Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Titanic 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum zevler tabiki tartışılmaz. ama benim fikrim bu alet çantalarını beğenmedim bildiğin alet çantası ya aliminyum olanları varya belki onlar daha güzel olubilir. ama pahalıdır onlarda sanırım.[COLOR="Silver"]
    Aliminyum olanlar uçuk fiyatlarda. yan çantalarla yarışıyor. Gereksiz pahalı. Uzun yolculuklara çıkmayacam. Kış süresince İhtiyacımı karşılaşın istiyorum. Zevk mi? kesinlikle zevk değil. zaten arka çantayı bile yakıştırmıyorum bizim motosiklete. Ama el mahkum uygun fiyatlı pratik çözümler düşünüyorum. Bajaj pulsar da şu aralar aklımı kurcalıyor. Ama çokta emin değilim. Bütçemi zorlamak istemiyorum çünkü. O nedenle şu an sadece pratik ve makul bütçeli çözümler üzerindeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:14 ----------

(bir aklımda mondial Rx3 evo ya gidiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    :D dostum fazla kafa yorma bence.. :D benim aklımda daha farklı birsey var sanayiye git .D saçlarlan bir canta yap. bu mouseped yokmu büyük olanlar vardır görmüsünüzdur. üzerindeki yapıştırmayı sökün yapiştir saca on numara canta olur. .) 3-4 parça saç ve kaynaga bakarr ;)

şu aralar aklım pulsara çok gidiyor. :S

Arkadaşlar benim sorunum var 150 titanic motorumu piston büyüttük silindir hacmi 200 oldu ama egsozdan sürekli aşırı beyaz duman geliyor
    usta 500 km git keser dedi ? ben ustalara hiç güvenmiyorum bu konuda sizce kazıklandımmı yoksa geçermi ? teknik bilgisi olan lütfen yardım etsin.

Alıntı AHZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu aralar aklım pulsara çok gidiyor. :S
    ben rks ile takas edecektim. araştırma yaptım özellikle çoğu kuryeci pulsar kullanıyor cogunluk tavsiye etmedi. 10bin km den sonra her yerinde arızlar başladığını ve kolay kolay parça bulunmadığını mağdur olduklarını ve parçalarının pahalı olduğunu belirtiler... seninde araştırmanda fayda var.
    Honda, Kawasaki, Suziki, Ducati, Yamaha Çok xoştirrr emaaa Benanaaa...

Alıntı toseabul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben rks ile takas edecektim. araştırma yaptım özellikle çoğu kuryeci pulsar kullanıyor cogunluk tavsiye etmedi. 10bin km den sonra her yerinde arızlar başladığını ve kolay kolay parça bulunmadığını mağdur olduklarını ve parçalarının pahalı olduğunu belirtiler... seninde araştırmanda fayda var.
    RS modelini çok merak ediyorum. Ama fiyat yüksek.

Bende son 50 km dir stop etme sorunu yaşıyorum. İlginç zamanlarda mesela ışıkta durdum boşa aldım stop. Birddn ikiye aldım 3 e alcam stop. 3te gaz kıstım vites küçültecem debriyaja dokundum stop. Neden olabilir?

RS modelini çok merak ediyorum. Ama fiyat yüksek.

Bende son 50 km dir stop etme sorunu yaşıyorum. İlginç zamanlarda mesela ışıkta durdum boşa aldım stop. Birddn ikiye aldım 3 e alcam stop. 3te gaz kıstım vites küçültecem debriyaja dokundum stop. Neden olabilir?
    Dostum bi ihtimal jikle telinin karburatöremi ne girdiği yerde bi somun var. Sarımtırak renkteydi benim motorda. Onu bi kontrol etsene gevşemişmi diye. Ama anahtar falan girmeyen ber yerde. Penseyle falan sıkmıştım ben. Motorun sol tarafından bakıcan. Bi ihtimal o olabilir.

Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bi ihtimal jikle telinin karburatöremi ne girdiği yerde bi somun var. Sarımtırak renkteydi benim motorda. Onu bi kontrol etsene gevşemişmi diye. Ama anahtar falan girmeyen ber yerde. Penseyle falan sıkmıştım ben. Motorun sol tarafından bakıcan. Bi ihtimal o olabilir.
    Normalden uzun bi somun. Ama deneme fırsatım olmadı. 5gün de deneyemem. Ankara'ya yolculuk var. İki ay önce olsa motosikletle gitmeyi düşünürdüm. Ama hem vakit darlığı hem de havaların durumunun belirsizliğinden gözüm yemedi :D

Normalden uzun bi somun. Ama deneme fırsatım olmadı. 5gün de deneyemem. Ankara'ya yolculuk var. İki ay önce olsa motosikletle gitmeyi düşünürdüm. Ama hem vakit darlığı hem de havaların durumunun belirsizliğinden gözüm yemedi :D

evet dostum normalden uzun bir somun. benim de stop etme problemim olmuştu. o somun gevşemiş. onu sıkınca düzelmişti. eğer sorun o değilse bir de yan ayak açılınca stop ediyor ya. o ayaklık müşürüne bak.
    bu arada iyi yolculuklar sana.

birolbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler arkadaşım motosikletini satıyor çok temiz baktı zaten az kullanabildi düşünenler varsa İzmir de, bakabilirler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7703298/detay/

istop olayı bendede var 50 km den sonra 1.viteste elim debriyajda iken istop ediyor. vites 1 iken oluyor.. bende o sarı şeye bakam

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Beyler selamlar herkese... Yakın zamanda 2014 model rks alan arakdaslar, trafik sigortasını ne kadar ödediler acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Motosikleti
    Rks titanic 150
    Bende aranıza haftaya katılacağım 2014 model 3.000 km de bir rks ile

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-rks-temiz-bakimli-rks-titanic-150-241035800/detay/ buda benim motorsikletim 2013 model 7200km de :D almak isteyen varsa hemen kargolatıp memleketine gönderebilirim.. satışta noter ile vekaletname ile olur.

sigorta olayına gelirsek arkadaslar bu sene sigortalarda ciddi anlamda bir artiş var.. bilginiz olsun. 300tl yaptığınız sigorta şimdi 1000tl ye kadar cıkmıs

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler elimden geldiğince incelmeye çalıştım https://www.youtube.com/watch?v=c3OtKqp0vaE

Tige-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler elimden geldiğince incelmeye çalıştım https://www.youtube.com/watch?v=c3OtKqp0vaE
    Teşekkürler inceleme için.Peki apache mi bu mu?

El7is - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım. Yenisini arıyorum.
    Alıntı Tige-R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler inceleme için.Peki apache mi bu mu?
    Rks Titanic 150 başlığındayız.

Yok ben titreşim yönünden sormuştum yanlış anlaşılmasın :D

El7is - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım. Yenisini arıyorum.
    Alıntı Tige-R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok ben titreşim yönünden sormuştum yanlış anlaşılmasın :D
    Baya güldüm.

Çaktırma kanka :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler