Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı 7.Samuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben de araniza katılmak üzere olan biriyim hatta kısmetse haftaya aliyorum motorumu ama son dakika öğrendiğim ve kafama takilan birşey sormak istiyorum, kask ve ceket bakmak için gittiğim bir arkadasimin tanidigi motosiklet bayiisinde Duke lerin kronik elektronik problemleri olduğunu ve çok fazla Ariza verdiğini söylediler kendisinin de elinde 2 tane vardi yani soylemeyip motoru da ondan almami isteyebilirdi o yüzden söylediği biraz inandirici geldi, bu yüzden siz kullanicilarina da bir danışmak istedim, yardimci olursaniz sevinirim, iyi forumlar
    2012 Temmuz ayında aldım şu anda kulanıyorumda .yağmur çamur demeden ne servisde ne tanıdığım birisinde böyle bir şikayet duymadım.
    kagen00 bunu beğendi.
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2016 Xmax Ironmax
    Dostlar spormoto sitesinde rc200 için 13.800 tl fiyat biçilmiş
    Bildiğim kadarıyla RC serisi standart absli gelecek.

Bu şekliyle duke200 abs den ucuz mu olacak nedir?

Motor hakkında yorumlarınızı da alalım.
    KTM racing işinde de küçük hacim pazarına agresif gireceğe benziyor.

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 Temmuz ayında aldım şu anda kulanıyorumda .yağmur çamur demeden ne servisde ne tanıdığım birisinde böyle bir şikayet duymadım.
    Benim de henüz bir şikayetim olmadı motordan elektrikle alakalı. 1.5 senedir yağmur altın duruyor öyle, hala basıyorum kontağı çat diye çalışıyor. inatçı motor.

Motosikleti
    Honda Nc750X
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]bugün İSTANBULMOTO ya gitim ve sordum 5000 bakım neye maal olur dedim ve cevap şuydu 200 tl cıvarı
    ustayı öpesim geldi ahanda şimdi keyfim yerine geldi dedim ve gülmseyerek zamanı gelince önceden arayıp randevu alcam dedim ve çıktım.
    Zekerya bey var orda gitmek isteyen duk çüler gitsin söyledim zaten gelmek isteyen başkalarıda var diye büyürsunlar gelsinler dediler.
    demeki insan evladı olan servislerde varmış..
    şimdi bu servis para kazanıyoda diyerleri nabıyo KTM sahiplerini kucaa oturtuyo bence.
    şimdi sıra fabrikaya meil atıcam ve sorucam nasıl bi mantıkla üç kat fazla işçilik alabiliyo bu servisler hangi öküz çıkarmış bu tarifeyi...
    Merhaba

İstanbul motorun adı yetkili servislerde değilde bayilerde yazıyor sıkıntı olmaz dimi.

Birde benim şöyle bir sorunum var başına gelen var mı?
    Yaklaşık bir aydır motoru çalıştırırken 3-5 saniye tissssss bi ses gelip çalışıyor çalışırken de ışıklar filan yanmıyor ekranda sadece JG_1.7.3 yazıyordu..Ondan sonrada çalışıp low batary yazıyordu ekranda ve saat her zaman 01:00 dan başlıyordu gezmeye devam ediyordum..Şimdi dünden beri motor çalışmıyor low batary yazıyor yine ama farları filan herşeyi açık marş almıyor. 13:03.2013 de aldım motoru aküsü bitmiş olabilir mi ve bitse farları filan yanar mı?
    Bir de dün uğursuzluk vardı üstümde heralde beşiktaş'a giderken 10-15 le trafik yüzünden kaldırıma sürttüm sağdan arka fren pedalı kırıldı hemen

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı marfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

İstanbul motorun adı yetkili servislerde değilde bayilerde yazıyor sıkıntı olmaz dimi.

Yaklaşık bir aydır motoru çalıştırırken 3-5 saniye tissssss bi ses gelip çalışıyor çalışırken de ışıklar filan yanmıyor ekranda sadece JG_1.7.3 yazıyordu..Ondan sonrada çalışıp low batary yazıyordu ekranda ve saat her zaman 01:00 dan başlıyordu gezmeye devam ediyordum..Şimdi dünden beri motor çalışmıyor low batary yazıyor yine ama farları filan herşeyi açık marş almıyor. 13:03.2013 de aldım motoru aküsü bitmiş olabilir mi ve bitse farları filan yanar mı?
    Bir de dün uğursuzluk vardı üstümde heralde beşiktaş'a giderken 10-15 le trafik yüzünden kaldırıma sürttüm sağdan arka fren pedalı kırıldı hemen

arkadaşım senin akü değişim zamanı gelmiş değiştir sorun kalmicak.
    arka fren kolu kaç para bilmiyom ama eğer 100 lira falan derlerse bence ebay.com dan turuncuları var ikisi 55 dolar onlardan al tak.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    Honda Nc750X
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım senin akü değişim zamanı gelmiş değiştir sorun kalmicak.
    arka fren kolu kaç para bilmiyom ama eğer 100 lira falan derlerse bence ebay.com dan turuncuları var ikisi 55 dolar onlardan al tak.
    Tşkler gösterince yazıcam burayada.
    link atar mısın ebaydan

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Dikkatimi çekti : Bagajın içinde bir kablo boşta duruyormu sizdede ? Şuanda iş yerindeyim resim koyamıyorum malesef.

Bakarmısınız sizinkilerin içinde kenarlarda felan 1 tane boşta duran kablo var mı diye ? Belki Alarım bağlamak istersek diye kablo oluyormuş acaba o mu bu yoksa biyerdenmi çıkmış merak ettim.

SudoThrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    150/70 mi 160/60 arka lastik mi arkadaşlar?

hangisi daha iyi uyum sağlar, çünkü 150/60 istediğim modellerde bulamıyorum.

teşekkürler,

Motosikleti
    2014 KTM Duke 200
    Arkadaşlar selam,
    Bu lastik konusu gerçekten önemli, malum 110 - 150 her modelin boyu bulunmuyor. Ben de orjinal, üzerine mühendisliği yapılmış boyutu kullanma taraftarıyım. Eski postlardan okuduğum kadarıyla Diablo Rosso 2'den memnun olmayan yok. Bunun dışında alternatif kullanan var mı? Özellikle dual sport kullanıma uygun, yagmur performansı iyi olan(malum kışın da sürmek istiyorum) lastik önerileriniz olursa sevinirim.

abdllhgr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 125
    Arkadaşlar gösterge panelindeki saat nasıl ayarlanıyor ? benimki baya geri kalmıs

gaz kolunu değiştirmem gereklide nerden bulabilirim?

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Ben 3 senedir Duke 125 Kullanyom.
    Sorun olarak gösterebilecegim tek yanı akünün gerçekten cok sacma bir yere konumlandırılmış olmasi.
    Tam arka sele ve Ön sele nin birleştiği arada Aku nun ön tarafı duruyor ve dikkatli olunmaz ise kutup başları ıslanabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:21 ----------

Alıntı abdllhgr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gösterge panelindeki saat nasıl ayarlanıyor ? benimki baya geri
    kalmıs
    Hocam mode tusu ile ODO yazısı gelene kadar bas sag tarafta tirpmetre vs olan yerde beliriyor.
    Odo yazisi geldimi mode ve set tuşlarına aynı anda bas ve basılı tut.
    Bir sure sonra saat yanıp sonecek.
    Ondab sonra mode ile saat set ile dakikayi ayarla bırak kendisi kapanır ve saatin ayarlanmış olur.

(kesici nin nezaman devreye gireceği veya servis aralığı sifirlmayida özelden yapabilirim isterseniz.)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

Alıntı marfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

Aynı yazı bendede vardi geçen sene.
    Akünun kutup başlarını muhtesem servisim ters yöne yatirmis ve demirle temas etmiş.
    Bundan dolayı akü boşaldı ve garanti kapsamında değiştirdim.
    Aman git değiştir falza askatma cunku benim aku teflon tava gibi sicak olmuştu ama allahdan bisi olamdo.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

Alıntı SudoThrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150/70 mi 160/60 arka lastik mi arkadaşlar?

hangisi daha iyi uyum sağlar, çünkü 150/60 istediğim modellerde bulamıyorum.

teşekkürler,
    ön 110/70
    arka 150/60

ben sakarya yildirm motordan Pirelli diablo rosso 2 aldim 775 TL ye tavsiye ederim.
    Lastikler şahane.
    bugun yağmurda deneme fırsatım oldu 1 cm bile kaymadi yere yapışıyor mubarek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:29 ----------

Alıntı berkaye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkatimi çekti : Bagajın içinde bir kablo boşta
    duruyormu sizdede ? Şuanda iş yerindeyim resim koyamıyorum malesef.

Bakarmısınız sizinkilerin içinde kenarlarda felan 1 tane boşta duran kablo var mı diye ? Belki Alarım bağlamak istersek diye kablo oluyormuş acaba o mu bu yoksa biyerdenmi çıkmış merak ettim.
    Bendede 1 tane boşta kablo var ucu beyaz plastik sanırım tam hatırlayamadım.
    Sigorta kutusunun yakınında.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

125 duke kullanicilari başlığı mezarlik gibi valla sizin için sorun olmaz ise bir 125 duke kullanicisi olarak burada takilmak isterim.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı guneyturkel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaz kolunu değiştirmem gereklide nerden bulabilirim?
    Spormoto da bulursun fiyatı 30 tl hatırladığım kadarıyla parça kodu 90102010000 sitesine gir bak yedekparca bölümde parça kodunu gir fiyatı çıkıyor stokta varsa.
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

Motosikleti
    KTM DUKE 125
    Alıntı MotojeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 3 senedir Duke 125 Kullanyom.
    Sorun olarak gösterebilecegim tek yanı akünün gerçekten cok sacma bir yere konumlandırılmış olmasi.
    Tam arka sele ve Ön sele nin birleştiği arada Aku nun ön tarafı duruyor ve dikkatli olunmaz ise kutup başları ıslanabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:21 ----------

Hocam mode tusu ile ODO yazısı gelene kadar bas sag tarafta tirpmetre vs olan yerde beliriyor.
    Odo yazisi geldimi mode ve set tuşlarına aynı anda bas ve basılı tut.
    Bir sure sonra saat yanıp sonecek.
    Ondab sonra mode ile saat set ile dakikayi ayarla bırak kendisi kapanır ve saatin ayarlanmış olur.

(kesici nin nezaman devreye gireceği veya servis aralığı sifirlmayida özelden yapabilirim isterseniz.)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

Aynı yazı bendede vardi geçen sene.
    Akünun kutup başlarını muhtesem servisim ters yöne yatirmis ve demirle temas etmiş.
    Bundan dolayı akü boşaldı ve garanti kapsamında değiştirdim.
    Aman git değiştir falza askatma cunku benim aku teflon tava gibi sicak olmuştu ama allahdan bisi olamdo.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

ön 110/70
    arka 150/60

ben sakarya yildirm motordan Pirelli diablo rosso 2 aldim 775 TL ye tavsiye ederim.
    Lastikler şahane.
    bugun yağmurda deneme fırsatım oldu 1 cm bile kaymadi yere yapışıyor mubarek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:29 ----------

Bendede 1 tane boşta kablo var ucu beyaz plastik sanırım tam hatırlayamadım.
    Sigorta kutusunun yakınında.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

125 duke kullanicilari başlığı mezarlik gibi valla sizin için sorun olmaz ise bir 125 duke kullanicisi olarak burada takilmak isterim.
    tamamdır hallettim saati çok sağolasın ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:32 ----------

Arkdaşlar bugün işe giderken uyarı ışığı yanıdı ve ekranda Low Batery yazdı 2 3 saniye sonra gitti yazı . Sorun nedir akü mü bitik ?

Motosikleti
    KLX
    tamamdır hallettim saati çok sağolasın ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:32 ----------

Arkdaşlar bugün işe giderken uyarı ışığı yanıdı ve ekranda Low Batery yazdı 2 3 saniye sonra gitti yazı . Sorun nedir akü mü bitik ?
    Duke hakkında en bilgili olan şuanda sanırım burda @Motojen oluyor asıl cevabı o verir. Daha önecede yazan olmuştu bu low batery hatasını aküsünü değiştirince düzelmişti sanırım.Birde motorunuz kaç km de ? Kaç kmdeyken oluyor bu akü olayı merak ettiğim için soruyorum.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hiç kullanım kitapçığını okuyan oldu mu aranızda ?
    zaferce bunu beğendi.

Motosikleti
    KLX
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel soru

Kullanım kitapçığına soruyormuş gibi sorular sorulmuş burada ondan dediniz sanırım

Ben lazım oldukça bakıyorum, bastan sona okumadım cünkü ince bişey değil Eski motorumunki incecik birşeydi bu bildiğin kitap

Motosikleti
    KTM DUKE 125
    Alıntı berkaye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke hakkında en bilgili olan şuanda sanırım burda @Motojen oluyor asıl cevabı o verir. Daha önecede yazan olmuştu bu low batery hatasını aküsünü değiştirince düzelmişti sanırım.Birde motorunuz kaç km de ? Kaç kmdeyken oluyor bu akü olayı merak ettiğim için soruyorum.
    30binde suan 27binde bosch marka akü takıldı
    berkaye bunu beğendi.

Motosikleti
    KLX
    30binde suan
    Teşekkür ederim.
    abdllhgr bunu beğendi.
    - Ayağımız kick starta değer değmez, gözümüz dağlara çevrilir.

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baştan sona okumak bir seçenek, bir şey lazım olunca PDF dosyasında arama fonksiyonunu kullanmak da güzel.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)