Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
50. sayfa BirinciBirinci ... 40484950515260 ... SonuncuSonuncu

RKS Cruiser 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks 250 chaper
    Selamın aleyküm arkadaşlar. Hayırlı cumalar. Bizim motorlarda olmaz diye bişey yok. Ben öyle düşünüyorum. İyi bir usta uzatır da ileride alır. Sadece işini severek yapsın yeter.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Teşekkürler motoru birkac ay icinde alicam kismetse..simdiden izmirde usta aramaya başladım

Chooper motorlarda iyi usta olursa ters çevirir yinede sürersin motoru her türlü modifiye ye açıklar zaten modifiye edilmemiş chooper'da pek bir şeye benzemez kanımca.
    @ventura800 sıfır alacaksan cruiser yerine blackster geldi diye biliyorum chooper'dan anlamam ama Rks iyidir sport modellerde cc yükseltirse biraz çok harika olacak ilerde inş.

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    ben frenleri alta ve ileriye aldırdım. usta yaptı.

Blackstar ve cruiser yanyana gördüm nedense cruiser daha heybetli ve yuksek geldi birde blackstr bikac sıkıntılı fabrikasyon arizasi var diyorlar...ya gv250 ya rks alicam artik ama daha en az 2 ay var kısmet tabi

Alıntı ventura800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Blackstar ve cruiser yanyana gördüm nedense cruiser daha heybetli ve yuksek geldi birde blackstr bikac sıkıntılı fabrikasyon arizasi var diyorlar...ya gv250 ya rks alicam artik ama daha en az 2 ay var kısmet tabi
    Blackster için kronik arızası var demek çok erken olur yanyana görmedim o yüzden heybetini bilemem gv250 ile aynı sayılır bir model benziyorlar da ayrıca ikiside aynı merkezden getirtiyor birinin ne arızası varsa diğerindede aynı arıza olması muhteliftir Tekerin düz bassın şimdiden hayırlı olsun.

Sağol kardesim ben oturdum blackstara kötü degil ama cruiser daha heybetli geldi ) banada heybet lazim boy 195 kg 135 )

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Sağol kardesim ben oturdum blackstara kötü degil ama cruiser daha heybetli geldi ) banada heybet lazim boy 195 kg 135 )
    bol nikelaj ve ön cam iri gösteriyor
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Olabilir polo 34 ) butun paylasimlarina baktim kısmet olurda alirsam ocakta baya soru yagmuruna tutucam grubu) bakalim ya rks yada gv250 alicam..

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Egzozu cuma günü uzattırabilirim, ümraniyede çok uygun fiyatlı bir egzozcu tavsiye edildi, gidip görüşücem, bağlantı yeri için ısı kalkanı aldım, öyle kapatıcam

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Olabilir polo 34 ) butun paylasimlarina baktim kısmet olurda alirsam ocakta baya soru yagmuruna tutucam grubu) bakalim ya rks yada gv250 alicam..
    GV250 parçaları pahalı diye biliyorum önceden bi araştır yedek parça ucuzluğu önemli bi husustur.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Motosikleti
    Lifan Lf250-b
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GV250 parçaları pahalı diye biliyorum önceden bi araştır yedek parça ucuzluğu önemli bi husustur.

Sizinle aynı fikirdeyim. İlaveten,
    Hyosung'u turkiye' ye uniteks motor getiriyor ve İzmirdeki tek yetkili bayide motoratel
    Uzun bir süre gv250 yi arastirdim. Uniteks motorun AOSB deki fabrikasına kadar gittim. Satis temsilcisi arkadaşla gorusmek istedim ancak karşımda muhatap bulamadim. Enteresandır ki benim gibi bir arkadaş daha vardı yetkili ile gorusmek isteyen. Soyledigine Gore 2 aydır parça bekliyormuş. O genç arkadasimlada pek ilgilenen olmadi. Fazla zaman kaybetmeden motoratel de soluğu aldım. Ancak orasida bana pek güven vermedi. Diyeceğim odur ki hyosung gv250 almayı dusunuyorsaniz, detaylı arastirin.
    Esenlikle...

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Purzel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizinle aynı fikirdeyim. İlaveten,
    Hyosung'u turkiye' ye uniteks motor getiriyor ve İzmirdeki tek yetkili bayide motoratel
    Uzun bir süre gv250 yi arastirdim. Uniteks motorun AOSB deki fabrikasına kadar gittim. Satis temsilcisi arkadaşla gorusmek istedim ancak karşımda muhatap bulamadim. Enteresandır ki benim gibi bir arkadaş daha vardı yetkili ile gorusmek isteyen. Soyledigine Gore 2 aydır parça bekliyormuş. O genç arkadasimlada pek ilgilenen olmadi. Fazla zaman kaybetmeden motoratel de soluğu aldım. Ancak orasida bana pek güven vermedi. Diyeceğim odur ki hyosung gv250 almayı dusunuyorsaniz, detaylı arastirin.
    Esenlikle...
    Yaygın bir model olmadığı için parça sıkıntısı illaki yaşanır ama bulunmazda değil motor güzel eğer parça beklemeyi problem etmezsen harikadır ama parça beklemek sıkıntı ise cruiser babadır

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Bende hyosung rx 125 sm varken koreden bir haftada parça getirtiyordum, hyosungsource iyi çalışıyordu, bir sürü parçada dolapta halen yatıyor bir ara satmam lazım onları ...

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende hyosung rx 125 sm varken koreden bir haftada parça getirtiyordum, hyosungsource iyi çalışıyordu, bir sürü parçada dolapta halen yatıyor bir ara satmam lazım onları ...
    Kore'den sen mi sipariş geçiyordun öyle bir ihtimal halen var ise tabi ki hyosung almak daha mantıklı tabi parçayıda kendin takman gerekir servise gidersen lal edebilir motoru

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kore'den sen mi sipariş geçiyordun öyle bir ihtimal halen var ise tabi ki hyosung almak daha mantıklı tabi parçayıda kendin takman gerekir servise gidersen lal edebilir motoru
    http://hyosungsource.com/

çok şey alınca kargoya rağmen ucuz oluyordu.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://hyosungsource.com/

çok şey alınca kargoya rağmen ucuz oluyordu.
    Az alınca zarar ediyonuz Parçası olmayan motoru almak saçmalıktır hyosung markasına laf etmiyorum edemem de yada rks'yi övmüyorum rks'in de zaman zaman bulunmadık parçaları oluyor misal şuan ön siper camı yok haftaya getirtilecek dendi

Kesinlikle yedek parca olayı önemli haklısıniz...bende ondan korkuyorum
    ..bakalım rks halen aklimin köşesinde ocakta artik ya cruiser ya rks blackstr ya gv250..ama sanırım rkscilerin arasına gelicem )

Motosikleti
    Kawasaki Vulcan 800 Classic
    Merhaba arkadaslar.rks cruiser 250 nin gidonunu yukselticem fakat gaz,hidrolik,debriyaj kablolarinida yeniden uzun takmam gerekiyo.aranizda bu işlemi yapan varmi,var ise hangi marka model kablolar uyumludur,tavsiyeleriniz nelerdir.
    Tekeriniz duz bassin....

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı smryna79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar.rks cruiser 250 nin gidonunu yukselticem fakat gaz,hidrolik,debriyaj kablolarinida yeniden uzun takmam gerekiyo.aranizda bu işlemi yapan varmi,var ise hangi marka model kablolar uyumludur,tavsiyeleriniz nelerdir.
    Tekeriniz duz bassin....
    konuyu tekrar okursanız biri sanki 2.el aldığı motoru için foto yüklemişti...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

REKLAM ALANI
50. sayfa BirinciBirinci ... 40484950515260 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler