Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Salı günü Manisa'dan Bursa'ya geldik ortalama 120 km/saat hızla ort 4 Lt yaktı bizim turuncu.
    Boş vitese geçmek dışında Vites geçişleri muhteşem ama boş vitese alışamadığımdan muhtemelen.
    Bu hafta Abi'm tarafından tasarlanan ktm duke 200 kendi yazı karakteri tipiyle tasarlanmış turuncu renk radyatör korumayı takacağız. Resmini en yakın zamanda koyarım. Eminim herkes beğenecektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sevgili xawa, flax wheeler ve usas fikirleriniz ve onerileriniz icin cok tesekkurler.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Evet ben de onu diyecektim. Duke pişman edecek bir motor değil. Ama eğitimsizlik edebilir. Yolun 100mt bile olsa eğitim almalısın.
    İstabulda bu konuda seçenek sıkıntısı da çekmezsin Eğitim ve ekipmanda paraya kıymanı tavsiye etmem sonra hepsini daha iyisiyle çiftlemen gerekiyor çünkü zaman içinde
    Heil Spellcheck

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Eğitim ve ekipmanda paraya kıymanı tavsiye etmem sonra hepsini daha iyisiyle çiftlemen gerekiyor çünkü zaman içinde
    O ne demek la...
    #sürenadam

askeray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 125-- ramzey 200 cross
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ne demek la...
    Ya zamanla duke ye bayan artçı alıcan malzemeleri çiftleyecen yada ekipman kullanmayı öğrenene kadar aldiklarını çizicen düşürücen kırican

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ben tam tersine, eğitim ve ekipmanda öncelikle iyi araştırıp sonra paraya kıyalabileceğini düşünüyorum. Fileli bir monta +400 TL gibi paralar vermek mantıklı değil tabi ama kullanım şartlarınıza göre doğru ekipmanlar almazsanız, harcadığınız para %80 ziyan oluyor. Öncelikle ekipmanı iyi araştırın derim.

Ve eğitimi çiftlemek nasıl oluyor onu da tam anlayamadım... bence yanlış yazdı bizim Umur.
    #sürenadam

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    bence düşme gibi sıkıntı yaşamayacakdır, o kadar kötümser olmayın bana sorarsanız scooter sürmek daha zor .ve arkadaşın zaten tecrübesi var birkaç gün trafikte kullansın öz güveni artar taxi ve dolmuş otobüs tofaş gibi araclardan uzak dursun yeter. ekipmanları artcı için alır

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mrmy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar ben de bugun Lütfücüğümden motorunu alıp aranıza dahıl oldum. Daha önce rear hugger için Hindistan'dan getirelim demiştim ama bugün yağmur (gerçi şakır şakır yağmıyordu) altında bindim rear hugger'ın yokluğunu hissetmedim. Olmazsa olmaz değilmiş gibi geldi bana.
    Bu arada bu motorda da Service regıster yazısı duruyor, Lütfücüğüm bahsetmişti, Umurcan sanırım sende de aynı sebeple bekliyorsun, Ulusan'dan takip etmiş miydin?
    Hayırlı olsun tekrar.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    pazar günü bir buluşma yapalımmı istanbuldaki arkadaşlar.

Motosikleti
    MT-07
    Kıyma olacak o Kıyma eğitimle ekipman parasına iyisini alman gerekiyor diyecektim

Ya düşmez herhalde diyosun da ne olacağı hiç belli olmaz. Her ne kadar çok hata affeden bir motor olsa da dük. Fizik kuralları affetmiyor zaman zaman
    Heil Spellcheck

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence düşme gibi sıkıntı yaşamayacakdır, o kadar kötümser olmayın bana sorarsanız scooter sürmek daha zor
    Haklısın, kaza bela olmadıktan, yok yere saçma deneyler yapmadıktan sonra düşmek kolay değil çaba harcamak lazım Hatta muhtemelen arkadaş düşse bile motosiklet yola devam eder.

