Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
57. sayfa BirinciBirinci ... 7475556575859 ... SonuncuSonuncu

RKS Cruiser 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı reberemo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana istanbul yolu görünüyor anlaşılan azizim. lastik değiştirmeyi depo kaplatmayınve lastklerr yanak yaptırmayı bursada başaramayabilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:39 ----------

soru: bu motorla uzun yol? motoru uzun sürdir kullanan bilen arkadaşlar. bursa ankara yapmayı planlıyorum. sonra da izmir üzeri didim. ne dersiniz yapar mı yapılır mı
    Bu motoru bizzat kullanmadım uzun yolda ama genelleme yapacak olursam (sele rahatlığı nedir bilmem uzun yolda) 2 saatte bir mola verip motoru 10 15 dkka dinlendirerek yazın sıcağında gidebilirsin. bu havada dersen yolda donabilirsin o kadarda sıcak değil özelliklede ankaraya yaklaşınca

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru bizzat kullanmadım uzun yolda ama genelleme yapacak olursam (sele rahatlığı nedir bilmem uzun yolda) 2 saatte bir mola verip motoru 10 15 dkka dinlendirerek yazın sıcağında gidebilirsin. bu havada dersen yolda donabilirsin o kadarda sıcak değil özelliklede ankaraya yaklaşınca
    içimdeki %50 senin dediğini diyor. bu havada olmaz diye. ama diğer %50 yi evinde zor tutuyorum 😂

Donmam ben soğuğa alışkınım dersen yollar senindir gerçi havalar toparlandı biraz ama yağmur yağmayacağının garantisi yok

Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Donmam ben soğuğa alışkınım dersen yollar senindir gerçi havalar toparlandı biraz ama yağmur yağmayacağının garantisi yok
    bütün kışı motor ve atv üzerinde geçirdim üstelik donanımıma da güveniyorum ciddi paralar harcadım kış hazırlığına ama... ama işte. hem uzun süre hem yeni motorcuyum.. biraz dursun bakalım o zaman

Alıntı reberemo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün kışı motor ve atv üzerinde geçirdim üstelik donanımıma da güveniyorum ciddi paralar harcadım kış hazırlığına ama... ama işte. hem uzun süre hem yeni motorcuyum.. biraz dursun bakalım o zaman
    Donanım sağlamsa bas git yeni motorcuyum diyede erteleme yapma eskide olsan yenide olsan dikkatli sür kazadan kaç Tekerin düz bassın geziden fotoğraflar atarsın artık.

Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Donanım sağlamsa bas git yeni motorcuyum diyede erteleme yapma eskide olsan yenide olsan dikkatli sür kazadan kaç Tekerin düz bassın geziden fotoğraflar atarsın artık.
    gazı aldım 😂

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    motorun altına ayaklık takan oldu mu?

Motosikleti
    Rks 250 chaper
    Merhabalar arkadaşlar. Polo ben takıcaktım tamirci olmaz dedi bende üstüne gitmedim. Üşendi uğraşmak istemedi. Yağ bakımı yaptırdım .elinde filtre yok. İnt. Aldım filtreyi kendim taktım 5 dk.da. aslında ayak veya sehpa bişe uydurmak lazım. Mekanik herşeyini kendim yapcam. Noşa işcilik parası veriyorum. Elektrik ten anlamam. Çok şükür bi sıkıntı çıkmadı şindiye kadar. Bu sene olmadı ama seneye ya dragstara ya olursa shadow a geçmeyi planlıyorum. Hepinize kazasız belasız sezonlar dilerim.

canlar sorum var. 25 en çok 28 gibi bi fiyata motor alabilirim. değiştirmeyi düşünüyorum. ne alınır sizce

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    yamaha xv950 araştırabilirsin, modeli yüksek olur, kendisini sürmedim, araştırmadım ama dokundum, alasım gelmişti bir ara 28e sıfır bile vardı, ahh ahh tren kaçtı
    bireycell bunu beğendi.

sanırım 2 arada kalacağım. vulcan s ile )

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    yüksek cc yüksek bakım-parça-vs aklına ne gelirse bugün forumda açılan bir başlıktan ...

Alıntı vdeger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Suzuki Intruder 800 için bir takım Michelin Commander 2 almak istiyorum ama 1880 Lira fiyatı. Hudson'da eski üretimler var takım 1200 liraya filan geliyor ama güvenemiyorum. Şimdi sorum şu:
    Benim için lastiğin kilometre ömrü önemli değil, Michelin gibi 40000 yapsın istemiyorum. Benim için en önemli özellik lastiğin tutunması, zaten az kilometre yapıyorum. fiyatı uygun ve tutunması maksimum bir cruiser lastiği önerebilir misiniz? Yoksa yok deyin paşa paşa gidip alalım bari

Herkese kazasız belasız bir sezon dilerim.
    reberemo bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Vulcan 800 Classic
    Merhaba arkadaslar.bendeki rks nin, yolda iken,direksiyonu saga sola salladigimda ,motor cok yalpa yapiyor.motorun on lastigi ve arka lastigi tek eksende degil sanki.arka teker kaplin yada pin yada milinde yada rulmanlarinda veyahut gidon burclarinda dagilma olabilirmi.yoksa bu eksen kacikligi gibi his veren sey şasi ilemi ilgili.umarim anlatabilmisimdir nasil birseyden bahsettigimi.yardimci olmaya calisacaklara simdisen tesekkur ederim.hepinizin tekeri duz bassin

Yok malesef sinyal otomatik kapanmamakta sinyal verdikten sonra 2 saniye kadar bekledikten sonra kapatabiliyoruz seri seri yakıp söndüremiyoruz:(

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı smryna79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar.bendeki rks nin, yolda iken,direksiyonu saga sola salladigimda ,motor cok yalpa yapiyor.motorun on lastigi ve arka lastigi tek eksende degil sanki.arka teker kaplin yada pin yada milinde yada rulmanlarinda veyahut gidon burclarinda dagilma olabilirmi.yoksa bu eksen kacikligi gibi his veren sey şasi ilemi ilgili.umarim anlatabilmisimdir nasil birseyden bahsettigimi.yardimci olmaya calisacaklara simdisen tesekkur ederim.hepinizin tekeri duz bassin
    İki kişi motoru kaldırsın sen de tekeri çevir bak bakalım sekiz çiziyor mu, yani çukurlara girmekten jantta yamulmuş olabilir, yoksa dediğin şeyler akla geliyor.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Kawasaki Vulcan 800 Classic
    Merhaba exhell, banada sol kapak lazim,eger cift siparis ettiysen birini bana satabilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:03 ----------

Takim aparati dahil 200 tl ye ön cami verebilirim arkadaslar,hic kullanilmadi,sifir urun

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:06 ----------

Takim aparati dahil 200 tl ye ön cami verebilirim arkadaslar,hic kullanilmadi,sifir urun

Arkadaşlar jantları kontrol ettik ustayla herşey sorunsuz ama motor yalpalıyor camdan diye düşünüyorum sizce çıkartmalımıyım deneyen oldu mu ?

Alıntı sahansoymert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar jantları kontrol ettik ustayla herşey sorunsuz ama motor yalpalıyor camdan diye düşünüyorum sizce çıkartmalımıyım deneyen oldu mu ?
    Okudum diğer yazdıklarını en yaygın olanı janttan dolayıdır senin jant sağlamsa deneme yanılma yöntemlerini deneyeceksin camla başla istersen olmazsa farklı parçalar kontrol edilebilir.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı sahansoymert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de yüksek sürat ve rüzgarda benzer yalpalama hissi vardı, lastikleri değiştikten o his kayboldu, detaylar eski sayfalarda var...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:31 ----------

sizden de foto bekliyoruz...

benimki 870 km de 300 km de cam kırıldı 700 km de takıldı. camlı camsız kulladım çok büyk bir fark hissettim diyemem

REKLAM ALANI
57. sayfa BirinciBirinci ... 7475556575859 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler