Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke
    Arkadaşlar bir şey soracağım, yardımcı olursanız sevinirim. Ben motorumu 2. el aldım. Bir sıkıntısı yok çok şükür ama devir kesiciye girdiğinde ortadaki kırmızı ışık yanmıyor bende vites atmadan hemen önce. Nedeni ne olabilir sizce?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Abiler,motoru sifir aldim egzoz (akrpovich) takmanin bir anlmi varmi?

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Gökhan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir şey soracağım, yardımcı olursanız sevinirim. Ben motorumu 2. el aldım. Bir sıkıntısı yok çok şükür ama devir kesiciye girdiğinde ortadaki kırmızı ışık yanmıyor bende vites atmadan hemen önce. Nedeni ne olabilir sizce?
    o ışıkları ayarlayabiliyorsunuz ekrandan. önceki sahibi çok yükseğe ayarlamışsa oraya gelmeden kesiyor olabilir belki devri

egzoz takmadan beklentine bağlı. performans olarak fark yaratmaz. daha sesli çalışır sadece. ayrıca yeni egzoza göre enjekiyon oranını da düzenletmen gerekekir
    Gökhan45 ve hakanfx bunu beğendiler.
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    https://www.facebook.com/photo.php?v=749909391694234&set=vb.748501308501709 &type=2&theater

sadece 50 km hızla olan bu. ben 20 ile çarptım 1500 tl masraf çıktı yukardaki cbr 125 r bana ait kazalı görünmüyor ama kullandığımız motorun parçaları çok pahalı. tam koruma ile bizde sıyrık bile yok ama hızım 50 ve üstü olsaydı allah korusun bunları yazamazdım demem o ki aman aman çok dikkat edin özellikle şehir içinde çok çok dikkat. taksiciler minübüscüler kamyonlardan uzak durun.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Titreşim arttı yağı değiştim düzeldi. 4000 kmde değiştim yağı

6 ay geçti son bakımdan

Motosikleti
    BMW F800R
    usta elcik korumaları nerden aldın yardımcı olurmusun bende alayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:20 ----------

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoruma elcik koruma taktırdım 85 liraya hallettim
    polisport turuncu elcik aldım sadece rüzgarı kesen türden
    metal bağlantıları yok
    ayrıca 160-60-17 ve 120-70-17 lastik taktım motorun goruntusu birden değişti
    bugun hava iyi olursa yıkarken cekip koyarım insallah buraya
    bunların haricinde motor çok seri cok guzel ivmeleniyor surmesı cok zevkli
    sehır ıcınde yanlamak ıstıyorsanız alabılırsınız
    390ı hayal bile edemıyorum su an

usta nerden aldın yardımcı olurmuusn bende taktırıyım

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Parçalar için alternatif çözüm bulabilen var mı? şuan depo üstündeki turuncu grenajın yen yandaki siyah pilastik kapağın fiyatı nedir? bilen var mı? sticker üzerinde mi geliyor yoksa ayrı mı satın alıyoruz?

Arkadaşlar Merhaba. ) çok komik gelebilir soru,ama sormam lazm. Motorun ön fari sürekli acikmi duryor?(kısalar) sürekli açik,kapanan yerini bulamiyorum. Ve ikinciside,Kaskim buğlanmasi normalmi? SHOE marka kask aldim,taksigim an buglanyor. :(.
    KTM DUKE'ci abiler,İstanbulda toplandiginiz grup varmi acaba?)) bende katilsammm.

Motosikleti
    MT-07
    kısa farlar kapanmaz. dikkat çekmek adına sabahları uzunlar açık gezmeyi öneren eğitmenler bile var
    kasklar üzerinde buğu yapmaz yazsa bile buğu yapar, çözümü pinlocktur

bu da duke kullanıcılarının FB grubu : https://www.facebook.com/groups/ktmduketurkey/

kullanım klavuzunu okumanı tavsiye ederim bu arada

Tesekkur ederim. Facebook grubuda cok aktif degilmis.. Gecen gun Hondacilar ile karailastim Sirkecide,orda dusunmustum,DUKE'cilarda oyle gezyorsa katilirdim ) yeni seyler ogrenrdim.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısa farlar kapanmaz. dikkat çekmek adına sabahları uzunlar açık gezmeyi öneren eğitmenler bile var
    kasklar üzerinde buğu yapmaz yazsa bile buğu yapar, çözümü pinlocktur

kullanım klavuzunu okumanı tavsiye ederim bu arada
    Pinlok ne abi

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Elcik korumaları spor mıtodan almıştım çok zaman geçti üzerinden
    metal bağlantılı alın

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Bugün yamaha bayisinde ktmlerin 30binden sonra sorun çıkardığından bahsediliyordu. Doğruluk payı var mıdır?

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün yamaha bayisinde ktmlerin 30binden sonra sorun çıkardığından bahsediliyordu. Doğruluk payı var mıdır?
    otuzbini aşan tek dükü sadece kilometreye bakarak hurdaya ayırdılar, var sen düşün

daha evvel de dediler bunu ama ben ktm'nin eski takma adı olan ktm keine tausend meter lafının devamı olarak düşünerek pek itibar etmiyorum
    Heil Spellcheck

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pinlok ne abi
    Pinlock,bende bu gun taktirdim. SHOİ marka kask almistim,buglanyor diye aldigim yere gittim. Bedava taktilar,ve hic buglanmyor artik.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Ben boyle baslik gormedim madem siz cevap vermiyorsunuz ben yazayim.bugun spor motoyu arayip fiyat aldim;
    depo grenaji: 271tl
    yan kapak(tek): 274tl
    sticker(depo ustu 2 adet): 180tl
    ayna(çift): 140tl

Arkadaşlar geçenlerde bi arkadaş vites bağlantısının yerinden çıktığından bahsetmişti.
    Bugün mevzuya uyandım. Olayın yağla falan alakası yok. Ayaklık açık olduğunda motora oturursanız ayaklık vites bağlantısına yaslı olduğundan daha çok ağırlık biniyor. Somun ağırlıkla zamanla gevşediğinden yerinden çıkabiliyor. Tavsiyem ayaklık açıkken motora fazla abanmayın ve arada o bağlantıyı kontrol edin.
    Not: rodajdan sonra aleti devirli trafikte kullanmak çok zevkli özellikle makas atmalar falan ama siz siz olun dikkatli kullanın..
    RAMİREZ bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Merhabalar, 14.000 de 2012 Model KTM Duke 200, 10.750 ye buldum,kazası belası yok diyor, yarın gidip bakıcam, sizce iyi mi? Almalı mıyım?

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Ben 2 ay önce 5000 km'deki motoru 10.000'e almıştım. Çizigi bile yoktu. O yüzden o fiyatta pazarlık yapılır diye düşünüyorum. Gerçi hava sıcaklığı ile motosiklet fiyatları arasında doğru orantı oluyor malum... Piyasası artmış olabilir.

Gökhan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke
    Selam arkadaşlar, aranızda aküyü değiştiren oldu mu hiç? Olduysa kaç TL'ye değiştirdi? Yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)