Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı berkaye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0 ı ile 2. eli arasında bayağı fark oluyor fiyat konusunda, birsürüde temiz 2. el Dukeler var bence 2. el alınabilir, ha çok zenginim dersen tabiki sıfır Boy kilo konusununda ise cycle-ergo.com sitesinden bir bakın isterseniz.
    Hatta üşenmeyim şöyle göstereyim ben :

Aşşağı yukarı böyle olacaktır

http://i63.tinypic.com/6yks4n.jpg

http://i64.tinypic.com/fliion.jpg
    Teşekkür ederim ilginize. Bu siteye bende baktım ama çok da gerçekçi görünmedi gözüme. Sınava cbf 150 ile girmiştim ordaki fotoğrafla burdakini eşleştirdim. Buradaki görüntü daha abartılı geldi. İstanbul'a gidip bakmam gerekecek sanırım. Yarı finansman hazır gibi 2.ellere bakmak daha mantıklı olacak sanırım sizinde belirttiğiniz gibi. Yılbaşından sonra kısmetse.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Alıntı Sagunaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim ilginize. Bu siteye bende baktım ama çok da gerçekçi görünmedi gözüme. Sınava cbf 150 ile girmiştim ordaki fotoğrafla burdakini eşleştirdim. Buradaki görüntü daha abartılı geldi. İstanbul'a gidip bakmam gerekecek sanırım. Yarı finansman hazır gibi 2.ellere bakmak daha mantıklı olacak sanırım sizinde belirttiğiniz gibi. Yılbaşından sonra kısmetse.
    Hmm ilginç bende kendi boyumla bu siteden baktıydım neredeyse aynı gösteriyor. Şu diğer değerler varya onlarıda tam ayarlamak lazım heralde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:14 ----------

Muhabbeti açılmışken; bende motorumu satıcam arkadaşlar hee
    - Ayağımız kick starta değer değmez, gözümüz dağlara çevrilir.

Haklısınız. Belki ölçülerde yanlışlık yapmışımdır.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    186 boy 86 kg ile bence bir sıkıntı yok. Görenler bu motor sana ufak geliyor deselerde ben üzerinde rahat ediyorum

Alıntı E-TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    186 boy 86 kg ile bence bir sıkıntı yok. Görenler bu motor sana ufak geliyor deselerde ben üzerinde rahat ediyorum
    Bende de küçük görünmesi normal. Ama fiziğe göre motor alırsak 1000 cc üstü ile başlamak gerekecek. Abim benden biraz kısa, o f650gs ile başladı sonra k1200r a geçti ama o arayı eğitimlerle doldurdu. Ben hafif motorla öğrenmem, acemiliği atmam gerektiği düşüncesindeyim.

Motosikleti
    KTM DUKE 200 ABS
    Arkadaşlar, Bende 184 Boyunda bir sürücü olarak ,Oturuş pozisyonu dik olan bu motorda elbette küçükmüş gibi gelebilir.

Yeni Başlayanlar için, Motorun küçük ve hafif olması nefis bir durum.9 Aydır ilk motorum Olan Duke 200 Abs kullanıyorum ve 9000 Km'yi devirmek üzereyim.

Yüksek CC ile kestirmeden başlamak elbette benimde isteğimdi ancak 200 Kg'lık bir motora hakimiyet kurmak oldukça zor.Özellikle trafik bilginiz yoksa en düşük CC den başlamanızı tavsiye edebilirim

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Kaka bu motor kaka. Dandik yaaa .

Turuncu renk motor mu olur yaaa

Motosikleti
    KLX
    KTM mi ıyy test sürüşüne katıldım 10 dakka motordan inene kadar elim ayağım uyuştu titreşimden .s.s berbat bir marka tüm motorları iğrenç ötesi. Demi Berk

Kötü yorumlar fiyat düşmesine sebep olursa işime gelir, devam arkadaşlar, alıcı var

Motosikleti
    KLX
    Şşşşşhh Satıcıda var :D ama satıcıda sonra alıcı olacak. :D abi bu 690 enduro nasıl bir motor yaa, bak bizim 200 dukler kaç kilo? 138, peki 690 enduro kaç kilo biliyormusun? 139 kilooo :O

Bende satacağım. İşleri yoluna koyduktan sonra traktör sesli 390 alacağım

Motosikleti
    KLX
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende satacağım. İşleri yoluna koyduktan sonra traktör sesli 390 alacağım
    Önce ben geldim hooop :D

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    merhabalar. sanırım motorum normalden fazla yakıyor. duke 200 ün yakıt kapasitesi 11 litre, benzin uyarı ışığı 8 litre bitince mi yanıyor? eğer öyleyse benim motorum 170-180 km de 8 litre yakıyor. bu da yaklaşık 100 km de 4,5 litre oluyor. motoru çok sakin kullanıyorum. duke 200 için ortalama 100 km de 3 lt civarı mı olması lazım.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Ben olabilirim biri :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

Alıntı blackfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba. bu grup eskiden daha canlıydı sanki? duke çüler sadece sezonda mı motor sürüyor merakımdan soruyorum. bugün servise gittim. akü uyarısı için pek bişi demediler. sorun olursa değiştirirsin gibi bişi oldu. sadece sol sinyal 50 küsür euro. doğal olarak ben de şimdilik siyah bantla idare ediyorum. baya da iş gördü açıkcası. cızırtı için de koruma demirimin birinin vidası düşmüş. onu bişiler yaptık atamoto da 30 lira verdim. bugün motoru yaklaşık 150 km kullandım. bi ara hisarüstünden levente gelirken 12 gibi bi iki turuncu duke gördüm yolda. burdan birileri miydi acaba? onun dışında motorum yakıt ışığı yarıya indi 200 km de yaklaşık. motoru 50-90 arası hızlarda sakin kullanıyorum. ama atikliği gerçekten de fazla hızı aratmıyor. inanılmaz zevkli. benim ilk motorum. herkese de tavsiye ederim.

bu arada motorun muayenesi var 2 aya. elçik koruma ve yeni lastik corsa 2 düşünüyorum biraz durumu düzeltirsem. sigorta elçik koruma paramı yedi açıkçası 910 lira verdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

Alıntı blackfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar. sanırım motorum normalden fazla yakıyor. duke 200 ün yakıt kapasitesi 11 litre, benzin uyarı ışığı 8 litre bitince mi yanıyor? eğer öyleyse benim motorum 170-180 km de 8 litre yakıyor. bu da yaklaşık 100 km de 4,5 litre oluyor. motoru çok sakin kullanıyorum. duke 200 için ortalama 100 km de 3 lt civarı mı olması lazım.
    Motor 1 aydır benimle çok da sakin kullanmıyorum 4 kere depo doldurdum 100kmde 3litreden şaşmadı bende

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    Alıntı rhesus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

Motor 1 aydır benimle çok da sakin kullanmıyorum 4 kere depo doldurdum 100kmde 3litreden şaşmadı bende
    hocam ben göstergeyi halen kullanamıyorum. manuel hesaplamaya çalştım ama yanlış da olabilir. benim arka lastiğin büyüklüğünden dolayı 4 civarı olur diye tahmin ediyordum ama bana fazla gibi geldi. yine de günlük 10 km yolda öğrenci akbilinden ucuza geliyor benzin masrafı. bi de muntemelen yazılmıştır da bulamadım. sol sinyal işini servise gitmeden halletmenin yolu var mı? motorun 2 aya muayenesi var.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Arka lastik 160 iken 80i geçmeden sakin kullanım 2.5 yakıyordum.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Lastikleri 120 / 160 yaptıktan sonra yakıt sarfiyatı oldukça arttı. Normalde 300-310 km giderken bir depo ile şimdi 240-260 km gidiyor. Belki lastik değiştiği için yol tutuşu vs durumlarından dolayı daha rahat ve daha atik kullanmaya başladım. o artışı tetikliyor olabilir.

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    Alıntı Vazzjunior adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikleri 120 / 160 yaptıktan sonra yakıt sarfiyatı oldukça arttı. Normalde 300-310 km giderken bir depo ile şimdi 240-260 km gidiyor. Belki lastik değiştiği için yol tutuşu vs durumlarından dolayı daha rahat ve daha atik kullanmaya başladım. o artışı tetikliyor olabilir.
    mt 60 corsa mı taktın? şekil olarak çok güzel duruyor lastikler. atamoto da şiddetle tavsiye ediyor. ama ben fiyatını da göz önüne alınca rosso 2 almayı düşünüyorum. bi de orjinal ebadında kullanayım diyorum. corsa yı toprak yolda kullandın mı? tavsiye eder misin?

Motosikleti
    Duke200
    Arkadaslar,

20.12.2015 tarihinde yani yarin(pazar gunu) caddebostan beltur da Ktm Duke Turkey olarak yilin son bulusmasini yapiyoruz.Facebook grubumuzdan etkinlik olusturduk ancak facebook kullanmayanlar icin birde buradan haber vermek istedim.Keyifli bir haftasonu dilerim.

Motosikleti
    Duke 200
    boş alanda ayak peglerini yere değdirecek kadar yatabilen var mı motorda arkadaşlar. lastiklere güvenemiyorum deneme yapmaya korkuyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)