Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Cruiser 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250

biz ölmedik, bizim rks bakın neredeymiş böyle bir motor nasıl getirilmez, hayret ...
    ilker_41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

S.a rks almayı düşünüyorum aslında rks cruiser 250 de rks blackstret de hoşuma gidiyor tek sıkıntı 1.85 boy 95 kiloyum motor bacaklarımın arasında kaybolmasını istemiyorum kuba superlight 200 vardı daha önce ve bacaklarımın arasında kayboluyordu motor resmen blackster ve cruiser 250 boyutları aynı mı ve bana uygunmu acaba yardımcı olurmusunuz
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı lK0zm4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a rks almayı düşünüyorum aslında rks cruiser 250 de rks blackstret de hoşuma gidiyor tek sıkıntı 1.85 boy 95 kiloyum motor bacaklarımın arasında kaybolmasını istemiyorum kuba superlight 200 vardı daha önce ve bacaklarımın arasında kayboluyordu motor resmen blackster ve cruiser 250 boyutları aynı mı ve bana uygunmu acaba yardımcı olurmusunuz
    bu motorun kuba sl200 ile uzaktan yakından alakası yok, kasa harley fatboy, motor virago 250nin enjeksiyonlu kopyası, bir sürü parçası aliexpress'de bile var, bunu alan yıllarca parça sıkıntısı çekmeyecek, görüntü istiyorsanız bunu alın ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    RKS Cruiser 250

detaylık temizlik sonrası halimiz

VİKAUL MADEN Cilasını bulaşık süngeri ile paslara uygulayın, çoğunun çıktığını göreceksiniz, kromajlarda acayip başarılı ...
    https://urun.n11.com/temizlik-urunleri/vikaul-maden-cilasi-pirinc-gumus-bakir-parlatici-100-gr-2-adet-P344683568

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

rks keeway vb cruiser chopper whats up dayanışma grubumuz var, genelde teknik konular, parça fiyatları ve tavsiyeler konuşuluyor, 40 kişi kadarız, istekliler özelden telefon yazabilirler

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    What's up grubumuzdaki motor sahiplerinin bir kısmı (ben dahil) motorun ara ara öksürmesinden şikayetçiyiz, hatta bazılarında sürekli olarak 80-90da öksürme sonrası (bir kere bana da oldu) FI kırmızı ışık yanıp, motoru kapatıp yeniden çalıştırmak zorunda kalmaktadırlar.

Yakıt pompasından ciddi ciddi şüpheleniyoruz, hem aliexpress de (vergi ile) hem burada 1300 tl fiyatı var, bu rakamı verip motorunu 2 senedir sorunsuz süren arkadaşımızda var, biz çoğunluk tamiri araştıracağız, benim gönlüm karbüratöre çevirmekten yana, motor bu haliyle güven vermiyor, bu motorun sürücüleri bu fiyatlarda parça alımlarına hazır değil karbüratör sisteminin yakıt pompası 150 tl, dönüşüm 1000 tl tutmuyor...

Merhabalar ben Rks cruiser 250 alacağım 16 binde alırken nelere dikkat etmeliyim ve whatsaap grubuna beni alabilirmisiniz

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Iyi geceler. Beni de whatsapp grubuna ekler misiniz? 05373556935

Herkese merhaba arkadaşlar. Yeni katıldım gruba. Rks nin yağını filtresini kendim değiştirmek istiyorum ama yağ filtresi ve boşaltım tapası hangisi anlıyamadım. Bilen varmı acaba

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Göktug adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ben Rks cruiser 250 alacağım 16 binde alırken nelere dikkat etmeliyim ve whatsaap grubuna beni alabilirmisiniz
    özelden telefon numarası gönderirseniz alırız elbette şu an 53 kişiyiz what's up grubunda, keeway rks v motor sahipleri var, grup dayanışma grubudur, club vs değildir, sadece bizim motor konuşulmaktadır, spor ve siyaset yasaktır...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Selamlar rks blackster 250i emme ve eksoz subap ayarları kaç mm?
    Ve oringli zincir kaç baklalı uyumlu ayrıca ön dişli sayısı kaçlık bilen arkadaşlar aydınlatabilirlermi bizleri teşekkürler

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı kartal yavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar rks blackster 250i emme ve eksoz subap ayarları kaç mm?
    Ve oringli zincir kaç baklalı uyumlu ayrıca ön dişli sayısı kaçlık bilen arkadaşlar aydınlatabilirlermi bizleri teşekkürler
    rks cruiser 250 de ön 16 arka 45 dişli var, sizinkini bilmiyorum, aynı olma olasılığı çok yüksek, whats up grubuna gelirseniz bilen vardır...

2 yıl önce sattım. Özlüyorum. Düşük devirdeki torku ve saydırması çok güzeldi.

Hayırlı günler cümleten ben de blackster kullanıcısıyım ve aranıza yeni katıldım.Beni de watsap grubunuza alırsanız sevinirim. 05302219568

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    https://chat.whatsapp.com/311MCygB5no7jSyNEOMmpK

what's grup linkidir, konu 250 cc v motorlar, yedek parça ve teknik bilgi üzerine dayanışma grubudur, spor siyaset konuşulması yasaktır, şu an 51 kişiyiz, bekleriz ...

Hakikaten burayı bayağı boşlamışız. Gören hareket yok bu motorda sanacak. Whatsapp a yüklendik forum boş kaldı. )

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

what's grup linkidir, konu 250 cc v motorlar, yedek parça ve teknik bilgi üzerine dayanışma grubudur, spor siyaset konuşulması yasaktır, şu an 51 kişiyiz, bekleriz ...
    105 kişi whats up grubunda olduk, grubu tüm v motorlara yaydık, bekleriz

Merhaba bu motor 15 bine alınır mı veya 250 lik cruiser öneriniz var mı?

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı eeeemmreee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    whats up a gelip sorabilirsiniz, orada sohbet koyu, 135 kişi olduk

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:39 ----------

Alıntı eeeemmreee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artık daha ucuza pek motor kalmadı, 15e sorunsuz varsa alınır elbette, ben dahil şehirler arası sorunsuz keyifle gezen bir sürü arkadaş var, motor özellikle yakıta hassas, parçaları pahalı, bütçe sıkıntılıysa aynı kasanın landcruiser modeli var, onlar karbüratörlü, onlar bakılabilir ...

[QUOTE=polo34;4596280]whats up a gelip sorabilirsiniz, orada sohbet koyu, 135 kişi olduk [COLOR="Silver"]

Link atabilir misiniz?

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    [QUOTE=eeeemmreee;4596286]
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    whats up a gelip sorabilirsiniz, orada sohbet koyu, 135 kişi olduk [COLOR="Silver"]

Link atabilir misiniz?

bu da market alım satım grubu 93 kişi

https://chat.whatsapp.com/EazBaoAZ4fbGyqObRFKOWo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler