Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba,

Öndeki siyah camın iç kısmına HGS etiketi yapıştırıp gişelerden normal geçmeyi başarabilen var mı? Dün 4 geçiş yaptım sadece 1 tanesini okudu. Onda da HGS etiketini futbolcuya sarı kart gösterir gibi havaya kaldırdım. Geçişlerden bir tanesinde 79 TL, diğerinde 7,25 TL uyarısı çıktı. Her defasında düzeltme dilekçesiyle uğraşmak istemiyorum. Sizler nasıl bir çözüm buldunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wincentt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı saber35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Öndeki siyah camın iç kısmına HGS etiketi yapıştırıp gişelerden normal geçmeyi başarabilen var mı? Dün 4 geçiş yaptım sadece 1 tanesini okudu. Onda da HGS etiketini futbolcuya sarı kart gösterir gibi havaya kaldırdım. Geçişlerden bir tanesinde 79 TL, diğerinde 7,25 TL uyarısı çıktı. Her defasında düzeltme dilekçesiyle uğraşmak istemiyorum. Sizler nasıl bir çözüm buldunuz?
    Hocam ben öndeki siyak camı çıkartıp camın iç yarafına ortalayarak yapıştırdım ve üzerini güzelce koli bandıyla kapattım. Çok fazla gişelerden geçmiyorum ama iki kez edirneye gittim geldim 4 sefer girdim hepsinde de okudu. Burdan bir arkadaş önermişti oraya yapıştırmamı ve 30 kmnin üzerinde bir hızla geçme demişti ben de öyle yapıyorum ve hiç problem yaşamadım.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Nasıl bir ülkede yaşıyoruz gerçekten belli değil adam yeni geçiş sistemi çıkarıyor tüm taşıtlar için güya, motosikletleri düşünmüyor canım böyle ülkenin, böyle belediyenin ta ...... tamam sakinim. Bu sorun bende de var nasıl olacağını cevaplarsanız bilgi sahibi oluruz.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı askeray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke ler için çanta taşiyici nerden temin edebiliriz getirten oldumu ?
    tipsiz olur ama ebay dan hemen baktım ilk gördüğüm bu http://www.ebay.de/itm/Rear-Carry-Lu...item43bab8de58

bir tanede böyle var http://www.ebay.de/itm/Rear-Carry-Lu...item43bab8de58

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

bir tanede daha http://www.ebay.de/itm/ALU-RACK-fur-...#ht_1528wt_932

askeray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 125-- ramzey 200 cross
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tipsiz olur ama ebay dan hemen baktım ilk gördüğüm bu http://www.ebay.de/itm/Rear-Carry-Lu...item43bab8de58

bir tanede böyle var http://www.ebay.de/itm/Rear-Carry-Lu...item43bab8de58

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

bir tanede daha http://www.ebay.de/itm/ALU-RACK-fur-...#ht_1528wt_932
    Şu güzelim ülkede ne var bizim motorlara

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Arkadaşlar merhaba 89 sayfa yazıyı zevkle okumam 3 günümü aldı malum yoğunluktan,çoğunuz belli ki bu işten anlayan,gençi orta yaşlısı belli yerlere gelmiş insanlarsınız Ktm nin kalitesi zaten belli ancak malumunuz size distribütör sıkıntı yaratıyor.Kendi adıma sölemek gerekirse Samsung,Toshiba ve Ford firmalarıyla bizzat ailem ve babam adına kapışıp o ürünlerin ederleri kadar hatta bazılarında fazlasını tazminat olarak aldım.Sizden ricam bir markayı ülkeye sokan firmanın 10 yıl kesintisiz ve parça adına teminat sürelerini takip etmeniz ve tüketici haklarıyla birlikte KTM merkeze mail yoluyla toplu şikayette bulunmanız.Şikayet sayısı artarsa bireysel şikayetler yeterli olmasa bile KTM merkezinin iş takipçileri acımaz ve ithalat haklarını rahatlıkla yakabilirler.İnanın artık eskisi gibi öyle müşteriyi dolandırıp biryerlere gelemezler artık hayal dediğimiz maganda taksici dolmuşları bile bir telefonla ceza ve meslekten men etmeye kadar götürebiliyoruz lütfen burdaki şikayetleri üşenmeyip bir dilekçe veya telefonla şikayet ediniz.

