli amacım motoru sürerken keyif almak, ikincil amacım ise bahsettiğim güzergahda trafik ve park çilesi çekmeden sağa sola gitmek. Başlangıç için hafif, nispeten güçsüz ve B sınıfı ehliyetle sürülebilir olması cezbediyor. Motorun gürültü seviyesi nasıl acaba?

Motosikleti
    CBF 150, Kisbee 50
    Ben de oralarda dolanıyorum genelde, iş yerim çankayada...gidip gelmeye de başladım...Söylediğiniz durum için gayet uygun...motorun sesi 50 cc gibi değil...daha yüksek ama sıkıntı değil...öneririm...insanlara pahalı geliyor ama ben düşük cc bir motorla başladığım için mutluyum, ters bir harekette motoru tutabiliyorsunuz...eşinizle 50 km/h ile her yere gidebilirsiniz....

Teşekkürler, en kısa sürede gidip inceleyeceğim. Bahçelievler'de aldığınız yer beyaz eşya mağazası aynı zamanda değil mi? Stok sorunu olur mu acaba bu motorda?

Motosikleti
    CBF 150, Kisbee 50
    Alıntı Evren_c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, en kısa sürede gidip inceleyeceğim. Bahçelievler'de aldığınız yer beyaz eşya mağazası aynı zamanda değil mi? Stok sorunu olur mu acaba bu motorda?
    Stok sorunu yok...beyaz eşya mağazası değil...Motoshop mağazanın adı...baya kisbee var depolarında, servis yeri de orası... Soğukkuyu camisi var ondan pazar yerine doğru giderken solda...

Motosikleti
    CBF 150, Kisbee 50
    Öncelikle B sınıfı ehliyet nedeniyle motor 50 km/h geçmiyor...cdi ünitesi kısıtlıyor...(Çözümü var...ben 70-75 falan yapabiliyorum)... toplamda 90 TL'lik benzin aldım... 700km'ye 10 km falan kaldı... 13 kuruş falan yakıyor...(6,5 litre depo var)... iki kişi 50-60 km arası gidilebiliyor... (80+80 iki adamı taşıyor)... bagajı tam kapalı kask ve oxford zincir kilidi alıyor.... Merak edenler için yazıyorum... ben almayı düşünürken hiç bilgi yoktu... ayrıca 70 km/h'den sonra titrer gibi yapıyor... o hıza çıkmamak lazım tabi

Motosikleti
    Peugeot Kisbee -2016
    Arkadaşlar ben şöyle bir sorun yaşıyorum.motorsiklet kapalı otoparta duruyor,kış olduğu için fazla kullanamıyorum,1-2 hafta kullanmadığımda da çalışmıyor böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba

Şemik sana da bir soru sormak istiyorum.bende 50 km hız üzerine çıkamıyorum.çok hız yapmak gibi bir kaygım yok ama trafiğe çıkmak zorunda kaldığımda 50'km hız biraz trafiğin akışını bozuyor sen nasıl 50 km üzerine çıktın?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler