Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
31. sayfa BirinciBirinci ... 21293031323341 ... SonuncuSonuncu

RKS Cruiser 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Geçen gün çaprazımdaki bir xmax250 emniyetteki yağın üzerinden geçti, kısa bir süre sonra çok hafif olan dönemeçte motoru sola yatırmasıyla devrildi, sürücü motorun altında kaldı, bacağım diye inliyordu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Rks 250 chaper
    Ben bir müddet bu lastikleri kullanmayı düşünüyorum.dengeli fren çok önemliymiş bu işte. Bakalım.ne gösterecek zaman.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Islak bir yüzeyden geçerken ve geçtikten sonra motoru bir süre düz tutmaya gayret etmeni tavsiye ediyorum.

RKS CRUİSER 250
    İlan No: 296382420
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96382420/detay

Maddi sıkıntıdan dolayı satıyorum
    atik216 bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks 250 chaper
    Tşk ederim tavsiyen için.

GökhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba. Sonunda motoru aldım.
    2012 model 2013 trafiğe çıkışlı 14000 km'de.
    Yetkili servisine baktırıp aldım, ciddi bir sıkıntısı yok. Debriyaj balatası değişmesi gerek 90 TL hemen verdim siparişi.
    Sağ ayna kırıktı mahalledeki bir esnafta 30 liraya takım ayna aldım memnunum.
    Üzerinde oringli zincir var, ustaya bak bakalım zincir değişimi gerekli mi dedim, "abi buna birşey olmaz sen devam sağlam zincir" dedi.
    Ön siper camı yok, zaten istemiyorum.
    Lastikler orijinal ve arka bitmek üzere, tez zamanda takım olarak değiştirmeyi planlıyorum.
    Far halojen, görüntü 0, acil değişmesi lazım.
    Titreşim selede yok, gidonda yok, egzos tarafında var sanki.
    Sesi orta şekerli, çünkü egzos standart halinde.
    Ayaklığı kapatınca motor kapanmıyordu, onu yaptırdım.
    Sinyal tuşları biraz takılıyor, ileride onları da değiştirebilirim.

Dün aldım, ilk motorum, 80 km yol yaptım, genel olarak memnunum.

Size sorum: yakıt azalınca kadranda yakıt işareti olan lamba yanıyor mu?
    Unutmadan bir de, gündüz gözüyle güneş altında boş ışığını, sinyal ışığını görmek çok zor oluyor. Siz buna bir çözüm bulabildiniz mi?
    Alır almaz servise bakıma götürdüm, usta castrol Power 1 15-50 yağ tercih etti.
    Aldığımda sis bar sapsarı boyanmıştı, ilk iş onu hallettim.
    Önceki sahibi standart bakımdan başka hiçbir iş yapmamış (bakımları tam, yetkili servis kaşeli imzalı bakım tablosu var), pislikten bayılıyordu bir güzel yıkadım.
    Bu da makine:
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Hayırlı olsun, temiz görünüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:16 ----------

Gidonda sizlerde hareket var mı? Usta içinde titreşim için lastik takozlar var, hepsi böyle dedi.

atik216 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Blackster
    hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan sinyal tuşları için WD-40 kullanabilirsin belki o takılmayı bir nebze hafifletir

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:16 ----------

Gidonda sizlerde hareket var mı? Usta içinde titreşim için lastik takozlar var, hepsi böyle dedi.
    Hareket derken sorun anlamında dediniz de nasıl bir hareket onu kestiremedim ancak benim gidonda bir hareket yok bir sıkıntı yok, varsa da ben henüz fark etmedim diyebilirim. İlerleyen günlerde dikkat ederim. Teşekkür ederim.

@atik216 teşekkürler.

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS

Evet orjinal gidonda ileri geri bir hareket var, benim ustamda aynı şeyi söylemişti.

Motosikleti
    Rks 250 chaper
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullan.
    GökhanD bunu beğendi.

Arkadaşlar motorun depodaki marka etiketleirini söktüm daha güzel oldu. Tamamen etiket, falçata ile ufak ufak kazıyınca çıkıyor. Yalnız ön çamurluktaki krem boya, siyah etiket. Bu sebeple çamurluk kaldı ama, o da tamamen siyah boyanacak kısmetse.
    [IMG][/IMG]
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Aynı aynayı kullanıyoruz, o aynalar çok kötü, sen yan olarak kullanıyorsun galiba, ben o şekilde hiç birşey göremiyorum

Alıntı exhell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı aynayı kullanıyoruz, o aynalar çok kötü, sen yan olarak kullanıyorsun galiba, ben o şekilde hiç birşey göremiyorum
    Zar zor arkada araç olduğunu görüyorum sadece. Aynadan bakıyorum bir araç belirtisi var, çevirip kafamı bakıyorum. İdareten taktım ama, hakikaten idare edecek bir ayna.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı GökhanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorun depodaki marka etiketleirini söktüm daha güzel oldu. Tamamen etiket, falçata ile ufak ufak kazıyınca çıkıyor. Yalnız ön çamurluktaki krem boya, siyah etiket. Bu sebeple çamurluk kaldı ama, o da tamamen siyah boyanacak kısmetse.
    http://<a href="http://hizliresim.co...nk.jpg</a></a>
    Allah senden razı olsun, biz orası sökülmüyor boyanıyor sanıyorduk, ben oraya evdeki Arçelik buhar matikle girişirim 100 C sıcağı yedimi yapışkan kendini bırakır heralde çamurluktaki boya mı, yazdığını anlayamadım....

benim motor şu an Mecidiyeköy prestij motorda, birkaç modifikasyon oluyor, fotoları ekleyeceğim
    GökhanD bunu beğendi.

Allah senden razı olsun, biz orası sökülmüyor boyanıyor sanıyorduk, ben oraya evdeki Arçelik buhar matikle girişirim 100 C sıcağı yedimi yapışkan kendini bırakır heralde çamurluktaki boya mı, yazdığını anlayamadım....

benim motor şu an Mecidiyeköy prestij motorda, birkaç modifikasyon oluyor, fotoları ekleyeceğim
    Amin polo34 Ben iki saat güneşte beklettim, sonra saldırdım hiç sorun olmadan kolaycı çıktı. Çamurluktaki krem rengi olan yer boya. Üzerindeki siyah kısım etiket. Ben çamurluğu söküp boyatacağım. Ben 4 mayıstı sanırım prestij motorda idim, görmedim senin motoru. Yeni mi bıraktın? Ve yeni fotoğraflarını bekliyoruz.
    Anlaştım sayılır, yarın senin lastiklerden alıyorum; öne 120 80 16 arkaya 140 70 16 city grip. Sökme takma dahil 450.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Subap ayarı için gelen seninki mi

Merhaba, uzun zamandır araştırıyorum cruiser 250 almaya niyetlendim sonunda.Genel olarak nasıl değerlendiriyorsunuz bu motoru

Subap ayarı için gelen seninki mi
    Ben bir arkadaşa bakıp çıktım çok kalmadım Ben motoru göstermeye gelmiştim, alıp çıktım.

Depoya Göktürk bayrağındaki kurt işaretini yaptırdım bugün:
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    XVS Dragstar 650
    Hayırlı olsun.Aynalar hariç motor güzel gözüküyor.Krom ayna almalısın.Bu motora o yakışır.

Yakıt azalınca kadranda yakıt işareti olan lamba yanması lazım.Fakat bu motordaki kronik problem o lambanın bozulması.Bende çalışmıyor.2 arkadaşımda daha aynı motordan var onlarda da çalışmıyor.Hatta o lamba yanmadığı için birgün yolda kalmıştım.

Gündüz gözüyle sinyal ve far ışığını görmek için bir çözüm yolu yok.Bende görmüyorum.

Çantalar çok hoşuma gitti.Ön çamurlukta krem rengi olan kısım küçük bir bölge.Sırf orayı da siyah yapmak için uğraşmana gerek yok bence.Yine de sen bilirsin.
    GökhanD bunu beğendi.

REKLAM ALANI
31. sayfa BirinciBirinci ... 21293031323341 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler