Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555 ... SonuncuSonuncu

RKS Cruiser 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    rodajdadır kardeşim. 1000 km den sonra ortaya çıkar. lastiklerin güven vermioyrsa değiştir.titreşimi sonra değerlendir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    lastikler de yeni ama yeni asfalt dokulmus bir yerde vites degisirken bir an on lastik kizakladi, belki her lastik yapardi bilmiyorum, kuvvetli ruzgarda ya da kamyon tir yanimdan gecerken motorda yolda istemsiz gezinti oldu, lastikler mi yola tutunamiyor, makina 170 kg, yoksa normal mi

amortisor biraz sert, yolu hissettirdi bazen, ayarina bakmak lazim...

gidon dandik geldi sanki bana, ici bosmus gibi, istanbulda titresimden gevsemisti, ilk bakimi belki de iyi yapilmadi, simdilik boyle..

otobanlarda cruiser epey keyifliymis, agir oldugu icin virajlar korkutmadi, kalcada uyusma olmadi, bu seferde dizlerde sabit gitmekten oldu

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    git git güzel sür açılsın alet. unutma lastiklerin de rodajı var. ilk 2000 km de lastikleri sadece zorlama yeter. aşınınca yola daha iyi tutunacak rahat ol..

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastikler de yeni ama yeni asfalt dokulmus bir yerde vites degisirken bir an on lastik kizakladi, belki her lastik yapardi bilmiyorum, kuvvetli ruzgarda ya da kamyon tir yanimdan gecerken motorda yolda istemsiz gezinti oldu, lastikler mi yola tutunamiyor, makina 170 kg, yoksa normal mi

amortisor biraz sert, yolu hissettirdi bazen, ayarina bakmak lazim...

gidon dandik geldi sanki bana, ici bosmus gibi, istanbulda titresimden gevsemisti, ilk bakimi belki de iyi yapilmadi, simdilik boyle..

otobanlarda cruiser epey keyifliymis, agir oldugu icin virajlar korkutmadi, kalcada uyusma olmadi, bu seferde dizlerde sabit gitmekten oldu
    hayırlı ossssssunnnn!.. Kazasız belasız kullanman dileğiyle..

Benim için motosiklet değiştirmek için daha erken ama değiştirecek olursam diyede bakmadan yapamıyorum. Tercihimi Cruiserdan yana kullanırsam.. Beğendiğim bütçeme uygun 3 model var.. 1.hyo 2.rks 3.lifan

o yüzden rks hakkındaki yorumlarını bizlerden eksik etmezsen sevinirim..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    RKS 250 Cruiser
    arkadaşlar 3-4 aydır kullanıyorum bu motoru yaklaşık 7 bin km de yol yaptım uzun yolada çıktım gayet sağlam ve güzel bir motor ben tavsiye ederim... şahsen beni hiç yolda bırakmadı sormak istediğiniz soruları aklım yettiğince cevaplamak isterim.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    koruma demiri, arka yolcu dayanağı, ön farların yanına sislerden yaptınız mı? varsa foto da iyi olurdu ..

Motosikleti
    RKS 250 Cruiser
    koruma demiri haricinde sissy bar ve sisleri taktım ben. ancak benimki biraz daha farklı oldu...

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Ah kymco ah
    su venox u getirsende hyosunga adam gibi bir rakip ciksa.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı dugursen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koruma demiri haricinde sissy bar ve sisleri taktım ben. ancak benimki biraz daha farklı oldu...
    bende yaptırıcam, nasıl duruyor diye merak ediyorum, farklı modeller var mı kaçadır arıyorum... foto yüklerseniz iyi olurdu

