Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RKS 150 TİTANIC
    RKS 150 TİTANIC KULLANICISI OLDUM BENDE 2 HAFTA ÖNCE MOTORDAN GAYET MEMNUN OLDUM TİPİ AÇISINDAN VS ON NUMARA MOTOR. GİDİŞİ FALAN COK GİYİ DİYER 150 LİKLERİN ÇOĞUNU GEÇER. HERKESE TAVSİYE EDERİM.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:19 ----------

HERHANGİ BİR SORUNUZ OLURSA MOTOR HAKKINDA ULAŞIN BANA

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

bunu alalı 2 hafta oldu ben biraz degişikler yaptım motora düzlükte 140 en az gidiyo, %6 lık bi yokuşu 115,120 ile çıkıyorum. motor inişte basınca 160 ı geçiyor. karburatörü 200 yapın, dişliyle oynayın yetiyor. bu motor uçuyor. altakiler aphece falan demiş getirin len apaçiyi düz çektürem rksnin altında videoda atarım istiyenlere faceden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kışlık lastiklerin yağışlı havada test videosu.
    ön lastik sawa mc25 100/80/17 arkalastik 130/70/17 mc32 lastik..
    Honda, Kawasaki, Suziki, Ducati, Yamaha Çok xoştirrr emaaa Benanaaa...

birolbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İZMİR de olan arkadaşlar motorumu satıyorum detaylar ilanda..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4984677/detay/

Motosikleti
    Bajaj 150 NS - Honda 500R - Fiddle II
    Uplayalım belki yeni yorumlar gelir.

Merhaba arkadaşlar. Motorumu yüksek devirde kullanırken debriyaj a bastığımda motorum stop ediyor. Sebebini veya çözümünü bilen varmı acaba ?

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Arkadaşlar,
    RKS 150 MODİİYE ön dişlilerimiz yaakında geliyor,

15 ve 16 secenekleri ile RKS ÖN DİŞLİ PROJEMİZ HAYATA GEÇİYORDUR,,,

Ürün ıyatı 35 lira olacaktır ADET iyatı olarak,,,

dileyene 40 diş arka dişlilerde temin edilecektir...,,

M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    Rks 150 Titanic ile başlamak istiyorum ilk motorum olacak. Boyum 1.84 kilom 88 biraz kalıplı biriyim sizce motor ufak dururmu acaba.?
    Ride to live,Live to ride

Honda CBR 125R (2015) > Yamaha YZF R25 (2016)

Alıntı M.Cankurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rks 150 Titanic ile başlamak istiyorum ilk motorum olacak. Boyum 1.84 kilom 88 biraz kalıplı biriyim sizce motor ufak dururmu acaba.?
    Evet dostum. Motorun selesi 180cm ve yukarısındakiler için çok alcak.

Motosikleti
    Rks titan 150
    Merhaba hocam ben yeni başladım motora şuan sadece kampüs içinde kullanıyorum gazı açınca uçmuyor ama yeni başlayanlar için çok güzel bir motor☺

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Alıntı tunahanbayam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RKS 150 TİTANIC KULLANICISI OLDUM BENDE 2 HAFTA ÖNCE MOTORDAN GAYET MEMNUN OLDUM TİPİ AÇISINDAN VS ON NUMARA MOTOR. GİDİŞİ FALAN COK GİYİ DİYER 150 LİKLERİN ÇOĞUNU GEÇER. HERKESE TAVSİYE EDERİM.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:19 ----------

HERHANGİ BİR SORUNUZ OLURSA MOTOR HAKKINDA ULAŞIN BANA

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

bunu alalı 2 hafta oldu ben biraz degişikler yaptım motora düzlükte 140 en az gidiyo, %6 lık bi yokuşu 115,120 ile çıkıyorum. motor inişte basınca 160 ı geçiyor. karburatörü 200 yapın, dişliyle oynayın yetiyor. bu motor uçuyor. altakiler aphece falan demiş getirin len apaçiyi düz çektürem rksnin altında videoda atarım istiyenlere faceden
    Hocam göstergede sorun olmasın. Bu motorun 160 göreceğine pek inanamıyorum çünkü 4 arkadaşımda bu motor var. Arka dişliyle hepsi oynadı daha iyi gidiyorlar ama 160 zor yani

