Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aksel111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xlr 125- duke200
    antalya fethiye alanya muğla marmaris buralar buralara yakın yerlerden olan kimler var arkadaşlar el kaldırırmısınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    arıyorumm
    Alıntı aksel111 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antalya fethiye alanya muğla marmaris buralar buralara yakın yerlerden olan kimler var arkadaşlar el kaldırırmısınız
    yunus alanya duke 200 ile emir ve görüşlerinize hazır

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:07 ----------

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş geldin...hayırlı olsun makinen....
    Not: favori eksoz'um Leovince GP Style...
    teşekkür ederim evet egzosdan çok memnunum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:15 ----------

Alıntı noushzad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay kardeşim hayırlı olsun bende alanya mahmutlar görüşürüz nasipse bigün
    teşekkür ederim kardeşim bende obadayım mutlaka görüşelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:18 ----------

eyvallah kardeşim sağolasın, seninde tekerine taş değmesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle.
    eyvallah kardeşim seninde tekerine taş değmesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle.
    eyvallah kardeşim seninde tekerine taş değmesin

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı handsome_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm arkadaşlar. Alanyadan ktm duke 200 ile aranıza katılmış bulunmaktayımhttp://www.motosiklet.net/forum/memb...cture12758.jpg
    Hayırlı olsun çok güzel makine maşallah

handsome_07 bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

arkadaşlar var mı duke 200 satan

aksel111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xlr 125- duke200
    duke 200 e bindikçe aşık oluyorum iyie oturmaya başadı elime ayagıma

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı aksel111 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duke 200 e bindikçe aşık oluyorum iyie oturmaya başadı elime ayagıma
    zamanla benım gıbı olup butun duke serilerini alırsanız şaşırmam :D

Motosikleti
    arıyorumm
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun çok güzel makine maşallah

http://i.hizliresim.com/Pq3XD7.png
    teşkkür ederim kardeşim sağolasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:00 ----------

dün motoru yıkamıştım tanzikli su tutmuştum 20 cm den daha yakın tutmadım. neyse motoru yıkadım kuruladım bez ile kontağı çevirdim çalıştırdım ve gösterge üstündeki motor sembolü sönmedi. normalde çalışınca sönerdi ama sönmedi. biraz bekledim bi tur attım geldi baktım hala yanıyor. kontağı kapattım açtım busefer o sembol yanıp yanıp sönmeye başladı.. bende su kaçmış olacağını tahmin edip motorun üst kısımındaki devrelere hava tuttum. ve o motor işareti havayı tuttuktan sonra söndü. bi zararı olmuşmudur? daha önce başına gelen oldumu?

koran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XSR 700

Motosikleti
    arıyorumm
    FORUM NİYE BUKADAR CANSIZ ARKADAŞLAR? BİR SORU SORDUM AMA MALESEF CEVAP ALAMADIM

Motosikleti
    KTM DUKE 390

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:00 ----------

dün motoru yıkamıştım tanzikli su tutmuştum 20 cm den daha yakın tutmadım. neyse motoru yıkadım kuruladım bez ile kontağı çevirdim çalıştırdım ve gösterge üstündeki motor sembolü sönmedi. normalde çalışınca sönerdi ama sönmedi. biraz bekledim bi tur attım geldi baktım hala yanıyor. kontağı kapattım açtım busefer o sembol yanıp yanıp sönmeye başladı.. bende su kaçmış olacağını tahmin edip motorun üst kısımındaki devrelere hava tuttum. ve o motor işareti havayı tuttuktan sonra söndü. bi zararı olmuşmudur? daha önce başına gelen oldumu?
    cumartesi günü 3 saate yakın uğraştım,garajın içinde motora detaylı yaptım =) ön dişli kapağını fln çıkarıp gaz yağıyla zincir ve dişlileri tertemiz yaptım, sonra motoru shell advance bike cleaner ile bi güzel yıkadım,balata spreyi ile etrafa sıçrayan yağları temizledim,zincir muhafaza plastiğini wd-40 ile temizledim, jantları jant temizleme spreyiyle.. Sonra bi güzel kurulayıp zinciri Wurth drylube ile güzelce yağladım..basaklar,ayaklık vs yi de yağladım.. akabinde plastik parlatıcı ile depo yanları,plakalık,kuyruk altı,radyator koruma vs yi parlattım..sonra ersağın böyle güderi gibi ürünleri parlatmak için bi ürünü var onla da koltuklarımı parlattım =) en son da lastik parlatıcı ile lastik yanaklarını parlattım ve devamında ''ben bu motora daha binmem'' dedim :D 3 saate yakın uğraş sonra pisliğin çamurun içinde anası ağlasın? yok öyle yağma..

Bu arada yıkama işlemini ilaçlamada kullanılan,el ile pompalayarak tazik üreten birşey var onla yapıyorum.. Bence sende bundan sonra tazik vurdurma gerek yok. zaten o tazik motorun hareketli parçalarının içindeki yağı alıyor..zararlı.. sıktıkları köpükte kostik fln var plastiklerin anasını ağlatıyor..

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Ben würth ün zincir yağını aldım
    https://shop.wurth.com.tr/sabesto-zincir-yaglama-sprey-400ml
    Aldıktan sonra şeffaf olduğunu farkettim. Zinciri mazotla bi güzel temizledikten sonra sprey ile iyice yagladım. Fakat belli bir süre sonra kuruyor gibi. Yani baksaniz zincirde gram yağ yok dersiniz. Biraz soru işareti oluşturuyor.

İlk defa zincir yağı kullanıyorum belki ondandır

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Aynısı başıma geldi. ben hiç bişey yapmadım 3 gün sonra kendi kendine geçti.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Mucit23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben würth ün zincir yağını aldım
    https://shop.wurth.com.tr/sabesto-zincir-yaglama-sprey-400ml
    Aldıktan sonra şeffaf olduğunu farkettim. Zinciri mazotla bi güzel temizledikten sonra sprey ile iyice yagladım. Fakat belli bir süre sonra kuruyor gibi. Yani baksaniz zincirde gram yağ yok dersiniz. Biraz soru işareti oluşturuyor.

İlk defa zincir yağı kullanıyorum belki ondandır
    sende sıkıntı yok,yılların motoruclarını bile şaşırtıyor bu yağ =) Zaten olayı o, DRY LUBE yani kuru yağlayıcı. İçinde mum ve teflon var.. normal zincir yağlarından daha derine nufus ediyor.. Lakin kullanımı zordur..janta sıçramaz,örüntüyü bozmaz.. profesyonel kullanıma uygun.. ben 100 km de bir sıkıyorum.

Bu arada mazot yerine gaz yağı ile temizlesen daha iyi olur.. Bide zinciri mazottan sonra iyice yıka ki az bişeyde olsa mazot kalırsa sıktığın yağı bozar..

Ben aldığımda 55 tl flndı 400ml kutusu şuanki fiyat çok iyi.. Ben bide koliyle almıştım =) tabiki şirketin iskontosunu kullanarak baya uyguna almıştım.
    Karadeniz - Giresun.

şu arrow egzosus nerden bulacaz beyler nette bulamadım ya varsa link atarmısınız

Motosikleti
    arıyorumm
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi günü 3 saate yakın uğraştım,garajın içinde motora detaylı yaptım =) ön dişli kapağını fln çıkarıp gaz yağıyla zincir ve dişlileri tertemiz yaptım, sonra motoru shell advance bike cleaner ile bi güzel yıkadım,balata spreyi ile etrafa sıçrayan yağları temizledim,zincir muhafaza plastiğini wd-40 ile temizledim, jantları jant temizleme spreyiyle.. Sonra bi güzel kurulayıp zinciri Wurth drylube ile güzelce yağladım..basaklar,ayaklık vs yi de yağladım.. akabinde plastik parlatıcı ile depo yanları,plakalık,kuyruk altı,radyator koruma vs yi parlattım..sonra ersağın böyle güderi gibi ürünleri parlatmak için bi ürünü var onla da koltuklarımı parlattım =) en son da lastik parlatıcı ile lastik yanaklarını parlattım ve devamında ''ben bu motora daha binmem'' dedim :D 3 saate yakın uğraş sonra pisliğin çamurun içinde anası ağlasın? yok öyle yağma..

Bu arada yıkama işlemini ilaçlamada kullanılan,el ile pompalayarak tazik üreten birşey var onla yapıyorum.. Bence sende bundan sonra tazik vurdurma gerek yok. zaten o tazik motorun hareketli parçalarının içindeki yağı alıyor..zararlı.. sıktıkları köpükte kostik fln var plastiklerin anasını ağlatıyor..
    ohh ohh sen baya bi uğraşmışsın ya yıkamada sıkıntı yokda benimde kafama takılan tek sorun arıza lambası yakması. su nereye geldide acaba o lambayı yaktı. niye o uyarıyı verdi yani bi zararı olmuşmudur biyere onu merak ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:18 ----------

TYRUNG= arıza lambası niye yakıyor acaba? 20 cm den fazlada yaklaştırmadım boyasına zarar vermesin diye ama demekki biyerine su kaçmış.. daha sonra hava huttum ben motorun üst taraflarına söndü arıza lambası

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    [/COLOR]TYRUNG= arıza lambası niye yakıyor acaba? 20 cm den fazlada yaklaştırmadım boyasına zarar vermesin diye ama demekki biyerine su kaçmış.. daha sonra hava huttum ben motorun üst taraflarına söndü arıza lambası
    Su bu kaçar girer.. yani fazla kafaya takmamak lazım.
    https://www.youtube.com/watch?v=oqMc1q_dEGc

Belden aşağısı sudayken bile çalışabiliyor :D

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    ohh ohh sen baya bi uğraşmışsın ya yıkamada sıkıntı yokda benimde kafama takılan tek sorun arıza lambası yakması. su nereye geldide acaba o lambayı yaktı. niye o uyarıyı verdi yani bi zararı olmuşmudur biyere onu merak ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:18 ----------

TYRUNG= arıza lambası niye yakıyor acaba? 20 cm den fazlada yaklaştırmadım boyasına zarar vermesin diye ama demekki biyerine su kaçmış.. daha sonra hava huttum ben motorun üst taraflarına söndü arıza lambası
    Duke ler akıllı motorlar burnuna kulagina su kactiysa yakmistir lambayi sorun olacagini sanmiyorum.. birkac kisiden daha duymustum tazikle yikayinca bir sure uyari verdigini.. bence cok kafana takma ama tazikten de uzak dur.

Duke 200'lerin fren hortumu çelik mi arkadaşlar?

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı ati1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke 200'lerin fren hortumu çelik mi arkadaşlar?
    Evet ön ve arka Çelik fren hortumu.
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı noushzad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu arrow egzosus nerden bulacaz beyler nette bulamadım ya varsa link atarmısınız
    E-Bay'dan......350 usd+shipping olması lazım.
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)