Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu

RKS Cruiser 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    blackster mevcut motorun siyaha boyanmış hali gibi duruyor, korna sayısını ikiye çıkarmışlar, sele değişmiş ...

benim sırt dayama demirinin minderini fareler kemirmiş, şaka gibi ama gerçek, satıcı paranızı iade ediyorum dedi, kısmet değilmiş :(
    Bence de çok farklı değil... en göze çarpan özellikler.. siyah olması ve jantları gibi duruyor...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bence en önemlisi şimdiki modelin sele yanlarındaki parlak düğmeler. Onların olmaması güzel olmuş.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ebay 15 usd ... yamaha virago 250

ebay 110 usd ...yamaha virago 250

bizim motor.net 30 tl ...roadstar 250

yukarıdaki parçaları aldım, parçalar gelince fotolarım

Motosikleti
    parçaları takıp öyle fotola....

(Şu ebay olayına bende bi girişeyim diyorum.. herkes oradan alışveriş yapıyor yaa.. pek bi yabancı kaldım..)

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    yeni senenin rakamı olabilir:( 9250 tl
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-rks-motoyoldas-rks-elazig-dan-cruiser-250-185537034/detay
    şişlideki satıcıda var, 7590 tl, indirim yapmıyor
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-rks-chopper-in-en-iyisi-rks-cruiser-250-sisli-motosiklet-carsisindan-183208723/detay

ucuz yazanların ellerinde mal yok, 8000 den aşağı bir tek yukarıdaki satıcı veriyordu, almak isteyenler bir daha bu rakamlara bulamayacak...

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    öne sisler bugün takıldı

Salih_T bunu beğendi.

Motosikleti
    Güzel olmuş... beğendim... diğer aksesuarlarıda taklaım lütfen..

birde fotoğrafları çevirip yükleseymişin iyi olacaktı.. Yan bakmak biraz zor oluyor..

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş... beğendim... diğer aksesuarlarıda taklaım lütfen..

birde fotoğrafları çevirip yükleseymişin iyi olacaktı.. Yan bakmak biraz zor oluyor..
    arka sırtlık minderi dün geldi, ona L şeklinde krom nikelaj ayak uydurmam lazım, koltukların ayakları olacak gibi görünüyor

koruma demiri de muhtemelen bugün yarın teslimatı yapılır ...

bu arada sis lambalarını taktırdığım usta ben motor 250 km'de deyince ön amortisör için biraz zaman lazım, zamanla yumuşar dedi, motorun fren tertibatını, ön sinyal lambalarını dandik buldu ilk kazada bunlar gider dedi, ben de bilerek aldım, giderse yamaha virago'nunkileri takıcam dedim, aynı ustaya motor rodajda 80'i geçmiyorum dedim, olmaz hikaye onlar, yapıştır, motor sağır kalmasın dedi, bunu diyen 50 küsür yaşında tecrübeli bir ustaydı, kafamı da karıştırdı gidondaki titreşim geçmez dedi, rodaj sonrası geçer lafları ile onlar kandırıyorlar dedi, ben de zaten geçmezse oraya çok kaliteli, ağır bir gidon topuzu alacaktım zaten diğer hyo da var, memnunum ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:14 ----------

çifti 15 tl'ye nalburdan aşağıdaki nikelajlı L ayakları aldım, tam istediğim gibiler, sırt dayama demirinin uzantısı olacaklar, satıcı 2 sene dayanır dedi biraz bükülüp kesilecekler

Motosikleti
    geçen gün her cruisercı için övülen yamaha dragstar 650 ve honda shadow 750 lere bi baktım.. korktum valla.. çok büyük ve ağır motosikletler.. bana 250 lik yeter gibi.. seçenek sınırlı (gv250. rks cruiser, lifan lf 250b)

polo34 rks nin rodajjı bitince stabil hızını bi ters edersen sevinirim..100-110 ortalama bana yeter.. ara hızlanma 120-130 max.. daha fazlasını istemiyorum..

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Kullananlar 100-110 stabil rahat gidiyor diyor ama istanbulda otobanda bazen bir ruzgar esiyor hyo ile 80-90 zor gidiyorum, alismak lazim heralde, genelde risksiz surmeye calisiyorum, burada otobandaki asfaltta yer yer oluk gibi tirtikli bozuk yerler var, oralardan ruzgar ve suratli durumda gecmemeye gayret ediyorum ...

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    2011'in en iyi çinlileri arasındaymış

http://twofiftymag.com/2011/06/top-ten-chinese-motorcycle-companies/

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bunlar da parçaların montajlanmış hali

montajı yapan usta motorun sesini beğenmedi, düzensiz çalışıyor dedi, sibop ayarı gerekir dedi, tek tek bujileri çekip yerine taktı, seslerde farklılık var dedi, biri az diğeri çok ısınıyor dedi, motor 250 km'de henüz garantiden servise götür dedi, ne diyorsunuz? bilen var mı bu konuyu? belki gidondaki titreme bundandır dedi ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

Salih_T bunu beğendi.

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Lifan LF250-B ile bu motor arasında araştırma yapmış olan var mı? Hangisi daha ağır basıyor?

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    lifan tam bir virago 250 kopyası, bunun dışı harley fatboy kopyası, motoru lifanın enjeksiyonlusu, lifan dünyada daha çok tanınıyor, bu daha iri duruyor, virago 250 motor ve bazı dış parçaları lifana ve buna oluyor ...

Motosikleti
    BMW R1100GS
    lifan tam bir virago 250 kopyası, bunun dışı harley fatboy kopyası, motoru lifanın enjeksiyonlusu, lifan dünyada daha çok tanınıyor, bu daha iri duruyor, virago 250 motor ve bazı dış parçaları lifana ve buna oluyor ...
    Teşekkür ederim, RKS mi enjeksiyonlu kullanıyor? Bir de, enjeksiyonlu daha az yakıyordu değil mi?

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    rks enjeksiyonlu olandır, enjeksiyonun teorik olarak daha az yakması gerekiyor rodajda olduğumdan tüketim, son sürat bilgisi veremiyorum...

bugün ustanın subap ayarı istiyor demesi canımı sıktı gerçi çin malı alırken hazırlıklıydım böyle laflara da motoru 60 km de plakasız alınca acaba öncekiler canına okudular mı diye de soru işaretleri kafamda var, umarım bir şey çıkmaz

Motosikleti
    BMW R1100GS
    rks enjeksiyonlu olandır, enjeksiyonun teorik olarak daha az yakması gerekiyor rodajda olduğumdan tüketim, son sürat bilgisi veremiyorum...

bugün ustanın subap ayarı istiyor demesi canımı sıktı gerçi çin malı alırken hazırlıklıydım böyle laflara da motoru 60 km de plakasız alınca acaba öncekiler canına okudular mı diye de soru işaretleri kafamda var, umarım bir şey çıkmaz
    Umarım, kazasız sürüşler. Motor hakkında genel bilgi bekliyorum, önümüz motor almak için bu dönemi bekleyen insanlar var.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    faydalı bir bilgi buldum, bizim usta bu motoru tanımıyor pek

Alıntı taylo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar izninizle küçük bir ilave de ben yapayım virago250 ve türevi motorların arka pistonları ön pistona göre küçüktür bilginize yani arka piston daha az ısınır herkese kazasız belasız sürüşler.
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/8360-bisan-roadstar-250-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-51.html

mezarkabulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 350 SPT ENDURO
    POLO34 Motoruna hayran olan arkadasları hep sevmişimdir. Hayat dolu olurlar

HAYIRLI ÖMÜRLER, KEYİFLE ve GÜVENLİ BİN İNŞALLAH ..

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    eyvallah, dileklerin için hepimize diyelim...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler