Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858 ... SonuncuSonuncu

RKS Cruiser 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar da parçaların montajlanmış hali

montajı yapan usta motorun sesini beğenmedi, düzensiz çalışıyor dedi, sibop ayarı gerekir dedi, tek tek bujileri çekip yerine taktı, seslerde farklılık var dedi, biri az diğeri çok ısınıyor dedi, motor 250 km'de henüz garantiden servise götür dedi, ne diyorsunuz? bilen var mı bu konuyu? belki gidondaki titreme bundandır dedi ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

http://s27.postimg.org/q3pjde05b/IMG...206_154912.jpg
    http://s2.postimg.org/4f5k3fymd/IMG_20141206_154920.jpg
    http://s29.postimg.org/x33i1l3dv/IMG...206_154932.jpg
    Güzel motor valla.. Maşallah diyelim de nazar değmesin..

Max bütçe 6-7 bin aralığında bakınıyorum... rks cruiser 250 ile lf250b arasında geziniyorum sürekli... Bu arada rks nin yeni getirteceği modelde fena değil.. cruiser250 ile fiyatının aynı olması lazım bana göre zaten aynı motosikletin mat siyah hali...tek artısı jantlardan kaynaklı rüzgar yeme olayı az olabililir belki..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    yaklaşık 2 hp o motorun fazlalığı var, daha hafif, bir şeyler yapmaya çalışmışlar sanki gidonu farklı, benimki gücüme dayanamayıp gırç sesi çıkarabiliyor, onda o sorun çözülmüştür heralde...

bu arada enjektör temizleyicili yakıt katkısı koydum, sesi iyileşti sanki ama illa ki yetkili bir servisine yakında gidicem...

bisan roadstar konusunda v motorlar için çok bilgi varmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel motor valla.. Maşallah diyelim de nazar değmesin..

Max bütçe 6-7 bin aralığında bakınıyorum... rks cruiser 250 ile lf250b arasında geziniyorum sürekli... .
    ikisini de çıplak gözle gör, bin, hangisini sevdiysen artık diyelim

bak bu yabancı sitede bir sürü klon virago hakkında yorumlar var, kimse çöp, yakarım demiyor, çoğu mutlu, sattığına pişman olanlar bile var
    http://viragotechforum.com/viewforum.php?sid=425a0b06fd573c1fd71d03eb84df66b6

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    bak bu yabancı sitede bir sürü klon virago hakkında yorumlar var, kimse çöp, yakarım demiyor, çoğu mutlu, sattığına pişman olanlar bile var
    http://viragotechforum.com/viewforum.php?sid=425a0b06fd573c1fd71d03eb84df66b6
    Link pertlemiş hocam, ya da yanlış kopyalanmış.

Benim de 2 ay içinde elime 6.000 lira geçecek. Maksimum 5.500 vermeyi düşünüyorum, Lifan LF-250B ve RKS Cruiser 250 arasında gidip geliyorum.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    http://viragotechforum.com/viewforum.php?f=185

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

beyaz lastik yanağı yakışır mı acaba ne dersiniz?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    rks enjeksiyonlu olandır, enjeksiyonun teorik olarak daha az yakması gerekiyor rodajda olduğumdan tüketim, son sürat bilgisi veremiyorum...

bugün ustanın subap ayarı istiyor demesi canımı sıktı gerçi çin malı alırken hazırlıklıydım böyle laflara da motoru 60 km de plakasız alınca acaba öncekiler canına okudular mı diye de soru işaretleri kafamda var, umarım bir şey çıkmaz
    Ustanın söylediklerine çok takılma, bayılıyorlar sübap ayarı yapmaya. Beşinci motorumu kullanıyorum, daha bir kere sübap ayarı yaptırmadım. Zaten aynı ustadan bahsediyorsan, "rodajda motoru sıkıştır" diyen adamın hiçbir lafına inanma. Götür sadece standart bakımlarını yapsın, versin. Önceki sahibinin nasıl kullandığına da endişelenme, 60 km'lik kullanımda motora hiçbir şey yapamazlar. Sen usul usul rodaja devam et.
    polo34 bunu beğendi.

mehonium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway land cruiser 250
    Arkadaşlar merhaba bana hız göstergesi lazım bulunduğu illerde parcacilardan temin edebilirmiyim 2008 modeli keeway aldım 200 kde ilk turunda 8 km gittim kilometre arıza yaptı şimdi gösterge lazım ?

Motosikleti
    http://viragotechforum.com/viewforum.php?f=185

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

beyaz lastik yanağı yakışır mı acaba ne dersiniz?

kısaca başka forumlara da üyeyim. İngilizce döktürdüm diyosun yani...

bu arada beyaz yanak süper olur.. ben direk beyaz yanak yapardım..

Senin motosiklet tam istediğim gibi oluyor... Belki de bana satarsın dimi..

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Hyosung rx 125 sm motorumu yarin forumdan Syanur (Polat) aliyor, bunu da birkac yil beklersen veririm kismetse

Yanak fena durmuyor sanki, keske motorunrenkleriyle oynamasalarmis...

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    pek yakında atlas marka motorlara özel satılan kauçuk beyaz lastik yanağı ile dış modifiyeleri tamamlamış oluyorum, siparişi verdim...

sonraki adım konforu artırmak için uğraşlar olacak, ön amortisör sert (supermotoya göre belki normaldir), vida gevşeme var mı onlara bakıcam, ngk bujileri hazır zaten, yağ değişimi ile çinli parça yağ varsa onlardan yakında arınacağız

Motosikleti
    2 Gün önce İşten çıktım eve gidiyorum. Sağa sola bakınarak gidiyorum. Siyah güzel bir motosiklet gördüm.. inceledim Harleymiş.. baya iyiydi.. Sonra devam ediyorum yola irice siyah bir motosiklet daha yaklaştım o da ne cruiser 250.. depo ve cantı siyah renge boyamış..oldukça yapılı bir motosiklet miş yahuuu.. Sahibi olmadığı için sadece bakmakla yetindim.. lf250 den çok daha kalıplı...

polo34... hyo yu sattın.. gel sen şu motoru da bana sat...Temiz motosiklet aramakla uğraşmıyayım dimi..

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    dur daha gezemedik, istediğimiz gibi yapalım, budur diyelim, sonra bakarız ama bana gelen araç en az 5 sene kalır hyo 5,5 sene sonra hanım yüzünden gitti, başımın etini yemeğe başlamıştı ...

Motosikleti
    2015 fiyatları bi açıklansın bakalım olmadı taksitle sıfır alırım... geçen gün bir tane vardı Muğla'daydı sanırım kredi kart borcundan 4.000 TL ye satıyordu.. km az, modeli yeni.. 1-2 günde ilan kayboldu.. para olsa idi alırdım... nasip kısmet...
    katpatuka ve ilker41 bunu beğendiler.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    @polo34
    Hocam, yeni motorunuzu güle güle kullanın. Tekeriniz düz bassın...

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @polo34
    Hocam, yeni motorunuzu güle güle kullanın. Tekeriniz düz bassın...
    eyvallah sağol, eskiden gezilerde denk gelirdik uzun zaman oldu, biz bu aralar çocuk büyütüyoruz, ev iş harici izin alamıyorum senin motorda değişmiş, hayırlı olsun ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    eyvallah sağol, eskiden gezilerde denk gelirdik uzun zaman oldu, biz bu aralar çocuk büyütüyoruz, ev iş harici izin alamıyorum senin motorda değişmiş, hayırlı olsun ...
    Hocam, uzun ömürler dilerim. Bahtı güzel olsun. Ben pek gezemiyorum son zamanlarda.
    Ekonomi inişte olunca ilk olarak bize yansıyor. Scooterci oldum. Çok memnunum. Yaş biraz ilerleyince rahatlık önemli oluyor. Senin motor da çok babaymış. Sayende bu motor hakkında epey bir bilgimiz olacak. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, uzun ömürler dilerim. Bahtı güzel olsun. Ben pek gezemiyorum son zamanlarda.
    Ekonomi inişte olunca ilk olarak bize yansıyor. Scooterci oldum. Çok memnunum. Yaş biraz ilerleyince rahatlık önemli oluyor. Senin motor da çok babaymış. Sayende bu motor hakkında epey bir bilgimiz olacak. Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    kurcalıyoruz motoru, bize de eğlence çıktı
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

katpatuka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    haklısınız bu paraya bu kalitededen daha başka ne beklenebilirki saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

sanırım muğladaki rks cruiser 250 den bahsediyosun

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

bende niyetlendim ama bence kredi borcu falan hikaye o makinada kesinlikle büyükbir sıkıntı vardı yoksa o fiyata vermezler

Motosikleti
    Alıntı katpatuka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısınız bu paraya bu kalitededen daha başka ne beklenebilirki saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

sanırım muğladaki rks cruiser 250 den bahsediyosun

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

bende niyetlendim ama bence kredi borcu falan hikaye o makinada kesinlikle büyükbir sıkıntı vardı yoksa o fiyata vermezler
    işte bu yüzden 2. el almaya insan korkuyor.. ucuz alacak olsa bir sorun mu var... Pahalı alacak olsa sıfırını almak varken niye bu kadar para vereyim diyorsun.. Herkeste aynı çelişki..

En güzeli alabiliyorsan sıfır almak, yada tanıdık bildik.. motorun hakkını veren, kıymetini bilen birisinden almak..(ör: polo34 )

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    adamın teki yakıt filitresi bunlarda yok, kötü benzin temizlik gerektiriyor, sonradan taktık demiş, bilen var mı?

My experiences of this bike are generally positive. There were some initial reliability issues which I have since put down to poor set up from the workshop as I have managed to resolve all but one problem by using an alternative mechanic. The only problem not yet resolved was that I received some dirty fuel which due to the lack of fuel filter ended up in the carb so it needs cleaning and resetting. The bike is with the mechanic at present having this resolved and an aftermarket fuel filter fitted to ensure it doesn’t happen again.
    http://southamerica.dshodgson.com/2008/03/03/keeway-cruiser-250cc-review/

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:44 ----------

belki aşağıdaki parça filitre görevi görüyordur ama adam bir filtre daha takmış, rahat etmiş
    http://www.aliexpress.com/item/KEEWAY-CRUISER-250-KW250-L-QJ250-L-Fuel-Cock-Fuel-Petcock-Fuel-Tank-Switch-Code-50310N0LP000/1730011182.html

Motosikleti
    Evet filtreye benziyor.. Bizim ülkemizde uzun yol yapılacaksa.. ekstra bir filtre bencede mantıklı..

Tamam büyük illerde yakıt belli bir standart dahilinde satılıyor ama.. Küçük beldelerde, köylerde kasabalarda.. acil durumda hangi benzinlik denk gelirse yakıt alınması gerekecek ve bu yakıtlarda da ekstra filtre iyi olur gibi..

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler