Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben araya gireyim yardımcı olayım. arkadakileri öne takıyorsun. arka vida yerlerine de yeni aldığın vidaları takıyorsun. bu yüzden 2 tane yeterli.
    ben kaç cm idi hatırlamıyorum. mevcut vidasını elime alıp daha uzununu almıştım nalburdan.
    Gargiamca sana bu konu daki faydalı bilgi paylaşımların ve yardımların için ayrıca teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Rks 150
    Arkadakiler 4,5 - 4,7 cm civarında. Öndekiler 4 cm. Çapları aynı 0,7 mm

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

Alıntı AHZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gargiamca sana bu konu daki faydalı bilgi paylaşımların ve yardımların için ayrıca teşekkür ederim.
    Aynen gargi amcanın dediği gibi

sipariş veriyordum tam ama Son bi soru daha
    bu demir arkadaki artçıyı rahatsız etmez mi? yani sanki bana demir bacakları rahatsız edecekmiş gibi geliyor. bunun daha alttan gelenini falan yok mudur? bulamadım hiç ya da uyumlu olanı var mı acaba bilemiyorum ki. (Mazur görün artçı ile 2-3 saatlik yola çıkmayı planlıyorum hafta sonları..)

Motosikleti
    Rks 150
    Bence hiç bir şekilde rahatsız etmez, Yanlardan artçının oturduğu yerde bacaklara sıkıntı vermesi sözkonusu değil çünkü zaten artçının oturduğu yerin arkasından uzuyor. Yani artçı zaten selede orjinal oturuşunu koruyor, ama artçı da arkaya bir artçı alırsa düşündüğün gibi rahatsızlık olur Tavsiye edilen bir hareket değil ama artçı demire de tutunabilir

Yok üstad ne ettin artçının artçısı. rahatsız etmezse sipariş vereyim artık Çanta geldi. Daha çanta demiri alcam

Motosikleti
    Rks 150
    Hayırlı olsun

Motosikleti
    Rks Titanic 150
    Arkdaşalar RKS Titanic 150 nin üst silindir kapağına ihtiyacım var yardımcı olabilcek var mı ? aceba bana...

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı boranarif adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkdaşalar RKS Titanic 150 nin üst silindir kapağına ihtiyacım var yardımcı olabilcek var mı ? aceba bana...
    Servisten iste ellerinde yoksa merkezden 3 4 gün içerisinde getirtiyorlar.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Yok üstad ne ettin artçının artçısı. rahatsız etmezse sipariş vereyim artık Çanta geldi. Daha çanta demiri alcam
    Hayırlı olsun. Arkadaşım taktırmıştı bindim epeyide bi yol gittik şehir içi rahatsız etmemişti beni.

Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Arkadaşım taktırmıştı bindim epeyide bi yol gittik şehir içi rahatsız etmemişti beni.
    Teşekkür ederim. 10 gün oldu takalı. Çok şükür şimdilik iyi.

Rebulls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ Z750R - Arora Cappucino - Kanuni Seha 150
    Nerde bu rksciler canlı tutalım buraları

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Teşekkür ederim. 10 gün oldu takalı. Çok şükür şimdilik iyi.
    hayırlı olsun. Memnunsundur inş. Bir iki tanede görsel paylaşabilirsen buralar canlanır biraz.

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    arkadaşlar merhaba. bir sorum olacaktı.. ekzantrik milimin rulmanı dağılmış değiştirecem. yaklaşık 3-4 gün önce söktüm ancak rulmanı bulamıyorum. bu rulmanın ebatı yada fotosunu atabilecek arkadaşım varmıdır acaba???

Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. Memnunsundur inş. Bir iki tanede görsel paylaşabilirsen buralar canlanır biraz.
    Teşekkür ederim. Telefonun ekranı kırıldı. takipte edemez olmuştum forumu. inşallah ekranı halledince görsel de eklerim.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Teşekkür ederim. Telefonun ekranı kırıldı. takipte edemez olmuştum forumu. inşallah ekranı halledince görsel de eklerim.
    Yedek parça için servisler ile görüş merkezden istiyorlar merkezde yoksa 1 ay felan bekliyorsun. Şu linke bak bunumu istiyorsun.
    http://link.tl/DMO2

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek parça için servisler ile görüş merkezden istiyorlar merkezde yoksa 1 ay felan bekliyorsun. Şu linke bak bunumu istiyorsun.
    http://link.tl/DMO2
    Link açılmıyor. ki zaten sanırım verdiğiniz link motosikletle ilgili. benim dediğim ekran kırılma olayı telefonun ekranı. Mobilden takip ediyordum da edemez olmuştum. onu yazmıştım.

Hocam şimdi baya gezdim de motor konusunda yeniyimdir ama tamir olarak her türlü işi çabuk çözerim. 3 gün önce firmayı arayıp yağ tavsiyesi aldım Castrol power 1 10w40 dan başka yağ kullanma dediler fakat o yağı koyduktan sonra 5 km yaptım damlama falan varmı kontrol etmek için bir anda boş vitese çok zor geçmeye başladı 1 den boş a veya 2 den boş a onun dışında bütün vites geçişleri çok iyi biraz daha araştırdım muhtemelen koyduğum yağ çok ince olduğu ve malum havalar da artık ısınmaya başladığı için olduğu kanısına vardım hani en iyi ihtimal bu yönde fakat 10w40 yerine titanic 150 ye hangi yağdan koymam lazım 15w50 mi 20w50 mi Yalova da oturuyorum maksimum sıcaklık 30 derece oluyor en fazla burda çok soğuk olmuyor zaten 3 hafta da 1000km yapıyorum tam uygun yağ hangisi olmalı?

Alıntı Armagan77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam şimdi baya gezdim de motor konusunda yeniyimdir ama tamir olarak her türlü işi çabuk çözerim. 3 gün önce firmayı arayıp yağ tavsiyesi aldım Castrol power 1 10w40 dan başka yağ kullanma dediler fakat o yağı koyduktan sonra 5 km yaptım damlama falan varmı kontrol etmek için bir anda boş vitese çok zor geçmeye başladı 1 den boş a veya 2 den boş a onun dışında bütün vites geçişleri çok iyi biraz daha araştırdım muhtemelen koyduğum yağ çok ince olduğu ve malum havalar da artık ısınmaya başladığı için olduğu kanısına vardım hani en iyi ihtimal bu yönde fakat 10w40 yerine titanic 150 ye hangi yağdan koymam lazım 15w50 mi 20w50 mi Yalova da oturuyorum maksimum sıcaklık 30 derece oluyor en fazla burda çok soğuk olmuyor zaten 3 hafta da 1000km yapıyorum tam uygun yağ hangisi olmalı?
    Castrol iyi onu kullan yaz olduğu için 10w40 çok ince kalır benim tavsiyem 15w50 olur 20w50 fazla olabilir.

Değiştirdim hocam yağı dediğiniz gibi biraz daha toparladı öksürme falan yapıyordu gitti onlar boşa geçmesi çok az düzeldi hala sıkıntı var önceden hiç geçmiyordu şimdi az da olsa geçiyor tamir yolu göründü demekki

Alıntı Armagan77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değiştirdim hocam yağı dediğiniz gibi biraz daha toparladı öksürme falan yapıyordu gitti onlar boşa geçmesi çok az düzeldi hala sıkıntı var önceden hiç geçmiyordu şimdi az da olsa geçiyor tamir yolu göründü demekki
    Önceki yağdan kaynaklanabilir. Ne olur ne olmaz yinede bir servise göster

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler