Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    burada 14000 rpm var gözünüzü korkutayım biraz
    ama tavsiyem limitörü çok da fazla artırmayın 1000 rpm yeterli bence artış için
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar merhaba,
    Duke 200 sürüş rahatlığıyla ilgili ayrıntı istiyorum.
    Örneğin İstanbul trafiğinde 20-30 km yol yapmak mümkün mü? Hyosung Gt 250 R ile bu mesafelerde zorlanıyorum ondan soruyorum.
    Ayrıca Duke 200'de artçı olayından kimse bahsetmemiş. Motorda artçının oturacağı bir alan yok mu? Tek kişilik bir motor mu?

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı saber35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Örneğin İstanbul trafiğinde 20-30 km yol yapmak mümkün mü? Hyosung Gt 250 R ile bu mesafelerde zorlanıyorum ondan soruyorum.
    Ayrıca Duke 200'de artçı olayından kimse bahsetmemiş. Motorda artçının oturacağı bir alan yok mu? Tek kişilik bir motor mu?
    ilk aldığım gün 33 km yaptım cok rahat geldi bana artçı için dersen rodaj bitmeden kimseyi almam arkama 53 km yol yaptım şimdilik .
    saber35 bunu beğendi.

Artçı almak mümkün bu durumda. Sadece denemediğiniz için yorum yapmadınız sanırım.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    yok rodaj bitene kadar kimseyi bindirmem hele bir kendine gelsin gerci bugün sözüm var küçük kızıma mahalede bir tur atıracama ona sorarım 9 yaşında .

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    depoya canta takmak mumkun mu bu motorda ? ya da yan canta ?

askerden sonra benımkını satıp boyle bırsey almayı dusunebılırım

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    askere git gel bence 2013 de 350 cc cıkcakmış diyorlar yabancı sitelerde
    brooklynnn bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    bugün küçük kızımla büyük kızım bindi gayet rahat olduğunu ifade ettiler kısa mesafeydi ama büyük ihtimalle rahatsız edeceni düşünmüyorum.
    saber35 bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depoya canta takmak mumkun mu bu motorda ? ya da yan canta ?

askerden sonra benımkını satıp boyle bırsey almayı dusunebılırım
    volkan biz neden hep aynı motorlara gaz kesiyoz

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    bu işte bi iş var yasin
    mayıs gibi atamam olursa haziranda bu motor benim gibi
    hayırlısı
    malesef simdkini satacağım eylül ekim gibi :(

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    askere git gel bence 2013 de 350 cc cıkcakmış diyorlar yabancı sitelerde
    350cc %08 yerine %37 vergiye tabi olucağından duke 350 TR' de pek akıllı işi olmaz.. ya 200 alırsın yada 690

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Arkadaslar kusura bakmayin ama videoda paylastiginiz rpm ayarini kafam almadi benim bende devir kesici var oda 10000de devreye giriyor yani bu ayarla ben yazilim yukletmeden devir kesicinin devreye girmesini ileri seviyelere cekebilirmiyim? Bu arada duke 125 sahibiyim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Arkadaşlar, en yüksek güvenli devirin ne olduğunu biliyor musunuz da arttırmaya çalışıyorsunuz ? Bundan dolayı hem motara zarar verebilirsiniz hem de büyük ihtimalle motor garanti dışı kalır. Ayrıca motor devri yükseldikçe güç artar zannetmeyin.

Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    Alıntı Flashock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar kusura bakmayin ama videoda paylastiginiz rpm ayarini kafam almadi benim bende devir kesici var oda 10000de devreye giriyor yani bu ayarla ben yazilim yukletmeden devir kesicinin devreye girmesini ileri seviyelere cekebilirmiyim? Bu arada duke 125 sahibiyim.
    kontağı aç,mode tuşuyla TRIP 2 ye gel...RPM 1 için MODE tuşuna , RPM 2 için SET tuşuna 6 saniye kadar basılı tut...sonra ekrana RPM 1 yada 2 gelicek,ondan sonra MODE tuşuyla arttırıp SET tuşuyla azaltabilirsin ayarı...

benimkiler RPM 1 10.000 , RPM 2 12.000 de duruyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:08 ----------

arka seleyi iptal edip çanta takılabiliyor... (kendi kullanma kılavuzunda öyle gösteriyor.ama yan çanta takılamıyor galiba)

bu arada arka sele kısa mesafelerde iyi ama uzun mesafede rahatsız dedi arkama oturanlar
    brooklynnn bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    yazılım buna müsade ettiği sürece garantide sıkıntı cıkmaz bence. evet güç artmaz ama devir yükseldiği için hız artışı sağlanır bilinçli kullanıldığında çok fayda bile saylar( sollamalarda)

Motosikleti
    KTM 200 Duke
    dönüşte 10.6 kilo gelen sırt çantamı kargoya verip fethiyeden çıktım yola. tam 12 saatte kadıköy'de evimde oldum. sırtımda yük olmayınca ve seleye havlu koyunca popo ağrısı azaldı. giderken bu naked lere neden çamur atıyorlar, rüzgar sorunum yok falan diyordum. dönüşte hava çok rüzgarlıydı ve 100km/s hızı geçince öne eğilmem gerekiyordu. izmir-aydın arası otobanda yine hız testi yaptım. yine 139da gaz kesti ve 135e düşene kadar gazı açmadı. 10200 devirde falandı. göstergede 13000 devre kadar yolu var. redline nerede başlıyor bakamadım. yaklaşık 32liralık benzinle 250km falan yol yapıyor. orjinal topcase takarsanız artçı koltuğu iptal oluyor. givi çıkartmış normalini dediler ama bilemiyorum. neyse 2700km yol yaptım 1 haftada ama yorucu mu yorucu. yapılıyor mu yapılıyor.
    mustafaferah bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    givinin çıkardığı çanta linkteki gibi, bana artçı selesini baya daraltmış gibi geldi, zaten çok geniş olmadığından pek rahat olmaz gibi

http://www.givi.it/My-motorcycle/?ma=KTM&mo=Duke-125-11

---------- Post added at 02:49 ---------- Previous post was at 02:41 ----------

İstanbul trafiğinde sürüş rahatlığı için tek söyleyeceğim şey sanki motor değil de bisiklet kullanıyomuşsun gibi, oturuş pozisyonunun avantajı sanırım hiç yormuyo trafikte, eski motorum cbr125di ve arada ciddi fark var. Artçı konusunda ise biraz artçının cüssesiyle alakalı eğer uzun boylu ve hafif kilolu bi artçı varsa sürücü için de pek rahat olmaz ama 50 kiloluk bir artçıyla gayet keyifli bi sürüş oluyor.

Alıntı saber35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    GP500-1st ve saber35 bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğraftaki arka çanta ve ve küçük ön cam gayet hoş durmuş. Çanta varken artçının yeri dar görünüyor gerçekten ama sırt dayama da kalan yeri daraltıp artçının dik oturmasına izin vermeyecek gibi duruyor. 75 kg nin altında idare eder gibi ama yer darlığından uzun yolda artçının beli işkenceye maruz kalabilir.

@ Anarchy

12 saat nasıl sürdünüz Son sürat limitörü devreye girdiğinde devir limitörünüz 11-12 binlere yükseltilmişmiydi acaba?

Motosikleti
    KTM 200 Duke
    ramazan muhabbetine yollar bomboş. sıkılmadan sürdüm. devir limitörüyle vs. oynamadım hiç. muğla civarında dağlarda asfaltı yeni yapmışlar, yollar geniş, virajlar güzel, oralarda sürmek o kadar zevkli ki, daha büyük bir motorla dönmek için sabırsızlanıyorum.
    mustafaferah bunu beğendi.

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    güzel gezmişsin valla. 12 saat yolculuk yaparken hiç dinlendinizmi. benzin almak için durmak dışında. dönüş yolunda 12 saatte kaç km yol yaptınız. nekadar benzin parası ödediniz.bu sene sonuna doğru bende duke 200 almak istiyorum. motor hakkında tavsiyelerin ve eleştirilerin varmı. benden başka almak isteyenlerede yardımı olur diye düsünüyorum yorumlarının.tşk...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)