*Ktm ye veya tüketici haklarına şikayetlerde dikkatimi çektiği kadarıyla verilen fiyatın aşırılığını,teslim edilmeden para alındığını,zamanında teslim yapılmadığını faturayla belirtirseniz çok yararlı olur.
    rmz_71 bunu beğendi.

SudoThrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    beyler 1000km olmadan 250km'de yağ değişimi yapmak istiyorum, böyle birşey yaparsam duke garanti dışı kalır mı?

bir de coolant level min'e yaklaştı, antifriz ve saf su karıştırıp mı koymak lazım?

Motosikleti
    KTM Duke 390
    bana telefonda kalır denmişti 1000 km de değişçekmiş yağ sadece 500 km de zinzir yağlanabilir en fazla demişlerdi . ama genede bir sor servise . bir de neden gereksinim duydunuz yağ değişimine ?

Bu arada motorun yağ filtresinin olduğu yerlerde , ya da alt sakalın iç tarafında yağ birikintileri gözlemleyen var mı ? bunlar dışında yağın boşaltıldığı civata da çok bariz bir damla yağ sızmış olduğunu görmüştüm ben , temizleyip tekrar kullandım bir 40 km kadar tekrar olmadı gibi geldi ama emin olamadım , baya bir canımı sıktı ..

ancak yağ azaldığına dair herhangi bir ikaz yok .

MertGoren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    Sizce pirelli diablo rosso 2 lastikleri nasıldır 110 70 17. 150 60 17 biziim ktm ye 1e 1 uyuyor

Lastigi deneyen hakında iyi kötü bilgisi olan varsa paylasırsa sevinirim

Normalde road2 dusunuyodum ama 70lik olanın yanakları cok genis gözükyo 60 lıgıda 160 galiba

bence en iyisi birebir takılandır

Alıntı saber35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

ben kart okutarak geciyorum,yalniz karti sari kart gosterir gibi tutarsan okumuyo çenenin onunde tut her zaman okuyo.kuryeler boynuna kolye gibi asmis,her seferinde cebinden cikartmak istemiosan sende aynisini yapabilirsin.

Motosikleti
    yok
    Alıntı romeo. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana telefonda kalır denmişti 1000 km de değişçekmiş yağ sadece 500 km de zinzir yağlanabilir en fazla demişlerdi . ama genede bir sor servise . bir de neden gereksinim duydunuz yağ değişimine ?
    .
    motorun rodajını daha iyi yapmak için düşünüyorum, ama garanti dışına çıkarsa yapmam zaten.

yağ değişiminden garanti dışına kalmak şaka gibi ya, ktm'e mail atıp sorucam yemin ederim.

Motosikleti
    KTM 200 Duke
    hgs etiketini öndeki etiketten küçük cama içeriden yapıştırdım. etiketin köşeleri havada kaldı ama okuyor sorunsuz
    ay sonunda bozcadaya gidecem. bu chopperlar için olan heybe çantalardan alsam uyar mı? illa onunda bir taşıyıcı aparatı falan mı var?

Motosikleti
    yok
    beyler coolant seviyesi min'de zannediyordum, o yüzden antifriz ve saf su karıştırıp coolant kısmına doldururken az koymama rağmen taşmaya başladı hemen. Sonra kapadım ama alt taraftan fosforlu yeşil renginde sıvı akıtmaya başladı. 1 saat boyunca aktı yavaş yavaş, bir sorun olur mu sizce?

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Sorun olmaz fazla gelen sıvıyı bu şekil atıyor zaten aşağıda tahliye borusu var fakat collant plastiğe zarar veren birşey en azından görüntüsüne plastiğin görünür kısımlarına değdirmemeye çalışın plastikte damarlaşma yapıyor yoksa.

vanesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 200
    Alıntı SudoThrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun rodajını daha iyi yapmak için düşünüyorum, ama garanti dışına çıkarsa yapmam zaten.

yağ değişiminden garanti dışına kalmak şaka gibi ya, ktm'e mail atıp sorucam yemin ederim.
    erken yağ değiştirirsen garanti dışına çıkacağını sanmıyorum ama 1000de yine de değiştirirler, ben 250de değiştirmiştim gerek yok filan dinlemezler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malezyalı eleman duke200 le çoşmuş 167 km'de kesice vuruyor otobanda

http://www.youtube.com/watch?v=p2YEpKuSsh8&feature=endscreen&NR=1

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.youtube.com/watch?v=p2YEp...endscreen&NR=1
    hava giriş filtresini kaldırıp arka dişliyi 38 yapmış.

denemk lazım ama bu seferde agresifliği gider.

9 ay oldu alalı 5065 km deyim ama sadece 3 kere yol musait oldu 139 km görmek için ancak uzun yol yapanlar

veya sürekli uzun mesafe gidenlerin tercihi olabillir böyle uygulama yapmak .
    GP500-1st bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    face adresımı kapattıgım ıcın gruptakı muhabbetlerden bır haberım arada buraya da ugrayın
    hollandaya gıdecek arkadas bana mesaj atarsa cok mutlu olurum
    vanesy bunu beğendi.

vanesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 200
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    face adresımı kapattıgım ıcın gruptakı muhabbetlerden bır haberım arada buraya da ugrayın
    hollandaya gıdecek arkadas bana mesaj atarsa cok mutlu olurum
    gezileri, rotaları filan da anlatın, kopmayın forumdan ...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bu başlıktan da bir arkadaş sormuştu, sizin motor sakin kullanımda nekadar yakıyor diye. Ben de merak ediyordum, bizim sayfaya yazdığımı burayada yazayım bari dedim;

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençler bu kardeşiniz sizin için büyük bir sabır ile sakin kullanımda km'ler boyunca şehir içinde yol yaparak, yakıt tüketimini ölçtü

01~15 km/h 1.vites
    15~25 km/h 2.vites
    25~35 km/h 3.vites
    35~45 km/h 4.vites
    45~55 km/h 5.vites
    55~65 km/h 6.vites

şeklinde, yani birnevi "çeyrek gaz" tekniği ile ,

Çoğunlukla 65'i, ara sıra 75'i geçmeden,

Yokuş aşağı -5 km/h önce(yakıt ekonomisi), yokuş yukarı +5km/h sonra(vuruntu yapmaması için) vites değiştirerek

190 km kulladım. Sonuç;

3,15 lt/ 100 kmh.

Bildiğin peygamber sabrı lazım şu motoru böyle kullanabilmek için. Zaten tempolu kullanımda 3.7'yi geçemiyordum, ş.içinde. Bukadar kasmaya gerek yok bence, basın gitsin, yarım litre fazla yaksın...
    Malum karbüratörlü motor işte Zaten önceden de söylüyordum, 3ün altına inmez, tahminen en iyi 3.1'i görürüm diye. Önceki motorum ile (Hyo RT125) aynı değer bu. Tabi onu abanarak kullanıyordum

---------- Post added at 15:25 ---------- Previous post was at 15:19 ----------

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=p2YEp...endscreen&NR=1
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava giriş filtresini kaldırıp arka dişliyi 38 yapmış.
    denemk lazım ama bu seferde agresifliği gider.
    9 ay oldu alalı 5065 km deyim ama sadece 3 kere yol musait oldu 139 km görmek için ancak uzun yol yapanlar
    veya sürekli uzun mesafe gidenlerin tercihi olabillir böyle uygulama yapmak .
    Ecu'yu da yeniden programlamış ama. O kısım da önemli. Ben de izliyorum videoyu, adam virajda gaz açarak 140 a çıkınca ilk, nası lan! oldum, sonra neredeyse 170 i görecekti +150 ile virajda gidiyor, normalde 130 u geçerken düzlükte zorlanmaya başlayan bir motor sanki. Bu videoda bildiğin motor "rahatlamış"

Buarada orjinal arka dişli kaç ???
    #sürenadam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)