Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı ocalyptus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Ben de aranıza katılmak üzereyim. Pek motosiklet tecrübem yok. Mevsim kış, havalar soğuk ve yağışlı fakat motosiklet almaya anca fırsatım oldu Kısmetse bu hafta içinde beğendiğim iki adet Duke200'den birini almayı düşünüyorum. Ancak sizlere danışmak istediğim, kafama takılan bir soru var.
    Eklediğim fotoğraflarda işaretlediğim gri parçanın önemi nedir, ne işe yarar? Ayrıca yanlış mı görüyorum yoksa resimdeki fotoğrafta parça kırık mı?

http://imageshack.com/a/img911/5442/SqXtqb.png
    http://imageshack.com/a/img903/1963/DvdXOe.png
    bu bağlantı demirin kırılma sebebi sadece sert bi şekilde tekere almak ve yere brakmaktan oluyo yani bu makinayla sahibi teker yapmasını öğrenmiş ve şimdi daha üst sınıfa geçmek için satıyo.
    bence alınmaz sahibi biraz yalan söyliyo.
    ocalyptus, xawa ve dyavol-77 bunu beğendiler.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    @ocalytptus ben de motoru satıyorum 390'a geçeceğim için. İlgilenirsen gel incele motor başında konuşuruz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8034195/detay/

Motosikleti
    DUKE 200
    Yorumlarınız için teşekkürler. O motosikleti listemden çıkarttım.
    Koruyucu ekipman siparişim elime ulaşana kadar beklemek zorundayım ve bu bekleyiş karnımı acıktırıyor

Motosikleti
    Duke 200
    ikinci el fiyatlar ne durumda bende önümüzdeki yaz sonunda satmayı planlıyorum 2014 model yaz sonunda 10bin km civarına gelir. lastikler stok. koruma demiri var ekstra olarak. ne kadar fiyat yazsam uygun olur ?

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Alıntı basto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ocalytptus ben de motoru satıyorum 390'a geçeceğim için. İlgilenirsen gel incele motor başında konuşuruz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8034195/detay/
    Demek bu ilan senin haa.. Baktım daha ucuza veriyon bende benimkini daha ucuza çektim :D :D :D Bende 390 Duke yada Enduro motor arasında kaldım ya bi satılırsa motor :D Kışın kimse bakmıyor yahu :/ Ah ktm bu sene heveslendirdi 390 enduro getirmeye ama getirmedi

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el fiyatlar ne durumda bende önümüzdeki yaz sonunda satmayı planlıyorum 2014 model yaz sonunda 10bin km civarına gelir. lastikler stok. koruma demiri var ekstra olarak. ne kadar fiyat yazsam uygun olur ?
    @Lukocan iyi lastik takarsan daha kolay satabilirsin bence. Benim seçimimde çok etkili oldu

Bugün ilk motosikletimi satın aldım arkadaşlar, duke 200
    40 km kadar yolculuk yaptım çok keyifliydi. siyah elcik koruma almam lazım, iyisini ucuza yurt dışından mı bulabilirim?

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    @Lukocan iyi lastik takarsan daha kolay satabilirsin bence. Benim seçimimde çok etkili oldu

40 km kadar yolculuk yaptım çok keyifliydi. siyah elcik koruma almam lazım, iyisini ucuza yurt dışından mı bulabilirim?
    hayırlısı olsun kardeşim. benim de 500. km oldu bugün toplamda. elçik koruma seçerken dikkat et. sadece rüzgarda koruyan çarpmada işe yaramayacak korumalar da varmış ondan olmasn. bana da lazım.

bu arada merak ettim. kaç km, model de kaça aldın? ben 2013 model 8500 11 bine almıştım 2 ay önce. koruma demiri vardı ekstra olarak. ne kadar tecrüben var bilmiyorum ama 2 ayda iyiki koruma demiri var dediğim 3 4 şey oldu.

Motosikleti
    DUKE 200
    @blackfish metal çerçeveli olanlardan almak lazım o zaman sağol. Motosikletim 9600km, 2013 trafiğe çıkışlı ve 10bine satın aldım. Üzerinde henüz 5bin km yapmış pirelli mt60 rs corsa lastikleri var gayet memnunum. Tecrübem yok denecek kadar az o yüzden koruma demiri ihtiyacını anlıyorum kardeşim, önümüzdeki günlerde imal etmeye çalışıcam fırsat bulursam. Bir de headlight mask hayalim var ki yaparsam düküm tadından yenmez :-)

Motosikleti
    DUKE 200
    Arkadaşlar duke200'ümün deposunu ağzına kadar doldurdum ve yan ayak üzerindeyken sol grenajın altından benzin akmaya başladı. Motosikleti diktiğimde akıntı durdu. Bu durumu yaşayanınız var mı? Depom mu delik acaba? Acil cevaplarsanız çok mutlu olurum :(

akjenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250 (15)
    Tasma tahliyesi o. Bende de olmustu bi kere pompaci saolsun.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar duke200'ümün deposunu ağzına kadar doldurdum ve yan ayak üzerindeyken sol grenajın altından benzin akmaya başladı. Motosikleti diktiğimde akıntı durdu. Bu durumu yaşayanınız var mı? Depom mu delik acaba? Acil cevaplarsanız çok mutlu olurum :(
    Pompacı sayesinde bende aynı durumu yaşadım. Korkulacak bir durum yok.

Motosikleti
    DUKE 200
    Teşekkürler arkadaşlar içime su serpildi(benzin de olabilir :-)) muayenedeyim şu an buram buram benzin kokuyorum ama allahtan eleman başka araca yordu. Sıkıntı olur muydu bilmiyorum. Geçtim muayeneden

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Dün bana da oldu aynısı. Deponun limitlerini test etmek istedim çünkü hiç bir zaman 9 litreden fazla almıyordu (gösterge dipte olsa bile). Aynen soldan tahliye bölümünden benzin aktı.

Motosikleti
    DUKE 200
    Sizce de çok tehlikeli bir durum değil mi bu? Sonuçta hemen aşağısından egzoz borusu geçiyor ve bu boru oldukça ısınıyor. Bir videoda egzoza değen benzinin tutuştuğunu görmüştüm, motosiklet alev almıştı..

Motosikleti
    Duke 200

Lastikleri takmadan sezon sonunda uygun satmayı düşünüyordum ama viraj çalışmaları da yapacağım bu yaz. lastik mantıklı olabilir. memnun musunuz o lastiklerden acaba

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı berkaye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek bu ilan senin haa.. Baktım daha ucuza veriyon bende benimkini daha ucuza çektim :D :D :D Bende 390 Duke yada Enduro motor arasında kaldım ya bi satılırsa motor :D Kışın kimse bakmıyor yahu :/ Ah ktm bu sene heveslendirdi 390 enduro getirmeye ama getirmedi
    Ben daha da ucuza çektim o zaman
    Hayatı güzelleştiren mekanikler.

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikleri takmadan sezon sonunda uygun satmayı düşünüyordum ama viraj çalışmaları da yapacağım bu yaz. lastik mantıklı olabilir. memnun musunuz o lastiklerden acaba
    Lastikler güzel, biraz pahalı ama ıslak zeminde ve soğuk havada kullandım hiç kayma yaşamadım. Acemi halimle gazlamama-ani fren yapmama rağmen
    Bir yerde "%30 arazi-%70 asfalt için" gibi bir yazı okumuştum mt60 rs corsa ile ilgili, son hızı %3-5 kadar düşürdüğünü de. Sonuç olarak memnunum kardeşim Barkın Bayoğlu(AEA) hep Pirelli Diablo Rosso II öneriyor vardır bir bildiği, ona da bakabilirsin

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    @blackfish metal çerçeveli olanlardan almak lazım o zaman sağol. Motosikletim 9600km, 2013 trafiğe çıkışlı ve 10bine satın aldım. Üzerinde henüz 5bin km yapmış pirelli mt60 rs corsa lastikleri var gayet memnunum. Tecrübem yok denecek kadar az o yüzden koruma demiri ihtiyacını anlıyorum kardeşim, önümüzdeki günlerde imal etmeye çalışıcam fırsat bulursam. Bir de headlight mask hayalim var ki yaparsam düküm tadından yenmez :-)
    iyi fiyata almışsın. abs var mı peki? mt60 corsa çok beğendiğim bir lastik. ilk fırsatta ben de alacağım. yol tutuş olarak da görünüş olarak da bizim duke e takılabilecek en iyi lastik. elçik koruma alırsan paylaşsana burdan. ben elçik korumaları çok çirkin buluyorum açıkcası. ama önemli. koruma demirlerini de çirkin buluyorum da ona yapacak bişey yok. orjinal koruma demirleri pahalı. ya ikinci el ya da internetten bişi bulmaya bak. ayrıca maddi sıkıntın yoksa kesinlikle en az bir kur eğitim al. eğitim öncesi ve sonrası sürüşü çok değişiyor insanın. bu alet de sürebildikçe zevk veriyor açıkcası. istanbul dasın, otoparkla anlaşıp motorunu oraya bırak, mümkünse kapalı, güvenlikli. kilit falan da almayı unutma. kazasız belasız sürüşler. güzel bir havada toplanırız belki bi gün.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Sizce de çok tehlikeli bir durum değil mi bu? Sonuçta hemen aşağısından egzoz borusu geçiyor ve bu boru oldukça ısınıyor. Bir videoda egzoza değen benzinin tutuştuğunu görmüştüm, motosiklet alev almıştı..
    Zaten bundan dolayı tahliye borusu vardır. Hadi bunuda geçtim deponun ucunda bir çizgi vardır oraya kadar koyarsın , muhtemelen çoğunuz ağzına kadar dolsun diye motor dik konumdayken benzini dolduruyorsunuz onun yerine ayağı açın motoru yan dururken benzin alın çünkü siz sürmeye başladığınızda 1 parmak kadar benzin motor dik olduğundan dolayı içeriye doğru gidecektir.

İsterseniz deneyin motoru ağzına kadar doldurun ve kapalı bir alanda 2-3 saat motoru bekletin bakın orası nasıl benzin kokacaktır.

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    Arkadaşlar merhaba, gösterge panelinde ortalama yakıt tüketimi hep 25 litre görünüyor. tabiki 25 litre değil ama bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olacak var mı? fotoğrafı akşam ekleyebilirim. gösterge panelinde yazanlar;

Average 24 km/l
    L/100km: 25.0

L/100km:25.0
    4 km/L

yardım lütfen?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)