Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Duke 200
    [/COLOR]
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hidrolik yağ olabilir mi o acaba ?
    bilemedim hocam, garantiye götüreceğim, bilgilendiririm yine.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Grenajın üstündeki etiketi satın alabiliyor muyuz? Etikette sorun olursa grenajın komple değişmesi gerekiyor sanırım.

Kaldorein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX125, KTM Duke 250 ABS
    Alıntı Pherus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grenajın üstündeki etiketi satın alabiliyor muyuz? Etikette sorun olursa grenajın komple değişmesi gerekiyor sanırım.
    Etiketi satın alabiliyorsun. Etikette yırtık vs olursa değişik sticker seçenekleri vs de var zevkine göre değiştirebilirsin.spormoto store de var seçenekler.
    GromNation

Alıntı Kaldorein adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etiketi satın alabiliyorsun. Etikette yırtık vs olursa değişik sticker seçenekleri vs de var zevkine göre değiştirebilirsin.spormoto store de var seçenekler.
    Dünden beri bakıyorum sadece Funky Sticker Kit mevcut. Başka var ise link atabilir misin?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:47 ----------

Dünden beri bakıyorum sadece Funky Sticker Kit mevcut. Başka var ise link atabilir misin?
    Decal Kit olarak geçiyormuş. Fiyatlar 210 TL civarı. Etiket için aşırı yüksek.

segreto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200
    Arkadaşlar Lastiklerimi değiştricem. İnternet sipariş vermek zorundayım çünkü diablo rosso 2 alıcam.

http://urun.n11.com/lastik/pirelli-d...imi-P102989012
    Bu mağazadan daha önce alan var mı güvenebilir miyim? Birde fiyatı nasıl sizce. Daha önce internetten alıp sorun yaşayan varm mı ?

CengoCenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Motolastik.com dan ben daha once aldim. Sorunsuz geldi. Ve cok ilgililer. Ve bildigim kadariyla linkteki setten daha uygun fiyatlari. Ancak varsa kargo masrafi ve lastik cikart tak masrafini da dusunerek hesapla. Ben disrdan alsaydim da toplamda yine ayni parayi verecegimi tup hesaplar ciktiktan sonra farkettim.

Merhabalar,
    Motosiklet kullanmaya bu hafta başladım. Park ederken de yavaşça devirdim motoru. Kaldırdığımda gösterge çalışmıyor durumda ve marş basmıyordu. Aradan yarım saat geçtikten sonra denedim yine çalışmıyorlar. Far ve sinyaller ise çalışıyor. Görünüşte herhangi bir hasar yok.
    Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:51 ----------

Bilgisi olan var mıdır far ve sinyal ile marş ve göstergenin sigortaları farklı mı? Sigorta attığı için marş ve gösterge çalışmıyor olabilir mi? Kullanım kılavuzunda bilgi göremedim bununla ilgili.

Motosikleti
    Forza 250
    Merhabalar,
    Motosiklet kullanmaya bu hafta başladım. Park ederken de yavaşça devirdim motoru. Kaldırdığımda gösterge çalışmıyor durumda ve marş basmıyordu. Aradan yarım saat geçtikten sonra denedim yine çalışmıyorlar. Far ve sinyaller ise çalışıyor. Görünüşte herhangi bir hasar yok.
    Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:51 ----------

Bilgisi olan var mıdır far ve sinyal ile marş ve göstergenin sigortaları farklı mı? Sigorta attığı için marş ve gösterge çalışmıyor olabilir mi? Kullanım kılavuzunda bilgi göremedim bununla ilgili.
    akü kutup başı gevşemiş olabilir mi ? kontrol ettiniz mi ?

Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akü kutup başı gevşemiş olabilir mi ? kontrol ettiniz mi ?
    İşe geldiğimden ancak akşam gittiğimde kontrol edebileceğim ama gevşemiş olsa far ve sinyal yine de çalışır mı diğerleri çalışmazken?

Yanıt için teşekkürler bu arada.

Motosikleti
    Forza 250
    İşe geldiğimden ancak akşam gittiğimde kontrol edebileceğim ama gevşemiş olsa far ve sinyal yine de çalışır mı diğerleri çalışmazken?

Yanıt için teşekkürler bu arada.
    far çok parlak yanmaz, sinyal de çok elektrik çekmiyor ondan bu ihtimal üzerinde durdum. Bir de sol tarafa düşürdüyseniz bir ihtimal yan ayak müşürüne birşeyler olmuş olabilir. Debriyaja basarak mı çalıştırmayı deniyorsunuz. Benim aklıma gelenler bunlar , başka bir düşüncesi olan arkadaşım paylaşacaktır zaten.

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    Alıntı segreto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Lastiklerimi değiştricem. İnternet sipariş vermek zorundayım çünkü diablo rosso 2 alıcam.

http://urun.n11.com/lastik/pirelli-d...imi-P102989012
    Bu mağazadan daha önce alan var mı güvenebilir miyim? Birde fiyatı nasıl sizce. Daha önce internetten alıp sorun yaşayan varm mı ?
    hocam rosso 2 lerde alman, brezilya üretimi diye bi mevzu varmış. brezilya üretimleri çok kötü diyorlar. face gurubunda biri paylaşmıştı iki lastiğin fotoğrafını. lastik görünüşlerinde de fark vardı. ona dikkat et rosso 2 alacaksan.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Arkadaşlar selamlar

2014 model 2015 çıkışlı Duke 200 ABS ile aranıza yeni katıldım. Tek silindir motor ilk defa kullanıyorum. Peg lerden oldukça titreşim alıyorum ayaklarıma. Bu konuda azaltıcı bir çözümünüz var mıdır? Ben peglerin girdiği yere alt ve üst taraflarına lastik conta gibi birşey koymayı düşündüm ilk olarak. Ancak belki sizlerin genel bir azaltıcı yöntemi vardır diye size de sormak istedim.

Sağ taraftaki kill switch ı açtınız mi?

Motosikleti
    KTM DUKE 200 ABS
    CENAB MOTOR - KTM DUKE HUGGER ARKA ÇAMURLUK İlan No: 290734399 http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...90734399/detay

Arkadaşlar Düke serisi icin arka çamurluk ilanı var. Kullanan var mi aramızda ?

Alıntı CengoCenk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar

2014 model 2015 çıkışlı Duke 200 ABS ile aranıza yeni katıldım. Tek silindir motor ilk defa kullanıyorum. Peg lerden oldukça titreşim alıyorum ayaklarıma. Bu konuda azaltıcı bir çözümünüz var mıdır? Ben peglerin girdiği yere alt ve üst taraflarına lastik conta gibi birşey koymayı düşündüm ilk olarak. Ancak belki sizlerin genel bir azaltıcı yöntemi vardır diye size de sormak istedim.
    Hayırlı olsun hocam.Kaç km'de kazası belası varmı birde mahsuru yoksa kaç paraya aldınız?

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı j0hnwick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam.Kaç km'de kazası belası varmı birde mahsuru yoksa kaç paraya aldınız?
    Dostum selamlar
    10 bin km de. Kazası yok. Yürür halde yatması yok. Artı olarak orjinal motor koruma demirleri var. Park halinde düşmesi sebebiyle motor koruma demiri topuzunda hafif sürtme var sadece. Grenajda, elciklerde vs en küçük çizik yok. Yetkili servis bakımlı. 1 yıl garantisi devam ediyor.
    11.250 TL aldım. Expertizde zincir dişlinin değişimi gerektiği söylendi. O da bana ait olacak. Yaklaşık 550 tl daha eklersek bana maliyet yaklaşık 11.750 olacak. Bence çok ucuz değil ancak çok pahalı da değil. Bu sezonu geçirmek için aldığımdan işimi fazlası ile görecektir eminim.

Merhaba arkadaşlar motorumu satıyorum. Duke 200 ve 2015 model ABS'siz. Forumdan arkadaşlara güzel bir indirim yapabilirim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6729553

segreto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar motorumu satıyorum. Duke 200 ve 2015 model ABS'siz. Forumdan arkadaşlara güzel bir indirim yapabilirim

Satamadın gitti be kardeşim sende :D
    berkcigdem bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster

9 lira veririm cumada antalyadayım bu kadarda hızlı müşteri bulamazsın

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9 lira veririm cumada antalyadayım bu kadarda hızlı müşteri bulamazsın
    Ahaha binip donersin abi :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)