Scooter konusunda da aynı fikirdeyim, hakikaten çok zor, ilk U dönüşünde düştüm diyene şaşırmam Gerçi scooterine göre değişir ama genelleyecek olursak büyük çoğunluk sakat
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kıyma olacak o Kıyma eğitimle ekipman parasına iyisini alman gerekiyor diyecektim

Ya düşmez herhalde diyosun da ne olacağı hiç belli olmaz. Her ne kadar çok hata affeden bir motor olsa da dük. Fizik kuralları affetmiyor zaman zaman
    ilk bindiği zaman daha çok dikkatli olacağı için riske gircek hareketlerde bulunmas diye düşündüm.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en pahalı motor ama ninjayla aynı fiyat ablanın fiyatlardan haberi yok anlaşılan
    b

Bence de yok, birde serap hanım'a dealim versek yine en güzel benim motorum derdi.
    KTM naked motorlar arasında bana her zaman en asi duran gözükmüştür. Serap hanımın kendiğini beğenmişliğine rağmen soğumam.
    En sempatik adamda deamlim kullanıcısı geldi. yazık la
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    KTM Duke 200
    hava yağışlı olmazsa katılabilirim.

Motosikleti
    MT-07
    ilk bindiği zaman daha çok dikkatli olacağı için riske gircek hareketlerde bulunmas diye düşündüm.
    Öyle hareketlerde bulunmasa bile önü kilitlemek oldukça kolay, hadi diyelim ABS'li aldı vs o zaman da kimsenin ona çarpmayacağının garantisi yok.
    4000km oldu ben alalı, hala bazen şurda hata yaptık bak falan diyorum. Hata yapacak, şansı yaver gitmezse de bir sonucu olur. Hele ki İstanbul gibi keşmekeş trafikli bir yerde.
    12000'tl ye yakın paraya motor alıyorsun, üstüne başına idareten birşeyler almak yakışmaz. Fırsat bulur bulmaz arabaya geçecem de demiyor. Yani kullanılacak uzun zaman.

Üst başta kalitelilerden al sonra baktın para kalmıyo dük alacağına cbr alırsın en kötü ihtimalle. O da üzecek, pişman edecek bir motor değil.
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    b

Bence de yok, birde serap hanım'a dealim versek yine en güzel benim motorum derdi.
    KTM naked motorlar arasında bana her zaman en asi duran gözükmüştür. Serap hanımın kendiğini beğenmişliğine rağmen soğumam.
    En sempatik adamda deamlim kullanıcısı geldi. yazık la
    barkın dedi ya piskopat motor istiyorsan ktm duke .

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    barkın dedi ya piskopat motor istiyorsan ktm duke .
    Aslında hep içinden KTM geçiyordu. Anlatımlardan sonra Suzuki Gözümde puan kazandı.
    Hem yakıt serfiyatı, Hemde gösterge konsolu çok güzel, Yakından görmedim ancak 250 cc içersinde Suzuki inzumayı tercih ederim.
    KTM kadar asi değil yine de bir sürücünün aradığı her şey mevcut. Yiğidi öldür ama hakkını yeme
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Honda Nc750X
    İstanbul / Fatih / Fındıkzade her zaman böyle organizasyonlara evet

Biz 3 kişiyiz geziniyoruz boş boş sizlerle tanışmak güzel olur.

Bu arada diğer arkadaşlar Regal Raptor Daytona'cı

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı marfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul / Fatih / Fındıkzade her zaman böyle organizasyonlara evet

Biz 3 kişiyiz geziniyoruz boş boş sizlerle tanışmak güzel olur.

Bu arada diğer arkadaşlar Regal Raptor Daytona'cı
    pazar hava acık gözüküyor .cumartesinden yer belirleyelim orda buluşuruz.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında hep içinden KTM geçiyordu. Anlatımlardan sonra Suzuki Gözümde puan kazandı.
    Hem yakıt serfiyatı, Hemde gösterge konsolu çok güzel, Yakından görmedim ancak 250 cc içersinde Suzuki inzumayı tercih ederim.
    KTM kadar asi değil yine de bir sürücünün aradığı her şey mevcut. Yiğidi öldür ama hakkını yeme
    He ya şunu görünce o da geldi aklıma. Ula göstergelerde KTM'ci hariç hiçbiri dük demedi ya la
    Heil Spellcheck

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)