Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MertGoren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    Varya ilk günden çaldırıcam die içim gidiyo kilt vardi anahtarı kayıp motor bahcedeon tekerlik kilitli duruyo evde guvenlk kamerası ve motor cıkısı zor olmasa motorun yanında yayardım :D 30dk da bi bakıyorum yerindemi die Alarmlı disk kilit ve normal kilit şart

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

Motor ve ABS ışıgı yanınca ne oluyor neler yapmamız lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı kokopellifd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamdır... Ctesi / Pazar görüşürüz öyleyse

karşılaştırma yapmak lazım, mesela benim devriyaj çok yukarda kavrıyor sanki herkesin ki mi öyle benimkini mi böyle ayarlamışlar acep..
    kendine göre ayarla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:13 ----------

Alıntı MertGoren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Varya ilk günden çaldırıcam die içim gidiyo kilt vardi anahtarı kayıp motor bahcedeon tekerlik kilitli duruyo evde guvenlk kamerası ve motor cıkısı zor olmasa motorun yanında yayardım :D 30dk da bi bakıyorum yerindemi die Alarmlı disk kilit ve normal kilit şart

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

malum bizdekilerde abs yok ama bir ara abs li model inçeleme yapmam lazım senin motoru denek yapalım mı

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Motor çalışır halde iken yanıyorsa servise götürmen lazım.
    Hayırdır?
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    Yarın bırazdaha dikkatli bakıcam herkeze iyi geceler

kokopellifd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    İlk çalıştırdığında bir süre yanması doğal önemli olan hareket halinde iken ne durumda olduğu.
    Motoru çaldırma korkusu da bir kaç haftada azalarak geçiyor bakınız ben

Motosikleti
    Honda Nc750X

Böylede güzelmiş
    kokopellifd ve sahbazomer bunu beğendiler.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Şu sayfada çeşitli çıkartma takımları bulabilirsiniz

Ayrıca her hali güzel bizim moturun Lütfen
    Heil Spellcheck

CengizYörük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200 ABS
    ben de 190 km yi devirdim işe gidip geliyorum şu sıra çok gezme imkanı bulamadım ama canım sıkılmaya başladı istanbul avrupa tarafında avcılar a yakın olan ya da gelebilecek olanlar varsa bi görüşme ayarlayabiliriz. bir de şunu sorucam rodaj döneminde 7500 devri geçmiyoruz fakat vites geçiş devirlerini siz ortalama kaçta yapıyorsunuz ?? bi de rodajdan sonra performans artışı hissedilir biçimde mi oldu ? ya da performans belli bir km sonrasında mı artıyor??

Motosikleti
    Honda Nc750X
    Alıntı CengizYörük adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de 190 km yi devirdim işe gidip geliyorum şu sıra çok gezme imkanı bulamadım ama canım sıkılmaya başladı istanbul avrupa tarafında avcılar a yakın olan ya da gelebilecek olanlar varsa bi görüşme ayarlayabiliriz. bir de şunu sorucam rodaj döneminde 7500 devri geçmiyoruz fakat vites geçiş devirlerini siz ortalama kaçta yapıyorsunuz ?? bi de rodajdan sonra performans artışı hissedilir biçimde mi oldu ? ya da performans belli bir km sonrasında mı artıyor??
    ben bu işlerden anlamam ama gecen hafta sonu arkadasın işi oldugundan onun daytona^sını götürdüm bakıma.bakımdan sonra herseyi değişti giderken ölcem korkusuyla yavaş yavaş gidiyodum dönüşte güvenim geldi ..regal raptor da öleyse bizimki uçar diye düşünüyorum
    CengizYörük bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    Ya ben farketmeden 8binlere geliyorum bugun kırmızı ısık yandı ilk defa oda ses cıkarmak için yaptım debriaja basarak ya birde arka frene ayakla bastgmda sonuna kadar basıyorum ama biseye takılıyomus gibi oluyo lastigi kaydıramıyorum sizdede olemi

vanesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 200
    Ya ben farketmeden 8binlere geliyorum bugun kırmızı ısık yandı ilk defa oda ses cıkarmak için yaptım debriaja basarak ya birde arka frene ayakla bastgmda sonuna kadar basıyorum ama biseye takılıyomus gibi oluyo lastigi kaydıramıyorum sizdede olemi
    abs olmasın?
    kokopellifd ve rmz_71 bunu beğendiler.

