Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çürütcen len motoru, az yıka
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 haftada bir diyor olm adam Yalancı habercilik yapma o kadar da çok yıkamıyormuş

Burak hacı benim motoru da verdiğim garajdan alıp sana vereyim benimkini de yıka la Yazık bi temiz kalamadı makine
    En son benzinlikte dayı halime acıyıp farla aynaları sildiydi
    Getirin yıkatayım hayrına, motorlarınız su yüzü görsün
    Otururuz hemde, ayarlayın da gelin bi gün.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Bu hafta içi cuma bebeyle motomaxa gidecez. Sen de takıl istersen ordan da bakarız bişeyler
    Yok olmaz dersen sonrasında o tarafa da gelebiliriz(m)
    Heil Spellcheck

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hafta içi için demiştim, Potansiyel İstanbul yolculuğu var cuma günü.
    Haftaya olur ama, ulusana gideriz, şu benim ledleri takrırırız; Yunus'la Poli'den hayır yok bana hem de makineleri de geldiyse servis uyarısını sildiririz.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Haftaya olabilir. Sınavlarım başlarsa olmaya da bilir Tamamdır bi belli olsun da program hallettirelim o işi
    Heil Spellcheck

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta içi için demiştim, Potansiyel İstanbul yolculuğu var cuma günü.
    Haftaya olur ama, ulusana gideriz, şu benim ledleri takrırırız; Yunus'la Poli'den hayır yok bana hem de makineleri de geldiyse servis uyarısını sildiririz.
    Valla geçen akşam 100. yıldan geçiyordum da uğrayamadım, bu aralar hep eve gitmem gerekiyor. Aklımdasın valla.

Ledler için de kusura bakma yav. Ama cidden kendi motorumla anca uğraşıyorum, hala sinyallerim çalışmıyor, sen düşün işte

---------- Post added at 17:25 ---------- Previous post was at 17:22 ----------

Alıntı wincentt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında yapıştırmasakta bişey olmaz sanırım nasıl olsa plakaya kayıtlı.
    Kartı algılamadan geçersen 2. veya 3. seferde sanırım cezayı yiyorsun. Yani sen okudu sanıyorsun ama herşey kayıtlı olmasına ve bakiyen olmasına rağmen plakan tespit ediliyor ve ceza kesiliyor.

O senin (ve benim) aklındaki fikir birkaç yıla kadar yapılacak, ona da bir isim verip paraları vuracaklar yine.
    #sürenadam

wincentt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Kartı algılamadan geçersen 2. veya 3. seferde sanırım cezayı yiyorsun. Yani sen okudu sanıyorsun ama herşey kayıtlı olmasına ve bakiyen olmasına rağmen plakan tespit ediliyor ve ceza kesiliyor.

O senin (ve benim) aklındaki fikir birkaç yıla kadar yapılacak, ona da bir isim verip paraları vuracaklar yine.[/QUOTE]

Ptt genel müdürünün açıklamasını okudum bu sistemde kayıtlı araçların ceza yemesi mümkün değil diyordu. Eğer hgs varsa yanında olmasa bile plakadan hesabından düşecek deniyordu. Tabi bakiyenin yeterli olması lazım. Ben sanırım ön çamurluğun üzerine yapıştırıp deniycem. Bu arada hiç hgs kullanan yok mu herkes ogs mi kullanıyor.

I3luee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Ben Öndeki küçük siyah camın altına yapıştırdım hgs'yi hiç sorun çıkarmıyor önemli olan 30 km'nin altında bir hızla geçmek sanırım.
    motorcu dediğin zeki çevik ve ahlaklı olmalı

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı I3luee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Öndeki küçük siyah camın altına yapıştırdım hgs'yi hiç sorun çıkarmıyor önemli olan 30 km'nin altında bir hızla geçmek sanırım.
    Hocam tam olarak nereye yapıştırdın bir dotoğraf yollamanız mümkün mü? Farın en üstüne ortaya mı yerleştirdiniz, düz bir zemin olmadığından sorun yaratır diye oraya yapıştırmaktan vazgeçmiştim.

askeray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 125-- ramzey 200 cross
    Bu sorun yalnizca bende var zannediyordum peki bir sorum olacak ıçıne su alan gostergeler zamanla bozulmayacakmıdır ???

