Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Beyler, koruma demirlerine merak saldım. Ancak görüyorum ki demirler yan yatmalarda depo kenarı plastik bölgeyi kurtarmıyor. Orası kırılacaksa her türlü kırılıyor. Yine de motoru korumak anlamında iyi olabilir. Sizlerden kullananlar orjinal mi kullanıyorsunuz yoksa ustaların yaptıklarından mı? Fotoğraf ve düşüncelerinizi yazar mısınız?

Bir de saçma olabilir ama bir tamirci "koruma demiri yaptırma, düşünce ayağın takılabilir" dedi. Bunu ilk kez duyuyorum. Halbuki ben ayağım altta kalmaz daha iyi olur diye düşünüyordum. Sizce de böyle midir durum?
    Emekli16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Alıntı basto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler, koruma demirlerine merak saldım. Ancak görüyorum ki demirler yan yatmalarda depo kenarı plastik bölgeyi kurtarmıyor. Orası kırılacaksa her türlü kırılıyor. Yine de motoru korumak anlamında iyi olabilir. Sizlerden kullananlar orjinal mi kullanıyorsunuz yoksa ustaların yaptıklarından mı? Fotoğraf ve düşüncelerinizi yazar mısınız?

Bir de saçma olabilir ama bir tamirci "koruma demiri yaptırma, düşünce ayağın takılabilir" dedi. Bunu ilk kez duyuyorum. Halbuki ben ayağım altta kalmaz daha iyi olur diye düşünüyordum. Sizce de böyle midir durum?
    Orjinal koruma demiri kullaniyorum tek islevi motor blogunu korumak. Baska bir ise yaramiyo. Ayagin takilabilir ne demek anlamadim nasil takilcak ki her gun dusmuyo motor sonucta dustugunde de dikkatli kaldirirsiniz olur biter.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

Alıntı noushzad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzoz videosunuda bi gün yarın eklıcem arkadaşlar müsait olamadım

http://i.hizliresim.com/vEZ60R.jpg
    Hocam masallah diyelim zevk meselesi sticker vs yakisiyo bence zaten de aynalari cikartmak neden? Motor yakisikli guzel duruyo evet ama sirf bu yuzden aynalardan vazgecilmemi bence...

ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Merhaba

Üstündeki fabrika lastiklerinden sanırım çoğu kişi memnun değil.

http://www.pirelli.com/tyres/en-ww/m...sa#/size-range

ön 120/70 >%2,4
    arka 160/60 >%2

Lastik taksak olur mu? Ben spormoto ile görüştüm ABS ve garanti bakımından sorun yok dediler.

Fakat lastik taban genişliği 10 mm büyüyor. Çok fark eder mi?
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal koruma demiri kullaniyorum tek islevi motor blogunu korumak. Baska bir ise yaramiyo. Ayagin takilabilir ne demek anlamadim nasil takilcak ki her gun dusmuyo motor sonucta dustugunde de dikkatli kaldirirsiniz olur biter.[COLOR="Silver"]
    Kaza anında ayağın koruma demiri ile motor bloğu arasına girebilir dedi (KTM servislerinden birisi hatta hangisi olduğunu söylemeyeyim).

Tabii, kaza çeşidine göre ihtimali var gibi geldi bu durumun ama ilk kez duyunca şaşırmıştım.
    Hayatı güzelleştiren mekanikler.

Kaza anında ayağın koruma demiri ile motor bloğu arasına girebilir dedi
    Elinde satacak koruma demiri yoktur da ondan öyle demiştir. KOruma demirleri eline gelsin, o zaman da "Aa koruma demirsiz olur mu, kesin almak lazım" diye akıl verir.
    ucanteneke5 bunu beğendi.

arkadaşlar yaklaşık 1 aydır duke 200 arıyorum fakat bulamadım (istediğim fiyat ve durumda) dün bir arkadaşım yamaha mt 125 tavsiye etti , aklıma yatar gibi de oldu biraz . kullanan oldu mu fikir verebilir misiniz?

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı sercankayas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yaklaşık 1 aydır duke 200 arıyorum fakat bulamadım (istediğim fiyat ve durumda) dün bir arkadaşım yamaha mt 125 tavsiye etti , aklıma yatar gibi de oldu biraz . kullanan oldu mu fikir verebilir misiniz?
    mt125 ile duke 200 kıyaslamam bile. duke125 ile kıyaslıcaksak o zaman ayrı. ama duke 200 mt125 den cok farklı cok daha üstün bir motor.

valla ben sattım benımkını satmasaydım buyur gel bak derdım gerçi ben elimdeki 4 motoruda sattım şuan :((((( neyse 1 aya geliyor yenisi... ama bu sefer duke değil malesef...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt125 ile duke 200 kıyaslamam bile. duke125 ile kıyaslıcaksak o zaman ayrı. ama duke 200 mt125 den cok farklı cok daha üstün bir motor.

valla ben sattım benımkını satmasaydım buyur gel bak derdım gerçi ben elimdeki 4 motoruda sattım şuan :((((( neyse 1 aya geliyor yenisi... ama bu sefer duke değil malesef...
    Dostum sen nerelerdesin? duke390 basliginda goremedim seni ozletme kendini

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sen nerelerdesin? duke390 basliginda goremedim seni ozletme kendini
    çok uzun süredir girmiyordum ya. iş güç uğraşıyordum... bide sattım benim bütün motorları maddi durumdan dolayı :( hatta bu aralar benim sucu motorum suzuki an125 hk ile idare ediyorum bu arada efsane motor bence sınıfında :D o yüzden kararımı mt07 üzerinden kullandım 1 aya onu alıyorum hem güçlü hem naked hem kullanışlı hemde ucuz. topladım durumları Allah'tan. 1 sene binerim buna artık ondan sonra garaja çekerim yine ktm leri gibime geliyor :D

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    çok uzun süredir girmiyordum ya. iş güç uğraşıyordum... bide sattım benim bütün motorları maddi durumdan dolayı :( hatta bu aralar benim sucu motorum suzuki an125 hk ile idare ediyorum bu arada efsane motor bence sınıfında :D o yüzden kararımı mt07 üzerinden kullandım 1 aya onu alıyorum hem güçlü hem naked hem kullanışlı hemde ucuz. topladım durumları Allah'tan. 1 sene binerim buna artık ondan sonra garaja çekerim yine ktm leri gibime geliyor :D
    Hayırlı olsun, mt7 de guzel makina. Yamaha alicam diye Boş birakma buralari

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, mt7 de guzel makina. Yamaha alicam diye Boş birakma buralari
    gözüm hep buralarda merak etme )) içimde ki ktm sevgisi başka :D zaten diyorum ya 1 sene binerim sonra ktm leri çekerim garaja tekrar ))

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    gözüm hep buralarda merak etme )) içimde ki ktm sevgisi başka :D zaten diyorum ya 1 sene binerim sonra ktm leri çekerim garaja tekrar ))
    Bende komple egzoz,cam fln aldim motora, vaktin olursa 390 basligina bakarsin

Motosikleti
    Duke 200
    yağ olarak ne önerirsiniz arkadaşlar 1000km bakımında? 10w40 4t olacak sanırım, birde yağ filtresini nerden temin edebiliriz internette 15$ gibi uçuk fiyatlar var normal midir? hangi marka olduğunun bir önemi var mıdır?

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ olarak ne önerirsiniz arkadaşlar 1000km bakımında? 10w40 4t olacak sanırım, birde yağ filtresini nerden temin edebiliriz internette 15$ gibi uçuk fiyatlar var normal midir? hangi marka olduğunun bir önemi var mıdır?
    Castrol 10-40. Yağ filtresi 25 TL Spormoto da.
    Lukocan bunu beğendi.
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ olarak Castrol Power 1 Racing 10w-50 önerim, y.filtre olarak ta orjinalinden şaşma derim...Ben orj. y. filtresini Enduromarketten 60tl'ye 3 adet aldım (kodu:Mtx-655 idi yanılmıyorsam)...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:11 ----------

KTM duke kullanıcıları; ön-çatal koruma elimde var 2 adet,isteyen olursa uygun fiyattan verebilirim(ebay'dan almıştım 2 takım),...125,200 ve 390 uyumludur...siyah renk-malzeme delrin.
    Lukocan bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

fortunesv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Winton Too-Ybr 125-Ktm Duke 200
    Arkadaşlar, anahtarın tekini kaybettim. Ne yapmam gerekiyor, yardımcı olur musunuz?

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı fortunesv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, anahtarın tekini kaybettim. Ne yapmam gerekiyor, yardımcı olur musunuz?
    anahtar kartınızın olması gerekiyor. yeni anahtarı ancak ve ancak o kartla size temin ederler. anahtar kartınızla servise gidin onlar size orada yardımcı olacaklardır.

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Arkadaşlar sizce Duke orjinal koruma demirleri motor dışında yan yatma durumunda ayak ve bacağımızı da korur mu? Buna yetecek bir genişlikte mi? Koruma demiri olan arkadaşlardan düşüncelerini duyabilir miyim?

Arkaşlar bende bu yaz KTM Duke 200 almayı planlıyorum param sıfırına yetmediği için büyük ihtimalle 2. el alıcam merak ettiğim 2012 model duke ile 2015 arasında çok büyük bir fark var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim.

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Arkadaşlar sizce Duke orjinal koruma demirleri motor dışında yan yatma durumunda ayak ve bacağımızı da korur mu? Buna yetecek bir genişlikte mi? Koruma demiri olan arkadaşlardan düşüncelerini duyabilir miyim?
    koruma demiri seni değil motoru korumak için dir düşersen zaten motordan ayrılman gerekiyo ona yapışık kalıpta kendine fazladan zarar vermemen gerekiyo (inşallah böyle bişey hiç gelmez başına)

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:10 ----------

Alıntı Kntemr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkaşlar bende bu yaz KTM Duke 200 almayı planlıyorum param sıfırına yetmediği için büyük ihtimalle 2. el alıcam merak ettiğim 2012 model duke ile 2015 arasında çok büyük bir fark var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim.
    hiç bi fark yok sahibi dışında görüntü ve teknik özellikler aynı ama umarım önceki sahibi iyi bakmıştır..
    dyavol-77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)