Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Bir de uzaktan ve yandan çekilmiş ve de çantalı fotoğraf koyabilir misiniz rica etsem
    Heil Spellcheck

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Henüz çanta alamadım...Alınca, fotolarını çekip foruma yükleyeceğim...

vanesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 200
    givinin sitesindeki fotolarda rack artçı koltuğunu çok engelleyecek gibi duruyordu ama sizin fotolarda açılar daha net anlaşılmış, teşekkürler resimler için.
    yetişkin birini arkaya alsak hiç engeller, yanlardan sıkıştırır mı? sadece rack için soruyorum.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    duke 200e karenaj eklenme olasılığı varmı çıplaklığını biraz kapatıp racinge benzeme acısından daha kaslı kalıplı durması açısından

Merhaba. Duke'ü rallide kullanmışlar. Umarım fotoğrafını yükleyebilirim.
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

[/COLOR]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:35 ----------

alfakir99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı fatiher789 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Duke'ü rallide kullanmışlar. Umarım fotoğrafını yükleyebilirim.
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

[/COLOR]http://motoroids.com/wp-content/uplo...dy-to-Race.png

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:35 ----------

http://motoroids.com/wp-content/uplo...Himalaya-4.png
    Onlar yapmasında biz mi yapalım. Biz 5 bin euro veriyoruz onlar bin. komle pert olsa nolur motor Çizik olmasın diye yapmadığımız kalmıyor )

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    Soldaki motor hidrolik sizdiriyor sanirim.
    ktm nin biraz bi imaji vardi bende, o da bu foto ile eridi gitti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

Alıntı alfakir99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onlar yapmasında biz mi yapalım. Biz 5 bin euro veriyoruz onlar bin. komle pert olsa nolur motor Çizik olmasın diye yapmadığımız kalmıyor )
    bu ktm neden TVS ile ayni fiyatta degil? alet hinds. ta uretiliryor tvs gibi.
    tamam biraz daha iyi parca kullaniyorlar ama o iyi olan parcalarin toplami bir elin 5 parmagini gecmez. frenler disardan etiket marka , WP susp. disardan, ver Vikram'a(hintli adl) 5 dolar butun gun calissin , motor yapsin sana.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ktm neden TVS ile ayni fiyatta degil? alet hinds. ta uretiliryor tvs gibi.
    tamam biraz daha iyi parca kullaniyorlar ama o iyi olan parcalarin toplami bir elin 5 parmagini gecmez. frenler disardan etiket marka , WP susp. disardan, ver Vikram'a(hintli adl) 5 dolar butun gun calissin , motor yapsin sana.
    Belki motorlar üretildikten sonra KTM fabrikasına göderilip kalite kontrolü yapıldığı içindir o fark. Bir elin parmağını geçmeyenler de büyük ihtimalle ilk bakışta fark edilenlerdir. Düşününce gösterge bile RC8R ile neredeyse aynı.
    xawa bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki motorlar üretildikten sonra KTM fabrikasına göderilip kalite kontrolü yapıldığı içindir o fark. Bir elin parmağını geçmeyenler de büyük ihtimalle ilk bakışta fark edilenlerdir. Düşününce gösterge bile RC8R ile neredeyse aynı.
    "hehehe..."

Ohoo, KTM kazıklamaya devam ediyor desene... Baksana bütün modellerinde aynı göstergeyi kullanıyormuş, ondan olup öbürüne koyuyormuş, sonra berikinden çıkanı da ötekine takıyormuş. Şaseler felan da hep aynı zaten. Nasıl pis bir markadır bu ben inanamıyorum. Tü kaka KTM !

"@hehehehe" zahmet etmesin, ben yazdım zaten yazılması gerekeni hehe...

xawa bunu beğendi.
    #sürenadam

ozzy07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    arkadaş hidrolik sızmış felan demiş de farketmemiş sanırım ön süspansiyonları değiştirmişler orjinal değil onlar

---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 14:29 ----------

zaten bu motorun orjinal haliyle araziye girmek de çok saçma, asfalt için tasarlanmış bir makine sonuçta

Motosikleti
    Ohoo, KTM kazıklamaya devam ediyor desene... Baksana bütün modellerinde aynı göstergeyi kullanıyormuş, ondan olup öbürüne koyuyormuş, sonra berikinden çıkanı da ötekine takıyormuş. Şaseler felan da hep aynı zaten. Nasıl pis bir markadır bu ben inanamıyorum.

hehehehe

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Bu sayfalar kullanıcılara faydalı olabilmek ve paylaşım yapabilmek amacı ile açılıyor.Olumsuz yorum ve fikirler tabiki paylaşılacak/paylaşılsın,ancak iş artık tabiri caiz ise " cıvık" magazin programı IQ'süne dönüştü.Yaşa,akla ve motor sevgisine uygun yorumlar dileyerek sayfanın ve forumun iyice çöplüğe dönüşmemesini umuyorum.Buna sebep olanlara da gidişatın aynen devam etmesi halinde "Olum Bak Git Amca'nın" ...git demesini beklemekteyim.
    xawa ve rmz_71 bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motosikleti
    KTM = Pollyanna

Motosikleti
    ktm duke 200 VS kawasaki ninja 250 r arasında kararsız kaldım. sizce hangisi?
    değerlendirmeleri yüzde bazında yaparsak mutlu olucam yardımlarınız için teşekkürler.

1.hangisi uzun yol icin uygun
    2.hangisi konforlu ve rahat
    3.hangisinin kullanimi daha kolay
    4.hangisi daha kaliteli
    5.hangisi daha yakisikli
    6.hangisi daha seri
    7.hangisi servis ve yedek parcada daha seri ve iyi.
    8.hangisi sehir ici yogun trafikte atak

Motosikleti
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ktm duke 200 VS kawasaki ninja 250 r arasında kararsız kaldım. sizce hangisi?
    değerlendirmeleri yüzde bazında yaparsak mutlu olucam yardımlarınız için teşekkürler.

1.hangisi uzun yol icin uygun
    2.hangisi konforlu ve rahat
    3.hangisinin kullanimi daha kolay
    4.hangisi daha kaliteli
    5.hangisi daha yakisikli
    6.hangisi daha seri
    7.hangisi servis ve yedek parcada daha seri ve iyi.
    8.hangisi sehir ici yogun trafikte atak
    uzun cevap su anda veremiycem ama, dunyaca ispatlanmis ninja 250 r i secmeni tavsiye ederim. oturus tam supersport olmadigi icin rahat edersin, ergonomisini duke 200 ile karsilastirabilirsin.

Motosikleti
    MT-07
    3,4,6,8 Duke
    7 250R
    1,2,5 Göreceli.
    rmz_71 bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Saolun yorum yapan arkadaslar dediklerinizi dikkate alicam

Motosikleti
    ktm duke200
    Herkese selamlar.. akrapovic egzoz almak istiyorum duke 200 ume... Serviinde fiyati cok pahali, italyadan alim dedim ama egzosun akrapovic model numarasini bulamadim.. bileniniz var mi?
    Ktm model numarasi var elimde ama akrapovik model numarasi fakli..
    bu model olabilir mi cok benziyor...? http://www.carpimoto.com/EN/39030_S-...aha-X-Max-.htm

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mavisakal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar.. akrapovic egzoz almak istiyorum duke 200 ume... Serviinde fiyati cok pahali, italyadan alim dedim ama egzosun akrapovic model numarasini bulamadim.. bileniniz var mi?
    Ktm model numarasi var elimde ama akrapovik model numarasi fakli..
    bu model olabilir mi cok benziyor...? http://www.carpimoto.com/EN/39030_S-...aha-X-Max-.htm

Ktm duke 200 için akrapovic egsoz parça numarası 90605999000

Motosikleti
    ktm duke200
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm duke 200 için akrapovic egsoz parça numarası 90605999000
    o numara bende de var ama bu ktm parca listesindeki numara... Bana Akrapovic parca listesindeki numarasi lazim... Yada bu parcayi akrapovic markasi sadece ktm ye ozel yapip sadece ktm ye mi veriyor...?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)