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690

marfatih, umurcan ve rmz_71 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT07
    Alıntı wincentt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam tam olarak nereye yapıştırdın bir dotoğraf yollamanız mümkün mü? Farın en üstüne ortaya mı yerleştirdiniz, düz bir zemin olmadığından sorun yaratır diye oraya yapıştırmaktan vazgeçmiştim.
    Hocam Öndeki küçük siyah camı 4 adet alyan vida tutuyorya onları söktüm iki tarafı biraz açılı duruyor ama sağa veya sola doru düz bir şekilde yapıştırabilirsin.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı I3luee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Öndeki küçük siyah camı 4 adet alyan vida tutuyorya onları söktüm iki tarafı biraz açılı duruyor ama sağa veya sola doru düz bir şekilde yapıştırabilirsin.
    Yanlış anlamadıysam söküp içine yapıştırıp tekrar taktın ve ortalamadın sağa veya sola yapıştırmak kafi diyorsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Alıntı askeray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sorun yalnizca bende var zannediyordum peki bir sorum olacak ıçıne su alan gostergeler zamanla bozulmayacakmıdır ???
    Yakın zamanda spormotoya gidersem bir sormayı düşünüyorum den de. Başımıza daha büyük bir arıza çıkarmaz umarım.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    askeray senden resim istemiştim camurlukla ilgili.

ya merak ettim nasıl yıkıyorsunuz motoru ? bende su alma sorunu yok.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    askeray senden resim istemiştim camurlukla ilgili.

ya merak ettim nasıl yıkıyorsunuz motoru ? bende su alma sorunu yok.
    Kova su ve sünger tazyikli suyla hiç yıkatmadım gerçi motorun ilk sahibi ben değilim 800 km de aldım öncesini bilmiyorum. Spormotodan aldım sıfır gibi demişlerdi

Motosikleti
    KTM Duke 200
    spormotoya motoru nasıl yıkayayım, nelere dikkat etmem gerekir diye sorduğumda hiç bir şeye dikkat etmene gerek yok dediler. özellikle göstergeyi, dijital aksamı sordum. hiç bir problem olmayacağını, motorun her yerini suyla yıkayabileceğimi söylediler.

Motosikleti
    Yamaha MT07
    [QUOTE=wincentt;2968960]Yanlış anlamadıysam söküp içine yapıştırıp tekrar taktın ve ortalamadın sağa veya sola yapıştırmak kafi diyorsun.[COLOR="Silver"]

evet sağa veya sola yapıstıman yeter ben 10 kere geçtim hiç sorun çıkarmadı hgs de 30 kmnin üzerinde bir hızda geçersen kaçak geçiş yazıyor hemen okuyamıyor bir kaç kere denedim çünkü 38'le geçtim okumadı ama 28'le geç hemen okuyor.

askeray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 125-- ramzey 200 cross
    Bu hafta sonu malatya yagişli oldugundan dolayi motoru garajdan çıkarmadım o yüzdende çamurluk fotoları anca bu hafta sonuna kaldı ) yıkama işini ben tazyik kullanmadan yapiyorumm ilk sahibiyim motorun ama yine buhar oluor gosterge ıçinde o kadar motor kullandim ilk defa gostergesi su alan bi motor la karsi karsiyayim

Motosikleti
    Honda Nc750X

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı igloo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    spormotoya motoru nasıl yıkayayım, nelere dikkat etmem gerekir diye sorduğumda hiç bir şeye dikkat etmene gerek yok dediler. özellikle göstergeyi, dijital aksamı sordum. hiç bir problem olmayacağını, motorun her yerini suyla yıkayabileceğimi söylediler.
    Nasıl yıkamam gerektiğini sormiycam zaten ben, bu içine neden su girdiğini ve bunun ne gibi sorunlar yaratabileceğini sorucam.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı marfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne zaman yapıoruz benimkinide abi
    ben almadımki ki sadece nasıl oluyor görüntüsü görün diye buldum resimleri. sayısal loto dan cıkınca alacam.

sahibinden.com dan satılanla arasındaki farkı hem görün tek noktadan gelecek darbeyi üç noktaya dağıtıyor ve ayak bölgesine dikkat edin orda ayağın cıkabileceği kadar boşluk oluşturmuşlar .orjinal herzaman orjinaldır sonucta .
    marfatih ve xxmelihxx bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)