Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bilgi için teşekkürler abi tabi kalite açısından öyle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende Ankaradayım ve motoru almayı düşünüyorum. Ankara çevresinde cihazı gösterecek, istişare yapcak arkadaş var mı yada servisinin Ankarada nerede olduğunu bilen birisi? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkür ederim.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı vaveyla06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Ankaradayım ve motoru almayı düşünüyorum. Ankara çevresinde cihazı gösterecek, istişare yapcak arkadaş var mı yada servisinin Ankarada nerede olduğunu bilen birisi? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkür ederim.
    Ankarada Yiba çarşısında satış-servis.

biraz katıp üstüne 200 lük olanını almanı tavsiye ederim ;)

illaki sıfır olsun demiyorsan, aynı parayla ikinci el 200 lük alabilirsin.

150 lik hakkında pek bilgi yok malesef...

siz oLsanı hız ve tip bakımndan hangisni seçersniz
    RKS 200 TİTANİC
    MONDİAL 250 MR
    HONDA CBF 150 lik mi hız ve tip bakımından seçim yapmak isterseniz hangi seçimi yapardınız ?

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    cbf 150 harici diğer ikisini kullandım.

250 MR ağırlığı fazla ve sürat yapamıyor !

RKS Titanic 200 derim yine

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    bizim motorlar için Çanta demiri satan 50 TL civarında bildiğiniz var mı ?

para göndereyim, bana kargolasalar ?

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Kanuni gt 170 alacaktım fakat bunda karar kıldım.Ama arka frenler kampanalı diyor titanic 150 için.Sizce bir sorun olurmu?Kampana sonuçta..

cem16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arada 3bg var biraz bekle kanuniyi

Motosikleti
    Başlangıç olarak bu motor almada karar kıldım.Kullanan arkadaşlar motor nasıl iyimidir?

Motosikleti
    Arkadaşlar bu motordan olanlar lütfen görüşlerini bildirebilirlermi?Kardeşime başlangıç olarak bu motordan almak istiyorum tipi fena değil..
    not:flood tarzı yorum atmıyorum.üstteki yorumum yaklasık 1 hafta öncedir.

Motosikleti
    Sanırım motor pek tutulmuyor anlaşıldı..

merhaba arkadaslar iş yerim le ev arası biraz uzak yaklasık 5 aydır motosiklet almayı düşünüyordum sürekli ikinci el motosikletlere bakıyordum sahibinden.com da bir ilanda rks titanik 150 gördüm.ilk görüşte aşk sanarım baska markalara bakmadım.kafayı yaktım sonunda 3.300 e bugun kırmızı renkte bir titanik aldım ama anlamadıgım bir nokta varki son haftalarda 2. el fiyatlara bakıyorum 3600 den asagı yok neredeyse sıfır fiyatından daha pahalı ruhsat ve plaka işlemlerini bugun bitirdim sanarım en geç cumartesi günü trafige çıkıp test ederim.
    tgm505 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kırmızı en kötü renk be kardeşim.Gri alsaydın.Bende kardeşime ondan alacağım.Kullandıktan sonra tecrübelerini buradan yazarsan minnattar olurum.

Motosikleti
    Alıntı mawzer07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar iş yerim le ev arası biraz uzak yaklasık 5 aydır motosiklet almayı düşünüyordum sürekli ikinci el motosikletlere bakıyordum sahibinden.com da bir ilanda rks titanik 150 gördüm.ilk görüşte aşk sanarım baska markalara bakmadım.kafayı yaktım sonunda 3.300 e bugun kırmızı renkte bir titanik aldım ama anlamadıgım bir nokta varki son haftalarda 2. el fiyatlara bakıyorum 3600 den asagı yok neredeyse sıfır fiyatından daha pahalı ruhsat ve plaka işlemlerini bugun bitirdim sanarım en geç cumartesi günü trafige çıkıp test ederim.
    Bugun cumartesi kardesım ) tecrubelerını beklıyorum )
    Mengu16 bunu beğendi.

plaka işlemleri hayli zaman aldı ikametim ankaradaydı antalyaya aldırdım ikametiniz motoru aldıgınız ilde olması şart bugun aradılar bayii den yarın gelip alabilirsiniz motoru diye yarın aksam ilk izlenimlerimi yazacam :D

evet bugun motoruma kavustum sabah gittim bayi ye biraz endişeliydim uzun zamandır vitesli motor kullanmamıstım adam kısaca motoru tanıttı ordan motoru alıp servise götürdüm plakayı taktılar garanti belgesini hazırladılar.motor tek anlamıyla mükemmel.resimlere aldanmayın fırsatınız varsa gidin bizzat yakından bakın genel görünüsünden baslamak istiyorum .amartösör sistemi cok güzel motora oturdugunuzda 3-5 santim motorun indigini hissede biliyorsunuz cukurları hissetmiyorsunuz bile.deposu 70 tl ye ful olarak doluyo.ayaklarınızı pedallar üzerinde basılı iken bacak aralarınız depoyu tamamiyle sarıyo ve bosluk olmaksızın bir konfor saglıyo.fren sistemi yine harika.serviste ilk 500 km içinde 70 i gecme dediler o yüzden şimdilik hız yapmıyorum.sıradısı özellikleri ise çift ayak ve yan pedal üzerindeyken motor çalısmıyo tamamiyle yerden bagımsız olacak artık iyimi kötümü bilmiyorum.bu arada yedek deposu var benzin bittiginde yedek depoya geçiyo ve yaklasık 40 km yol gidiyo.bagaj yok.küçük bir takım cantası koymuslar ufak tefek seyler var kullanıslı malzemeler.su an cok mutluyum verdigim parayı kesinlikle hak eden bir motor.ve sanıyorum ben ucuza almısım kampanyadaymıs her bayi ayrı bir fiyat çekmiş.ve bir eksigi var motorda kilit sistemi diye bişey yok yada ben bulamadım bir cok markada direksyonu sag tarafa kıvırıp kilitleme sistemi vardır .bunda göremedim ama olmalı diye tahmin ediyorum yarın detayla inceleyecem fotolar yükleyecem.anatalya içinde almayı düşünen arkadaslar varsa motoru yakından incelemek isteyenler için kaleiçinde iş yerinde olcak gelip bakabilirler.yarın detayla inceleyip yazacam.

Motosikleti
    Sevindim doğrusu..takipçinim kardeşim )

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    bugun ankarada yiba çarşısına gittim oranın arka tarafında rks servisi varmış oraya uğradım . rks titanic 150 modelini inceledim bir kac tanede fotoğraf çektim . ordan honda ya cb 125 modeline bakmaya gittim . motorlardan pek anlamam şöyle anlatayım 170 boyum var 68 kiloyum rks 150 de ayak tabanlarım tamamen yere basıyor oturma pozısyonu cok iyi ve selesi çok rahat geldi bana aynı zamanda motor kalite hissi veriyor yani kaliteli malzeme kullanılmış gibi tabi bu dısardan bakınca öyle gözüküyor tekrar belirteyim motor bilgim internetten arastırdıgım kadar yani kullanınca ne kadar kalitelidir bilmiyorum sıcağı sıcağına birde cb 125 e ye bakayım dedım malum fiyatları yakın motorlar cb 125 de rks den sonra baktıgım zaman rks bana daha kaliteli geldi aynı zamanda selesi rks kadar rahat degıl ne bılım bir kac saat oturunca sankı bir taraflarım ağrıyacak gibi birde cb 125 te ayaklarım tam olarak yere basmıyor :D sankı motoru dengede tutmak daha zormus gibi ama tabi biri rks biri honda marka farkı düşünülünce honda daha cazip geliyor.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

bugun detayla inceledim motoru kilit sistemi sag tarafta anahtar aparatıyla kilitleniyormus sonunda buldum. şimdi resimleri ekleyecem

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:38 ----------

http://

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:01 ----------

makseli ve mcskngr bunu beğendiler.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    tekrar hayırlı olsun ;)

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler