Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    arkadaşlar arka stop lambası kaç TL dir bilen var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RKS Titanic 150

İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR. PEK UĞRAYAN OLMUYOR FORUMA. EKLEYECEĞİM BİRŞEY VAR. GEÇENLERDE MOTOR 10BİN DEVİRDE KESİCİYE GİRDİ TEKRAR GAZ YEMEDİ, STOP ETTİ. KONTAĞI KAPATIP AÇTIĞIMDA ÇALIŞTI. BUNU ÜÇ KEZ YAŞADIM SERVİSE GÖTÜRDÜM BEYİN DEĞİŞECEK DEDİLER. ERTESİ GÜNE PARÇA GAZİANTEP'TEN GELDİ HAZIRLADILAR VERDİLER SAĞOLSUNLAR. YALNIZ PARÇALAR SÖKÜLÜP TEKRAR TAKILDIĞI İÇİN MİDİR ÇOK ZIRILDIYOR... MOTOSİKLETTE YENİ SAYILIRIM. SERVİSE GÖTÜRÜP BU ÇOK ZIRILDIYOR DESEM ADAM BANA GÜLER Mİ? PLASTİKLERİ SÖKÜP KENDİM MONTAJLASAM MI? ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİŞEY VAR MI ACABA????

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Alıntı cuncuneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR. PEK UĞRAYAN OLMUYOR FORUMA. EKLEYECEĞİM BİRŞEY VAR. GEÇENLERDE MOTOR 10BİN DEVİRDE KESİCİYE GİRDİ TEKRAR GAZ YEMEDİ, STOP ETTİ. KONTAĞI KAPATIP AÇTIĞIMDA ÇALIŞTI. BUNU ÜÇ KEZ YAŞADIM SERVİSE GÖTÜRDÜM BEYİN DEĞİŞECEK DEDİLER. ERTESİ GÜNE PARÇA GAZİANTEP'TEN GELDİ HAZIRLADILAR VERDİLER SAĞOLSUNLAR. YALNIZ PARÇALAR SÖKÜLÜP TEKRAR TAKILDIĞI İÇİN MİDİR ÇOK ZIRILDIYOR... MOTOSİKLETTE YENİ SAYILIRIM. SERVİSE GÖTÜRÜP BU ÇOK ZIRILDIYOR DESEM ADAM BANA GÜLER Mİ? PLASTİKLERİ SÖKÜP KENDİM MONTAJLASAM MI? ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİŞEY VAR MI ACABA????
    servise git belki birşeylerle destekler yada bir parçasını eksik takmış olabilir uğraşma bu arada bende cumartesi bu motordan alıyorum yakıt tüketimi hiç ölçtün mü sorduğum kimse ölçmemiş ?

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    VERDİĞİN BİLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM TAKILIYORUM BÖYLE ZIRILTILARA. MOTORDA TRİPMETRE VAR. YEDEKTE İKEN 30 LİRALIK BENZİN ALDIM. TRİPMETREYİ SIFIRLADIM. ŞİMDİ 90 KM YOL YAPTIM. BİRAZ DEVİRLİ KULLANIYORUM MOTORU. GÖSTERGE DİJİTAL. 30 LİRA 3 DİŞ DOLDURDU HALEN 3 DİŞTE. YEDEĞE GİÇİNCE BİŞEYLER ANLAYABİLİRİZ SANIRIM. 300 KM DE HENÜZ

Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Alıntı cuncuneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VERDİĞİN BİLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM TAKILIYORUM BÖYLE ZIRILTILARA. MOTORDA TRİPMETRE VAR. YEDEKTE İKEN 30 LİRALIK BENZİN ALDIM. TRİPMETREYİ SIFIRLADIM. ŞİMDİ 90 KM YOL YAPTIM. BİRAZ DEVİRLİ KULLANIYORUM MOTORU. GÖSTERGE DİJİTAL. 30 LİRA 3 DİŞ DOLDURDU HALEN 3 DİŞTE. YEDEĞE GİÇİNCE BİŞEYLER ANLAYABİLİRİZ SANIRIM. 300 KM DE HENÜZ
    Kafa bölümünden gelen zırıltı sorunsalı çözümü
    Arkadaşlar bugün kafadan gelen zırıltının kaynağını buldum.

Plastik aksamlar birbirlerine sürtme-çarpma yapıyormuş.

Fotoda ( anahtarlığın iki yanında ) gördüğünüz ( turunculu ) yeri sizde yalıtın ve sesten kurtulun
    [IMG][/IMG]

makselinin blogundan alıntı yaptım onu okursan belki başka sorunlarınada yardımcı olur o da bunun bir üst modeli .

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafa bölümünden gelen zırıltı sorunsalı çözümü
    Arkadaşlar bugün kafadan gelen zırıltının kaynağını buldum.

Plastik aksamlar birbirlerine sürtme-çarpma yapıyormuş.

Fotoda ( anahtarlığın iki yanında ) gördüğünüz ( turunculu ) yeri sizde yalıtın ve sesten kurtulun
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...86.jpg</a></a>

makselinin blogundan alıntı yaptım onu okursan belki başka sorunlarınada yardımcı olur o da bunun bir üst modeli .
    SERVİSE GİTMEDEN ÖNCE RÜZGARDAN SAVRULAN ANAHTARLIK SES YAPIYOR DİYE ANAHTARLIĞI DAHİ SÖKMÜŞTÜM......

BENİMKİSİNDE MOTORA YAKIN YERLERDEN GELİYOR. VAKTİM OLSA BAKACAĞIM. BAŞKA MERAK ETTİĞİN VARSA YENİ DE OLSAM YARDIMIM OKUR BELKİ...

Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    valla ben motora yeni baslayacagim aklima soru dahi gelmiyor bilgisizlikten :D
    ama sen + ve - lerini yazabilirsin hem diger alacaklarada yardimci olmus olursun malum bu sayfada pek konusan yok :D

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben motora yeni baslayacagim aklima soru dahi gelmiyor bilgisizlikten :D
    ama sen + ve - lerini yazabilirsin hem diger alacaklarada yardimci olmus olursun malum bu sayfada pek konusan yok :D
    birincisi tip güzel.. göze hoş gelen modern bir görüntüsü var. internet sitesinde yok, aslında motorun altında koruma var o daha hoş gösteriyor. motor cılız değil. ve yakından bakınca kalite hissi uyandırıyor. görenler "çin malı mı" diye soruyor ama ses tonlarından "hayır" cevabı duymayı bekledikleri belli oluyor. emin değilim ama üretim çin değil büyük ihtimal...

ikincisi motoru güzel.. az yakıyor.. titreşim belli devirde özellikle 5bin de ayaklarımda hissediyorum.. rahatsız etmiyor zaten koltukta hiç hissedilmiyor. özellikle arkama aldığım arkadaşlarıma soruyorum, titreşim hissetmiyoruz diyorlar. motor 3bin devirde neyse, 9bin devirdede aynı titreşimde. gittikçe artan veya azalan bi titreşim söz konusu değil.. sesi güzel çıkıyor. yamaha ybr tarzında. düşük devirde sessiz, yüksek devirde müzik gibi uğuldayıp uzuyor.. aldığım yer suzuki motorunu kullandığını söyledi ne kadar doğru bilmiyorum..

amortisörleri ben sevdim. motor rahat. yalnız iki kişi ile derin çukur ve tümseklere dikkat etmek gerekiyor. özellikle benim gibi 90 kiloluk arkadaşıyla gezenler.!!

gösterge dijital.. okunaklı. istediğiniz zaman sıfırlayabildiğiniz tripmetre ve saati var. turkuaz sayılar üzerine kırmızı ibre bence hoş duruyor.

kontroller rahat kullanılıyor. vitesler rahat geçiyor. bazen durur vaziyette iken zorlanıyorum, normal mi ya da ben mi beceremiyorum bilmiyorum ne de olsa ilk debriyajlı motorum..

motor yan sehpata veya viteste ikende debriyaja basmadan çalışmıyor. her motorda var mıdır onuda bilmiyorum doğrusu

sellektör düğmesi var, oldukça kullanışlı. bunun düşük cc de her motorda olmadığını biliyorum ama

olumsuz olarak diyebileceğim tek şey arka frende disk olsa daha hoş olurdu. elbette vahim bişey değil...

hızı kaç yapar bilmiyorum benim motor 300 km de... 4. vitesle 90 yapılıyor. sanırım zararlı 500 öncesi ama bugün denedim 105 yaptı en son. sanırım daha yolu var..

şimdilik memnunum elhamdülillah...
    makseli ve **ymh** bunu beğendiler.

Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    tesekkurler bende cumartesi alip deneyecegim eline saglik yardimin icin

gokhan_akay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Selam arkadaşlar bende bugün fuarda kanuni gt 170, mcx 150 ve rks titanic 150 arasında kararsız kaldım. Yarın birtanesini alacağım ama hangisini? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.
    Yahudilerle savaşacak ve onları öldüreceksiniz. Öyle ki taş dahi: "Ey müslüman! işte yahudi, arkamda (saklandı), gel, öldür onu!" diyecek."
    Buhari, Cihad 94, Menakıb 25; Müslim, Fiten 79, (2921); Tirmizi, Fiten 56, (2237).

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı gokhan_akay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bende bugün fuarda kanuni gt 170, mcx 150 ve rks titanic 150 arasında kararsız kaldım. Yarın birtanesini alacağım ama hangisini? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.
    Tabiki rks 150 )

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Arkadaşlar selamlar. Bir arkadaşım rks almayı düşünüyor. Satış fiyatı 3.414TL, plaka ruhsat sigorta vs anahtar teslim ne kadara gelir diye ben yeni motor aldığım için bana sordu. Ama ben motorumu liste fiyatından değil de biraz daha indirimli aldığım için, ek külfetler tam olarak kaça mâl olur net bir rakam söyleyemedim.

Benim motoru aldığım yer rks de satıyor. Satıcıya motorumu alırken sorduğumda, rks'lerde herhangi bi indirim yapamıcaklarını söylemişti. 3400 satış desek, anahtar teslim kaçı bulur?

Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    ankarada islemler 350 tl tuttu 3750 tl yi bulur anahtar teslim fiyati . Alacaksa soylesin madem indirim yapmiyorlar kask branda ve koruma demiri hediye etsinler. Bu arada motor guzel daha demin uzerinden indim
    kastamonuda bir arkadasim 300 e mal etmis.
    ScaLa bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Plakayı kendiniz çıkarın, 50-100 lira kâr etseniz bile 1-1.5 depo benzin alınır bol bol gezersiniz.
    ScaLa bunu beğendi.

Motosikleti
    Motoru 3.250 yaparlar..Kardeşime alacağım yaptılarda zaten.Plakada 300 tutar.Hediye isteyin..Plakayı bile bayii ye yaptıranlar var.
    ScaLa bunu beğendi.

Motosikleti
    Birkaç markanın daha bayiliğini yapan bir yer. Bunda indirime gitseler, diğer çinlileri alan olmaz diye herhalde RKS'de indirim yapmıyorlar, diğer markalarda yapıyorlar. Bende de aynısı oldu. Motoran'ı gayet uygun bi fiyattan vermişlerdi. Tabi keşke durumum elverseydi de rks alsaydım. Ama olsun Allah pişman etmez inşallah

Neyse konuya döneyim, koruma demiriyle, 20liralık kasklardan veriyorlar hediye olarak. (Ki kask direk çöpe gidecek cinsten. Üzerini ben tamamlayayım, güzel bi kask ver dedim adama, başka kaskları yok. Nasıl bi motorcuysa...)

Plakayı filan kendisinin çıkaracağını sanmıyorum arkadaşın. Öyle uğraşabilecek biri değil, direk "hazır abi gel bin" demeliler

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Plakayı bayiye yaptırsa bile emniyete gidip imza atacak, sigortacıya araç plakasını işlettirecek.
    ScaLa bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ScaLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç markanın daha bayiliğini yapan bir yer. Bunda indirime gitseler, diğer çinlileri alan olmaz diye herhalde RKS'de indirim yapmıyorlar, diğer markalarda yapıyorlar. Bende de aynısı oldu. Motoran'ı gayet uygun bi fiyattan vermişlerdi. Tabi keşke durumum elverseydi de rks alsaydım. Ama olsun Allah pişman etmez inşallah

Neyse konuya döneyim, koruma demiriyle, 20liralık kasklardan veriyorlar hediye olarak. (Ki kask direk çöpe gidecek cinsten. Üzerini ben tamamlayayım, güzel bi kask ver dedim adama, başka kaskları yok. Nasıl bi motorcuysa...)
    O kasklar çöplük zaten

Plakayı filan kendisinin çıkaracağını sanmıyorum arkadaşın. Öyle uğraşabilecek biri değil, direk "hazır abi gel bin" demeliler
    O kasklar çöpe gider zaten yada arkana binecek kişiye takarsın

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plakayı bayiye yaptırsa bile emniyete gidip imza atacak, sigortacıya araç plakasını işlettirecek.
    Tabiki ama gene bir nebze olsun kolaylık sağlayan satıcılar var..
    ScaLa bunu beğendi.

Motosikleti
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler arkadaşlar.

Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    valla ne yalan soyleyim bende scorpion exo 750 ve verdikleri dandik dedigin kasktan var dandik kaskta daha rahat ediyorum :D ama scorpionda bugu yapmiyor orasida ayri tabi :D

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler