Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Cruiser 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı exhell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar göz ağrım cruiser 250 yi sattım, rx3i evo ya geçtim, hepinize kazasız sürüşler
    Kaça sattın, hayırlı olsun. Mondiyi sıfır mı aldın?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    evet bu konuda çok tepki görüyorum
    sebepler basit. ama kimsenin hevesini kırmak istemem.
    ama şunu anladım ki 800 cc altı cruiser, cruiser değil.
    harley veya intruder'a geçinceye kadar, enduroyla gezimi tamamlayacağım.
    Ne tesaduf ben de bu yaz basinda motorumu satiliga cikartacagim, Transalp 600, hic olmadi bir Pegaso 650 falan dusunuyorum.

Alıntı kaanklky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne tesaduf ben de bu yaz basinda motorumu satiliga cikartacagim, Transalp 600, hic olmadi bir Pegaso 650 falan dusunuyorum.
    800cc olan chooper'lar az para değil en iyisi enduro :D Tekerin düz bassın.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Bende supermoto ile yüksekte olmanın keyfini yaşamıştım, ancak boy kısa olunca cruiserların şehir içinde kendim için daha güvenli olduğunu farkettim, ayakları yere her poziyonda basabilmek önemli

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaça sattın, hayırlı olsun. Mondiyi sıfır mı aldın?
    sıfır düşünüyordum, aksesuarlı 2. el aldim

motordan cok memnunum suanda, ama cruiseri sehir icinde cok ozluyorum

kaankly transalp hic onermem, 6 lt yakar

evet yere basmak cok onemli bu konuda katiliyorum, sehirici tercihim cruiserdir kesinlikle, cunku 3. gunde park ederken motoru dusurdum 180 boyumla parmaklarla durabiliyorum motorun ustunde

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    sıfır düşünüyordum, aksesuarlı 2. el aldim

motordan cok memnunum suanda, ama cruiseri sehir icinde cok ozluyorum

kaankly transalp hic onermem, 6 lt yakar

evet yere basmak cok onemli bu konuda katiliyorum, sehirici tercihim cruiserdir kesinlikle, cunku 3. gunde park ederken motoru dusurdum 180 boyumla parmaklarla durabiliyorum motorun ustunde
    istanbulda şehir içinde bayır çok fazla, inerken çıkarken ani durumlar, ayrıca dört yol ağızlarında yine ani durumlar fazlaca olunca scooter misali boyda kısa olunca insan ayaklarını yerde istiyor burada leventte boyu kısa çok tecrübeli bir abimiz dört yol ağzında f650 ile bodoslama araca girmişti, ayağı alçıda yatakta epey vakit geçirdi, sonra maksi scootera geçti aman dikkat edin, şehir içi ani duruşlar olacak ...

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    istanbulda şehir içinde bayır çok fazla, inerken çıkarken ani durumlar, ayrıca dört yol ağızlarında yine ani durumlar fazlaca olunca scooter misali boyda kısa olunca insan ayaklarını yerde istiyor burada leventte boyu kısa çok tecrübeli bir abimiz dört yol ağzında f650 ile bodoslama araca girmişti, ayağı alçıda yatakta epey vakit geçirdi, sonra maksi scootera geçti aman dikkat edin, şehir içi ani duruşlar olacak ...
    evet hepsinin - + avantajları var. Işıklarda, dur kalkta enduroda problem. Ama kasisler, kötü zeminde baya başarılı. Cruiserdan sonra biraz şaşırıyorum. Zira kasis gördümmü kaçıyodum

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    800cc olan chooper'lar az para değil en iyisi enduro :D Tekerin düz bassın.
    Gozumu kararttim kredi falan dusunuyorum.

Gozumu kararttim kredi falan dusunuyorum.
    Evini satar gene alır son çıkanı :D Benim olacak o 8 :D Zevki bi başka olur şimdi ama kredi falan bilemiyorum

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evini satar gene alır son çıkanı :D Benim olacak o 8 :D Zevki bi başka olur şimdi ama kredi falan bilemiyorum
    96 model japon diyorum son cikan diyorsun yav :D 12 ay vade 5000 can yakmaz be.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    96 model japon diyorum son cikan diyorsun yav :D 12 ay vade 5000 can yakmaz be.
    Bir aydır kar ve soğuk derken binememiştim, dün hava ısınınca hemen atladım, aküden korkuyordum, maşallah tek seferde sorunsuz çalıştı, aküsü orjinalden yuasa, ara sıra çalışan motor için enjeksiyonla güzel çalışıyor, 20 yaşında motor alayım diyorsun, sahibi çok önemli, motora iyi bakmış masraf etmiş mi acaba? İhale sana kalmasın aman dikkat
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Bir aydır kar ve soğuk derken binememiştim, dün hava ısınınca hemen atladım, aküden korkuyordum, maşallah tek seferde sorunsuz çalıştı, aküsü orjinalden yuasa, ara sıra çalışan motor için enjeksiyonla güzel çalışıyor, 20 yaşında motor alayım diyorsun, sahibi çok önemli, motora iyi bakmış masraf etmiş mi acaba? İhale sana kalmasın aman dikkat
    Merak etme hocam ihaleyi iyi inceleriz. Motordan hicbir memnuniyetsizligim yok, bir kis mars basmadi jel akuye gectim bir daha sikinti cekmedim. Benim buyuk, yasli motora gecince tek korkum icerden kendime masraf cikartmak. Biraz apaciligim var, cruiser a gore seri kullaniyorum ama RKS Cruiser 250'nin butun sanzimanini elime alsam 150 lira yani. Ornegin, VN 800 u parcalarsam tek derdim parasi olmayacak.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    onu da demek istiyorum, küçük cc çan çin çona alışana büyük cc ve yaşlı japonlar ağır gelebilir

Motosikleti
    BMW R1100GS
    onu da demek istiyorum, küçük cc çan çin çona alışana büyük cc ve yaşlı japonlar ağır gelebilir
    Kismet artik bakacagiz. Sonucta bu sebepten dolayi hep ayni segmentte kalacak degiliz degil mi?

ön cam stoğa girdi ihtiyacı olanlara haber vereyim dedim. bir de nasıl resim yüklerim çözemedim benim makineyi de koymak istiyorum buraya. bir de bugün itibarıyla 20 krş/km yaktım sizde durumlar nasıl

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    https://hizliresim.com/ adresinden resim ekleyerek burada link paylaşmna yeterlidir dostum ön siper camı geleli epeyi oldu. Tekerin düz bassın.

deme teker deme. bir hata ettim ki dönemem. başka ebat bulamadım stok lastikler rezil malum. anlas bulabildim 110/80/16 110/90/16 taktım. pişmanım. motor ufaldı vibrasyon başladı bi de nedense 😥

Alıntı reberemo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deme teker deme. bir hata ettim ki dönemem. başka ebat bulamadım stok lastikler rezil malum. anlas bulabildim 110/80/16 110/90/16 taktım. pişmanım. motor ufaldı vibrasyon başladı bi de nedense ��
    Niye dönemezsin dostum git eski stok lastikleri geri tak adam alıyorsa iade et değiştir keşke öneri alsaydın forumdan.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye dönemezsin dostum git eski stok lastikleri geri tak adam alıyorsa iade et değiştir keşke öneri alsaydın forumdan.
    konuda ne taktığımız yazıyor, uzun uzun yorumlarımızda var ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    attım gitti naylondu zaten düşünemedim böyle olacağını...öneri de aldım aslında ama bursada aramadığım gezmediğim bayi kalmadı bulamadım başka. en uygun bunlardı. bilemedim maalesef

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:18 ----------

konuda ne taktığımız yazıyor, uzun uzun yorumlarımızda var ...
    biliyorum azizim her yazılanı tek tek okudum. özellikle sizinkileri başka sitelerde de okudum aldığım günden beri motoru. ama ne michelin de ne diğerlerinde bulamadım daha yakın ebat. bunlar oluyordu en yakın. muhtemelen değiştiririm yine bütçe de yer açıp

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

bu da benim motorum. artçı koltuğundaki büyük sosis çantayı takmıyorum. ön camsız sevmedim sanırım 3 gün sonra gelecek. ek ayaklık seçimini yanlış yaptım ve lastiklerim kötü. sanırım bunun dışında idare eder.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler