Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı sabac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, baslikta ve forumda aradim ancak cevap bulamadim. Arkadaslar bu motosikletin ayna ayari nasil yapiliyor? Benimki cok gevsek ve ruzgarda kapaniyor. Tamamen siktigim zaman da ileri bakiyor ayna. Kitapcikta da bir bilgi bulamadim ayna baglantilarinin nasil sikilacagina dair. Yardimci olabililecek olan var mi?
    resimde kırmızı içine aldığım plastik kısmı aşağı doğru indir 3 adet vida göreceksin sıkman yeterli veya aşağı kısımda 14 veya 17 anahtarla sıkılan somun var sıkmanız yeterli.

Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Duke 250
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimde kırmızı içine aldığım plastik kısmı aşağı doğru indir 3 adet vida göreceksin sıkman yeterli veya aşağı kısımda 14 veya 17 anahtarla sıkılan somun var sıkmanız yeterli.
    Cevap icin tesekkurler, problem aynanin kendisinde degil, baglanti noktasinda, donmeyecek noktaya gelene kadar cevirdim, ayna cok abuk bir pozisyonda duruyor

Shaggyxd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 Duke
    Herkese merhaba,
    Önümüzdeki aylarda bir Duke ile aranıza katılmayı planlıyorum, ekipmanlarımı tamamladım. İlk motorum olacak. 13-15 bin lira arasında bir bütçem olacak. Duke 200, 200 ABS ve 250 ABS bakıyorum. İkinci el alırken dikkat etmem gereken şeyler neler? 5-10 bin km'den fazla olan ilanlara daha temkinli yaklaşıyorum. Lastik değişimi yapıldığı yazılan motorlar hariç tüm ilanların fiyatının üzerine bir takım Diablo Rosso 2 veya Mitas fiyatı ekliyorum. Genel olarak öğrenmek istediğim kaç bin km'de yüksek servis maliyetleri çıkıyor? Ve ikinci el alacağım 5-20 bin km arasındaki bir motora lastik dışında rutin ne masrafı çıkabilir?
    Ayrıca örneğin İstanbul'da bulduğum herhangi bir motosiklete servislerden birinde ücret karşılığında ekspertiz yaptırabilir miyim, servislerin böyle bir hizmeti var mı?

Hepinize iyi sürüşler

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.hizliresimyukle.com/image...0ede41613c.jpg
    Bi şöyle yanlayamadım benim 200'ü

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:01 ----------

Şeytanı kılı tüyü bilmem de, ilan, doktor olmuş fakat insan olamamış bir şahsiyetin eseridir, net!!
    Hele ki, motosiklet kazası sonrası, doktorun yanlış tedavisi ile vücudunda kalıcı hasarlar bırakılmış biri olarak, kısa ve öz bir söylemim olacak bu kendini yetiştirememiş doktorcuklara.. Allah sizi tez vakitte alsın!

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    herkese merhaba;

2017 model duke 250 sahibiyim.Fakat motosikletimde servisin çözüm bulamadığı bir problem var.Hareket halinde iken ekranda hata olarak can abs faulıre adında bir hata çıkıyor.Abs başarısız diyor kısaca.Ama abs yi denediğim zaman devrede oluyor.Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu acaba?

Motosikleti
    Duke 200
    Merhaba,

duke 200 için arka amortisör arıyorum. yardımcı olabilecek var mı aranızda?

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Brock07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba;

2017 model duke 250 sahibiyim.Fakat motosikletimde servisin çözüm bulamadığı bir problem var.Hareket halinde iken ekranda hata olarak can abs faulıre adında bir hata çıkıyor.Abs başarısız diyor kısaca.Ama abs yi denediğim zaman devrede oluyor.Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu acaba?
    Kendi servisi çözüm bulamıyor mu? Muhtemelen sensörlerle alakalıdır ama servisin bilememesi çok ilginç, konuyla ilgili Avusturya KTM ile mail yoluyla iletişime geçin.
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

O km KTM DUKE 250 abs var elimde ilgili arkadaşlar sayabilirim...

Arkadaşlar merhaba elimde ktm r2r orjinal tişörtler var almak isteyen varmı? Elden çıkarmak istiyorum. Her beden var. Tanesi 30 tlden vericem. Orjinal değilse para vermeyin

Motosikleti
    KTM DUKE 250
    Merhaba,

ERROR yazısı sorunu bende de var nasıl çözüm buldunuz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

Alıntı zertach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar bende 2017 duke 250 ile aranıza katıldım. 2. bir motor olarak aldım. Diğer motorum hero hunk.

Şu anda duke ile 100 km yapabildim. Motor gidişi, duruşu kalitesi herşeyiyle kendisine aşık ettiriyor insanı.

Yanlız bir sorum oracak. Bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

1. Kontağı açtığımda (motoru çalıştırmadan) ekranın üstünde bulunan Motor ışığı turuncu olarak yanıyor. Motoru çalıştırdığımda bu ışık sönüyor. Motor dururken bu ışığın yanması normal mi ? yoksa motorda bir problem olduğunu mu bildiriyor.

2. Yan ayaklık açıkken "Side Stand Down" mesajını görüyorum. Ama Trip 1-2 nin olduğu yerde "ERROR" diye yazıyor. Ayaklığı kapatınca "ERROR" yazısı kayboluyor. Buda normal midir ?

Cahilliğim için kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler.
    Error yazısı benim motorumda da var, nasıl çözüm buldunuz?

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    2013 duke 200 motosikletim çok çabuk ısınıyor. direk en üst seviyenin bir altına geliyor. genelde sıkışık trafikte oluyor bu durum. bu normal midir?

surhay5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Eger fan aciyorsa normaldir. Radyator korumaniz varsa o da hizlandirir fan acmayi.

Motosikleti
    Ktm Duke 390 2017,Honda NC 750X 2019
    Her iki durum da normal, üzmeyin kendinizi... Kontağı açtığınızda tüm devreler ışıklarını açar ve çalıştırdığınızda tüm devreler ışıklarını kapatır; ayriyeten yan ayaklık açıkken side stand down uyarısı da dğrudur ve triplerde error yazısı da doğrudur yani size uyarı verir. Makinanız saat gibi güle güle kullanın

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Alıntı surhay5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eger fan aciyorsa normaldir. Radyator korumaniz varsa o da hizlandirir fan acmayi.
    evet fan açıyor. koruma yok. Genelde sıkışık trafikte oluyor zaten. ama bacaklarımı yakıyo baya

165 cm boyundayım deneyimim yok bu motor bana sıkıntı yaratır mı boydan ve deneyimiz olmamdan dolayı zorlanır mıyım?

egzoz kullanan varmı bu motorda alsam bi akrapoviç nasıl olur ? 2017 kasa

KTM Duke 2015 model 16 çıkışlı
    Yağ ve yağ filtresi değişimi yaptık bugün
    Arkadaşlar abone olursanız sevinirim
    Sormak istediğiniz birşey varsa sorabilirsiniz
    https://youtu.be/b_gM0_jFVIw

Ktm Duke koruma takozu satılık arkadaşlar
    Sıfır
    https://letgo.onelink.me/O2PG/6c6958f3

Ktm Duke Koruma Takozları Satılıktır
    letgo'da ne sattığıma bak! https://letgo.onelink.me/O2PG/fe560d71

KTM Duke 200 motor sesi https://youtu.be/uU256jFbo_U

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)