Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstrom
    173 cm 79 kiloyum normal oturuşta ön ayak tabanlarım topuklar hariç yere tam değiyor. Muhtemelen sende parmakların olduğu tarak kısmı değecek ancak hafif bir motor olması sebebiyle kolay alışılacak bir durum çok fazla dert olacağını sanmam ancak mutlaka gidip dene.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar çok severek bindiğim DUKE 250'mi üzülerek satıyorum. İlgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-kazasiz-temiz-bakimli-duke-250-abs-594805643/detay/

sago0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    2016 MODEL KTM DUKE 250 motorum var aşağıdaki linkteki ampül aküye zarar verir mi ?

https://www.hepsiburada.com/philips-...k-pm-otm011300

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstrom
    Alıntı sago0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 MODEL KTM DUKE 250 motorum var aşağıdaki linkteki ampül aküye zarar verir mi ?

https://www.hepsiburada.com/philips-...k-pm-otm011300
    55 Watt gücünde bir ampul olduğu görülüyor zaten Ktm User manual da 55/60 w diye bahsediyor ancak benim motorda H4 ampul var duy yapısını kontrol etmek lazım yerine tam oturmalı. H7 ampul tek flamanlı

Merhaba arkadaşlar,
    Bende bugün itibariyle Duke250 sahibi olmuş bulunmaktayım çok şükür ki,
    Honda Cb250r ve Duke250 arasında kaldım ve daha spor ve daha şık durduğunu düşünerek ve geçmişten gelen Ktm tutkuma yenik düşerek Duke250 aldım.
    Sorularım olursa iletirim, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar,
    Motorum Duke 250 - sizlere 2 Sorum olacaktı,
    1- Motor çok çabuk ısınıyor, ama hararet müşrü kritik seviyede kalıyor çizginin üstüne çıkmıyor ama motor bayağı alttan yakıyor bu normal mi?
    2- Motor çalışırken bazen uğultu gibi bir ses geliyor bu fan sesi midir nedir çözemedim yardımlarınızı rica ederim.

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstrom
    Alıntı zafer-duke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    1- Motor çok çabuk ısınıyor, ama hararet müşrü kritik seviyede kalıyor çizginin üstüne çıkmıyor ama motor bayağı alttan yakıyor bu normal mi?
    2- Motor çalışırken bazen uğultu gibi bir ses geliyor bu fan sesi midir nedir çözemedim yardımlarınızı rica ederim.
    Merhaba Motorunuzu güle güle kullanın iyi bir seçim olmuş.
    ısınma ile ilgili önceki yazılar fikir verecektir. fan sesini rölantide çalışırken dinleyebilirsiniz ancak duyulacak seviyede ses yapıyor devreye girince. Arkadaşımın mt 07 si var biraz sürünce altta mangal yanıyor resmen. Lastikler orjinal ise dikkatli olun tutuşu çok iyi değil. Sıfır lastiği değiştirmeye gönlü razı olmuyor insanın 4-5 bin yapınca değiştirirsiniz. kazasız belasız kullanmanız dileği ile.

Merhaba,

2017 Duke 250 aldım. Koruma demiri ne tavsiye edersiniz? Teşekkürler.

ayro26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba,

KTM 200 vs 250'likler supermoto'nun websitesinde yok ve ktm.com'da Türkiye'den girdiğimde sadece 125 ve 390 görünüyor. 200/250'likler buraya Euro4 vs nedeniyle gelmiyor mu? Gelecek mi? Bilginiz var mı?

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstrom
    Alıntı ayro26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

KTM 200 vs 250'likler supermoto'nun websitesinde yok ve ktm.com'da Türkiye'den girdiğimde sadece 125 ve 390 görünüyor. 200/250'likler buraya Euro4 vs nedeniyle gelmiyor mu? Gelecek mi? Bilginiz var mı?
    Hindistan'da üretilmekte olan duke 200 ve 250 nin düşük satış rakamları sebebiyle üretiminin durdurulduğunu okudum. Ancak devamında yeni jenerasyon görünüm ve tasarımıyla ilerleyen dönemde üretilmeye başlanacağı yazıyordu.

Alıntı zafer-duke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Merhaba Motorunuzu güle güle kullanın iyi bir seçim olmuş.
    ısınma ile ilgili önceki yazılar fikir verecektir. fan sesini rölantide çalışırken dinleyebilirsiniz ancak duyulacak seviyede ses yapıyor devreye girince. Arkadaşımın mt 07 si var biraz sürünce altta mangal yanıyor resmen. Lastikler orjinal ise dikkatli olun tutuşu çok iyi değil. Sıfır lastiği değiştirmeye gönlü razı olmuyor insanın 4-5 bin yapınca değiştirirsiniz. kazasız belasız kullanmanız dileği ile.

Cevaplarınız için teşekkürler Hocam,

Lastik önerisinde bulunabilir misiniz?

sarilack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 KTM Duke 250
    Selamlar herkese, Duke 250 2016 15.000 bakımı için önerebileceğiniz servis usta var mıdır fiyatı uygun olabilen,
    birde ortalama ne kadar tutar bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Teşekkürler

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstrom
    Üstad lastik konusunda geçmiş mesajlarda oldukça detaylı konuşmalar geçmiş fazlasıyla bilgi alınabilir. Piyasada oldukça fazla marka ve model var genelde Pirelli, Mitas, Michelin ön planda Michelin fiyat olarak biraz yukarıda Continental, Anlasın da iyi lastikleri var pirelli rosso 2 biraz daha yumuşak tutuşu iyi ancak yumuşaklık demek kısa ömür demektir. Markalar arasında bariz bir üstünlük yok bütçene göre kullanım alanına göre kullanım alışkanlığına göre bir tercih yapabilirsin.

Cevaplar için teşekkürler Hocam.

Bu arada KTM 250 - 2018 satış fiyatı: 28.000 TL olmuş. Vay beee

Herkese merhaba, 2017 250 abs ile yaklaşık 3000 kmdeyim ancak şunu fatkettimki yazılan çizilenin aksine benim motorun ortalama yakıt tüketimi3.5- 4 lt arasında. Diğer kullanıcılar 2.5 lardan bahsederken ben bu rakamı jiç göremedim henüz. Full depo ile yaptığım max km 190 . Agresif kullanmıyorum ancak şehir içi trafiğindeyim. Sizce normal mi?

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Bazen gostergede vites - olarak gozukuyor kontak acip kapamadan duzelmiyor sebebini bilen varmidir?

iyi günler ben ktm duke 125 veya 200 ikisinden birini almayı düşünüyorum ancak siz kullanıcılara bir sorum olacak başlangıç motoru olarak önere bilir misiniz bu marka modeli ve ayrıca herhangi bir kronik sorunu oluyor mu işte gerek yedek parça pahalı veya işte yedek servisi kötü yada işte şu parça çok çabuk bozuluyor kırılıyor bunun sıkıntısı var gibi yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstrom
    Alıntı okaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazen gostergede vites - olarak gozukuyor kontak acip kapamadan duzelmiyor sebebini bilen varmidir?
    Kardeşim bu durum dişli sensörünün ara konum görmesi sebebiyle oluyor genelde 1 den boşa 2 den boşa veya boştan 1 e geçişlerde gözlenir. Tavsiyem elini vites geçişi sırasında hafif ara gaza alıştırmandır. Elin alıştıkça sorun yaşamadığını göreceksin. Sevgiler Saygılar.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Alıntı Erkan YAŞAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bu durum dişli sensörünün ara konum görmesi sebebiyle oluyor genelde 1 den boşa 2 den boşa veya boştan 1 e geçişlerde gözlenir. Tavsiyem elini vites geçişi sırasında hafif ara gaza alıştırmandır. Elin alıştıkça sorun yaşamadığını göreceksin. Sevgiler Saygılar.
    vites düşürürken ara gazdan bahsediyoruz degil mi, onu bos alanda pratik yapmam gerekiyo bi türlü tam gaz ayarını oturtamıyorum.zaten ne oluyosa hep 1-n-2 arasında oluyo diğer viteslerde vs hiçbirşey yok oda benim acemiliğimden oluyor anlaşılan

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:16 ----------

https://ibb.co/cZnDvV
    birde bende böyle bir sıkıntı var service not reset diyor kontak acınca bu ekrana gelip set e basılı tutunca düzelmiyor internette böyle düzeldiginden bahsetmişler. Bilgisi olan var mı ?

Alıntı sarilack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese, Duke 250 2016 15.000 bakımı için önerebileceğiniz servis usta var mıdır fiyatı uygun olabilen,
    birde ortalama ne kadar tutar bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Teşekkürler
    merhaba kadıköy hasanpaşadaki yerimizde ktm özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.buradan özel mesajla veya @tas_motors instagram hesabımızdan bize ulaşan motosiklet.net platformu üyelerine işçilikte %10 indirim sağlamaktayız. iyi sürüşler dileriz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)