Motosikleti
    Rks titanic 150
    Bende 2013 model var 108 gördüm düzlükte tek kişi en fazla kilolu da değilim

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RKS'NİN internet sitesine Titanic 150-S olarak yeni bir motosiklet yüklemişler. Şekli daha güzel..Selenin kuyruk kısmında bölmesi mevcut, farlar değişik,egsoz farklı, en önemlisi amortisörlerde yay görünmüyor fakat ne hikmetse! teknik özellikler kısmında hiç bi değişiklik yok ve amortisörler de aynı yazılmış..

Motosikleti
    rks titanic 150
    yakında yeni modeli yollarda görürürz inşallah. rks mi sattım ama dayanamıyorum tekrar alcam galiba yeni model hoşuma gitti

Rks firması ürünün arkasında değil. En basiti Bundan 4ay önce servise gittim arka teker oynaması şilayetiyle. Dediki maşa burcu değişmesi lazım. 4 aydır bekliyordum. Ancak gelmediği gibi doğrudan rksmotor firmasıyla iletişime geçtiğimde geleceğini söylediler. Tam 4 ay sonra yine benim ısrarlı aramam sonucunda (adı kenan olan zatı muhterem) ile defalarca görüşmem sonucu yedek parça geldi dediler. Yedek parçayı bayiden bide kargo parası vererek aldım. Ancak ürün orjinal uyumlu çıkmadı. Her burç 2 mm kısa idi. Toplamda 4 mm kısa kaldı. Hatayda ünlü bir usta var ona gittim. Gelen yedek parçayı verdim. Baktı etti. Bunu takmam dedi. Neden dedim: 4 mm motosiklette çok şeydir, iki teker üstünde can sın. Sorumluluk almam demesi üzerine rksmotoru aradım. Aynem anlattım. Verdikleri cevap: biz denedik oldu. Bizim servis takar dedi. Sürüş testi kaç km acaba dedim? Cevap: Taktık yerine oturdu.
    Neyse bunu kabul etmeyeceğimi bir yedek parçanın 4 ay sürede temin edilememesi gibi bir durum olamayacağını söyledim . Ve servisten sorunun ne olduğuna dair servis formu istedim. Rksmotor firması servise servis formu verdirtmedi.
    Ben sorunumu farklı şekilde hallettim (torna vs) ancak durum bundan ibaret bilginiz olsun. Rks titanic 150 güzel motosiklet . Ancak firma rezalet. Bilginiz olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

Dipnot: yaklaşık iki haftayı geçti bu olay olalı. Aklıma geldi sizlerle paylaşmak istedim. Mobilden ancak bu kadar. Saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

Bir de sorum var. Km saati dijital. sıkıntısız çalılıyordu.ancak şimdi herşeyi çalışsada km hız vs. Ama saat çalışmıyor. Kontak kapalı açık farketmiyor dk ilerlemiyor hiç hep aynı gösteriyor. Ayarlama ile oynayabiliyorum mesela 16:20 - 17,18,19 saatide dk yı da ilerletebiliyorum. Ama bıraktığım yerde sabit kalıyor. Nedendir?
    mattiadestro bunu beğendi.

Bu konu niye bu kadar cansız kullanıcısı bu kadar az mı motorun?

Dostlar,
    Totalde km 27bin küsürlerde idi. Trip te 290km falandı. Saat ve benzin göstergesi doğru çalışıyordu. Sabah saat 8de çalıştırdığımda bi baktım ki km ler sıfır, Saat 02:35 benzini doğru gösteriyordu.
    Anlamadığım şu, total km nasıl sıfırlanır yahu. Bir iki kere yıkama sonrasında motoru kapattığımda sabah çalıştırdığımda saat kapattığım saati gösterdi. Yıkamadan kaynaklı sanmıştım. Km lerde bi sorun olmamıştı çünkü . Ama bu sefer yıkama vs işlemi de olmadı. Ve km sıfırlandı. Şu an total km 12.4 :( Bunu düzeltme imkanı yok mu? Neden böyle bişey olmuş olabilir?

kara_kule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    elektronik işine akıl sır ermez dostum kimbilir ne oldubence fazla kafaya takma keyfine bak , ama cok problem cıkarıyosa komle değiştirmeni tavsiye ederim

Herkese Merhaba arkadaşlar Tamircimde Motosikletimin arka yolcu tutamak demiri kırılmış. Satmak isteyen arkadaşlar özel mesaj ile ulaşabilirlerse kendilerinden satın alabilirim

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AHZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rks firması ürünün arkasında değil. En basiti Bundan 4ay önce servise gittim arka teker oynaması şilayetiyle. Dediki maşa burcu değişmesi lazım. 4 aydır bekliyordum. Ancak gelmediği gibi doğrudan rksmotor firmasıyla iletişime geçtiğimde geleceğini söylediler. Tam 4 ay sonra yine benim ısrarlı aramam sonucunda (adı kenan olan zatı muhterem) ile defalarca görüşmem sonucu yedek parça geldi dediler. Yedek parçayı bayiden bide kargo parası vererek aldım. Ancak ürün orjinal uyumlu çıkmadı. Her burç 2 mm kısa idi. Toplamda 4 mm kısa kaldı. Hatayda ünlü bir usta var ona gittim. Gelen yedek parçayı verdim. Baktı etti. Bunu takmam dedi. Neden dedim: 4 mm motosiklette çok şeydir, iki teker üstünde can sın. Sorumluluk almam demesi üzerine rksmotoru aradım. Aynem anlattım. Verdikleri cevap: biz denedik oldu. Bizim servis takar dedi. Sürüş testi kaç km acaba dedim? Cevap: Taktık yerine oturdu.
    Neyse bunu kabul etmeyeceğimi bir yedek parçanın 4 ay sürede temin edilememesi gibi bir durum olamayacağını söyledim . Ve servisten sorunun ne olduğuna dair servis formu istedim. Rksmotor firması servise servis formu verdirtmedi.
    Ben sorunumu farklı şekilde hallettim (torna vs) ancak durum bundan ibaret bilginiz olsun. Rks titanic 150 güzel motosiklet . Ancak firma rezalet. Bilginiz olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

Dipnot: yaklaşık iki haftayı geçti bu olay olalı. Aklıma geldi sizlerle paylaşmak istedim. Mobilden ancak bu kadar. Saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

Bir de sorum var. Km saati dijital. sıkıntısız çalılıyordu.ancak şimdi herşeyi çalışsada km hız vs. Ama saat çalışmıyor. Kontak kapalı açık farketmiyor dk ilerlemiyor hiç hep aynı gösteriyor. Ayarlama ile oynayabiliyorum mesela 16:20 - 17,18,19 saatide dk yı da ilerletebiliyorum. Ama bıraktığım yerde sabit kalıyor. Nedendir?
    Merhaba, arka teker oynaması dediğin gezinme benzeri miydi? Motosiklet sıfır mı almıştın birde. Ben de yüz kilomete hız üzerinde ve redline da gezinti yapıyor arkası ve kronik olabilir mi acaba dedim mesajını görünce. Jant, amortisör gazı ya da ayarı, lastik gibi cevaplar geliyor aklıma..'Gezinti' sorunu yaşayan ve çözümünü bilenlerden paylaşım lütfen..

Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, arka teker oynaması dediğin gezinme benzeri miydi? Motosiklet sıfır mı almıştın birde. Ben de yüz kilomete hız üzerinde ve redline da gezinti yapıyor arkası ve kronik olabilir mi acaba dedim mesajını görünce. Jant, amortisör gazı ya da ayarı, lastik gibi cevaplar geliyor aklıma..'Gezinti' sorunu yaşayan ve çözümünü bilenlerden paylaşım lütfen..
    Motosikleti orta takoza alın. Motosikletin arkasına geçin. Tekeri sağa sola oynatmak istediğinizde oynuyorsa sizinde maşa burcunun değişmesi lazım. Geçmiş olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler