Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakan_biolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı asot adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arka tekeri biraz daha kalin taban yaptirma imkani var mi? Bir de ben arka canta baglanti demiri bulamiyorum, satan biri var mi
    Arka teker için kalınlık olarak 130 yapmışlardı ama diğer ölçülerden tam emin değilim, istersen facebook grubuna ve önceki sayfalara tekrar bak. Arka çanta demirini sahibinden yada n11 de ayni satıcı satıyordu. Ekipmanın varsa kendin takabilirsin. Belki vida boyunda sorun yaşayabilirsin. Ben serviste taktirdim bakım için gitmisken. Kullandigin yamaha benim de ilgimi cekiyor ama once hem tecrubemi arttirmaliyim hem de 200 ve 500 luk motorlardan sonra gecis yapmak benim icin daha iyi olacaktir. Sevgili hitit63' un dedigi gibi fotograflari bekliyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı ulasgncrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankaradan selamlar motrum suanda 3000+ kusuratı hatırlamıyorum simdilik bi sıkıntı cıkmadı motorda bir kaç pürüz vardı onlarıda ben hallettim suan sıkıntısız sürüyorum sanki biraz yakıyor gibi egzos susturucunu cıkardım cıkarmasam trafikte görenmez gibiyim ses olmak zorunda kafayı biraz ütülesede serviste bakım yaptırıyorum ama benim işlemlerini kayıt ettiklerni görmedim haa birde ankarada bulusma yapsak diyorum
    Servis bakım için ne yaptı? Bir de kaç para aldı?

asot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    Alıntı hakan_biolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka teker için kalınlık olarak 130 yapmışlardı ama diğer ölçülerden tam emin değilim, istersen facebook grubuna ve önceki sayfalara tekrar bak. Arka çanta demirini sahibinden yada n11 de ayni satıcı satıyordu. Ekipmanın varsa kendin takabilirsin. Belki vida boyunda sorun yaşayabilirsin. Ben serviste taktirdim bakım için gitmisken. Kullandigin yamaha benim de ilgimi cekiyor ama once hem tecrubemi arttirmaliyim hem de 200 ve 500 luk motorlardan sonra gecis yapmak benim icin daha iyi olacaktir. Sevgili hitit63' un dedigi gibi fotograflari bekliyoruz
    Ben 250 lik scooterdan, 150 vitesliye geçtim, sonra direk 700 lüğe ama benim de eğitim almam gerekiyor, şakası yok bunun.

birkaç foto. top case yok hiçbir şey yok ama çantaları deli bağlar gibi bağladım.

bu da bonus...

naked candır....
    ronnytechno ve ibrahim8864 bunu beğendiler.

Motosikleti
    RKS 150 TİTANİC
    Harika resimler çekmişsin teşekkürler..
    asot bunu beğendi.

Motosikleti
    dominar 400
    Son fotoğraflar çok güzel.Devamını dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:12 ----------

Arkadaşlar, fotoğraflara açıklamalar da girerek daha fazla bilgi verelim. Forum bu şekilde daha anlam kazanacak. Daha renklenecek. örneğin,
    MUĞLA'nın Ula İlçesi'nde, Arıcılar Köyü yakınlarında doğa harikası Geyik Kanyonu yaklaşık 20 kilometre uzunluğundadır. kanyonda şelale ve mağaralar görülmeye değer.
    El değmemiş cennet olan bu KANYON SİZİ BEKLİYOR HAYDİİİİİİİİİİİİİİ RKS kullanıcıları atlayın motorunuza gidin kanyona.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Ulaş neredesin bana ekzos susturucu resmi gönderecektin veya adres temin edecektin.
    asot bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    60 lira aldılar benden cok gibi hiç bieşy yapmıyorlar sadecece yag adamlara vidaları sık diyorum bieşy olmaz idyor gecen yan aynaları sıktırdım sözde sag ayna gevsemiş swervise götürmeye gerek yok bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

orjinal egzos var benim motorda susturucuyu cıkardım sadece

Motosikleti
    dominar 400
    ULAŞ TAM ANLAYAMADIM. ŞUNU MU DEMEK İSTİYORSUN;
    Orjinal eksozun kendisinde susturucu var. Sen sadece içindeki susturucuyu mu çıkarttın?

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı hitit63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ULAŞ TAM ANLAYAMADIM. ŞUNU MU DEMEK İSTİYORSUN;
    Orjinal eksozun kendisinde susturucu var. Sen sadece içindeki susturucuyu mu çıkarttın?

evet onu demek ıstedim )

Motosikleti
    dominar 400
    Ulaş,
    Motorun zaten orjinal hali gürültülü. Bir de onu çıkarırsan Ramazan davulcusu gibi gezersin.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    yok ya benim motor sessizdi hiç sesi cıkmıyordu en son baktım trafikte görünmezim susturucuyu cıkardım

Motosikleti
    dominar 400
    Yapma sevgili kardeşim. Benim motora eksoz yerine vuvuzela takmışlar sanki.
    Ulaş bu arada Cumartesi saat 10:00 da Gölbaşı üzerinden, Bala oradan da Kızılırmak kıyısında bir restoranda balık yemeğe gideceğim. Gelmek istersen sana da balık ısmarlarım. Telefon numaram avatar bilgilerimde var.
    Buluşma noktasını belirleriz.
    ulasgncrock bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Tesekkürler aslında cokk sevinirim mutlu olurum ancak saat 15 30 da isyerinde olmam lazım işyerinde olursam gelmek isterim armada da calısıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

daha erken ssatte cıkıp gitsek olmazmı )

Motosikleti
    dominar 400
    Ulaş Saat 9:00 da İncek kavşağında buluşsak 2 saat yol yapsak. 1 saat yemek. 2 saat dönüş. yarım saat fazladan verirsek sanırım seni işe yetiştirebiliriz. Olur mu?

Motosikleti
    pulsar 200ns
    olur valla abii yarın haber veriyim sana tam ayarlıyayım vardiyayı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

facebook adresinde verirsen cok sevinirim abi

Arka tekeri kalınlaştırmayı soran arkadaşım bende arkada 130 - 70 -17 ebatı takılı öndede 100 - 80 - 17 takılı. Zaten lastik çapını minimum değiştirerek takılabilecek büyük ebatlar bunlar. Ön teker çapı 1mm arka teker çapı 4mm fark ediyor. Önemli bir fark değil.
    asot bunu beğendi.

asot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka tekeri kalınlaştırmayı soran arkadaşım bende arkada 130 - 70 -17 ebatı takılı öndede 100 - 80 - 17 takılı. Zaten lastik çapını minimum değiştirerek takılabilecek büyük ebatlar bunlar. Ön teker çapı 1mm arka teker çapı 4mm fark ediyor. Önemli bir fark değil.
    güvenlik açısından sıkıntı yok di mi? Yolda fırlatıp atma gibi. Bir de resim varsa çok sevinirim.

Yok bi sıkıntısı teknik olarak. Valla fotoları geçmiş sayfalarda vardı. Yıllık izindeyim foto ekleyemiyorum o yüzden. Bıyadır kullanıyorum uzun yolda şehir içi de yaptım. Sürüş tekniğimde bi değişiklik olmadı. Lastikten memnunum

Motosikleti
    dominar 400
    olur valla abii yarın haber veriyim sana tam ayarlıyayım vardiyayı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

facebook adresinde verirsen cok sevinirim abi
    ulaş mehmet murat özdil olarak görebilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok bi sıkıntısı teknik olarak. Valla fotoları geçmiş sayfalarda vardı. Yıllık izindeyim foto ekleyemiyorum o yüzden. Bıyadır kullanıyorum uzun yolda şehir içi de yaptım. Sürüş tekniğimde bi değişiklik olmadı. Lastikten memnunum
    Gargi amca iyi tatiller.Mutlu ol mutlu kal.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    murat abi ordamsın whatsaptan mesaj attım abii yarın gelicem gibi )

Motosikleti
    dominar 400
    murat abi ordamsın whatsaptan mesaj attım abii yarın gelicem gibi )
    O meretten ben de sana mesaj attım Ulaş.
    Sevgiler.
    ulasgncrock bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler