Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Kullanim kitapcigini okudum sayılır .

Bu low battery yaziis bendr olmuştu.
    Bir kod beliriyordu j.bilmemne
    Aku boşaldi değiştirince düzeldi ama arkadaş 27binde takmis 30 binde yazi çıkmış.

Kabloları biguzel yeniden bağla akunun saglam oturdugundan sallanmadigindan emin ol.

Yoksa direk aldigib yere git soke soke al parayi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Alıntı MotojeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 3 senedir Duke 125 Kullanyom.
    Sorun olarak gösterebilecegim tek yanı akünün gerçekten cok sacma bir yere konumlandırılmış olmasi.
    Tam arka sele ve Ön sele nin birleştiği arada Aku nun ön tarafı duruyor ve dikkatli olunmaz ise kutup başları ıslanabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:21 ----------

Hocam mode tusu ile ODO yazısı gelene kadar bas sag tarafta tirpmetre vs olan yerde beliriyor.
    Odo yazisi geldimi mode ve set tuşlarına aynı anda bas ve basılı tut.
    Bir sure sonra saat yanıp sonecek.
    Ondab sonra mode ile saat set ile dakikayi ayarla bırak kendisi kapanır ve saatin ayarlanmış olur.

(kesici nin nezaman devreye gireceği veya servis aralığı sifirlmayida özelden yapabilirim isterseniz.)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

Aynı yazı bendede vardi geçen sene.
    Akünun kutup başlarını muhtesem servisim ters yöne yatirmis ve demirle temas etmiş.
    Bundan dolayı akü boşaldı ve garanti kapsamında değiştirdim.
    Aman git değiştir falza askatma cunku benim aku teflon tava gibi sicak olmuştu ama allahdan bisi olamdo.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

ön 110/70
    arka 150/60

ben sakarya yildirm motordan Pirelli diablo rosso 2 aldim 775 TL ye tavsiye ederim.
    Lastikler şahane.
    bugun yağmurda deneme fırsatım oldu 1 cm bile kaymadi yere yapışıyor mubarek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:29 ----------

Bendede 1 tane boşta kablo var ucu beyaz plastik sanırım tam hatırlayamadım.
    Sigorta kutusunun yakınında.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

125 duke kullanicilari başlığı mezarlik gibi valla sizin için sorun olmaz ise bir 125 duke kullanicisi olarak burada takilmak isterim.

Saat konusunda bir düzeltme yapayım : Ayarladıktan sonra kendi haline bırakmayın belki 125 duketa öyledir ama 200 de ayarladıktan sonra yine mode ve set tuşlarına basılı tutmak gerekiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

Belki eski sayfalarda yazılmıştır şu benzin konusunu çok eskidende okumuştum ama unuttum. Kaç oktan kullanmak gerekiyor hangisi daha iyi bu motor için 95 - 97 ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

Birde yağ konusu var .. Kışın ve yazın değişiyormu 10w40 vs ve hangi yağ öneriliyor ?

SudoThrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    internetten nereden hava filtresi alabilirim arkadaşlar?

site önerisi var mıdır?

Motosikleti
    KLX
    Alıntı SudoThrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    internetten nereden hava filtresi alabilirim arkadaşlar?

site önerisi var mıdır?

almadim fakat alacağım bir sonraki bakımı kendim yapacağım artık. yağ filtresinide satıyor bu mağza hatta ekstra elciklet vs gibi şeylerde var , fiyatlar makul.mağzaya kullanıcıların yorumlarıda iyi ben gözüme bu mağzayı kestirdim.

http://yildirimmotosiklet.sahibinden...text=duke+hava
    ucanteneke5 bunu beğendi.

abdllhgr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 125
    Dün aksam yağmura yakalandım garaja geldiğimde motorun buram buram yanık kablo koktuğunu farkettim nedir acaba sorun ? bu aksam depoyu falan söküp tek tek bakacağım kablolara

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı abdllhgr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün aksam yağmura yakalandım garaja geldiğimde motorun buram buram yanık kablo koktuğunu farkettim nedir acaba sorun ? bu aksam depoyu falan söküp tek tek bakacağım kablolara
    O koku egzoz dan geliyor olmasın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

Alıntı berkaye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almadim fakat alacağım bir sonraki bakımı kendim yapacağım artık. yağ filtresinide satıyor bu mağza hatta ekstra elciklet vs gibi şeylerde var , fiyatlar makul.mağzaya kullanıcıların yorumlarıda iyi ben gözüme bu mağzayı kestirdim.

http://yildirimmotosiklet.sahibinden...text=duke+hava
    İstanbul da gözüküyor sun Spormoto dan alabilirsin kargo parası vermesin yağ filtresi 25 tl Spormoto da.
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

Motosikleti
    KLX
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul da gözüküyor sun Spormoto dan alabilirsin kargo parası vermesin yağ filtresi 25 tl Spormoto da.
    İyiymiş bende spormotoda pahalı diye hatırladığım için internette aramıştım. Ozaman spormotodan alırız
    - Ayağımız kick starta değer değmez, gözümüz dağlara çevrilir.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Uzun süre motoru kullanmak niyetiniz varsa ebay uk den K&N alın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

Alıntı berkaye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyiymiş bende spormotoda pahalı diye hatırladığım için internette aramıştım. Ozaman spormotodan alırız
    Parca kodlarını biliyorsan Spormoto sitesinde yedek parça bölümde parça fiyatları da yazıyor.

Motosikleti
    yamaha tenere
    izmir,deki duke,ciler için etkinlik/sürüş amacı ile bir grup kurulmuştur.katılmak isterseniz link aşağıda.saygılar.

https://www.facebook.com/groups/ktmdukeizmir/

korna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar kasko durumu nedir duke 200'de?
    Yaptıran var mı?

Motosikleti
    yamaha tenere
    geçen mobil 1lt yarı sentetik 10/40 yağ aldım benzin istasyonundan 25TL idi.Yağ yetmedi tesadüfen aracımı götürdüğüm bosch car servisinde gördüm.nekadar dedim.17 ama sana 15TL olur dediler hemen aldım.aklınızda olsun bu fiyatlara bulunabiliyor yağı.

Motosikleti
    KTM DUKE 125

Arkadaşlar fren hidrolik kapağı fiyatını spormotodan bakabilirsiniz.Ben cok cüzi bir miktara yapabilirim.İsteyen var mı ? ;)

Motosikleti
    yamaha tenere
    Alıntı abdllhgr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/WrPn9Y.jpg

Arkadaşlar fren hidrolik kapağı fiyatını spormotodan bakabilirsiniz.Ben cok cüzi bir miktara yapabilirim.İsteyen var mı ? ;)
    Fiyatı söylersen sevinirim.uygun ise 1 adet almak isterim.

Motosikleti
    KTM DUKE 125
    Alıntı fresenius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı söylersen sevinirim.uygun ise 1 adet almak isterim.
    tamamdır yazıyorum özelden

Merhaba arkadaşlar, yeni motosiklet olarak Duke 200 düşünüyorum. Bir sorum var Depo kısmındaki Duke yazısı, kuyruk kısmındaki KTM logosu ve en alt kısımda bulunan logo ve yazılar çıkartma mı, yoksa boyaya işlenmiş mi? Direk sökebileceğimiz türde bir şey mi, kapatmak için boyatmak mı gerekli?

Gökhan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke
    Alıntı batuhani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, yeni motosiklet olarak Duke 200 düşünüyorum. Bir sorum var Depo kısmındaki Duke yazısı, kuyruk kısmındaki KTM logosu ve en alt kısımda bulunan logo ve yazılar çıkartma mı, yoksa boyaya işlenmiş mi? Direk sökebileceğimiz türde bir şey mi, kapatmak için boyatmak mı gerekli?
    Direkt kensin sökebilirsin, yapıştırma çünkü.

Motosikleti
    KLX
    Lastik öneriniz var mı ? Benim orjinal üstünde gelenler duruyor iyice eskidiler fena kayıyorlar artık iyi lastik önerirmisiniz fiyatı önemli değil kolay kolay kaymayan bir lastik iyi orta arası ?

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Lastik için diablo rosso öneririm. Cbr 250de test ettim inanılmaz bir tutuşu var. Michelin hikaye benim gözümde.

Geçen ay test ettigim cbr 250 ve diablo rosso kombinesi. Piste çıkar iş yapıcak bir lastik.

Ktm duke 200 henüz test edemedim fakat şehir içine düşünüyorum fazerin yanına. Ktm duke alırsam ilk yapacagım iş diablo rosso lastik takımı olucak.

Ktm duke ile düşe kalka çalışmak için sabırsızlanıyorum

abdllhgr ve berkaye bunu beğendiler.

koran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XSR 700
    Alıntı 7.Samuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben de araniza katılmak üzere olan biriyim hatta kısmetse haftaya aliyorum motorumu ama son dakika öğrendiğim ve kafama takilan birşey sormak istiyorum, kask ve ceket bakmak için gittiğim bir arkadasimin tanidigi motosiklet bayiisinde Duke lerin kronik elektronik problemleri olduğunu ve çok fazla Ariza verdiğini söylediler kendisinin de elinde 2 tane vardi yani soylemeyip motoru da ondan almami isteyebilirdi o yüzden söylediği biraz inandirici geldi, bu yüzden siz kullanicilarina da bir danışmak istedim, yardimci olursaniz sevinirim, iyi forumlar
    %100 doğru söylemiş duke alacaksan elektronik arızasını da göze alacaksın. Yakıt göstergesi, beyin, devir kesici, hararet müşürü, bunlar ara ara gider. Suyla haşır neşir olursa arıza ışığı yanar, avusturyada üretilem KTM modelleri kadar kalite bekleme. Mekaniği rijitliği dengesi sınıfına göre mütiş ama elektronik olayı ne yazık ki

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı koran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %100 doğru söylemiş duke alacaksan elektronik arızasını da göze alacaksın. Yakıt göstergesi, beyin, devir kesici, hararet müşürü, bunlar ara ara gider. Suyla haşır neşir olursa arıza ışığı yanar, avusturyada üretilem KTM modelleri kadar kalite bekleme. Mekaniği rijitliği dengesi sınıfına göre mütiş ama elektronik olayı ne yazık ki
    Ne zamandan beri Duke kullanıyorsun?
    2012 yılının Temmuz ayından beri kullanıyorum yağmur çamur demeden hiç bir sıkıntı yaşamadım ne elektronik ne mekanik.
    O yüzden genelleme yaparken kaç tane motorda gördüğünü de söyle bu sıkıntılardan.
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)