Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MertGoren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    Bulamadım öyle bir parça tam nerede gizli tuşmu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kokopellifd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Arkadaşlar nefis bir buluşma oldu az evvel dağıldık. Facebookta Ktm Duke 200 Turkey isimli bir grup kurduk bilginiz olsun.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    15 bin bakımında neler yapılacak bilen var mı arkadaşlar
    parçaları netten sipariş vereceğim
    çok tutuyor obur turlu

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Aramada çıkmadı, buradan bir bağlantı atın da girelim
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    http://www.facebook.com/groups/166739413485859/
    Buyrun bir çok fotoğraf ekledik.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 bin bakımında neler yapılacak bilen var mı arkadaşlar
    parçaları netten sipariş vereceğim
    çok tutuyor obur turlu
    aramızda en çok km yapan sensin o yüzden bakımlarda hangi işlemlerin yapıldığı ve ne kadar fiyat çıktığı bilgileri senden almamız lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

resimlere baktım şimdi siz yaşlısınız benim gibi genç adamın ne işi var yanınızda

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    haha bizim ruhumuz çıtır
    rmz_71 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    facebook sayfası fikri iyi olmuş .

Motosikleti
    MT-07
    O ne kadar çok la Duke la öyle Tamam beyler artık yeter, daha fazla önermeyelim bizim motoru yoksa gazeteden kuponla satılıyor diyecek millet
    xawa ve kokopellifd bunu beğendiler.
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Spormotoyu arayıp sormaktan başka çare kalmadı o zaman
    ayda 3bin km yapıyorum
    yokmu yetişen bana
    12300 km oldu
    kokopellifd ve rmz_71 bunu beğendiler.

zombieahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700 X 2013
    çok güzel bir buluşma olmuş gerçekten... motorunuza ve elinize sağlık... birdahakine inşallah katılabilirim...
    kokopellifd bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Arkadaşlar plan program yapmaya başladık ilk fırsatta tekirdağ, havalar biraz ısınınca Çanakkale Onun dışında hafta sonları istanbul'da buluşuyoruz herkesi bekleriz.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Bugün buluşma enfes oldu, bundan sonrada aynı şekilde devam etmeyi planlıyoruz. Grup dağıldıktan sonra 10-15 kişi motor hakkında bilgi istedi nereden satın alabileceklerini sordular. Facebook grubunu aktif kullanırsak çok iyi olur çünkü öyle bir uygulamaya ihtiyacımız vardı. Oradan daha iyi organize oluruz.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Arkadaşlar sezon geldi motorumla bugün bi dolanıyım dedim üstünde stock lastikleri vardı zaten değiştirmek istiyordum ama bugün virajda biraz salmasında bu kararım dahada aciliyet gerektirdi altıma etmedim değil. Acilen bir lastik almayı düşünüyorum arka lastiği 170-60-17 ön lastiğide 120-70-17 düşünüyorum bu ebatları kullanan varmı yada kullanmıyorsanızda, kullanmakta olduğunuz ve memnun olduğunuz lastik önerebilirmisiniz. İhtiyaçlarım şehir içinde kullanıyorum genellikle viraj performansı çok önemli benim için çünkü viraja hızlı demeyeyimde virajda araç geçme olayını baya fazla yapıyorum yani sınırda kullanıyorum lastikleri. Çokta uçuk bir rakam olmazda 900 gibi çok hoş olur sağolun şimdiden.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

CengizYörük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200 ABS
    buluşmalara ben de gelmek isterim ama ne yazık ki genel olarak saat akşam 8 den sonra boş oluyorum iş nedeniyle hsonlarım dolu haftaiçi 1 gün izinim var en kötü 8 den sonra hergün için uygunum. buluşma yeri olarak avrupa tarafında en azından iş çıkışı gelebilmem için beylikdüzü avcılar civarında buluşma olursa bana da haber verin.. facebook sayfasını bulamadım ben bu arada

