Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    Arkadaşlar merhaba, ben lastiklerimi değiştirmeyi düşünüyorum çünkü en hafif bi yağmurda bile motor altımdan kayıp gidecek diye endişeleniyorum çünkü bir kere başıma geldi. Neyse lafı uzatmadan direk sorumu sizlere sorayım, bana daha iyi frenaj ve yağmur performansı için hangi lastiği önerirsiniz? Ankara'da nereden temin edebilirim? Fiyat aralıklarını yazarsanız yada internetten bir kaç link yollarsanız çok memnun olurum. Hepinize şimdiden teşekkürler. Kazasız sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DjTim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı The-Rock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, ben lastiklerimi değiştirmeyi düşünüyorum çünkü en hafif bi yağmurda bile motor altımdan kayıp gidecek diye endişeleniyorum çünkü bir kere başıma geldi. Neyse lafı uzatmadan direk sorumu sizlere sorayım, bana daha iyi frenaj ve yağmur performansı için hangi lastiği önerirsiniz? Ankara'da nereden temin edebilirim? Fiyat aralıklarını yazarsanız yada internetten bir kaç link yollarsanız çok memnun olurum. Hepinize şimdiden teşekkürler. Kazasız sürüşler.
    Ben sava mc25 bogart kullaniyorum gayet memnunum. Internetten aldim, lastik deposu saniyorum.

The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    Araştırıyorum ama hala kararsızım, bide lastik ebatları ne olmalı sizce ?

SLM ARKADAŞLAR BENDE RKS TİTANİC 150 ALDIM VE ÇOK PİŞMANIM BU MOTORA BİLMEK İÇİN CEBİNİZDE ÇOK PARA OLMASI LAZIM ÇÜNKÜ ARIZA VERDİĞİ ZAMAN ÇÖPE ATIN. ALALI ÇOK OLMADI ÜST KAPAK YEDİ VE MASRAF 600 TL ARABADA BİLE ÜST KAPAKTA 300 TL GİBİ MASRAF ÇIKARKEN BUNDA 600 TL ÇIKIYOR VE PARÇALAR ÇOK DANDİK İNANILMAZ KALİTESİZ PİYASADAKİ ÇİN MALLARI BİLE BUNDA DAHA KALİTELİ KM SAATİ SÜREKLİ ARIZA VERİYOR VE YENİSİ ALMAYI DÜŞÜNÜRSENİZ 250 TL İSTİYORLAR BİRAZ AKLİ OLAN RKS TİTANİC 150 ALMAZ...! MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARIYORUM CANI İSTEYEN ALSIN DİYOR HİÇ BİR ŞEKİLDE YARDIMCI OLMUYORLAR BİZDE FİYATLAR BÖYLE İŞİNE GELEN ALIR HESABI YAPAIYORLAR VE DİREK BUNUDA SÖYLÜYORLAR. ÖZELLİKLERİNDE YAZDIKLARI HERŞEY YALAN KESİNLİKLE İNANMAYIN ANLATTIKLARI KELİTENİN YANINDAN BİLE GEÇEMEZ BENDEN SİZE DOST TAVSİYESİ USTA TAVSİYESİ RKS TİTANİC150 DEN UZAK DURUN...!

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

VAR KARDEŞİM SAKIN ALMA BEN ALDIM ÇOK PİŞMANIM YEDEK PARÇALARI ÇOK PAHALI BİR ÜST KAPAĞA 600 TL GİDİYOR VE ÇOK KALİTESİZ SİLİNDİR PİSTON ÜST KAPAK VE İŞCİLİK 800 TL İSTERSEN AL DENE VERDİĞİN PARAYA YAZIK

kara_kule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    vay arkadaş be biz ne dandik motora biniyomuşuzda haberimiz yokmuş allah senden razı olsun bizi aydınlattın hemen gidip yarın motorları satıyoruz bisiklete devam
    braveman bunu beğendi.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya ınsan forumda dolaşınca kafası karışıyor, ilk motor için ne alacağına karar veremiyor. şimdide pars ile titanic arasında kaldım. ama pars ağırbasıyor galiba

Arkadaşlar merhaba.bugun araniza yeni katildim.2013model rks150 aldim.ikinci el tabi .sim di ne yapmam gerekiyor.yani yagi tuzu misali.nasil guvenilir hale getiririm.

Motosikleti
    SYM Wolf 250
    hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler tekerin düz bassın.bakımlarını aksatmadan zamanında yaptırdığın sürece seni üzmeden taşıyabilecek bi makina.tabi biz kullanıcılarda altımızdakinin ne olduğunu bilipte kullanırsak sorun cıkarmadan uzun süre sıkıntısız binebiliriz.

Motosikleti
    Rks Titanic 150
    Arkadaşlar ve abilerim iyi günler bende Titanic ile 1000 km bu gün doldurdum 0 almıştım çokta memnunum tek arıza vermedi şimdiye kadar kim ne derse desin hem ucuz hem yakışıklı hem performanslı.Motor lakin tekerleri atın çöpe rezalet üstündekiler. şimdi ise nişanlım ile.motora binmeye başladık arkada rahat olsun diye 3 lu çanta takımı istiyorum yaslanilabilen sağlam bişey önerileriniz varmıdır birde elcik koruması takilabiliyormu bu motosiklete endurolardaki gibi yardım ederseniz çok sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

[/COLOR]
    Alıntı ulasgncrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    altan 3 farklı yerden damlatıyor motor ısınınca maalesef buyuk bir ihtimal contadandır kendi ustam yag kecesinden kacırıyor dedi servise götürdüm conta değişecek dedi hala bu sekilde kullanıyorum arada yag ekliyorum :D sıkıntı olmuyyacagını söylediler fakat kime güvenecem bilemiyorum :D
    Titanik150 gs altmotorludur.titiz işin ehli servise baktırman lazım.ilerde bu sorundan dolayı farklı sorunlarla karsı karsıya kalabilirsin.

DjTim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı Berke Yükel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ve abilerim iyi günler bende Titanic ile 1000 km bu gün doldurdum 0 almıştım çokta memnunum tek arıza vermedi şimdiye kadar kim ne derse desin hem ucuz hem yakışıklı hem performanslı.Motor lakin tekerleri atın çöpe rezalet üstündekiler. şimdi ise nişanlım ile.motora binmeye başladık arkada rahat olsun diye 3 lu çanta takımı istiyorum yaslanilabilen sağlam bişey önerileriniz varmıdır birde elcik koruması takilabiliyormu bu motosiklete endurolardaki gibi yardım ederseniz çok sevinirim
    Ben bugun soft yan canta taktim, arkada topcase im vardi ama kilidi kirildi. Ben de yerini yan soft canta ile doldurdum.
    canta demirine ihtiyacin var bir arka bir de yan. Arka 45 tl, yan demir de 67 tl idi yanilmiyorsam. istersen ben arka demiri sana 30 tl ye verebilirim, artik ihtiyacim yok.
    veya imalatcisindan almak istersen sahibinden'de ilanlari var. Aydindan gonderiyorlar.
    Bugun elcik koruma da baktim ancak gidonumuz oldukca dar, saniyorum sadece distan gelen kose korumalar olur, ben de takipteyim ariyorum.

Motosikleti
    RKS Logik 150
    Hayırlı olsun inşallah bende aldım 2015 beyaz bugün plaka yetişmedi yarın teslim alicam Kısmetse sen kaca aldin ruhsat plaka haric

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ınsan forumda dolaşınca kafası karışıyor, ilk motor için ne alacağına karar veremiyor. şimdide pars ile titanic arasında kaldım. ama pars ağırbasıyor galiba
    RKS titanic iyidir iyi. Özellikle fiyatına göre motorun oturmuşluğunu, performansını,duruşunu çok beğeniyorum. Kalite olarak japonlardan aşağı kalır yanı olduğunu düşünmüyorum. Dolayısıyla başlangıç motorları için de en iyi seceneklerden biri olabilir. Pars da şekil bir motor ama hakkında çok bilgim yok şimdilik. Ben olsam RKS yi öncelikli düşünürüm.

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motor için titanik 150 çok idael bir motor gs alt motor teknolojisi ile üretilen bir üründür bende titanik kullanıcısıyım motosiklette dikkat etmemiz gereken 10 / 40 casterol power 1 yağ kullanmaktır. bu yağı kullandıgınız sürece hiç bir sorunla karşılaşmazsınız ben daha öncesinde farklı yağ kullandığımda üst kapakta problem yaşamıştım şu an düzenli olarak castrol 10 / 40 power 1 yağ kullanıyorum motorum 6548 k.m sıkıntı yok

asot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    bu motorun yağ değişimi kaç km de bir yapılır? 2000 km değişmezse eksilme yapar mı?

KoLesT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R (2013) Bajaj Pulsar 200NS (2014)
    Merhaba arkadaşlar 2 gün önce 2. el olarak Titanic 150 almış bulunmaktayım ancak bir sorun var motor çok dengesiz nasıl desem 90-100 ile giderken gidon ya da arkası sallanıyor tam çözemedim nereden kaynaklandığını. Hani gidonu sağ sol yaparsınız arka da oynar ya o şekilde oluyor. Yolda çok güvensizlik veriyor sizde böyle bir sorun var mı, motorun genel olarak bir sorunu olduğunu sanmıyorum. Neyden kaynaklanabilir dengesizlik. Motor daha 7500 binde 1 yıl garantisi devam ediyor ufak bir kazasından başka bir sorunu yok.

edit: en kısa zamanda servisine gideceğim ancak şimdi aklıma çok takıldı

Motosikleti
    SYM Wolf 250
    Alıntı KoLesT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 2 gün önce 2. el olarak Titanic 150 almış bulunmaktayım ancak bir sorun var motor çok dengesiz nasıl desem 90-100 ile giderken gidon ya da arkası sallanıyor tam çözemedim nereden kaynaklandığını. Hani gidonu sağ sol yaparsınız arka da oynar ya o şekilde oluyor. Yolda çok güvensizlik veriyor sizde böyle bir sorun var mı, motorun genel olarak bir sorunu olduğunu sanmıyorum. Neyden kaynaklanabilir dengesizlik. Motor daha 7500 binde 1 yıl garantisi devam ediyor ufak bir kazasından başka bir sorunu yok.

edit: en kısa zamanda servisine gideceğim ancak şimdi aklıma çok takıldı
    ön lastiğin havasını bi kontrol edersen iyi olur.eğer havası azaldıysa dediğin gibi 90-100 arası gidon sallama yapar

KoLesT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R (2013) Bajaj Pulsar 200NS (2014)
    Alıntı kara_kule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön lastiğin havasını bi kontrol edersen iyi olur.eğer havası azaldıysa dediğin gibi 90-100 arası gidon sallama yapar
    Bugün arkadaş geldi kontrol etti onda da aynı motor var. Maşada sorun olabilir ve gidon yamuk dedi

Motosikleti
    Rks Titanic 150
    Merhaba arkadaşlar motorum 500km oldu yarın bakıma götürcem bakım öncesi sormak istediğim bazı sorunlar var vites boşa zor geçiyor vede bazen vites mesela 1 de gösteriyor ama boşta yada boşta gösteriyo 1 de yada 2 oluyor sizce bu sorunmudur yoksa kullandıkça geçer mi? 2.side arka bagaj çok zor açılıyo ve zor kilitliyo herkesdemi böyleydi yoksa banamı böyle denk geldi? bilen kişiler cevaplarsa memnun kalırım Teşekkürler )

Motosikleti
    SYM Wolf 250
    Alıntı fertan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar motorum 500km oldu yarın bakıma götürcem bakım öncesi sormak istediğim bazı sorunlar var vites boşa zor geçiyor vede bazen vites mesela 1 de gösteriyor ama boşta yada boşta gösteriyo 1 de yada 2 oluyor sizce bu sorunmudur yoksa kullandıkça geçer mi? 2.side arka bagaj çok zor açılıyo ve zor kilitliyo herkesdemi böyleydi yoksa banamı böyle denk geldi? bilen kişiler cevaplarsa memnun kalırım Teşekkürler )
    servise gittiğin zaman debriyaj ayarına baktırırsan iyi olur büyük ihtimalle gevşektir.kilitin tırnaklarında problem olabilir acınca kontrol edersen anlayabilirsin yada pas sökücü sık oda bi çözüm olabilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler