Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı KTMDUKE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Getirme olayı beni hep korkutuyor, nedenleri belli

Motora yapmayı planladıklarım;
    Plakalık ve uygun olur ise egsoz.
    http://www.performanceracing.in/imag...03218_300.JPEG

Akropovic fiyatı uygun ama KTM sitesinde ki ile aynı seri değil.
    http://www.enduromarket.com/urun/ktm-390-duke-akrapovic-egzoz_1210.aspx?CatId=205

Leo vince ler ise şuan 1300TL.
    Duke kısa kuyruk süper yakışıyor. Daha önce nette görmüştüm, motorun havası acayip değişiyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bu farlara da hastayım, yapabilirseniz bence bunlar da çok güzel durur. Duke200 vs, serisinin hatta 690 ların bile eblek bir bakışı var fardan dolayı. Bu çok başarılı bence.

Egzoz konusunda bişey diyemiycem. Bence ortada ve altta olan modeli çok daha güzel. O yüzden Leovince benim tercihim olurdu. Hatta egzoz sesinden ağzı yanmış biri olarak perf. egzozu taktırmadan önce 2 kere düşünün derim.
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    Farlar güzel duruyor aslında, ön görünümü ciddi değiştiriyor. Ancak yurt dışı fiyatları dahil 600$ civarında.

(Farın farklı açılardan fotosu ve gece görüntüsü)
    http://www.ktmforums.com/forums/attachments/duke/10650d1381446574-q-plea-duke-3-duke-4-headlights-imag0458.jpg
    http://www.ktmforums.com/forums/attachments/duke/10658d1381446580-q-plea-duke-3-duke-4-headlights-imag0762.jpg
    http://www.ktmforums.com/forums/attachments/duke/9914d1380764108-duke-3-headlight-mod-img_1895.jpg

Duke 125/200/390 için gövde altı egzoz yok maalesef. 690/990/1290 da seçenekler artıyor. Büyük ihtimal egzozdan vazgeçeceğim. Orijinal görüntü ve ses farklı ve yeterli

390 kısa kuyruk fotoğrafı var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:34 ----------

Cam olarak TR de şuan sadece bu ürün var;
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-ktm-duke-125-200-uzun-cam-dunyada-tek-148456153/detay

Leo vince ise bu, gövde altı olan 690 lar için;
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-ktm-duke-125-200-leovince-sbk-egsoz-143654648/detay

Sevgili dostlar; Aynalarımdan bir tanesi oldukça gevşek durumda. Seyir halindeyken sık sık düzeltmek zorunda kalıyorum. Ne yaptıysam sıkışmasını sağlayamadım. Tamir edilebilir bir şey midir? Ben yapabilir miyim?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Ayna üzerindeki kılıfı sıyır anahtarla sık

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı İlker Eren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili dostlar; Aynalarımdan bir tanesi oldukça gevşek durumda. Seyir halindeyken sık sık düzeltmek zorunda kalıyorum. Ne yaptıysam sıkışmasını sağlayamadım. Tamir edilebilir bir şey midir? Ben yapabilir miyim?
    Yine de gevşiyor bunların aynaları zaman zaman. Çok canını sıkarsa o vidaya "çok çok az" loctide sür.

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Zincir değiştiren arkadaşlar kaç km'de değiştirdiniz) Benim motor 8500'de şu an, servis mutlaka 10.000'de değiştir dedi. O kadar iyi baktım ancak bu kadar dayandı. Gıcık bir durum...

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    7000 km değiştirdim .
    Bende iyi bakmıştım ama üstündeki zincir pek iyi değil DID VX 2 520 gold taktım .

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    10bini geçirme zincirde

dişliler iyi durumdadır
    ben 27binde sattım hala dişliler iyiydi

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7000 km değiştirdim .
    Bende iyi bakmıştım ama üstündeki zincir pek iyi değil DID VX 2 520 gold taktım .
    bu zincir konusunda size katılmıyorum 520 lik zinciri hiç yağalamadan kulansan 7000 km.bitmez bence servite sizi keklemişler.
    ben cbf150 SFR orinkli zincir takınca en erken 50000 km.bozulup değişmelik oluyodu bu duke nin ki de en azından 30000 km.gider.

egzost konusunda ben ebaydan arow sipariş verdim italyadan 350 dolara komple geliyo takınca resim koyarım linkide bu.
    http://www.ebay.com/itm/EXHAUST-ARRO...a96184&vxp=mtr

far konusunda paraya kıyarım derseniz işte size güzel bişey.
    http://www.ebay.com/itm/Angel-Eye-HI...29fcd6&vxp=mtr

cam konusunda spor motoda var KTM orjinal 100 tl hiç yoktan iyidir ben taktırdım resimlerde görebilirsiniz daha önce paylaşmıştım yeni aldığmda.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu zincir konusunda size katılmıyorum 520 lik zinciri hiç yağalamadan kulansan 7000 km.bitmez bence servite sizi keklemişler.
    ben cbf150 SFR orinkli zincir takınca en erken 50000 km.bozulup değişmelik oluyodu bu duke nin ki de en azından 30000 km.gider.

egzost konusunda ben ebaydan arow sipariş verdim italyadan 350 dolara komple geliyo takınca resim koyarım linkide bu.
    http://www.ebay.com/itm/EXHAUST-ARRO...a96184&vxp=mtr

far konusunda paraya kıyarım derseniz işte size güzel bişey.
    http://www.ebay.com/itm/Angel-Eye-HI...29fcd6&vxp=mtr

cam konusunda spor motoda var KTM orjinal 100 tl hiç yoktan iyidir ben taktırdım resimlerde görebilirsiniz daha önce paylaşmıştım yeni aldığmda.
    Bana katılıp katılmaman bir şey ifade etmiyor.6000 km değişen ktm duke 200 var ktm duke 125 de 3000 km de ve ktm europa da zinçirin beş para etmez olduğunu yazmışlar artı ben zincir yağı olarak würth kullandım ve 7000 km. Üç dört yerinde kat yapıp uzamıştı ses yapıyordu ve benim ilk motorum değil ki anlamıyorum desem değiştiren Anadolu yakasında enduro market zinçiri ordan aldım ordayken takıldı ( croos motor ağırlıklı orası ) takan kişinin bana zinciri söktükten sonra görünce söylediği bu zincir bizde olsa ilk patikada kopar .

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Taktığım zinçir ne kadar gider diye sordum 15 bin km ile 20 km bin arası dedi.cross da bu zincir 5000 bin km dayanıyormuş.

Motosikleti
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana katılıp katılmaman bir şey ifade etmiyor.6000 km değişen ktm duke 200 var ktm duke 125 de 3000 km de ve ktm europa da zinçirin beş para etmez olduğunu yazmışlar artı ben zincir yağı olarak würth kullandım ve 7000 km. Üç dört yerinde kat yapıp uzamıştı ses yapıyordu ve benim ilk motorum değil ki anlamıyorum desem değiştiren Anadolu yakasında enduro market zinçiri ordan aldım ordayken takıldı ( croos motor ağırlıklı orası ) takan kişinin bana zinciri söktükten sonra görünce söylediği bu zincir bizde olsa ilk patikada kopar .

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Taktığım zinçir ne kadar gider diye sordum 15 bin km ile 20 km bin arası dedi.cross da bu zincir 5000 bin km dayanıyormuş.
    benimki 3200km.oldu hala hiç germedim bile hergün 200km.yapıyom bakıcaz nekadar dayancak
    ama daha önceki makinalarda yani super tenere mde de aynı 520 zincir vardı 25000km.hiç germemiştim ki sert kulanırım ondan sonra en son XT660 ta da 520 vardı orjinal yamaha 32000 de satım ondada tık yoktu.
    diceem o ki en dandik zincir 428 dir onu yukarsı rakam büyüdükçe zincirde daha dayanıklı oluyo benim bildiğim.
    ama yinede zaman göstercek bekleyip görcez
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Ktm sahipleri zengin diye kekleniyorlar doğru.

did aldıktan sonra 10bin kmde bir kere bile gerilmedi. İlk günkü gibi devam ediyordu sattığımda
    ucanteneke5 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm sahipleri zengin diye kekleniyorlar doğru.

did aldıktan sonra 10bin kmde bir kere bile gerilmedi. İlk günkü gibi devam ediyordu sattığımda
    Ben zengin değilim o yüzden zor zinciri 100 Euro dediler o zaman kur göre 275 tl yapıyordu 185 tl alıp taktırdım .araştırmadan hiç bir şey almam .
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

Motosikleti
    Bu mudur alacağımız zincir arkadaşlar?

http://www.enduromarket.com/urun/ktm-200-duke-did-520-vx-2-motosiklet-zinciri_1711.aspx?CatId=231

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Evet .benim aldığımda bu .

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Benim aldığım gold olandı.
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Arkadaş demiş ya ona istinaden yazdım

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Haklısın genel kanı bu ktm binince zengin sayılıyor servislerde öyle düşünüyor o yüzden daha yüksek bakım fiyatları isteniyor .

Motosikleti
    maslakta motoX e giden varmı işçilikleri nasıl onlarda acımadan mı çıkarıyo fiyatı yoksam önceden söyleyiptemi yapıyolar bakımı.
    bana kalsa kendim yapıcam bakımlarını ama en az 10000 i geçene kadar gideyim diyorum.
    avcılara en uygun ve iyi servis motoX diye duydum.
    inşallah 5000km. demezler buji hava filtresi değişmesi gerekir diye de hemen brakırım servisi bidaha da gitmem

Motosikleti
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maslakta motoX e giden varmı işçilikleri nasıl onlarda acımadan mı çıkarıyo fiyatı yoksam önceden söyleyiptemi yapıyolar bakımı.
    bana kalsa kendim yapıcam bakımlarını ama en az 10000 i geçene kadar gideyim diyorum.
    avcılara en uygun ve iyi servis motoX diye duydum.
    inşallah 5000km. demezler buji hava filtresi değişmesi gerekir diye de hemen brakırım servisi bidaha da gitmem
    Kullandım ben o da iyi, Karaköy'deki Atamoto da iyi. Moto X'in dükkan biraz ufak, motoru asansörle yukarı taşıyorlar çıktığında ayakta bile zor duruyorsun. Atamoto o anlamda daha iyi, motor yapılırken iki muhabbet edip sormak istediklerini sorabiliyorsunuz. Moto X, ünlü yarışçı Şakir Şenkalaycı'nın. Sanırım bir akrabası duruyor (amcası?) usta olarak. İyi bir usta olduğunu söyleyebilirim.

5.000'de değişmiyor buji bildiğim kadarı ile zaten bakım 6.000'de olması lazım.

Motosikleti
    Alıntı ayhan.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullandım ben o da iyi, Karaköy'deki Atamoto da iyi. Moto X'in dükkan biraz ufak, motoru asansörle yukarı taşıyorlar çıktığında ayakta bile zor duruyorsun. Atamoto o anlamda daha iyi, motor yapılırken iki muhabbet edip sormak istediklerini sorabiliyorsunuz. Moto X, ünlü yarışçı Şakir Şenkalaycı'nın. Sanırım bir akrabası duruyor (amcası?) usta olarak. İyi bir usta olduğunu söyleyebilirim.

5.000'de değişmiyor buji bildiğim kadarı ile zaten bakım 6.000'de olması lazım.
    evet 6000 de gidicem.
    ozaman karaköye gideyim nerde bu atamotonun yeri??
    hergün oralara evrak götürüyom ama hiç gözüme takılmamı.
    ustayla muhabet edebiliyosak orası tam benlik
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)