Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Hipokrat Ben cevap yazayım. Uzun yolda şişme olmuyor. Ayak marşı eksiklik değil. Büyük motorlarda nede olsa hiç ayak marşı yok. Kışın bile hiç jikle açmadan çalıştırdım. Düzre 110 yokuş aşağı 120 falan yapıyor kendi göstergesine göre.
    sinadra bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    rks 150
    hayır adanaya hiç durmadan gittim şişmedi ama iki kişi ile iskenderunda radar var yaklaşık bi 35 40 kilometre dik rampa orda şişer gibi oldu ama 5 dakika dinlendik düzeldi yani gargi amcanın dedigib gibi 110 120 işte daha ilerisi yok bu hız motoru degilki zaten ama sunu söyliyim gördügümm biçok motordan daha rahat sürüşü koltugu vitesi elciklerin hassasiyeti yoo jikleyi aç tıktan sonra problem olmaz sorun olmuyor bide yani iskenderunda kış yok diyebilirim çok bilemicem ama ben söyle biliyorum bu gösterge dijital oldugu için takmıyorlar diye biliyorum ayak marşı

Tekrardan merhaba arkadaşlar.Allah izin verirse ya birazdan yada yarın rks almaya gidiyorum.Önereceğiniz bişeyler var mı ? 0 mı alıyım ikinci el mi

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Benimki 500km yi geçti yağını değiştiriyim mi yoksa 700-800km'yi mi bekleyim?

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Alıntı ArdiaroS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimki 500km yi geçti yağını değiştiriyim mi yoksa 700-800km'yi mi bekleyim?
    Bekleme değiştir 1.2 litre yağ koydur

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Alıntı Tuncay1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrardan merhaba arkadaşlar.Allah izin verirse ya birazdan yada yarın rks almaya gidiyorum.Önereceğiniz bişeyler var mı ? 0 mı alıyım ikinci el mi
    İkinci el al fiyat baya düşüyor

Motosikleti
    rks titanic 150
    motor cok iyi uzun yolda denedim benmkı 10binde 700 km de bir yagını degıstırıyorum en cok 115 basti fazlasını goremedık marşta da problem yaşamadm sımdye kadar.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bekleme değiştir 1.2 litre yağ koydur

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

İkinci el al fiyat baya düşüyor
    hocam yazdan beri takip ediyorum rks yi , ybr aldım 2.ci elde zarar etmemek için yazın.şimdi bunu satıp rks almayı düşünüyorum.
    sahibindende biraz baktım 2. ellere , birsürü kişi motosiklet 1000 km ye gelmeden satılığa koymuş , acaba yeni kasalarda kronik bir problem falan mı var?

Motosikleti
    rks 150
    merhaba ben açıkcası zevk için almadım motoru ama hoşuma gitti satmayı düşünmüyorum ama tam tersini düşünende olabilir kronik bi sorun yok hiç sorunum yok hatta motorla biraz parçası pahalı ön çamurluk ön fren manetini ben 100 liraya almıştım işciligiyle beraber takması yani kronik sorun yok dostum motorda aslında telefon işi gibidir bin de bir sana sorunlusu düşebilir buda onu kronik rahatsızlıgı olan bi motor yapmaz bence ama tabiki bi rks ybr yapmaz insanların gözünde marka meselesi diyelim ybr yi çok kolay satarsın belki zararsız belki karlı ama aynsını rks için söyleyemicem ama şans meselesi 2.el davası bence
    MD.Murat bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks 150
    [IMG][/IMG]
    bu da benim rks :D
    dream4life bunu beğendi.

dream4life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks150
    Alıntı brcsads adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah, güle güle kullan

bazılarında alt sakal var bazılarında yok alt sakalı olan hangi model 2014 lerde varmı

arkadaşlar aranıza kuba xcg satıp rks 150 kırmız alarak geldim adana kozandan aldım 50 kmh de bir durdum 2 kişi sorunsuz 165 kmh yol yaptım hep full gaz ama 10 litre yakıt aldım 7 kademe iken şuan 1 de sinyal veriyor normal değil bu yakıt bence bi sorum daha var rampada 4de 85-90 yaparken 5 vitese atıyorum devirlenince 80e düşüyordu hız sorun ne olabilir bu arada 6000 de 2. el aldım komik bi rakama 2100 devir masrafı dahil bide bu motor sesi çift silindir gibi çalışıyor eksantiriklimi acaba bilmiyom herkese kazasız belasız sürüşler

bendim boğada bu arada kak acil diye dandik aldım ls2 var sorun yok :D

Motosikleti
    RKS 150 TİTANİC
    Değerli Arkadaşlarım,
    RKS 150 Titanic 2013 modelinin (motorun altında krenaj eklentisi olan) motor koruma demirini nereden temin edebilirim?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

Arkadaşım,
    Motor koruma demirini nereden temin ettin?

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    koruma demiri:
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...62863911/detay

Son aldığım 4.01 lt benzinle 125km yaptım. Şu an benzin bitmiş de olabilir çok az kalmıştı. 3.2lt yakmış 100km'de :(

arkadaşlar bugün rks titanic 150 ve kuba cr1 modelini sürdüm iki motor hakkında biraz yorum yapacağım.
    öncelikle benim gibi 180 boy ve birazda kalıbınız varsa rks 150 altınızda mobilet gibi kalır..cr1 modeli rks ye göre biraz daha kalıplı ve biraz daha yüksek.. iki motoru yan yana koyduğunuz zaman cr1 in albenisi rks den bir gömlek üstün durumda.. iki motor arasında 1 hp lik fark var.. yolda gidişine gelince cr1 rks den daha iyi hızlanıyor..cr1 digital göstergeli rks analog..kısacası rks motor alacak olanlar birde cr1 i görsünler diye tavsiyede bulunmak istedim..

Motosikleti
    Honda CB125F
    aşağı yukarı bende bir yıldır bu motoru kullanıyorum 3 bin kmyi geçtim iş dolayısıyla çok kullanamıyorum ama uzun yol gitme fırsatım da oldu ve ne şişme ne performansta bi azalış görmedim. yağını suyunu periyodik bakımını hepsini kendim yapıyoru gerçekten güzel bi motor hiç beni üzmedi. zamanında mondial driftle rks arasında çok kalmıştım ama drifte ki hız rks de olmasa da rks çok daha rahat bi motor hiç pişman olmadım. lastikleri her motorda olduğu gibi berbat hele ki ıslak yolda en ufak hata da sizi üzerinden atabilir çok dikkat etmek lazım. bi arkadaş soğukta çalıştırmak sorun olmuyo mu demiş karın altında bile jikleye gerek kalmadan çalışıyor motor hiç sorun olmuyor. bende fotoğraf eklemek isterim ama nasıl eklenecek bi yardımcı olursanız arkadaşlar sevinirim.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    arkadaşlar motorunuz km de kaç kuruş yakıyor? ben geçen 50 km yol yaptım hız 100'ün altına düşmedi gibi bir şey. 19 kuruş yaktı.100 km de 3,9 l yakıt yapıyor

Motosikleti
    rks 150
    bende kabaca hesapladım ama 50 tl alıyorum sürekli 360 km civarı gidiyor ama devirli kullanıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:20 ----------

buda benim 19binde [/URL]
    [/URL]
    [/URL]
    dream4life bunu beğendi.

merhabalar,
    uzun zamandır bu konuyu takip ediyorum, bütün sayfaları da okudum. ilk vitesli motorum olmasını umuyorum. Kafama takılan iki şeyi sormak istedim.

1. sol arka kısımda bir anahtar deliği görüyorum fotolarda, neyi açmaya yarıyor acaba? yani koltuk altında küçük bir bagaj falan mı var kimsenin bahsetmek istemediği
    2. sol elin işaret parmağına denk gelen bir buton gördüm park halindeki bir rksyi incelerken, o buton ne butonudur acaba ?

imkanı olan arkadaşlar fotoğrafta paylaşabilirlerse almayı düşünen arkadaşlara fikir vermesi açısından güzel olabilir
    teşekkürler

meugur74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    strike 150
    Seleyi açmaya yarıyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Sarı butondan bahsediyorsan, o da sellektör butonu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler