Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
38. sayfa BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu

RKS Cruiser 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karter havalandırma olmalı
    Bemim de ilk aklima gelen buydu ama bir ucunun bosta olmamasi dusundurdu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Alıntı ruffsucker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önceden daha ince bi aparatla bağlamıştık aynı sallanma durumu vardı, daha kalın sert bi paslanmazla bağladık sorun ortadan kalktı.. 2-3 milim kalınlığında bağlantı parçası.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

Bu batwing yapım satım işi zaten ya İzmir'de ya da İstanbul'da dönüyo, çok rahat bulabilirsin link bırakmıştım yukarıda,
    Yan çanta olarakda http://urun.n11.com/canta/armode-int...g&gclsrc=aw.ds

Şu tarz birşey tavsiye ederim yan çanta da kilitli ve kullanışlı..
    Çantalar güzelmiş, teşekkür ederim. Alacağım.

Boya konusuna gelince, depoyu sökmeden boyayı kusursuz yansıtabilirmiyiz ki? Alt taraflarına dahil.

Batwing konusuna gelince, verdiğiniz ekomoto linki facebooktan kaldırılmış. googledan da bi sonuca ulaşamadım

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı exhell adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Boya konusuna gelince, depoyu sökmeden boyayı kusursuz yansıtabilirmiyiz ki? Alt taraflarına dahil.

Batwing konusuna gelince, verdiğiniz ekomoto linki facebooktan kaldırılmış. googledan da bi sonuca ulaşamadım
    Kusursuz olmasada görünen tüm yerleri boyanabilir gazete ve kağıt bant yardımı ile
    exhell bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    geçen serviste usta güzel ayar çekmiş, motor zımba gibi olmuş, neredeyse en ufak tıkırtı vs yok, yalnız mercekli zenon takmıştık, aydınlatma iyi olmuş, ekstra sinyal lambaları da takmıştık, şimdi sinyaller tutukluk yapıyor, bazen yanıyor bazen yanmıyor, ne iş

Motosikleti
    Rks 250 chaper
    Slm arkadaşlar.ben de hızlandıkça artan şıkırtı üzerine tamirciye uğradım dün.zincir çok gevşemiş.arka dişli balans yapmış. Ön arka dişli değişcek.zinciride oringli takalım kafan rahat etsin daha kullanışlı olur dedi. Bende ok ledim.şimdi parça bekliyoz.bakalım. ön camı ve arka çantayı söktüm.daha şık oldu.

Alitplky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli Trk 502
    Alıntı exhell adlı üyeden alıntı Mesajı göster

batwing fairing diye aratırsanız bulursunuz ki genelde yurt dışı sitelerde mevcut

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Merhaba ustam,
    Fotodakileri çözemedim ya,cahil kardeşini aydınlatır mısın ? Alttaki pegleri uzatma aparatı mı ? Yoksa ihtiyacım var diye ben mi öyle algılıyorum.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    uzun yol ayaklığı/basamağı diyorlar, motor koruma demirine takılıyor, boş otobanda ayaklarını uzatıyorsun gel keyfim gel

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    uzun yol ayaklığı/basamağı diyorlar, motor koruma demirine takılıyor, boş otobanda ayaklarını uzatıyorsun gel keyfim gel
    Daha önce görmüştüm ama pegleri elcik gibi yuvarlaktı, uyanamadım fotodan Benim ev-iş arası otobanı bırak hep sokak arası,işimi görmez
    Pegleri uzatabilsem güzel olur, 183 cm boyla biraz uzun kalıyorum. Seleyi değiştirip ince yaptıracağım,bir kaç cm kazanırım belki biraz daha aşağıda oturunca

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    mercekli zenon takmıştık, aydınlatma iyi olmuş, ekstra sinyal lambaları da takmıştık, şimdi sinyaller tutukluk yapıyor, bazen yanıyor bazen yanmıyor, ne iş
    Usta sinyal flaşörü gidiktir dedi, bir şey daha öğrendik
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    n11 de motosiklet katogorisinde %11 indirim var,

http://urun.n11.com/canta/armode-intruder-deri-canta-ar-901-kilitli-P31538740?cid=604001&gclid=CKXE4L7vsc0CFVRsGwod0VU C9g&gclsrc=aw.ds

bu cantayı aldım, 20 tl indirim sağladı.. bakalım nasılmış çanta.

Polo hocam, beyaz led farlardan mennunmusun? bana acil far takviyesi gerek, kısa far ampülüde patladı, hep uzun farla geziyorum.

GökhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benzin hortumu olmasın? Gidon tarafından benzin filtresinden gelip ikiye ayrılıp enjektöre giriyor.
    Ayrıca Karter havalandırma hiç duymadım ben. O nedir ki?

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    normalde virago 250'lerin hava filitresi kutusunda bir hava girişi, bir de karterden gelen yağ buharı için giriş vardır, aynı hava filitre kutusu bizde de var, bizde de iki giriş var, ancak karterden gelen boşta viragolara açık hava filitresi taktığın zaman bir de karter havalandırmasına da takarsın, yani iki hava filitresi olur, krank filitresi de denir, eğer onu takmazsan motor yağı oradan atabilir, yağ illa ki azalır, bizim motorda karter havalandırma sebebiyle yağ eksilme riski sıfıra böylece indirilmiş diyebiliriz...

Motosikleti
    Rks cruiser 250

elimde bu fardan mevcut, motora olurmu

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

http://olx.co.id/iklan/kaisar-ruby-full-custom-bobber-chopper-IDiwuOg.html#a060029ac3

evet bobber

55w belli bir kullanımdan sonra aküyü bitirir bu ampuller
    exhell bunu beğendi.

atik216 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Blackster
    exhell bro linkteki makina nedir öyle
    exhell bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Motora muadil sinyal bulamadım. Daha doğrusu arka led sinyal arıyorum ama yok. Son çare mct 250 aldım, bi baktım oda çok büyük.

GökhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu akşam gaz koluna kaskı asmıştım. 5 Metre asılı halde hareket edeyim dedim. Durmak için frene bastığımda kask fren maneti ile araya sıkıştı. Ne olduysa sigorta attı. Değiştirdim, ön frene dokununca sigorta atıyor. Fikriniz nedir, ne olabilir sebep? Yarın ustaya baktıracağım.

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı GökhanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu akşam gaz koluna kaskı asmıştım. 5 Metre asılı halde hareket edeyim dedim. Durmak için frene bastığımda kask fren maneti ile araya sıkıştı. Ne olduysa sigorta attı. Değiştirdim, ön frene dokununca sigorta atıyor. Fikriniz nedir, ne olabilir sebep? Yarın ustaya baktıracağım.
    Hiçbir tecrübeye bağlı olmadan, ilk aklıma gelen: Acaba müşür tarafında mı bir sorun oluştu?

atik216 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Blackster
    Alıntı GökhanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle söyleyim ben elektrik elektronik mühendisiyim fakat branşım bu tarz şeyler değil ancak tahminlerimi söyleyim. Simdi bakın fren manetinin elektriksel anlamda bağlı olduğu yer stop lambası ve lamba ile manet arasında içinde çelik uçlar bulunan 2bacakli bir müşir var, müşirde bir sorun olabilir. Diğer olabilecek ihtimal ise lambanın içine su kaçmış olabilir ve buda sigortayı kısa devre yaptırıyor olabilir.

REKLAM ALANI
38. sayfa BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler