Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
63. sayfa BirinciBirinci ... 13536162636465 ... SonuncuSonuncu

RKS Cruiser 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı 4yol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    2013 model 7000 km'de cruiser 250 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. fiyat olarak 6000 Tlye anlaştık.
    Motoru elazığdan aldım. Abim orda yaşıyor. Bayramdan sonraya kadar abimde kalacak. Ben tekirdağdayım. Bayram dönüşü nasıl getireceğime bakacağım.
    Forumu baştan sona okudum. Çok değerli bilgiler mevcut. Motoru teslim aldıktan sonra ben de elimden geldiğince paylaşım yapmaya çalışacağım. Teknoloji konusunda çok başarılı sayılmam. Motorun bir resmini atmaya çalışacağım, umarım başarırım.

https://i.hizliresim.com/YNoarD.jpg
    hoş geldiniz, whats up grubuna da bekleriz ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldiniz, whats up grubuna da bekleriz ...
    Yıllık izine ayrılıyorum bugün. Bayram sonrasına kadar çok aktif olabileceğimi sanmıyorum. Bayramdan sonra gruba üye olurum tabiki. Merak ettiğim bir husus var; abimin yolladığı bir video var. Motorun sesi çok güzel geliyor. Orjinal mi yoksa delik mi açılmış anlayamadım. Bir fotoğraf var elimde, onu yükleyeceğim. Sizin motorda da bu tip bir delik var mıdır acaba?

https://i.hizliresim.com/gWQEaQ.jpg

Motosikleti
    BİSAN NYSA15-ASYA NOSTALJİ125-RKS CRUİSER250
    egzoznuz orjinal alttaki delik normal diye biliyorum

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı 4yol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllık izine ayrılıyorum bugün. Bayram sonrasına kadar çok aktif olabileceğimi sanmıyorum. Bayramdan sonra gruba üye olurum tabiki. Merak ettiğim bir husus var; abimin yolladığı bir video var. Motorun sesi çok güzel geliyor. Orjinal mi yoksa delik mi açılmış anlayamadım. Bir fotoğraf var elimde, onu yükleyeceğim. Sizin motorda da bu tip bir delik var mıdır acaba?

https://i.hizliresim.com/gWQEaQ.jpg
    belki yoğuşma olursa tahliyesidir de ben kapattırmışımdır muhtemelen motoru alırken delik deşikti egzozun orası bende, ses alıcam diye yapmışlar, kaynakla kapattırmıştım.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    rks blacster 250 i
    keşke rks grubu olarak toplanıp bır suruş yapsak

Motosikleti
    rks blacster 250 i

Motosikleti
    Rks 250 chaper
    Arkadaşlar merhabalar uzun zamandır bişey yazmıyordum.şunu belirteyim ki motorlarınıza sahip çıkın rks 250 gerçekten güzel motormuş.bunu satınca anladım.regalle takas yaptım para yüzünden.ben böyle rezil bi motor görmedim. Neyseki onuda sattım. Şimdi idarelik scooter aldım. Hayalim dragstar. Ya kalite ya rks 250 cruiser tadını çıkarın öbürleri hikaye

Motosikleti
    rks blacster 250 i
    çin ve muadili motorları kullanma ve test etme ımkanı buldum ..sana kesınlıkle katılıyorum dostum ..blacster 250 kullanıyorum ıyıkı almısım ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Blackster keeway 'de de yokmuydu yanlışmı biliyorum.

Alıntı jupiter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Blackster keeway 'de de yokmuydu yanlışmı biliyorum.
    Bende görmüştüm keewayin web sayfasında fakat tam olarak ne malı nereden geliyor bilmiyorum.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şu RkS'nin mallığına bakın, mat siyah motora hala krom sissy bar satıyor. Tam Türk kafası, tam vizyonsuzluk örneği. Eskiden İrfan Usta bu işlere el atardı ama artık o da uğraşmıyor.

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    arkadaşlar 250 cc scooter almayı düşünüyorum aklımda rks lifan borelli ledow keeway venox kuba sl 200 ve daelim daystar var.bütçem maximum 7 bin ekipmanda fiyatın içinde.sizin tavsiyeniz ne olur? bu motorun şekli falan iyi ama parça durumu nedir ne yakar hiçbir bilgim yok.amacım uzun yolda keyifle motor sürmek.öyle sürat delisi de değilim.siz ne tavsiye edersiniz?ve diğer saydığım modellere göre artısı eksisi nedir?saygılar...

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Gassal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 250 cc scooter almayı düşünüyorum aklımda rks lifan borelli ledow keeway venox kuba sl 200 ve daelim daystar var.bütçem maximum 7 bin ekipmanda fiyatın içinde.sizin tavsiyeniz ne olur? bu motorun şekli falan iyi ama parça durumu nedir ne yakar hiçbir bilgim yok.amacım uzun yolda keyifle motor sürmek.öyle sürat delisi de değilim.siz ne tavsiye edersiniz?ve diğer saydığım modellere göre artısı eksisi nedir?saygılar...
    ekipman (min 500 tl) da 7000 tl içinde olunca rks cruiser 250 sınırda epey zor kalıyor, yani millet üzerine titrediği motorunu neden ucuza versin ki yenisi blackster olmuş 14000 tl, yenisini nasıl alacak

lifan, borelli, ledow, sl200 o paraya olur, ancak sl200 dışındakiler çok satılmadığı-eskiden getirilip yenisi olmadığı vb sebeplerle parça sıkıntılıdır illa ki, artık distibütörleri bile kalmamıştır Allah bilir

venox elbette iyiydi de çoktan toprağa verildi, bilmem kaç sene önce buraya gelmiş motor, bu motora halen destek bekliyormusunuz eşden dosttan bilindik olacaksa tamam da ırzına geçilmiş olma riski var 10. sahibi tarafından

daelim o paraya zor, az satıldı, az getirildi, parçaları ucuz mu araştır, iyi motor ama kaç adet 2018 model satılık var malum siteye bak bakalım.

sonuç: sl200 alıcan gibi görünüyor, o fiyata çok bakımlı sıfır gibi bulursun illa ki ... cruiser 250'nin hışır olmuş hali cebini yakar, bu motor enjeksiyonlu, araba beyni var, oksijen sensörlü, bunlar bozulursa sonra moralin bozulmasın, ya da bozuk olanı satın alırsan https://www.motosikletsepeti.com/ dan parça fiyatlarına bakabilirsin.... ayrıca forumdan eski model oldukça bakımlı bir gv250 denk getirebilirsen kral olursun

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:26 ----------

Alıntı igorr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende görmüştüm keewayin web sayfasında fakat tam olarak ne malı nereden geliyor bilmiyorum.
    benelli ve keeway çin malıdır, benelli de İtalyan patenti, keeway'de macar patentli motorlar var, ortak oldular (ya da battılar), üretim çin'de... üretimi çin'de olup japon dediğimiz markalarda bazı modellerde var

80-100 gideceksen al bin bu motora, bana her motor harley dersin sonra
    Gassal bunu beğendi.

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Sağolasın polo hocam.bu arada ilk postta cruiser yazacağıma scooter yazmışım peki yakıt olayları nasıldır .artı uzun yolda şişme yaparmi

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    250c v motorların kodları aynı, diğerleri ne yakıyorsa bu da aynı, hatta enjeksiyondan ötürü daha az yakması lazım, ben ev iş sürüyorum, az yakıyor, ölçmek umrumda olmadı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu RkS'nin mallığına bakın, mat siyah motora hala krom sissy bar satıyor. Tam Türk kafası, tam vizyonsuzluk örneği. Eskiden İrfan Usta bu işlere el atardı ama artık o da uğraşmıyor.
    Krom harici farklı model hiç denk gelmedim çeşit olarak paylaşabilirmisiniz incelemek isterim.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yok işte ben de onu diyorum. Hem mat siyah çok güzel bir model getiriyorsun hem de sissy barı ayarlayamıyorsun. O resimde görüleni bayiler Cruiser 250'ye takıyorlar. Başka markalarda mat siyah bulunuyor. Örnek :

http://www.aydinkardesler.org/yamaha-xv-950-bolt-sissy-bar-ve-tasiyici-pmu1875

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok işte ben de onu diyorum. Hem mat siyah çok güzel bir model getiriyorsun hem de sissy barı ayarlayamıyorsun. O resimde görüleni bayiler Cruiser 250'ye takıyorlar. Başka markalarda mat siyah bulunuyor. Örnek :

http://www.aydinkardesler.org/yamaha-xv-950-bolt-sissy-bar-ve-tasiyici-pmu1875
    http://www.motosikletsepeti.com/urun/arka-sirt-dayanak-sisi-bar-kuba-superlight/3682

Bak bu sissy barı cruiser kullacıları mat siyah renge boyatıp metalciye götürerek boyutu ayarlayıp takıp kullanıyorlar çokta hoş duruyor.İşte ufak tefek işlerle de üretici uğraşmıyor artık kullanıcı zevkine göre motor da değişkiliğe gittiği zamn çözüm yolları bularak hallediyorlar bir şekilde..

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    inceleme: https://www.youtube.com/watch?v=6KK2Mi08EEw

her dediğine katılıyorum

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inceleme: https://www.youtube.com/watch?v=6KK2Mi08EEw

her dediğine katılıyorum
    Tecrübeli ve güzel bir yorumlama olmuş.

REKLAM ALANI
63. sayfa BirinciBirinci ... 13536162636465 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler