Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ktm duke 200
    slm ben de 200 gelince 125 lik den vazgeçtim bana da bugun haziran başında teslimat dediler sarkacak galiba........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    -
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Bütün herşeyi paylaşmak istiyorum ilgilenenlere faydalı olmak adına.

---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:55 ----------

.........

---------- Post added at 19:06 ---------- Previous post was at 18:57 ----------

Evet,ileriye dönük reklam ve pazarlama stratejisini bu şekil kullanıyorlar.Piyasadaki açığı kullanarak nokta atışı yapıyorlar.Bir çeşit hedef kitle ve marka bağımlılığı yaratıyorlar.Küçük CC'nin düşük yakıt tüketim avantajına yakışıklı motor tasarımı,kaliteli üretim ve sınıfına göre yüksek tork ve beygir verimliliği artmış seri motor.Benim gibi çoğunluk şehir içi trafik ve günlük kullanımı yüksek km olan sürücülerin tercih sebeplerinden biri olabilir.Kardeşimin 690 Sm ile performans olarak kıyaslanamasa da, malzeme kalitesi olarak aşağı kalır yanı olmamakta.Güzellik göreceli bir kavram olsada Duke 200 bence oldukça yakışıklı
    yorumlarını merakla bekliyoruz özellikle son hızı yeterli olucakmı otoban sürüşlerinde bilemiyorum test etmek en iyisi
    buda sizin gibi kullanıcılar sayesinde olucak
    motor çok güçlü ve hafif olmasına rağmen 137 km/sa gibi değerler bu motor için az kaldığı kanaatindeyim

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Bana ilk parti için de sizin motorunuz dediler.İlk binenlerden biri olacaksınızı dediler.Acaba bu yüzden mi teslimat tarihlerini farklı söylüyorlar?

Alıntı ahonto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ben de 200 gelince 125 lik den vazgeçtim bana da bugun haziran başında teslimat dediler sarkacak galiba........
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    şu maps uygulaması filan varmış.eğer öyle bir durum varsa bu motorun son hızı 150 civarı olması gerekir.asya 200 bile 15 beygirle 135 hıza çıkabiliyor.belki dişli değişimi gerekebilir ama 135 km/sa hızla sabit ve sağlıklı bir şekilde yol alabiliyorsa bana yeterli olur.benim cbr da 135-140 a çıkıyor ama yormadan 110-120 arası gidilebilir.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu maps uygulaması filan varmış.eğer öyle bir durum varsa bu motorun son hızı 150 civarı olması gerekir.asya 200 bile 15 beygirle 135 hıza çıkabiliyor.belki dişli değişimi gerekebilir ama 135 km/sa hızla sabit ve sağlıklı bir şekilde yol alabiliyorsa bana yeterli olur.benim cbr da 135-140 a çıkıyor ama yormadan 110-120 arası gidilebilir.
    .

135 te kalması beyinle alakalı sanırım, devir kesici falan devreye giriyor olabilir, o iptal edilebilirse bu motor 150 rahat yapar.

Motosikleti
    ktm duke 200
    ben spomoto dan alacağım gemi 28/05/12 de geliyor dediler gümrük ve trafik işleri bence 15/06 kadar sarkar gibi geliyor

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Ktm'nin Türkiye'deki modellerinde devir kesici pasif durumda oluyor.Duke 125 te hız kesici 80 km ve 100 km olarak ayarlanıyordu bildiğim.

Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 21:03 ----------

Bana o zaman niye 28/05/12 dediler acaba
    Hala bekliyoruz

Alıntı ahonto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben spomoto dan alacağım gemi 28/05/12 de geliyor dediler gümrük ve trafik işleri bence 15/06 kadar sarkar gibi geliyor

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Merhaba Arkadaşlar. 24 Mayıs itibariyle bende motoru aldım ama teslimat en geç 30 Mayısta yapılacak dendi. Düşük bir ihtimal 1 Hazirana sarkma durumu varmış.
    Tarih merak edenler için son durum bu şekilde. Gemi Türkiyeye bugun gelmiş.
    200-250 cc lik motorlar içinde şekil olarak ayrı tutarsak güç ve performans konusunda rakiplerini zorlayacak bir motor. Fiyatı diğer markalara göre yüksek olabilir ama Avrupa ülkelerinde aynı motorun aynı fiyatta hatta daha yüksek olduğunu göz önüne alırsak KTM için uygun bir fiyat diyebiliriz bence.
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Valla duke 125 maps yüklenmemiş makina ile sabahın altısında temde 118'i gördüm ve cidden yeterli rüzgar yeme olayıda kendine rüzgar yiyorsun ama naked olduğu için herhalde motor hiç rüzgar yemiyor gibi sanki şaşırdım sonuç olarak 125lik makina açtırmadan şehir içinde ve e5'te temde 10 numara alet ve hızlanmasıda rahatsız edici değil çok çok güzel hızlanıyor ve fabrika lastıkleri mükemmel.

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    fabrika lastikleri için pek iyi yorum yapmıyolar Altın elbiseli adamda incelemesi vardı 125cc'nin, 200'lüğün de aynı olur büyük ihtimal.

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Arkadaşlar merhaba,

Dün Spormoto'daydık kardeşim ile.Motorlar gelmiş sıralamışlar hepsini.İstediğini seç dedi Serter Son işleri de hallettik.Pazartesi teslim edecekler motoru.Çok kalabalıktı yeni almaya gelenler vardı.2 kişide 125'i verip 200 almak için görüşüyorlardı.

Merak edenler için son bilgileri paylaşayım.Malum hem 125 için hem 200 için son hız en çok sorulan sorularGelen motorlar da devir kesici bulunmuyor.Daha önce Avrupa'ya gönderilen partiler ile birlikte geldiği için motorlarda devir kesici mevcutmuş.Bunun sebebi de 16 yaş altı kişilere 100 km hız sınırı ile motor satabilmek.Türkiye'ye gelen motorlarda bu mevcut değilmiş.Duke 125 son hız 130 olarak belirtildi.110'a kadar hızlanma gayet yeterli,110 dan 130 a kadar ise biraz zaman alıyormuş
    Duke 200 ise son hız 150-155 olduğu söylendi.Duke 125 ile arasında %80 güç artışı mevcut.130-135 km hıza çok rahat ulaşacağı aktarıldı.O hızdan sonra ise hızlanma daha yavaş sürede gerçekleşecektir.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Merhaba Arkadaşlar. Motorlar 31 Mayıs itibariyle Spormoto Showroomda yerini aldı. Ruhsat plaka vs işlemlerin bitmesiyle pazartesi motoru teslim alacağım.. Cuma gününe denk geldiği için iki gün beklemek zorunda kaldık.
    Tayfun bey, Arka tekerin arkasında Hindistan versiyonda yer alan çamurluk varmıydı. Cunku Serter emin değildi olup olmayacağından. Ben Avrupa versiyonunda olmadığını düşünüyorum ama belli olmaz dedi. Aksesuar listesinde de yok çunku o parça.
    Hayırlı olsun size de.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    alacaklara hayırlı olsun, foto ve yorumlarınız bekliyor olacağız.

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Faruk arkadasim sana da hayirli olsun.Hayir o camurluktan yok motorlar da.

Alıntı alfakir99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar. Motorlar 31 Mayıs itibariyle Spormoto Showroomda yerini aldı. Ruhsat plaka vs işlemlerin bitmesiyle pazartesi motoru teslim alacağım.. Cuma gününe denk geldiği için iki gün beklemek zorunda kaldık.
    Tayfun bey, Arka tekerin arkasında Hindistan versiyonda yer alan çamurluk varmıydı. Cunku Serter emin değildi olup olmayacağından. Ben Avrupa versiyonunda olmadığını düşünüyorum ama belli olmaz dedi. Aksesuar listesinde de yok çunku o parça.
    Hayırlı olsun size de.

hayırlı olsun...geçenlerde konu karşıma çıktı...ne oldu motorlar diye yazacaktım ...ulen oğlum hakan şimdi bir terslik olmuştur bozma adamların moralini
    dedim kendi kendime...tekrar hayırlı olsun...bol foto vidyo isterik....allah kaza bela vermesin...

Öncelikle alan arkadaşlara hayırlı olsun,kazasız belasız sürüşler dilerimMotoru 2 saat önce ktmnin offical sayfasında gördüm ve nette araştırdım.Özellikle lastik üstü çamurluğun Türkiyedeki modellerde olmaması üzücüBazı sorularım olucak alan arkadaşlara özellikle bilenlerde varsa cevaplarsalar sevinirim.

1 - Başlangıç motoru olarak uygunmudur?(Bunu sormamın sebebi 125'e göre %80 güç artışı)
    2 - 125-200 kasası üzerine 250 ve 300c'lik motor seçenekleri olabilirmiş böyle bişi varmı yakın zamanda?
    3 - 125'in bazı parçaları(ayak pedalının yayını tutan alüminyum parça kolay kırılıyomuş vb) iyileştirme varmı yada aynımı?
    4 - SporMoto suanda itibaren siparişlermi ürün sağlanıyo yoksa hemen teslim yapılabiliyormu?

Tekrardan alan arkadaşlara hayırlı olsun,en kısa zamanda fotoları bekliyoruz

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı amnesiac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle alan arkadaşlara hayırlı olsun,kazasız belasız sürüşler dilerimMotoru 2 saat önce ktmnin offical sayfasında gördüm ve nette araştırdım.Özellikle lastik üstü çamurluğun Türkiyedeki modellerde olmaması üzücüBazı sorularım olucak alan arkadaşlara özellikle bilenlerde varsa cevaplarsalar sevinirim.

1 - Başlangıç motoru olarak uygunmudur?(Bunu sormamın sebebi 125'e göre %80 güç artışı)
    2 - 125-200 kasası üzerine 250 ve 300c'lik motor seçenekleri olabilirmiş böyle bişi varmı yakın zamanda?
    3 - 125'in bazı parçaları(ayak pedalının yayını tutan alüminyum parça kolay kırılıyomuş vb) iyileştirme varmı yada aynımı?
    4 - SporMoto suanda itibaren siparişlermi ürün sağlanıyo yoksa hemen teslim yapılabiliyormu?

Tekrardan alan arkadaşlara hayırlı olsun,en kısa zamanda fotoları bekliyoruz
    Eski Spormoto çalışanı olarak cevaplayayım:

1- Bence uygun bir motor, alt tarafı 25HP. Tabii her motosiklette olduğu gibi eğitim almanızı tavsiye ederim.
    2- Yakın zamanda 250-300 gelmeyecektir. Henüz 250cc model üretim planında bile yok.
    3- Aynı, bir değişiklik yok.
    4- Hemen teslim yapılabiliyor.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    02 Haziran tarihinde Spormoto dan motoru teslim aldım. 24 adet Duke 200 gelmiş ve hepsi satılmış durumda. şu an sadece siparis alıyorlar. Ürün teslimi yok. Duke 125 teslimi olabilir ama ondan da vardı baya. 25 HP ve 200cc olması dışında 125ten hiç bir farkı yok. Başlangıç için 1000€ fazla vermeme gerek varmı yok mu kararı size kalmış. Her iki motorda başlangıç için ideal seviyede. Ama yakın mesafeler ve hız 120 km üstüne çıkmam diyorsanız 200 almaya gerek yok derim. 200 hız için seni zorluyor çunku )

Turnusoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba. Bu motosiklet için bir iki ay önce Spormoto ile görüşmüştüm. Türkiye'ye geldiğinde bilgilendireceklerini söylemişlerdi. Ürünün gelişi de epey geç oldu. Bir önceki mesajdan anladığım kadarıyla gelen Duke'lerin hepsi satılmış. Bu durumda bilgilendirme yapmamaları normal. Gerçi, benim işime geldi. Haziran dönemindeki ehliyet sınavı tarihlerinde yurtdışındayım ve sınava girmem imkansız. Çok beğendiğim bu motosiklete, Ekim ayının ortası gibi ehliyeti aldıktan sonra sahip olabileceğim. Buradan, o 24 kişiye eğlenceli ve sorunsuz sürüşler dilerim.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Akşama resimleri görürüz artık
    #sürenadam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)