Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün ilk defa yağmurda kullandım

Sonuç KTM adına bir ayıp Çamurluk bir damla çamuru engellemiş mi merak ediyorum. Sırtımdan geçtim kaskın arkası bile çamur olmuş HAYRET BİRŞEY
    O Hindistan'da satılan Duke'lerdeki çamurluğu çıkartırken ne düşünüyorlardı çok merak ediyorum
    Evet o iç çamurluktan bende arıyorum fakat ben camurluğu kısalttığım böyle birşeye ihtiyaç duymaya başladım. Ulaşma ihtimali olan veya uygulanabilcek farklı bir parça temin edebilcek biri varsa süper olur.
    Bu arada gün itibariyle leovince egzos'un uygulaması yapıldı ve beklediğimden çok fazla tatmin etti beni. Susturucu takılı olmadan hasanpaşadan maltepeye gelene kadar ara sokaklarda arabaların alarmlarının çalmasına sebep olarak geldim.Susturucu olmadan mahelleye girişm yasaklandı diyebilirm fakat susturucu ile de çok keyif verici bir hal alabiliyor.temin etme imkanı olan herkeze öneririm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hindistan parça numaralarını bulan olursa, sağ taraftaki marş düğmesinin üzerindeki boşluk için far anahtarı tuşu var, o lazım bana da.
    http://www.mouthshut.com/bikes/Ktm-D...iews-925642644

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Dun aksam arkadasimin Ktm Duke 200 unu gece gorme sansim oldu . Sinyal dugmelerinin isiklandirilmasina bayildim . Ne kadar ince ve guzel bir detay. Cok guzel. Ktm Cross disinda cadre ve ss uretimine baslarsa bir gun maxi scooter da yaparmi dersiniz ? Yoksa Hayalmi ?

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Valla arkadaşım ne söylesek boş fakat üretirse tabiiki güzel olur bmw bile scooter üretti ve bence çok başarılı scooterlar fakat scooter'dan önce duke serisini genişletseler iyi olur 125 ve 200cc modelleri var şuanda bu seriye 350 ve 500 cc motor seçenekleride eklense tadından yenmez şahsi görüşüm tabiiki abs olmak şartıyla. ktm'in tek eksisi şuanda gördüğüm düşük cc'lerde bulunmayan ABS sistemi sadece bu sebepten ötürü son zamanlarda deli gibi 2004, 2005 model bir f650gs düşünüyorum. ABS'li bir ktm almayı çok isterdim ama türkiye'ye getirilen modellerinde ABS yok spormoto sitesinden baktığıma göre. Türkiye'de ne doğru ki motor satışı doğru olsun oda ayrı bir mevzuu tabi.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı skyytr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dun aksam arkadasimin Ktm Duke 200 unu gece gorme sansim oldu . Sinyal dugmelerinin isiklandirilmasina bayildim . Ne kadar ince ve guzel bir detay. Cok guzel. Ktm Cross disinda cadre ve ss uretimine baslarsa bir gun maxi scooter da yaparmi dersiniz ? Yoksa Hayalmi ?
    Zaten SS üretiyor. Ancak scooter dan pek umutlu değilim. Yapmasa daha iyi zaten, piyasada ne scooter ne de Maxiscooter açığı var.
    #sürenadam

Motosikleti
    KTM Duke 200
    arkadaşlar çok sevdiğim motorumu maddi sebeplerden ötürü satmak zorunda kaldım, daha 500 km'de ilgilenen olursa mesaj atabilir

Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    her önüne gelende almayıversin bizim motordan canım şu anda bakan dönüp birdaha bakıyor,böyle kalsın...
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hintli abilerin motor alma potansiyeli yüzünden Avrupa 200cc vitesli motosiklet gördü..Ve tabii Türkiyede ama fiyat açısından çok iyi çok isabetli pazarlandığı söylenemez.

Benim görüşüme göre suzuki İnmazuma 250 topiğide motor gelince aynı cbr 250 topiği gibi bol kullanıcılı ve muhabbetli geçecek(Suzuki söz verdiği gibi fiyat 10.000 altında tutulacak söyleminin arkasında durursa tabi).. ve sınıfında hatrı sayılır bir kitle edinicek..Ama Duke 200'un kullanıcıları çok daha sınırlı kalıcak gibi

Başlık hayırlı olsun...
    xawa ve turbocharge bunu beğendiler.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Daha ben geçen hafta Spormoto'nun sitesinde Duke 200'ü 5.900€ olarak gördüm
    Eğer 2013 modellere öyle bir süpriz yaparlarsa artık bizbize kalırız temelli

Az önce yine baktım da kaldırmışlar
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    ben spormotonun sitesinde göremiyorum duke 200 ü

Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha ben geçen hafta Spormoto'nun sitesinde Duke 200'ü 5.900€ olarak gördüm
    Eğer 2013 modellere öyle bir süpriz yaparlarsa artık bizbize kalırız temelli

Az önce yine baktım da kaldırmışlar

Sahibinden de spormoto dan duke 200 5000€

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Takipteyim r80gs kullanıorum son benzin zamlarından sonra düşük cc`li motor bakmaya başladım boy orantısı kurtarıyorsa 125cc bile olur.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    120 ve 110 ile giderken motor kac bin devir ceviriyor arkadaslar ?
    uzun yol için bu bilgiler motor almadan once bana gerekli olacak

Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takipteyim r80gs kullanıorum son benzin zamlarından sonra düşük cc`li motor bakmaya başladım boy orantısı kurtarıyorsa 125cc bile olur.
    125cc kullanıcılarının yorumlarından anladığım kadarı ile 125 ve 200 lük duke ün yakıt tüketimleri aynı, ortalama 2,5 litre.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:37 ----------

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    120 ve 110 ile giderken motor kac bin devir ceviriyor arkadaslar ?
    uzun yol için bu bilgiler motor almadan once bana gerekli olacak
    Daha rodaj döneminde ama 7000-7500 çevirirken 100km/s yapıyor.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    120 ile gitmek icin cok yuksek devir cevirecek demek ki
    bu da motorun erken yipranmasi demek
    7bin besyuz 8binde 120 yapaymis cok kral olurmus
    Tesekkurler

125'lik satın almak istiyorum arkadaşlar, ankara teslim ve satış yapabilirseniz, yol yemek vs. masraflar benden fiyata dahil ederim. yeni ehliyet aldım, ankara'da bu motor yok, istanbuldan binip gelemem, napaacaz bilmiom.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125cc kullanıcılarının yorumlarından anladığım kadarı ile 125 ve 200 lük duke ün yakıt tüketimleri aynı, ortalama 2,5 litre.
    Evet ya, şu konuya bir bir değinelim Manuel olarak yakıt tüketimini ölçen var mı?
    #sürenadam

Motosikleti
    MT-07
    Manuel neymiş arkadaş bilgisayar varkene yau

Hayır şimdi yanlış ölçüyo falan çıkar da sonra "2.8lt yazıyor ama aslında 2.9lt" demek gerekecek falan

Ecnebilerin bir sözüyle kapatıyorum yorumumu;
    "Ignorance is bless" - Matrix'teki kel deyyus
    Heil Spellcheck

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ya, şu konuya bir bir değinelim Manuel olarak yakıt tüketimini ölçen var mı?
    Şu an için yanlış ölçüm yapıyor benim ki daha yeni nede olsa normal karşılıyorum da umurcan depoyu fullediğinde ölçüm yapabilir.

Benzin alınca fişini saklar ( kaç L olduğunu unutmamak için ) 1. odometre yi de sıfırlarsan sağlıklı bir ölçüm olur, hem de anlamış oluruz doğru mu ölçüyor yanlış mı.

İlk depo ile ( 10 litre ) 200-225 km
    İkinci ile (10 litre ) ~ 300 km gitti; benzin göstergesine bakılırsa 3. Depo ile daha fazla gidecek.

Motosikleti
    MT-07
    Bakalım unutmazsam yaparım da daha geçen hafta fulledim sadece bir dilimim bitti o zamandan beri. Biraz sürer onun yarılanması falan.

Yok mu gerilerde kendi ölçüm yapmış biri yav
    Heil Spellcheck

40 TL lik benzinle (1 depo) yaklaşık olarak 300 km yapıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)