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Flashock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sezon geldi motorumla bugün bi dolanıyım dedim üstünde stock lastikleri vardı zaten değiştirmek istiyordum ama bugün virajda biraz salmasında bu kararım dahada aciliyet gerektirdi altıma etmedim değil. Acilen bir lastik almayı düşünüyorum arka lastiği 170-60-17 ön lastiğide 120-70-17 düşünüyorum bu ebatları kullanan varmı yada kullanmıyorsanızda, kullanmakta olduğunuz ve memnun olduğunuz lastik önerebilirmisiniz. İhtiyaçlarım şehir içinde kullanıyorum genellikle viraj performansı çok önemli benim için çünkü viraja hızlı demeyeyimde virajda araç geçme olayını baya fazla yapıyorum yani sınırda kullanıyorum lastikleri. Çokta uçuk bir rakam olmazda 900 gibi çok hoş olur sağolun şimdiden.
    170-70-17 yerine 160-60-17 daha mantıklı olur genel olarak 1 numara fark etmesi o kadar etkilemez ama 170 yaparsan aynı zamanda çap ta büyüdüğü için yerden biraz daha yükselecek buda sana sıkıntı olarak dönebilir ve lastik zinçir korumanın oraya sürtebilir az bir pay var zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Alıntı Petros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün buluşma enfes oldu, bundan sonrada aynı şekilde devam etmeyi planlıyoruz. Grup dağıldıktan sonra 10-15 kişi motor hakkında bilgi istedi nereden satın alabileceklerini sordular. Facebook grubunu aktif kullanırsak çok iyi olur çünkü öyle bir uygulamaya ihtiyacımız vardı. Oradan daha iyi organize oluruz.
    satılmıyor deyin en son kalanlarını biz aldık deyin aynı motordan yollarda çok görenler bedava dağıtıyorlar zanedecekler

Motosikleti
    MT-07
    Evet geziyi şöyle bir rota falan yapın da Ankara'daki arkadaşlar da katılabilsin demi
    kokopellifd bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Çanakkaleye beklerim
    önümüzdeki hafta kocaelideyim inş
    3 haftadır şaşmaz pazarları yağmurlu

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Programı yapmadan seninle de konuşuruz üstad oraya kadar gelmişken seni görmeden beraber sürmeden dönmeyiz

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Arkadaşlar öncelikle gerçekten bu aktiviteler harika oldu bende duke kullanıcısıyım fakat özellikle aklıma yatmayan bir konu var. Kullandığımız duke serisi genellikle 125cc kullanıcılarıda buraya yazıyor benim gibi. 200cc ve 125cc bunlarla uzun yol yapmaktan eminmisiniz gerek motor gerekse motor kasası itibariyle uzun yola elverişli değil. Tabii insan istedikten sonra herşeyi yapar yapılamaz demiyorum inanılmaz zor olur diyorum ve tehlikeli. 2. Olarakta bu motorlar burdaki herkes olmasada çoğu kişinin ilk motoru gerçekten uzun yola hazırmısınız tecrübeniz varmı çünkü şehirde kullanmaya gerçekten benzemiyor.

Bunları söylememin sebebide herhangi kaza sonucu kimsenin canının yanmasını istemememden dolayıdır kesinlikle yanlış anlaşılmasın. İlk motorum duke 125'ti satmayı düşündüm bir ara fakat şehir içinde kullanırım diye ve çok keyif aldığımdan satmadım 2. motor olarak G650 xcountry aldım. BMW motorumla bile uzun yol düşünmedim motorun gücü elverişli olsada tasarım uygun değil. Bu buluşmalar devam etsin fakat bu uzun yol işini bir kere daha düşünmenizi tavsiye derim. Uzun yolda sürekli 120-130'da gitmek hem motora yazık hemde rüzgarın yumruk gibi çarpacağı size yazık.
    CEM. bunu beğendi.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)