Alıntı MotojeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah kymco ah
    su venox u getirsende hyosunga adam gibi bir rakip ciksa.
    bu motor burada pek tutulmasa da yurt dışında biliniyor, Google'dan araştırma yapabilirsin, keeway dorado 250 efi olarak bakman lazım, bir ara distribütörü harley'i getiren efsane motordu, unutmayalım
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    RKS 250 Cruiser
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yaptırıcam, nasıl duruyor diye merak ediyorum, farklı modeller var mı kaçadır arıyorum... foto yüklerseniz iyi olurdu

bu motor burada pek tutulmasa da yurt dışında biliniyor, Google'dan araştırma yapabilirsin, keeway dorado 250 efi olarak bakman lazım, bir ara distribütörü harley'i getiren efsane motordu, unutmayalım
    fotograf yukleyemedim burdan telefonla ama aksam yukleyeceğim mutlaka... cok hoş oluyor ama kesinlikle tavsiye ederim ben ön sinyallerin yerini de değiştirdim mesela... bir de havalı korna var ) bendekinin tek eksi yönü egzozlarda iki parca benek seklinde yanık var onlarıda kaplatmayi dusunuyorum ya da fikirleri degerlendiricem

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:06 ----------

Bu da benim RKS

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:07 ----------

İlker41 bunu beğendi.
    Kask takmazsan pamuk tıkarlar...

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    sisi bar iyiymis, nerden kaca aldiniz?

sticker iptali de iyi olmus, on cama ne oldu?

Motosikleti
    RKS 250 Cruiser
    sissy barı izmirde bir usta yapmış ama kim olduğunu bilmiyorum, ön cam duruyor odamda bu şekilde görüntü olarak daha çok hoşuma gitti ayrıca böylelikle rüzgar yüzünden hızım da azalmıyor
    ayrıca malum jantlarda kapalı olduğu için rüzgarda zaten dengesizleşen motor camla hepten sarsılacaktı sökmeseydim...
    sticker tasarımı da hazır bugün yarın daha güzel bir şey yapıştırıcam... beğenmenize sevindim

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    sürat ve yakıt durumunuz nasıl ? yetkili satıcı 150 tl'ye orijinal diyerek sisi bar satıyordu, bu gidişle onu alıcam, onun koltuk kısmını sizinki kadar büyük hatırlamıyorum...

Motosikleti
    RKS 250 Cruiser
    tek 130 kmh artçı ile beraber en yüksek 120 km hıza çıktım... full depo 12lt (60TL) ile 460 km gitti. km de 13 kuruşa filan tekabül ediyor... benim motorun koltuk kısmının içindeki süngerler değişti ve biraz daha genişletildi o nedenle o şekilde görünmüş olabilir...

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    cantalardan birine bos benzin bidonu, digerine brandasini koydum, gayet sekil durdular yan cantadan vazgectim...

Motosikleti
    RKS 250 Cruiser
    sizin motorun fotolarını da bekleriz o halde )

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    evet, evet bolca fotoğraf isterük...

Motosikleti
    RKS Cruiser 250

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:51 ----------

supermoto özgürlüktü, chopper hiç de öyle değilmiş bu motor gösterişli bir kocakarı gibi bununla uzun yol harika, ayakları uzatıp gidiyorsunuz ama şehir içi berbat, otobanda diğer araçlar iri diye görüyorlar, çıkardığı ses de fazla olunca farkediliyorsunuz, sm ile karşılaştırınca manevra özürlü bir motor, tamamen zevk motoru, action hayalleriniz varsa uzak durun, ani tepkiler veremiyorsunuz, İstanbul da yollarda cins cins insan var, şehir içinde sürülmesi ızdırap olabilir, Halkalı Beşiktaş e5 ve e6 da bugün kullandım, yorumlarım böyle şimdilik ...
    İlker41 bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS 250 Cruiser
    söylediklerine harfiyen katılıyorum
    manevra konularına gelicek olursak neyse ki ben trafik açısından istanbula nazaran daha iyi bir yerdeyim (izmir) her gün işe gidip geliyorum... Allahtan bu zamana kadar tık demeni nazar değmesin

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    izmir'den aşağı çeşme kuşadası bodrum yukarı ayvalık Çanakkale, tam da gezilesi bir yerlerin merkezindesiniz

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler