Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 250 ABS
    22 yaşındayım 2. motosikletim kazam yok ve sigortaya 500TL odedim bu bile fazla geldi resmen dolandırıcılık sigortaların yaptığı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

250 duke 2015 model, konya plaka izmirde yasiyorum, anadoku sigorta 477 tl dün yaptirdim. Enduro marketin sitesinden kredi karti ile koruma demiri alinca 270tl ye geliyor.

Motosikleti
    duke250abs
    nedenh 270 hocam sigorta ile mi alakalı

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Arkadaşlar İzmir'de bayağı var herhalde Duke 250 kullanıcıları ama caddelerde hiç göremedim benden başkasını Bi plan falan toparlanma yaparsak haberimiz olsun, katılımcılar çoğalsın Duke'ler çoğalsın
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Arkadaşlar selam bende yeni bir KTM kullanıcısıyım İstanbulda ara tara bi KTM Duke grubu bulamadım KTM Duke Turkey sayfasıda aktif kullanılmıyor sanırsam Bildiğiniz bir grup var mıdır aktivitelerine dahil olalım biraz yol yapalım

enduro market ile sorun yaşayan bir arkadaş vardı onun yazısını dikkate almamıştım, keşke endurodan alışveriş yapmasaydım. Enduromarketten alışveriş yapmayın arkadaşlar kesinlikte tavsiye etmiyorum, hem sorumsuz hemde terbiyesizler.
    Ktm koruma demiri aldım 300 liralık olanı(ktm duke 390 için), kargo elime ulaştı ancak iki demirin üzerinde de boya kalkmaları var, gönderdikleri civatalar samça sapan somun takılmıyor, hepsinin boyu birbirinden farklı. Sitelerinde üzerinde koruma takozu var, size gönderdikleri üründe koruma takozu yok, biz o resimleri internetten aldık koyduk diyor. Haklı olduğumu bildiği için yok uzatma diye lakayıt lakayıt konuşuyor. Tüketici mahkemesine başvuracağım, hiç muhattap olamam böyle sorumsuz bir firmayla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:58 ----------

Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İzmir'de bayağı var herhalde Duke 250 kullanıcıları ama caddelerde hiç göremedim benden başkasını Bi plan falan toparlanma yaparsak haberimiz olsun, katılımcılar çoğalsın Duke'ler çoğalsın
    İzmir buluşması olursa katılım gösterebilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:01 ----------

Alıntı omey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nedenh 270 hocam sigorta ile mi alakalı
    Yok hocam, koruma demiri almak isteyen arkadaşlar için yazmıştım onu. Sigorta ayrı 477 verdim ona.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Oppsional adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enduro market ile sorun yaşayan bir arkadaş vardı onun yazısını dikkate almamıştım, keşke endurodan alışveriş yapmasaydım. Enduromarketten alışveriş yapmayın arkadaşlar kesinlikte tavsiye etmiyorum, hem sorumsuz hemde terbiyesizler.
    Ktm koruma demiri aldım 300 liralık olanı(ktm duke 390 için), kargo elime ulaştı ancak iki demirin üzerinde de boya kalkmaları var, gönderdikleri civatalar samça sapan somun takılmıyor, hepsinin boyu birbirinden farklı. Sitelerinde üzerinde koruma takozu var, size gönderdikleri üründe koruma takozu yok, biz o resimleri internetten aldık koyduk diyor. Haklı olduğumu bildiği için yok uzatma diye lakayıt lakayıt konuşuyor. Tüketici mahkemesine başvuracağım, hiç muhattap olamam böyle sorumsuz bir firmayla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:58 ----------

İzmir buluşması olursa katılım gösterebilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:01 ----------

Yok hocam, koruma demiri almak isteyen arkadaşlar için yazmıştım onu. Sigorta ayrı 477 verdim ona.
    Öncelikle geçmiş olsun, bu KTM satıcıları ve yetkili servislerin çoğu sanırım dengesiz ve disiplinsizler, Spormoto'ya mail atın dönüş sağlıyorlar, gerekirse KTM'nin merkezine yani Avustur'ya ya derdinizi anlatan bir mail gönderin... Ayrıca Mahkemeye başvuramazsınız, dava değeri tutmuyor Tüketici Mahkemesi için. Şöyle birşey var 2016 yılı itibari ile 2.320-TL altındaki davalara İlçe Hakem Heyetleri, 2.320-3.480-TL miktarındakilere İl Hakem Heyeti, 3.480-TL ve üzeri miktarlarda ise Tüketici Mahkemeleri görevli, o yüzden bence önce para iadesi talep edin ürünü iade edip ve satışa koydukları fotoğrafın o tarih itibariyle fotoğrafını delil olarak elinizde bulundurun, eğer karşı tarafla anlaşma yapamazsan o zaman Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurabilirsin...
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

Motosikleti
    duke250abs
    Valla bende şimdi iptal ettim enduro dan sen öyle diyince.peki nerden alacağız bu koruma demiri ni orjinali 600 küsür anasını satayim

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Ben size en başından demiştim Enduro marketten uzak durun diye... Ahhh ben bu sakalları boşuna bırakıyorum valla

Ktm için 2 yerden alışveriş yapılır veya servise gidilir.

1 - Karaköy Ata motor Ahmet usta (candır , bir tanedir , efsanedir ve bana motor tamirini öğreten ustadır )

2- Hasanpaşa spormoto

infernus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Duke250 2015 ile İzmir'den aranızdayım. motosikleti genel olarak çok beğendim ama ayna pozisyonuna bi türlü alışamadım. ayna yükseltme aparatı kullanan var mı? yada bu universal aparatlar bizim motosiklete uyum sağlıyor mu?

Aldığı koruma demirini kendisi bağlayan var mı, o civatalar ne kadar sert öyle, bir türlü sökemedim.

Motosikleti
    duke250abs
    Koruma demiri ni nekadara ve nereden aldınız acaba

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    @inferus; hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela göstermesin, ayna konusunda bende sıkıntı çekiyorum resmen aynasız gidiyorum neredeyse, ben de bakıyorum ama bir türlü bulamadım, universallar uyuyorsa almak lazım aslında...
    @Oppsional ve @omey; ben koruma demirini Alsancak Oto'ya motosiklet siparişi geçerken söylemiştim, Spormoto'dan geldi montajı da kendileri yaptılar... 650-TL idi.

infernus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @inferus; hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela göstermesin, ayna konusunda bende sıkıntı çekiyorum resmen aynasız gidiyorum neredeyse, ben de bakıyorum ama bir türlü bulamadım, universallar uyuyorsa almak lazım aslında...
    @Oppsional ve @omey; ben koruma demirini Alsancak Oto'ya motosiklet siparişi geçerken söylemiştim, Spormoto'dan geldi montajı da kendileri yaptılar... 650-TL idi.
    teşekkürler Ben alcam bi tane universal olursa haber ederim burdan.

Motosikleti
    duke250abs
    650 mi hocam soygun bu ya

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı omey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    650 mi hocam soygun bu ya
    Sorma ya, ilk motorum diye mecburen taktırdım düşerim falan diye, ama bizim motorlara yakıştığı kadar hiçbir motora bu kadar yakışmıyor koruma demiri, gerçekten şekilli ypamışlar yani, fiyatı fazla mı? Evet fazla, ama bence değer, zaten ucuz aletlere de binmiyoruz ki...

Motosikleti
    duke250abs
    doğru söylüyosun aslında. tekerimiz düz bassın kardeşim

Motosikleti
    KTM Duke 250 ABS
    Güzel izmirde sayımız artıyor bir gün buluşalım beraber sürelim
    mccxcix bunu beğendi.

Bende koruma demirini enduromarketten 270 liraya aldim. Uzun zamandir bir alisveriste bu kadar problem yaşadigimi hatirlamiyorum. En son ki durumu anlatayum icindrki civatalari eksik gondermisler, gidin sanayiden alin diyor. Koruma takozuda gondermediler. Enduromarket kadar sorumsux rezalet bir firma gormedim, kesinlikle alisveris yapmanizu tavsiye etmiyorum.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı froxso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel izmirde sayımız artıyor bir gün buluşalım beraber sürelim
    Aynen bi İzmir buluşması yapalım, hatta İzmir MT sayfasında sanırım her hafta cuma günleri toplanıyorlar, Duke 250'ler olarak birlikte gitsek güzel olur aslında

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)