Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Lan adam 2.7 yakıyormuş.. Kimin içerlemesi gerek ben anlamadım ki...
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl KTM lan bu....

Hayırlı olsun buarada.
    Bence bu kırılma olayı duke için artık kronik bir sorun haline geldi. Yeni modellerinde bari ona bir el atsalar...

wincentt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    arkadaşlar termal içlik kullanan ve tavsiye edebileceği ürün olan var mı acaba?

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    On ve arka dişliler değişirse son hızda yüksek devir çevirmez bence. Oturuş çok dik. Çanta baglanmiyor. Bu iki şey olmazsa çok hoş motur.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı wincentt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar termal içlik kullanan ve tavsiye edebileceği ürün olan var mı acaba?
    prohel marka termal içlik kullanıyorum çok soğuk havarlarda ilave olarak alt içlik cold killer kullanıyorum termaform içliğide var bende ama prohel daha güzel..decathlon mağazasında kaliteli içlikler var birde oraya bakmanı tavsiye ederim .

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Motor montu olarak değilde Columbia markası çom tuttuğum bir marka özellikle botları kışın karda motor kullanırken bile üşütmüyor.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    prohelin bir termal içliğini gördüm sanırım 40-45 liraydı alt-üst takım. http://www.ozenmotor.com.tr/PROHEL-T...KIM_272.html#0 çok soğuk havalarda kullanmayı düşünmüyorum ancak sonbaharda işimi görür mü? geçen hafta içi Edirneden gece döndüm ve 80 km ve üzeri hızlarda soğuk rahatsız etti.

Motosikleti
    Nx250- F650- ps150- delight- cbf 150
    Bir iki marka dısında turkiyede motorsiklete ozel guzel bir termal iclik ben gormedim. Bende decathlon ve mark spencer oneriyorum. Bu arada ben elcik ısıtma hakketen motorda titremeden kullanmaya etken bir urun, kask icinden gogus altına kadar inen kesinlikle ruzgar gecirmeyen gogusluklerde olmazsa olmaz. ixs ve bering de guzel modeller var. 5 derece altıda 1-2 saati gececek surusler icin ben zippo cep sobası ve termal ped kullanıyorum incelemenizde fayda var.

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Umurcan
    Koltuk minderi buldum duke 200 uyumlu ; http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-D...f3f1b8&vxp=mtr

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Umurcan
    Koltuk minderi buldum duke 200 uyumlu ; http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-D...f3f1b8&vxp=mtr
    Bak bu iyimiş... Ben kendime de düşünebilirim. Eğer biriniz sipariş ederseniz bir inceleyeyim... (buradan da bakın ebay - sele jel pad )

Buarada benim ledler hala gelmedi, gelince haber edicem
    #sürenadam

Almasına alacağım da güvenemedim, tam oturmaz gözüme hoş gözükmezse istediği kadar rahat olsun kullanılmaz.
    Adam gibi resim koymamışlar, anlayamadım br türlü şeklini şemalini.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Valla öyle tam oturacak gibi görünmüyor doğrusu
    Şurada birşeyler var gibi amasitenin adını ilk defa duyuyorum ben. Güvenilir mi muamma.

Ama her şekilde sabitleme gibi bir durum yok gibi. Yanımızda mı taşıyacakmışız bunu pek anlamadım.
    Heil Spellcheck

Oha shipping 40$ mış, olmaz o linkteki ürün.
    Shipmentı ucuz bir ürün alıp Ortaya 15 15 atar alırız çöpe giderse de 25tl gider. Olma mı?

Motosikleti
    MT-07
    Evet sadece fiyatına baktım ben onda.
    Olabilir aslında o dediğin ya. Yoksa uzun yol yapamayacağız
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Arkadaşlar aramızda turuncu modeller için üretilen sticker temin edebilmiş olan var mı bilmiyorum ama ben motoru aldığımdan beri yani 4aydır bekliyordum fakat bu akşam artık yeter dedim kendim birkaç tasarım yaptım. Renk uyumu konusunda ufak tefek soru işaretleri var kafamda bu yüzden yorumlarınızı almayı istedim. Diğer modellerin son rötuşlarını yaptıkça ekliyeceğim. Teşekürler

ozzy07 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Valla benim gözde canlandırma yeteneğim pek yoktur :-/ Photoshop'la üzerinde bi resmi olsa daha yardımcı olur ama sanki
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    KTM Duke 200
    arkasaşlar 2 saat önce birkezdaha edirneye geldim, 240 km sonunda 33 tllik benzin aldım bir mola verdim yaklaşık 20 dakika toplamda 170 dakikada ulaştım. kalça ağrısı da yaşamadım. 130 kmde durdum o da soğuktan) bu arada prohell termal içlik takımının da pek bi artısını göremedim.
    korbygs bunu beğendi.

Ankara rider da chrome sticker seti mevcut, ilk sayfalarda bulunan tayfunbora ınn yaptırdığı stickerlar da üretilmiyor anladığım kadarıyla, fakat yabancı ( çoğunlukla İngiltere ) sitelerde satışı mevcut.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla öyle tam oturacak gibi görünmüyor doğrusu
    Şurada birşeyler var gibi amasitenin adını ilk defa duyuyorum ben. Güvenilir mi muamma.

Ama her şekilde sabitleme gibi bir durum yok gibi. Yanımızda mı taşıyacakmışız bunu pek anlamadım.
    Yok ya, benim gördüğüm kadarıyla bir ip gibi bişey var, oradan seleye, selenin altına felan bağlıyorsun sanırım. Olmadı sen kendin bişey diktirirsin, seleyi söker seleye dolarsın. Ne de olsa jel malzeme, dikiş felan sorun olmaz kılıfına.

O diğer, airhawkları da pahalı diye biliyorum ben....

Alıntı wincentt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkasaşlar 2 saat önce birkezdaha edirneye geldim, 240 km sonunda 33 tllik benzin aldım bir mola verdim yaklaşık 20 dakika toplamda 170 dakikada ulaştım. kalça ağrısı da yaşamadım. 130 kmde durdum o da soğuktan) bu arada prohell termal içlik takımının da pek bi artısını göremedim.
    Hocam şöyle anlayabileceğimiz şekilde, ortalama kaçla gittiniz, kaç litre yaktınız felan yazabilir misiniz? Bir de rüzgar arttıkça termal içlikler işe yaramaz, 10 kat kumaş giyseniz rüzgar yine içinden geçer. İlla rüzgar geçirmeyen bişey olması gerek, ozaman bir nebze daha az üşüyorsunuz ve en azından eklem yerlerine rüzgar girmemiş oluyor...
    #sürenadam

Onun ürün fiyatı kadar shipmentı var, başka bulmak lazım Polat.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)