Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 250 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Cf moto 250 nk kullanıcıları bu başlıkta toplanalım
    ersinkecis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli Leoncino
    hayırlı olsun fuarda indirim yaparlarsa almaya niyetliyim kullanıcı yorumlarını da merak ediyorum açıkçası. yolda görüp durdurmak nasip olmadı daha

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Kullananlarda daha km yapmaya fırsat bulamadı. Benim motor da 150 km de. Tek gördüğüm eksisi yolcu tutamaclari yok.

cot_grave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    Konu hayırlı olsun. 400 NK sayfasını işgal ediyorduk, iyi oldu böyle. Oradaki mesajları buraya taşımanın bir yolu var mı acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

400 NK sayfasında koruma takozunun linkini sormuştun:

https://s.click.aliexpress.com/e/ctPXOdgM

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Teşekkür ederim. Ben dağ bayır geziyorum motorla gayet memnunum bu arada sende durumlar nasıl ? [IMG][/IMG]
    Hsncinar bunu beğendi.

Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    AliExpress'ten aldığım aksesuarları ve takozlar montajladım. Montajı kendim yaptım. Ürünlerde herhangi bir sıkıntı yok. Sadece ayaklığın ucuna taktığım genişletme aparatı tam oturmuyordu. Belki özelliği öyledir; ama ben ayaklık ucuna birkaç tur bant sarıp öyle montajladım.

kdiner ve Hsncinar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Güzel olmuş güle güle kullanın. Bu aksesuarlar çok pahalı bende şöyle bi baktımda.

Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    Alıntı akgokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş güle güle kullanın. Bu aksesuarlar çok pahalı bende şöyle bi baktımda.
    Teşekkürler. Evet, biraz pahalı. Tornacıdan yaptırırsanız yarı fiyata kadar tasarruf edebilirsiniz. Ya da hiç takoz kullanmamak da mümkün. Mesela benim toplam 7 yıl gibi bir motosiklet tecrübem var, şimdiye kadar hiç motoru yan yatırmadım. Ama yine de aksesuar olsun, motor dolu gözüksün istiyorum.

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Alıntı cot_grave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler. Evet, biraz pahalı. Tornacıdan yaptırırsanız yarı fiyata kadar tasarruf edebilirsiniz. Ya da hiç takoz kullanmamak da mümkün. Mesela benim toplam 7 yıl gibi bir motosiklet tecrübem var, şimdiye kadar hiç motoru yan yatırmadım. Ama yine de aksesuar olsun, motor dolu gözüksün istiyorum.
    Ben o kadar tecrübeli değilim. 50 cc den buna geçtim. Bi takoz uyduracağım. 350 tl çok fazla

Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    Ben o kadar tecrübeli değilim. 50 cc den buna geçtim. Bi takoz uyduracağım. 350 tl çok fazla
    Nerede yaşıyorsun peki?

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Ankara dayım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    canlı olduğunu gördüğüm için buraya yazıyorum geçen gördüm nk400 19.900 tl fiyata satılıyor bilginiz olsun.dediklerine göre 30 dan düşmüş

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Onu bende gördüm. İhtiyaçi olana fiyat çok makul. Suzuki gsxr 250 de 21250. Güzel fiyatlar var bu ara

yasinsert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF NK 250
    Merhaba arkadaşlar
    Ankaradan katılıyorum aranıza
    Ben de yeni aldım 250nk
    200km deyim şuan.
    Yaklaşık 2 yıl benelli tnt 25 kullandım
    Bu süreçte abimde olan xj6 deversion f sürme şansım da oldu.
    Nk'yı almaya erkin abinin yorumundan sonra karar verdim.
    En kötü tnt25 ayarında olur diyordum, kullanınca sürüş konforu olarak onun oldukça üstünde olduğunu deneyimledim.
    Henüz çok yeni bakalım zamanla daha da net birşeyler söylemek daha doğru olacaktır.
    Kullanıcı arkadaşlar deneyimlerimizi karşılaştığımız sorunları burada belirtelim lütfen
    Birbirimize yararımız dokunsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:23 ----------

mersinLee33, cot_grave ve badircik bunu beğendiler.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artçı için de yer yok motorda

Motosikleti
    Cf Moto 250 nk
    Hayırlı olsun dostum güle güle kullan

Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    Alıntı yasinsert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    Ben de yeni aldım 250nk
    200km deyim şuan.
    En kötü tnt25 ayarında olur diyordum, kullanınca sürüş konforu olarak onun oldukça üstünde olduğunu deneyimledim.
    Henüz çok yeni bakalım zamanla daha da net birşeyler söylemek daha doğru olacaktır.
    Kullanıcı arkadaşlar deneyimlerimizi karşılaştığımız sorunları burada belirtelim lütfen

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

https://i.hizliresim.com/Ll6DZb.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:23 ----------

https://i.hizliresim.com/alAYGd.jpg
    https://i.hizliresim.com/alAY1d.jpg
    https://i.hizliresim.com/v6DPJD.jpg
    Hayırlı olsun, güle güle kullanınız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

Ankara dayım.
    Ankara'da imkanın bize göre gayet iyi. Eminim güzel bir şey ayarlarsın. Ama erteleme bak. Motoru, Allah korusun, yatırdıktan sonra takmak seni üzer.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canlı olduğunu gördüğüm için buraya yazıyorum geçen gördüm nk400 19.900 tl fiyata satılıyor bilginiz olsun.dediklerine göre 30 dan düşmüş
    Evet, o fiyatlara 400 NK almak mümkün. Kaldı ki 17.000 TL'ye kadar 250 NK veren de var. Kağıt üzerinde 400 NK almak mantıklı; ama ikisini de inceledim. 250 NK almaya karar verdim. Çünkü daha güncel bir model. CFMOTO'nun yeni kalite standardına bağlı olarak 250 NK avantajlı. Mesela gösterge yeni nesil. Gidon tuşları da öyle. Gidon kumandaları ışıklı üstelik. Arka teker sıyırıcı bir de... Yani bir motosijlette aradığım hemen hemen bütün özellikleri 250 NK sağladı.

400 NK'nın kronik sayılabilecek bir sıkıntısı var diye biliyorum. Net bilgi vermiş olmayayım ama yüksek devirde krank kırma ya da motor kitleme gibi bir durumdu. Bilen arkadaşlar konuyu netleştirebilir.

Özetle bu fiyat bandında 2017 MT25, 2017 400 NK, 2017 Dominar ve 2018 250 NK arasında çok gidip geldim. Ama verdiğim karar bence isabetli oldu. Sert süspansiyon, Bajaj'dan çok yakması haricinde motordan gayet memnunum.

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    Alıntı yasinsert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    Ben de yeni aldım 250nk
    200km deyim şuan.

https://i.hizliresim.com/Ll6DZb.jpg

https://i.hizliresim.com/alAYGd.jpg
    https://i.hizliresim.com/alAY1d.jpg
    https://i.hizliresim.com/v6DPJD.jpg
    merhaba,

tnt 25 ten sonra peglerde , depoda ve gidonda tireşim olayı nasıl ?
    bir de yakıt tüketimi olarak karşılaştırabilirsen çok sevinirim

Motosikleti
    CFMOTO 250 NK
    Yakıt olayını ben söyleyeyim: İlk bakım öncesi 5.000 devri geçmemeye gayret ederek sakin kullandım. 100/3.7 km/lt yaktım. İlk bakım sonrası biraz daha agresif kullandım; ama öyle kasmadan; tatlı sert... 100/4.2 km/lt yaktı. LUKOİL kartınızı almayı umarım unutmamışsınızdır. Eylül 2019'a kadar %4 indirimli yakıt alabiliyoruz.

Titreşim olayı ise enteresan. İlk 500 km hiç yoktu. Sadece depoda arı vızıltısı gibi vardı. 500-600 km arası arttı. Özellikle sağ elcikte hissetmeye başladım. Arttı dediğim yine çok az. Bakıma girince şimdi tamamen titreşim bitti bende. Şu an 900 km'deyim. Depodaki arı vızıltısı bile yok gibi. Bende 2012 CBR 250 vardı. Ona kıyasla titreşim sıfır.

Bu arada bakıma gitmeden önce muhakkak servisi arayın, randevu alın. Ellerinde yağ filtresi olduğundan emin olup öyle gidin. Yoksa getirtsinler.

Ve "MotopiXsel Tv" inceleme yayınlamış:

https://youtu.be/UokFttN8hVA
    mersinLee33 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)