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar bir sorum olacak. ben türkiyeye ağustosta gelicem kısmetse şuanda yurt dışında çalışıyorum geldiğimde alacağım motor ktm kawasaki hyosung yada bir ihtimal honda. fakat kawasaki daha önde duruyor sebebide çift silindir torklu bir makina olması. ktm de kawasaki de denemedim. (ninja 250r) asıl sorum şu: ben 85 kiloyum ve istanbul beşiktaştaki barbaros yokuşunu bilirsiniz levente giden o yokuşta kawasaki ile ktm arasında anlaşılır bir tork farkı olurmu ? yani istediğim iki kişi yada tek, ufak tefek yokuşlarda bayılmasın istiyorum... eğer ktmin aşşağı kalır yanı yoksa çift silindirlerden tercihimdir..

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    zaten arka tekerleği kaydırabilseydin sorun var demekti çünkü adı üstünde '' abs: anti bloke system''
    sahbazomer bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc750X
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir sorum olacak. ben türkiyeye ağustosta gelicem kısmetse şuanda yurt dışında çalışıyorum geldiğimde alacağım motor ktm kawasaki hyosung yada bir ihtimal honda. fakat kawasaki daha önde duruyor sebebide çift silindir torklu bir makina olması. ktm de kawasaki de denemedim. (ninja 250r) asıl sorum şu: ben 85 kiloyum ve istanbul beşiktaştaki barbaros yokuşunu bilirsiniz levente giden o yokuşta kawasaki ile ktm arasında anlaşılır bir tork farkı olurmu ? yani istediğim iki kişi yada tek, ufak tefek yokuşlarda bayılmasın istiyorum... eğer ktmin aşşağı kalır yanı yoksa çift silindirlerden tercihimdir..
    ben 80 kız arkadaşım 68 kilo ikimiz beşiktaş fulya darphanenın arkasındaki yokuşları bilirsin orda rahat çıkıyoruz ktm ile diğerlerini bilemem
    agilty bunu beğendi.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    çift silindirli makineler (hyo, ninja) yüksek devirlerde daha iyi uzuyor haliyle ama zaten kawanın beygir gücüde daha fazla bu normaldir. Fakat duke de ilk gaz açışlarda daha ani tepki veriyor alt devirleri daha güçlü. Birebir yarıştırmadıktan sonra yokuşlarda ikisinin arasındaki farkı kolay anlayamazsın. Yani sürekli kawa kullanan birisi duke kullandığında hayal kırıklığına uğramaz duke bence çok ideal
    sahbazomer ve agilty bunu beğendiler.

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    sen o motoru yak kardeş
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

vanesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 200
    trafikte ya da orta hızda hiç sorun olmaz. kırmızı ışıklarda filan da çok rahat hızlanırsın, en dik yokuşlara tereddütsüz girersin ama 70-80den sonra -ya da 4. vitesten sonra diyim- biraz bayılabilir.
    agilty bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    Abs li ilk defa suruyorum ama tam basmama ragmen hizi tam kesmiyo bole sanki dal ayagma surtuyomus gibi biseynoluyo belki dedigniz gibidir

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen o motoru yak kardeş
    İste yeter kardesim

sahbazomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Alıntı marfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    efsane olmuş. stickerları nereden temin edebiliriz?
    Smart Roadster (2012-2013) + KTM Duke 200 ABS (2013-2015) + Yamaha MT-07 ABS (2015-...)

kursatk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    arkadaşlar pazar buluşmasını netleştirelim ben avrupa yakasındayım ama anadoluya gelmek sorun olmaz avrupadan gelecek arkadaş varsa buluşup birlikte gidebiliriz....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)