Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

RKS Cruiser 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Roadstarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Land Cruiser250
    Arkadaşlar zincir alacağım var mı tavsiye land cruiser 250 için zincir deneyimi olan ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://www.motosikletsepeti.com/urun/debriyaj-balatasi-rks-cruiser-250/3477
    http://www.motosikletsepeti.com/urun/arka-disk-balatasi-rks-cruiser-250/3312
    http://www.motosikletsepeti.com/urun/hava-filitresi-rks-cruiser-250/3295
    http://www.motosikletsepeti.com/urun/yag-filitresi-rks-cruiser-250/3497

fiyatlar iyimidir almayı düşünüyoru

Motosikleti
    XVS Dragstar 650
    Hava filtresi almanıza gerek yok.Hava filtresini çıkartın,sabunlu suyla yıkayın,kurumasını bekleyin ondan sonra tekrardan yerine takın.

Yağ filtresini ben şurdan aldım : https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-keeway-super-shadow-250-yag-filtresi-ayni-gun-kargo-317674593/detay
    polo34 ve canerz35 bunu beğendiler.

Teşekkür ederim gooner öyle yapayım masraftan kurtardın

Yanlız bu yıkama işini abartmayın 2 en fazla 3 defa yıkayın yada temizleme spreyi var onu kulanın
    canerz35 bunu beğendi.

http://www.motorsikletyedekparcaci.net/XV-250-V-Motor-Motorsiklet-Yedek-Parcalari,LA_221-2.html#labels=221-2&stockOnly=&type=&searchalpha=&searchprice=&tp= 2

burdaki parcalar uyuyor mu bu arada?

Arkadaşımdaki 600cc viragoyu kullandım. Çok seri makine ama keyifli sürüşü yok. Gidonu boş bıraktığında sağ kayıyor.

Makinamdaki keyfe alışınca başka motorlar zor geliyor. Tek zor şartı, chopper oturuş pozisyonu gereği eğilemediğinden izmirin o keskin rüzgarı etkiliyor. O havanın geçmesini bekliyorum.

1 saate motoru temizliğe çıkarıcam. Metal parlatıcı vs vs sürücem. Mobilden atabilirsem foto koyarım

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Hadi bakalım fotoları bekliyoruz, bakalım sen ne icraatler yaptın motorda standart halini süren az var
    canerz35 bunu beğendi.

Bu arada motorda 2 tane mi yağ filtresi var ben 1 tane sipari geçtim rks yazan yerde var baska bulamadım

Alıntı canerz35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada motorda 2 tane mi yağ filtresi var ben 1 tane sipari geçtim rks yazan yerde var baska bulamadım
    Yağ filtresi bi tane var onun dışında hava filtresi var onuda değiştirmene gerek yok sabunlu su veya temizleme spreyi ile yıkaman yeterli gelir
    canerz35 ve gooner bunu beğendiler.

Motosikleti
    XVS Dragstar 650
    Bu sabah işe giderken yokuş aşağı 30 km hızla gidiyordum.Aniden fren yapmam gerekti,arka frene bastım motor kaydı.Hemde normal bir kayma değil direksiyonu zor toparladım.Neyseki düşmedim.Defalarca bu forumda konuştuk ama yine de söylemek istiyorum,imkanı olan şu motorun lastiklerini değiştirsin.Düşük hızlarda bile fren yapınca kayıyorlar.Maalesef çok sıkıntılı lastiklere sahibiz.

Japon motorları aniden fren yapsanız bile (düşük hızda) lak diye duruyorlar.

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı gooner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sabah işe giderken yokuş aşağı 30 km hızla gidiyordum.Aniden fren yapmam gerekti,arka frene bastım motor kaydı.Hemde normal bir kayma değil direksiyonu zor toparladım.Neyseki düşmedim.Defalarca bu forumda konuştuk ama yine de söylemek istiyorum,imkanı olan şu motorun lastiklerini değiştirsin.Düşük hızlarda bile fren yapınca kayıyorlar.Maalesef çok sıkıntılı lastiklere sahibiz.

Disk fren hocam, dikkatli ol.

Aranızda satıp blakster almayı düşünen arkadaş var mı ?

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi ki hayır. Krom iyidir hocam.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar değecek kadar fark yok gibi görünüyor, geçenlerde 7500 tl ye 1000km de 2.el vardı, biraz pazarlıkla 6500 tl ye alsanız çok karlı iş yapmış olursunuz ...

motor su/yağ soğutmalı, üstten çift egzantrikli, 30 hp olsaydı değişmeye değebilirdi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Alıntı gooner adlı üyeden alıntı Mesajı göster

biz çoktan michelin taktık hocam, sen ne diyorsun arka 140/70/17 ön 120/80/16, tank gibi oldu, geniş geniş lastiklerle...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

GökhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 5000'e aldım, artan parayla...

Blackster 10.500 şuan sanırım. O paraya gv250 varken satış yapamaz. Rks cruiser 7-7.5 bin ebatlarında. Bu paraya çok iyi. Daha iyisi isteyen zaten 4 bin fazla verip gv250 alır. Ben rks alıp, gv250 e geçerim diye düşünüyordum ancak gerek kalmadı. Makine çok güzel ve rahat. Titreşim sorunu yok. Uzunda pek keyiflimi keyifli. (Lastikler değiştirildiğinde)

Biraz denkleştirebilirsem 883 iron e geçeceğim.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    İron 883'ün yedek parçaları bakımı falan nasıl, tuzlu olmasın, saçma sapan rakamlar servisleri ister mi? Yamaha xv950 beğeniyordum, sıfır fiyatı uçmuş gitmiş...

xv950 parasını hakeden bir motor değil. Japon mallarında bi intruder alınır diye düşünüyorum.

Harleyin bambaşka dünyası var zaten, çoğu harley sahipleri yedek parça sorununu kasko ile hallediyor.(ki çok mantıklı çözüm) çünkü sisi bar highway hawk krom gibi süslü püslü kaliteli bir malzeme ve adı olsa dahi, 600+ üstünde fiyatları var. Gerçekten çok pahallı.

Fortyeight bütçemi aşacağından 883 iron düşünüyorum ben, yazılım+keyless+alarm avantaj sayılabilir.

Motosikleti
    XVS Dragstar 650
    Ben de motoru büyütmek istiyorum.Hedefim 19 bin liraya güzel bir motorsiklet almak.Harley alamam ama 2006-2007 model Shadow yada Dragstar alabilirim.Kışa doğru kredi çekip bu işi halletmek istiyorum.

2. el xv950 fiyatları 25-26 bin lira civarında.Motoru pek araştırmadım ama fiyat çok yüksek değil gibi geldi.Sonuçta 950 lik ve son yıllara ait bir japon motorundan bahsediyoruz.

Rks ye 1 seneden fazladır biniyorum.Artık büyümenin vakti geldi.

Alıntı canerz35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xv950 parasını hakeden bir motor değil. Japon mallarında bi intruder alınır diye düşünüyorum.

Harleyin bambaşka dünyası var zaten, çoğu harley sahipleri yedek parça sorununu kasko ile hallediyor.(ki çok mantıklı çözüm) çünkü sisi bar highway hawk krom gibi süslü püslü kaliteli bir malzeme ve adı olsa dahi, 600+ üstünde fiyatları var. Gerçekten çok pahallı.

Fortyeight bütçemi aşacağından 883 iron düşünüyorum ben, yazılım+keyless+alarm avantaj sayılabilir.
    Xv950 hakkında neden öyle düşünüyorsun ? Harleyin bambaşka hatta tek lider olduğunu söyleyebiliriz ama XV950 hakkı yenecek bir model değil bence

REKLAM ALANI
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler