Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

gel izmire doğru misafirim ol
    hakan_biolog bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    rks 150
    s.a rks 150 var bende ben yaptım siz yapmayın marş kavrama dişlisi dagılmış bilya gibi bişe çıktı içinden ama geç oldu motoru dagıttıntan sonra anladık çünkü krank tan geliyodu ses marş dişlisi krank a baglı oldugu için krank ta ses yapıyomuş komple motoru açtık boşuna geri kapattık yani krank tan ses geliyosa ilk önce debriyaj tarafını söktürün bilya çıkıcaktır zaten

Motosikleti
    dominar 400
    Hakan Fotoğrafların için teşekkürler. İlk fotoğrafı görünce Çanakkale'ye gelesim geldi. Ankara'dan fotoğraflar da benden gelecek.
    hakan_biolog bunu beğendi.

hakan_biolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Hafta sonunu fırsat bilip Çanakkale'den Akçay'a ailemin yanına geçtim. Ezine civarındaki yol çalışmaları haricinde yolda sıkıntı yoktu. Kaz dağlarından Küçükkuyu'ya inerken beni otomobiller sıkıştırmasın diye tırın önünden gittim İlk dağ yolu ve inişli çıkışlı viraj tecrübemi kazasız belasız atlattım. Yarın sabahtan aksilik olmazsa Çanakkale'ye döneceğim. Dağdan inerkenki manzarayı çekip paylaşmadan da olmaz tabi

buROCK306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -

Buda benden olsun
    Cumartesi gunu gelibolu gezisi yaptim.
    Keske Çinli motor almasaydin diyipte deneme surusune cikan arkadaslarin birde fiyatini duyunca motora hayran kalmalari cok guzel oluyo
    Hakan hayirli yolculuklar sanada donus icin, bizim motorla o virajlar nasil inilip cikilir senden ipuclari alalim dondugunde...
    hitit63 bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı buROCK306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Buda benden olsun
    Keske Çinli motor almasaydin diyipte deneme surusune cikan arkadaslarin birde fiyatini duyunca motora hayran kalmalari cok guzel oluyo
    Hakan hayirli yolculuklar sanada donus icin, bizim motorla o virajlar nasil inilip cikilir senden ipuclari alalim dondugunde...

Tek tavsiyem sabırlı olmak, arabalar taciz etse de hızlı gitmek için acele etmeyip geçit buldukça yol vermen. Viraj öncelerinde sürekli vites küçültüp fren yapıp viraja girdim. Arabayla yıllardır gidip gelmekten ezberlemiş olsam da motorla gerçekten farklı o yolu geride bırakmak. 120 km mesafeyi dağ yolu ve virajlara rağmen 2 saatte tamamladım ( max 80 km hız yaptım ve hız limitlerini aşmamaya çalıştım ) Hafta içi organizasyonunu sen mi düzenleyeceksin

fth52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250(2014)- Titanic 150
    Arkadaslar bende urfa birecikten orduya 744 km lik yola ciktim. Acikcasi biraz tereddudum vardi yolda motorla ilgili skinti cikmasindan ama cok sukur bi sorun yasamadim. Su an malatyadayim 330 km yol gelmisim. Bol bol dinlenerek ve yormadan gidiyorum. Daha sonra insallah motorun uzun yoldaki artı ve eksilerini paylasirim.

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Beyler RKS Titanic 150 satıpta Artvinden Trabzon'a kadar biryerde olan var mı ?

Veya oralara gelebilecek gerçekten iletişime geçsin heryerde bu motoru arıyorum ama ne kimse satıyor ne yakın bayisi var.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı demirkask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler RKS Titanic 150 satıpta Artvinden Trabzon'a kadar biryerde olan var mı ?

Veya oralara gelebilecek gerçekten iletişime geçsin heryerde bu motoru arıyorum ama ne kimse satıyor ne yakın bayisi var.
    İstanbuldaki firmalar her yere kargoyla gönderiyor. Onlarla iletişime geçtiniz mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:57 ----------

Akçay'dan Çanakkale'ye dönerken çektiğim bir kaç kare. Sabah 7 gibi çıktım 9 civarı Çanakkale 18 Mart Üniversitesi kavşağındaydım. Kaz dağını çıkarken ve ayvacıktan ezine çıkışına dek gölgelik ve orman içinden geçen yerlerde biraz üşüdüm. Hız oalrak 70 km yi geçmemeye çalıştım. Uzun yolda dağ iniş çıkışına rağmen 15 kuruş yakıyor. Şimdilik mutlu mesut motorla gezmeye devam

hitit63 bunu beğendi.

Motosikleti
    dominar 400
    Alıntı buROCK306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/Z2DJNG.jpg

Buda benden olsun
    Burak ve hakan müthişsiniz.fotoğraflarınızda size yer yok mu? ilerde görüşme fırsatı olusa anımsayabilelim.
    Bir de ocivarlarda mıcırlara aman dikkat edin.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı hitit63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burak ve hakan müthişsiniz.fotoğraflarınızda size yer yok mu? ilerde görüşme fırsatı olusa anımsayabilelim.
    Bir de ocivarlarda mıcırlara aman dikkat edin.
    Teşekkürler ne kadar fotoğrafçılık yapsam da kendi kendimi çekmeyi pek beceremiyorum. Artık buradaki arkadaşlarla toplandığımızda çekiniriz. Mıcır olayı ezine civarında vardı o da hemen hemen oturmuş sayılırdı, yine de temkinli gitmekte fayda var tabi. Çanakkale girişinde radar ve çevirme vardı. Limitlerde gidince şükür çevirme, kontrol vb şeylerle vakit kaybetmedim. Akçaydan giderken de güre ve altınoluk tarafında bazen radar kuruyorlar. Nadir de olsa Ayvacık civarında da radar olabiliyor. Uygun yolunca 1-2 defa max kaç yapacağını denedim 100 küsürlerde kaldı ama feci rüzgar vardı o yüzden de çok uğraşmadım tekrar normal hızıma döndüm. Zaten ara hızlanması, tırmanması vb oldukça iyi durumda. Varsın biraz yavaş olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

Kimseden ses soluk çıkmadığına göre keyifler yerinde ve havanın güzelliğiyle birlikte gazlayın durun bakalım Çanakkaledeki arkadaşlarla radar tepesinde iftar vb tarzı bi şeyler yapsak nasıl olur ? Kimse katılmasa bile benim tepeye çıkmaya niyetim var açıkcası

Valla benim işten güçten pek bindiğim yok haftasonu annanemi ziyarete gittim geldim 200km kadar ama oruçluyker zor oluyor valla

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Valla işe gidip gelirken her gün 15 km yapıyorum, hafta sonu kaçamağını biliyorsunuz zaten yaklaşık 125 km sürüyor tek yön, ramazan sonrası ve yıllık izinle beraber fırsat buldukça sağa sola giderim artık. edremit, akçay, altınoluk civarında olan varsa bayram ve sonrasında haberleşelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:22 ----------

Alıntı fth52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bende urfa birecikten orduya 744 km lik yola ciktim. Acikcasi biraz tereddudum vardi yolda motorla ilgili skinti cikmasindan ama cok sukur bi sorun yasamadim. Su an malatyadayim 330 km yol gelmisim. Bol bol dinlenerek ve yormadan gidiyorum. Daha sonra insallah motorun uzun yoldaki artı ve eksilerini paylasirim.
    Ne yaptın yol bitmedi mi daha ? Yolculuk izlenimini ve raporunu bekliyoruz haberin ola

Motosikleti
    Rks Titanic 150
    Merhabalar, Rks titanic 150 motorumu aldım şuan 30 km'de sık vites değiştirip fazla zorlamadan ilk bakımına kadar uygun bi şekilde rodaj süresini tamamlamaya çalışıyorum. Balıkesir Gönendeyim. Hafta sonu için gelibolu ve çanakkale gezisi yapmayı düşünüyorum rehber olabilecek arkadaşlar lütfen haber bekliyorum. O toprakları görmek gerekiyor hele ki bu kadar yakınken...

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Beyler tekrar yazayım Şöyle Trabzon olsun Hopa olsun Gürcistana doğru geziye gelen varsa gelmişken motorunuda satmak isteyen ) ben alıcıyım Sağlam,Temiz iyi bir KM'de Siyah model 3300 TL'e kadar alıcıyım motorun durumu ve kmsine göre.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı SametAltin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, Rks titanic 150 motorumu aldım şuan 30 km'de sık vites değiştirip fazla zorlamadan ilk bakımına kadar uygun bi şekilde rodaj süresini tamamlamaya çalışıyorum. Balıkesir Gönendeyim. Hafta sonu için gelibolu ve çanakkale gezisi yapmayı düşünüyorum rehber olabilecek arkadaşlar lütfen haber bekliyorum. O toprakları görmek gerekiyor hele ki bu kadar yakınken...
    Ne yazık ki il dışında olacağım.Tavsiyem şehir içindeki eds ve radarlara dikkat etmen. Birde vapurla karşıya geçiş için bilet alırken plakanı yazdırırsan gidiş dönüş olarak biletini kullanabilirsin. Merkezde yemek için " cevahir" denen ev yemekleri yapan yeri tavsiye ederim. Fiyatı makul ve yemekleri lezzetlidir.

Beyler tekrar yazayım Şöyle Trabzon olsun Hopa olsun Gürcistana doğru geziye gelen varsa gelmişken motorunuda satmak isteyen ) ben alıcıyım Sağlam,Temiz iyi bir KM'de Siyah model 3300 TL'e kadar alıcıyım motorun durumu ve kmsine göre.

Valla vakit sıkıntısı olmasa adına sıfır bi tane alıp oraya getirmek isterdim. İstanbul'daki firmalara hiç danıştın mı ? Sahibinden sitesinde ülkenin her yerine kargoladıklarını yazmışlardı.

Motosikleti
    Rks Titanic 150
    Merhaba, tavsiye edermiyim etmezmiyim ikilemde kaldım, 3300 tl nakit paran var ise istanbuldaki motobul, galeri ilyas gibi firmalar var. Ben galeri ilyastan aldım. Ancak parayı önce veriyorsun bidaha Allah'a emanet bekliyorsun Ya göndermezlerse diye düşünmeden edemiyor insan. Alırken ne kadar kargo süresi diyorsun 1 hafta - 10 gün içinde sizde olur diyorlar, peki diyip motoru alıyorsun. 3 gün geçiyor ne zaman kargo gelir cevap yine 1 hafta-10 gün içinde :D Sinirlencen parayı vermişsin atar yapamıyosun adamlara o sıkıntı ama motor geldi 1 haftada benim Değerlendirip durumu kendin karar verirsin

Motosikleti
    dominar 400
    Demirkask bu aletler bulunmaz hint kumaşı değil. Trabzon da bir sürü motor markası vardır. Al bir tane güzel güzel gez. Ancak Ankara ya gelirsen çok çok temiz 5.000 km'de, beyaz, çizik dahi olmayan, shad çanta, koruma demiri, rüzgar camı olan motorumu satabilirim.

selamlar.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    İyi geceler;
    Siyah renk rks nin renk kodunu bilen var mı ? Park halindeyken ne yapmışlarsa deponun yan kısmında 0.3 cm kadar bir kısmın boyası atmış. Renk koduyla rotüş boyası hazırlatmayı düşünüyorum.

kara_kule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    Alıntı hakan_biolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler;
    Siyah renk rks nin renk kodunu bilen var mı ? Park halindeyken ne yapmışlarsa deponun yan kısmında 0.3 cm kadar bir kısmın boyası atmış. Renk koduyla rotüş boyası hazırlatmayı düşünüyorum.
    (yapanların elleri kırılsın,allah onların evlerine ateşler salsın ,önlerini kessin,bir şey olmalarına izin vermesin) espri bi yana motosikleti park ettiğimiz yerlere özen göstermiyoruz yol ortasına köşe başlarına rasgele bırakıyoruz biraz daha dikkatli olmakta fayda var.buarada rötüşü nerde yaptırmayı düşünüyosun hakan bey

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler