Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kırsehır_onr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E şimdi dostum bu başlık altında cevabı var sorduklarının. Bir ürün alacağımız zaman yapacağımız araştırma, bu motosiklet için bu konuyu okumaktan geçer. Ama yinede bişeyler yazayım. Motor başlangıç için ideal. Selesi alçak. Limitlerine yaklaşınca aynalar ve peglerde titreme var. 100km de 3 litre yakıyor. Parça lazım olursa servisten sipariş veriyon. 2-3 güne antepten geliyo. Tipi güzel vs. Şişme yok. Vitesler yağ gibi. Lastikler şambriyelli ve naylon olduğundan değiştirmek lazım.
    yani evet okudum ama sormak istedgim bi konu var 3.900tlyi hak ediyormu bir çinli oldugu için 2 yıl sonra dökülme vs sorunlar olurmu son olarakta 2014lerde göstergeler neden degişti bilginiz varmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Alıntı kırsehır_onr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani evet okudum ama sormak istedgim bi konu var 3.900tlyi hak ediyormu bir çinli oldugu için 2 yıl sonra dökülme vs sorunlar olurmu son olarakta 2014lerde göstergeler neden degişti bilginiz varmı
    3900 etmez ama cbf de 5000 etmez ybr de 4500 etmez apache de 5000 etmez .
    İkinci el temiz bir rks ucuza bulabilirsin yada bu saydıklarımdan birini 2. el alabilirsin.
    Göstergeler bence maliyetten kısmak için değiştirildi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E şimdi dostum bu başlık altında cevabı var sorduklarının. Bir ürün alacağımız zaman yapacağımız araştırma, bu motosiklet için bu konuyu okumaktan geçer. Ama yinede bişeyler yazayım. Motor başlangıç için ideal. Selesi alçak. Limitlerine yaklaşınca aynalar ve peglerde titreme var. 100km de 3 litre yakıyor. Parça lazım olursa servisten sipariş veriyon. 2-3 güne antepten geliyo. Tipi güzel vs. Şişme yok. Vitesler yağ gibi. Lastikler şambriyelli ve naylon olduğundan değiştirmek lazım.
    Bunların hepsi doğru bilgi birşey eklemeye gerek yok .

kırsehır_onr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi arkadaş rksnin cupu 13bin kmden sonra döküşüyor dedi bu motorda belli bir kmden sonra birşeyler oluyormu

Gösterge dijitalken arıza çok vermiş. O yüzden analog göstergeye geçmişler. Daha basit ve sorunsuz yani. Ben geçen yıl 3400tl ye almıştım. 3900 çok geldi yaw

meugur74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    strike 150
    2014 modellerine yapılan zam bu modelin satışlarını baltalayabilir(halbuki iyi motor) uygun fiyat politikasıyla yürüselerdi, satış grafiği yükselirdi.(fiyat/performans avantajı kaybediliyor) çinli motorlar fiyatta japonlara yaklaştı, bence yanlış uygulama.
    Senin japonlar kadar oturmuş servis , satış sonrası desteğin + garantin varmı?

Merhabalar arkadaşlar.Forumda eski ama konuda yeniyim.Size soracagım bi kaç soru var.Başlayayım izninizle.Cevaplarsanız Cok sevinirim.Ben 1 yıldır motor bakıyorum.Motor bakarkende elektrikli bisikletimle doloşıyorum.1 Yıl kullandım ve artık motora geçme zamanı geldi diye düşünüyorum.Rks İlk Çıktıgı günden beri takipteyim.Acaba arıza verecekmi acaba dökülecekmi acaba nasıl motor diye diye.Konuda yeni oldugum için Okuyamadım tüm Konusmaları.Affınıza sığınarak Soruyorum.4.100 Tl Diyorlar HATAY'da.Sizce 4.100 Tl ye değermi bu motor ? Alırsam elimde patlar mı ? Tamirciden akraba olurmuyum ? İlerde satmaya kalksam elimde kalırmı veya cok büyük zarar edermiyim ? Dijitalde cok sıkıntı oldugunu okumustum bende.Bu yeni analog olanlar daha saglammıs.Ama gösterge analog oldu diye fiyat düşmesi lazımken fırlamıslar yahu.İnsanın içinden gelmiyor.Arkadasım almıs deneme fırsatım oldu.Vites geçişi Yol tutusu Harika motorun.Hondaya kafa tutar diyebilirim.Ama gel gelelim su birikintisi olan yerlere.Yere öpüyodum 3-4 kere.Ama normal asfaltta biraz ısınınca süper.Hızıda 110 u rahat gördüm daha fazla zorlamadım.Ha birde xtreme max var mondialın.Onunla bunun arasında cok kaldım yardımcı olabilirmisiniz ?

4100 çok. Başka bayilerede sorun. Motor sorun çıkarmıyor. Lastikleri değiştirmeli. Motoru tavsiye ediyoruz ama tabiki bunun bir commuter olduğunu insanlar unutmasın istiyoruz. Kask eldiven mont dizlik olmadan motora binme. Elektrikli motorda bunları giymedin ama Artık giymelisin

Teşekkür ederim gargi amca.Mont dizlik eldiven ve kask için olan parayı ayırdığım için düşük bütçeli bir motosiklet almak zorunda kaldım Bugün bir bayiye daha gittim oda taksitli fiyatı 4350 dedi oha dedim.Ama indirim yapılıyomus.Benimde gönlümdeki motor bu motor.Ama işte Mondialle RKS arasında tıkalı kaldım.Yanıtladıgın için teşekkür ederim

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    4100 bence fazla. 2. el bulabilirsen daha iyi olur 2500-3000'e. Ama eğer yağış çoksa ya da bizim belediyeciler gibi ordakiler de çim yerine asvaltı suluyorsa, kasktan, monttan önce lastiklere bütçe ayır derim. Bu fiyata alacağın bütün makinelerin lastikleri nylon olacaktır, kesinlikle kauçuk lastik taktır.

meugur74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    strike 150
    2013 model 0km. 3300tl(plaka,ruhsat hariç)Sahibinden.com da ilanlar var.2014 modeller 3690tl.zam yapmışlar diğer firmalar gibi.

Tamamen sorunsuz.

Ben 1 ay oldu bu motoru alalı. Öncesinde motor sürmeyi tam bilmiyordum daha yeniyim bu konuda fakat şunu söyleyebilirim. İlk başlangıç için veya sonrasında kullanılabilecek en güzel motorlardan biri. Titreşimsiz bir yol tutuş sağlıyor. özellikle mondial tarzı motorlardan ayıran özelliği bu. sürmeyi yeni öğrendiğim halde rahatlıkla kullanıyorum hatta kısa zamanda 100 kmyi bile görebiliyorum.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı Kaplandsi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 1 ay oldu bu motoru alalı. Öncesinde motor sürmeyi tam bilmiyordum daha yeniyim bu konuda fakat şunu söyleyebilirim. İlk başlangıç için veya sonrasında kullanılabilecek en güzel motorlardan biri. Titreşimsiz bir yol tutuş sağlıyor. özellikle mondial tarzı motorlardan ayıran özelliği bu. sürmeyi yeni öğrendiğim halde rahatlıkla kullanıyorum hatta kısa zamanda 100 kmyi bile görebiliyorum.
    100 km yi görmek sorun değil.. fazlasını bile yapar.. rodajını tam yaptı isen..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    rks 150
    benim rks 150 18 bin kilometrede sorularınızı cevaplayabilirim bi sorun um yok motorlar yag benzin eksik olmasın diledigin yere git
    dream4life ve conxline bunu beğendiler.

dream4life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks150
    Alıntı sinadra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim rks 150 18 bin kilometrede sorularınızı cevaplayabilirim bi sorun um yok motorlar yag benzin eksik olmasın diledigin yere git
    Aynen dediğin gibi, bakarsan mümkün değil üzmez.. Ben çok memnunum..

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    Arkadaşlar aranızda SHARK PERFORMANS EGSOZU kulanan varmı ?

Alıntı sinadra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinadra bende bu motordan almayı düşünüyorum 18 bin kilometre motorla tecrüben olmuş bikaç sorum olucak cevaplarsan çok sevinirim.

yağ ve benzin eksik olmasın istediğin yere git demişsin uzun yolda motorda şişme oluyormu
    motor azami kaç km hıza ulaşıyor
    motorun ayak marşı yok soğuk havalarda çalışma problemi yapıyormu

geçenlerde bende bu motoru aldım plaka sigorta falan dahil 4250TLye patladı bana galeride duruyor henüz almadım çünkü ehliyet için emniyetten randevu alamadım hala şimdi ben bayiden biraz kıl kaptımda motorun kaç model olduğunu nerden anlayabiliriz 2014 olarak anlaşmıştık ama pek güvenmiyorum adamlara

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Ruhsatta kac model oldugu trafige cikis tarihi yaziyor.ordan bakabilirsiniz.

ruhsattaki trafiğe çıkışı diye biliyodum öğrendiğim iyi oldu teşekkürler
    motor konusunda çok tecrübesizim ilk sıfır motorum olacak daha önce 2. el dandik bi çinliyle başlamıştım 1000 km bile gidemedim o cins bişeydi bakalım bu benim için ilk olacak sayılır 30 bin km hedef koydum kendime bu motorla ondan önce satmayı yada farklı bi modele geçmeyi düşünmüyorum

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Atakan_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ruhsattaki trafiğe çıkışı diye biliyodum öğrendiğim iyi oldu teşekkürler
    motor konusunda çok tecrübesizim ilk sıfır motorum olacak daha önce 2. el dandik bi çinliyle başlamıştım 1000 km bile gidemedim o cins bişeydi bakalım bu benim için ilk olacak sayılır 30 bin km hedef koydum kendime bu motorla ondan önce satmayı yada farklı bi modele geçmeyi düşünmüyorum
    Model yilida yaziyor, trafige cikis tarihide yaziyor bilgine, plakayi biliyorsan e-devlet uzerindende sorgulayabilirsin hersey ordada var. İstersen plakayi buraya bakip size bildirebilim tabi sizin icin bir sakincasi yok ise.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler