Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 200
    merhaba arkadaşlar, duke 200'de 2014'te bahsedilen sorunlar 2015'te de devam ediyor mu? ( selenin rahatsızlığı , amortisör sertliği, fabrika çıkış lastikleri vb. ) Motorda değişen şeyler nelerdir? 2014 modelde bu vardı artık bu sorun yok ve gerçekten de alınır diyebileceğiniz şey var mıdır ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı okan_ylmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Benim sıkıntım; motorumun garantisi bittiği için bakımlarını kendim yapıyorum. Fakat servis için yol bilgisayarın km gerim sayımı yapılıyor. Bu KM geri sayımı bittiğinde servise gidin uyarısı aldım ve kendim hallettiğim için işleri gitmedim. Bu ibare 200 Km civarı sonra ekrandan kayboldu, bu ibarenin gitmesi ile birlikte yol bilgisayarımı da şuan ekranda göremiyorum. Böyle bir sorun daha önce yaşayan oldu mu? Yardımcı olabilir misiniz? KTM servisine götürdüm, hani cihaza bağlanıp bir işlem yapılabilir belki diye direk değişim önerdiler biraz çözüm odaklı değil satış odaklı çalışıyorlar sanırım.

Teşekkürler,
    sıkma canını benimkide aynı oldu söktüm baktım bunlar fabrikasyon sol tarafta ufak bi delik kalıyo ve ordan su giriyo içeri.
    seninkide kesin birkaç defaa terleme yapmıştır kesin ve işte o terlemeyi önemsiz zanediyoz ya oysam o göstergeyi bozuyo.
    benimki 5 aydır bozuk ama bilgisayar verileri dışında herşey çalıştığından sıkıntı yok yenisi 315 euro olduğundan (ABS ) li olan bende almadım şimdi çıkma veyat yürt dışından araştırıyom.
    yani sıkma canını ver gazı bak keyfine sıkıntı yok.
    bu arada benimki 56.000 km. oldu seninki daha azdır ama yine bozulmuş demekki bidakine sıfır alınca direk söküp silikonlayıp takıcam yerine
    100.000 km. yi doldurunca 250 veyat yeni gelen adventure 390 dan almayı düşünüyom
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkma canını benimkide aynı oldu söktüm baktım bunlar fabrikasyon sol tarafta ufak bi delik kalıyo ve ordan su giriyo içeri.
    seninkide kesin birkaç defaa terleme yapmıştır kesin ve işte o terlemeyi önemsiz zanediyoz ya oysam o göstergeyi bozuyo.
    benimki 5 aydır bozuk ama bilgisayar verileri dışında herşey çalıştığından sıkıntı yok yenisi 315 euro olduğundan (ABS ) li olan bende almadım şimdi çıkma veyat yürt dışından araştırıyom.
    yani sıkma canını ver gazı bak keyfine sıkıntı yok.
    bu arada benimki 56.000 km. oldu seninki daha azdır ama yine bozulmuş demekki bidakine sıfır alınca direk söküp silikonlayıp takıcam yerine
    100.000 km. yi doldurunca 250 veyat yeni gelen adventure 390 dan almayı düşünüyom
    390 adventure kesin gelicek mi acep fiyati ne olur ki.... Buyuturken japona doneyim demistim yine yapacagini yapti adamlar..

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    390 adventure kesin gelicek mi acep fiyati ne olur ki.... Buyuturken japona doneyim demistim yine yapacagini yapti adamlar..
    bildiğim kadarıyla şuan hindistanda testler devam ediyo ve 2016 ya yetiştirmeye planlanıyo ama fiyatı ne olur bilmem ama hakını vereceine eminim
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildiğim kadarıyla şuan hindistanda testler devam ediyo ve 2016 ya yetiştirmeye planlanıyo ama fiyatı ne olur bilmem ama hakını vereceine eminim
    250cc artık seni kesmez Mayk...390'dan ''YÜRÜ'' derim...
    The Power of The Dreams.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    hatta 690 enduro falan gelıcek dıye bılıyorum ben. 1000 cc altı enduro yaptıklarını %100 bılıyorum ama

390 enduroda ciddi misiniz?

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Benimkide sinyal camı çok su alıyor. Özellikle sağ sinyal camı sürekli nemli bir halde. Çalışmasına engel değil ama su almaması gereken bir parça sonuç olarak

yıkarken gösterge vs bölümlerine fazla su tutmamak lazım. Beni başka bi arkadaş daha uyarmıştı. Çok şükür benim gostergeme birşey olmadı simdilik ama demekki gerçekten oluyormuş.

basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Bir KTM servisi, KTM'nin toplantısına katıldıktan sonra dedi ki; "her segmentte öyle modeller çıkacak ki, model sayısı sayılamayacak kadar çok olacak ve KTM pazar liderliğine oynayacak"

Heyecanlandıran bir söz

Motosikleti
    Yok
    Alıntı Vazzjunior adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, duke 200'de 2014'te bahsedilen sorunlar 2015'te de devam ediyor mu? ( selenin rahatsızlığı , amortisör sertliği, fabrika çıkış lastikleri vb. ) Motorda değişen şeyler nelerdir? 2014 modelde bu vardı artık bu sorun yok ve gerçekten de alınır diyebileceğiniz şey var mıdır ?
    2015 modellerde elciklere ve seleye el atılmıs iyileştirilmişler

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı Ayberk5423 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 modellerde elciklere ve seleye el atılmıs iyileştirilmişler
    Bugün sanırım istanbuldaki son sıfır 2015 duke 200'ü aldım. koruma demirini nereden kime taktırabilirim ucuz yollu fikir verir misiniz ?

Motosikleti
    Yok
    Alıntı Vazzjunior adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün sanırım istanbuldaki son sıfır 2015 duke 200'ü aldım. koruma demirini nereden kime taktırabilirim ucuz yollu fikir verir misiniz ?
    Hayırlı uğurlu olsun ama ben bu konu hakkında yanlış bilgilendirmeyeyim kullanan arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaklardır

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı Ayberk5423 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun ama ben bu konu hakkında yanlış bilgilendirmeyeyim kullanan arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaklardır
    teşekkürler. yollara cıkmadım daha malum plaka vs işler var .

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı basto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir KTM servisi, KTM'nin toplantısına katıldıktan sonra dedi ki; "her segmentte öyle modeller çıkacak ki, model sayısı sayılamayacak kadar çok olacak ve KTM pazar liderliğine oynayacak"

Heyecanlandıran bir söz
    uygun fiyata bir Supermoto getirseler bari
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

@Vazzjunior hayırlı olsun. Antalya merkez bayisindeki tek duke 200'ü ben aldım. Dün akşam tekrar geldi ama oda daha nakliyeden inmeden satıldı.

Kendime de çok kızdım. Böyle harika bir motoru neden daha önce sürmedim diye. Pcx'den sonra devrim yaşadım, emekli dedeler gibi süren ben, artık yanlamaya çalışıyorum Motorumu çok sevdim, allah olmayanlara çok daha iyisini nasip etsin.
    ucanteneke5 bunu beğendi.

Arkadaşlar hayırlı günler 2 hafta önce 2014 modelini aldım sorum şu olacak pulsar 200ns modelinin arka çamurluğu duke 200 üzerine takılabiliyormu ?

Aranızda deneyen yada kullanan varmı ?

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Vazzjunior hayırlı olsun. Antalya merkez bayisindeki tek duke 200'ü ben aldım. Dün akşam tekrar geldi ama oda daha nakliyeden inmeden satıldı.

Kendime de çok kızdım. Böyle harika bir motoru neden daha önce sürmedim diye. Pcx'den sonra devrim yaşadım, emekli dedeler gibi süren ben, artık yanlamaya çalışıyorum Motorumu çok sevdim, allah olmayanlara çok daha iyisini nasip etsin.
    Teşekkürler @mexico. Motor ruhsat işlerini kendim halledeyim dedim. Üsküdar'da randevu almak dert. İlk tescilin oturduğun yerde olması gibi saçma bir uygulamada ayrı bir sorun..

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Yeni motor alan arkadaş lara hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin
    Mexico bunu beğendi.

Alıntı E-TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motor alan arkadaş lara hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin
    Sağ olun. Motora aşık oldum resmen rodaj bir an önce bitse de

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağ olun. Motora aşık oldum resmen rodaj bir an önce bitse de
    Lastik takin bir de, o zaman neye donusuyo bir bilseniz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)